Квартира, в одеському дворику, на першому поверсі, загальною площею приблизно 24.2 кв. м, що складається з кухні, спальні та веранди входом площею приблизно 12 кв. м. Поруч з усіма необхідними послугами, за декілька кроків від зупинки громадського транспорту. Чудово підходить як інвестиція.

Середньофонтанська вул., 31

Продаю кладовку 3,5 м2. На 9 этаже. Без ремонта

власник
None 3500.0 USD

Квартира під капітальний ремонт. Можна розпланувати як студію. Опалення електричне. Міцний 3-поверховий будинок. Висота стелі 3.30 м. Квартира розташована поруч з кількома ВУЗами. До моря 20 хвилин пішки. Гарний варіант для оренди.

переулок Слепнева, 1, Фонтан, Приморский, Одесса, Одесская 15200.0 USD

Квартира укомплектована необхідними меблями. Квартира повністю готова до використання без додаткових вкладень. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для готового арендного бізнесу в курортній зоні. Район з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, кафе, школи, дитячі садки та зручні зупинки транспорту. Квартира компактна, світла і має окремий вхід з вулиці, що робить її зручною і практичною для оренди. Розташування біля моря є великою перевагою.

Продаж 1к Квартира Бісквітний провулок

Квартира самостійна. Бажано ремонт. Опалення індивідуальне. Реально під житло, здачу в оренду або під комерцію. Чудова транспортна розвязка. Поруч море, центр, залізничний вокзал, парк. Вікна з видом на Канатну вулицю.

Продаж 1к Квартира Донорська (Слєпньова) вулиця

Шукай квартиру по локації