Терміновий продаж!!! Дворівнева квартира в ЖК Park Arena — простір для життя вашої мрії! Пропонується до продажу унікальна дворівнева квартира площею 91,5 м² у сучасному житловому комплексі Park Arena. Переваги квартири:два повноцінні рівні для комфортного зонування простору. Великі панорамні вікна з чудовим природним освітленням.Простора кухня-вітальня для сімейного відпочинку та зустрічей з друзями.Можливість облаштувати 2–3 окремі спальні, гардеробну та два санвузли.Власні бетонні сходи між поверхами.Стан після забудовника — ідеальна можливість реалізувати індивідуальний дизайн-проєкт. ЖК Park Arena — це сучасний комплекс із продуманою інфраструктурою, комфортними зонами відпочинку, дитячими майданчиками та зручним транспортним сполученням. Площа: 91,5 м². Ціна: 90 000 $ 20000$ вже вклали люди в підігрів підлоги та розвідні роботи сантехніки. Квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестиції в нерухомість. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд та побачити всі переваги цієї пропозиції особисто.

можливий продаж по єОселя
Карла Мікльоша вул., 20-А

Продаж елегантної дворівневої квартири у Львові, пр.Чорновола . Ексклюзивна Резиденція в серці Львова: Втілення розкоші та комфорту! Пропонуємо до продажу унікальну елітну квартиру в найпрестижнішому районі Львова. Це не просто житло, це простір, де кожен елемент створений для вашого абсолютного комфорту, приватності та естетичної насолоди. Дизайн квартири виконано у стилі сучасної класики , де панують ніжні, пудрові та сірі відтінки (рожевий, бежевий, золотий) та високоякісні матеріали. Майстер-спальня: справжній оазис спокою. Величезне ліжко з високим, мяким узголівям (каретна стяжка) та підсвіткою, що створює атмосферу затишку. Гардеробна та Beauty-зона: простора, світла гардеробна з функціональними системами зберігання та столик, як у голлівудських зірок з дзеркалом та підсвіткою – мрія кожної леді! Розкішна Ванна Кімната. Справжній SPA-кутюр у вашій квартирі. Преміальна сантехніка та велика кутова гідромасажна ванна . Елегантні золоті крани, розкішна декоративна плитка Versace ,з грецьким орнаментом у золотому кольорі завжди підкреслюють високий статус. Вишуканий білий мармур на стінах та стільницях. Центр Львова – абсолютна близькість до культурного та ділового життя міста. Великі панорамні вікна забезпечують максимум природного освітлення . Штори, тюлі та ролокасети на автоматизовані. Два відкритих балкони з панорамою на місто та Високий Замок. Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує бездоганний стиль, комфорт та престижне розташування у Львові. Запрошуємо на приватний перегляд, щоб ви на власні очі змогли оцінити всі переваги цієї ексклюзивної пропозиції.

Вячеслава Чорновола просп. (), 16-Є

Продаж 1-кім квартири в ЖК бізнес класу Тіффані ( Tiffany ) на вул. Пасічна біля парку Погулянка Поверх: 6 / 8 Площа: 47 м. кв Світла сучасна квартира з авторським ремонтом, спланована в ізольовану спальню та кухню-студію. Продумана до найдрібніших деталей: ліпнина ручної роботи, італійська плитка, стінові панелі, змішувачі прихованого монтажу, багато сценаріїв освітлення. Кухня-студія з обідньою та відпочинковою зонами, налічує усю необхідну техніку: посудомийна машина, ТВ 65 дюймів, кухонна техніка BOSCH. В спальні велике двоспальне ліжко та містка шафа. Санвузол з душем та пральною машиною з функцією сушки. Для вашого комфорту додатково: підігрів підлоги, панорамні вікна, індивідуальне опалення, інвенторний кондиціонер. Про ЖК: - Зручна локація поруч з парком Погулянка, близько до центру міста та з усією необхідною інфраструктурою - Бізнес клас та якість будівництва. - Наявність охорони, відеоспостереження, контролю доступу забезпечує безпеку мешканцям. - На території є різноманітні магазини, кафе, приватний садок, дитячі майданчики, зони відпочинку. - Сучасний дизайн підїзду та території. - Гостьовий та підземний паркінг. Чудовий варіант для себе та під інвестицію. Телефонуйте, відповім на запитання та проведу огляд.

Пасічна вул., 84а
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Код обєкта: 393293. АН "Атланта". Продаж 1-кім квартири в ЖК Mill Town (апартаменти) пр. Чорновола. Продаються 1-кімнатні апартаменти у сучасному ЖК Mill Town від забудовника Інтергал-Буд, у центральній частині Львова, біля ТЦ Forum, лише 9 хвилин пішки до Оперного театру. Квартира розташована на 7 поверсі з виглядом на пр. Чорновола, у будинку з консьєрж-сервісом. Планування продумане та функціональне. Апартаменти з панорамними вікнами, світлі та комфортні. На території комплексу облаштований затишний внутрішній дворик з дитячими гойдалками та тренажерами. Розмір комунальних платежів в межах 8тис. грн. Вартість оренди в межах 750$/міс. За більш детальною інформацією - звертайтесь.

Лемківська вул., (Будинок 2)

БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ Продаж 3-кімнатної квартири з великою терасою у ЖК PRAUD COMFORT по вул Личаківська Загальна площа 90 м² 4 поверх із 5 Малоквартирний будинок на 35 квартир Простора двостороння квартира з функціональним плануванням та великою терасою Одна кімната має вигляд на вул Личаківську, інші у затишний внутрішній двір У квартирі велика тераса простора ніша під гардеробну роздільний санвузол правильне планування без втрати корисної площі двоконтурний газовий котел встановлені радіатори опалення якісні брендовані вхідні двері Переваги ЖК підземний паркінг закрита територія комерційні приміщення на першому поверсі бомбосховище безбарєрний простір вуличний підйомник для людей на кріслах колісних облаштовані доріжки для комфортного пересування будинок зданий До центру Львова всього 5 хвилин на авто Поруч Emily Resort та Винниківський ліс Можливий продаж за програмою «єОселя» У ЖК PRAUD COMFORT доступні й інші варіанти квартир Ціна — 1 650 $/м² Вартість квартири — 148500 $ Є відеоогляд квартири

можливий продаж по єОселя
Личаківська вул. (), 205

Продаж стильнoї 2-кімнатної квартири в ЖК Auroom Sunrise по вул. Пимоненка, 5а (Локація - район вул. Зелена) Простора та сучасна квартира площею 65 м² розташована на комфортному 5 поверсі. Виконаний якісний дизайнерський ремонт у світлих та стильних тонах, продумане планування та затишна атмосфера створюють ідеальний простір для життя. Квартира складається з двох ізольованих кімнат, просторої кухні, двох санвузлів та балкону. В квартирі індивідуальне газове опалення, що забезпечує комфорт та економію в опалювальний сезон. Сучасний житловий комплекс бізнес-класу Auroom Sunrise - це комфортне проживання у хорошій локації Львова, поруч із центром міста, з розвиненою інфраструктурою та зручним доїздом. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.

Миколи Пимоненка вул. (), 5-А

Продаж ексклюзивного пентхаусу з приголомшлиним видом на історичну частину міста . Локація: вул. Личаківська 33А; Площа : 147кВ. м + 15кв м мансарда; Поверх : 8-9 + третій ярус мансарди ; Зонування: 1й поверх - передпокій, санвузол; кухня ; вітальня ; балкон; господарська кімната + прасувальня кімната ; 2й поверх - санвузол ; спальня з гардеробною; майстер бєдрум; санвузол ; 3й поверх : мансарда; Пропонується до продажу Пентхаус у клубному будинку ʼ Личаківська Перлинаʼ , будинок бізнес - класу , який обʼєднує комфорт, безпеку і бездоганну якість будівництва . Комплекс знаходиться в історичному центрі міста , його вдала локація полягає в тому, що з одного боку він віддалений від шумних транспортних вузлів, а з іншого боку має зручний підʼїзд. Цей ЖК має власну закриту територію, цілодобовий консʼєрж сервіс , невелику кількість кв - р на поверсі , великий підземний паркінг, та резервне живлення на ліфт і шлагбаум на вʼїзд. Пентхаус має три яруси. Ремонт зроблений за індивідуальним авторським проектом. На першому поверсі повністю обладнана кухня із усією технікою (посудомийна машинка Bosch духова ,мікрохвильова піч Siemens, двухкамерний холодильник, газова варильна поверхня, кавова машина Philips ). Додаткова є Бойлерна і кімната для прасування. В усіх робочих зонах і санвузлах - влаштована тепла підлога. З кухні є вихід на лоджію, з якої відкривається дивовижний панорамний вигляд на Ратушу і центральну частину міста. Є окремо столова зона з розсувним столом, і розкішна вітальня з мʼякими меблями, з кріслами реклайнерами і авторською квітковою Інсталяцією. В квартирі багато різного освітлення , високі стелі 3м, приховані батареї в підлогу, міжкімнатні двері з посиленим звукоізоляційним барʼєром, всі приміщення мають якісну систему кондиціонування, тіньовий шов з додатковою підсвіткою на сходах між поверхами, всі кімнати устелені преміальною паркетною дошкою. На другому ярусі - величезна, простора спальня із французьким балконом, окрема гардеробна , ванна кімната, та друга майстер спальня з величезною шафою та робочим місцем. Комфорт та додаткові зручності: Індивідуальне опалення та кондиціонери в кожній кімнаті, що забезпечує комфорт в будь-який сезон Достатньо місця для зберігання речей, що полегшить організацію простору. На третьому ярусі можно облаштувати ігрову зону для дітей або місце для релаксу і медитацій. Є вмонтований сейф, сигналізація та інстальовані датчики руху. Цей пентхаус ідеальний вибір для поціновувачів комфорту, стилю та простору, які шукають сучасне й затишне житло в центрі міста. По якості і бездоганному стану ремонту немає аналогів в цій локації.

Личаківська вул. (), 33а

ВІД ВЛАСНИКА!!! Продаж нової квартири з ремонтом, у Парусi, від власника! Продається світла, простора квартира в Житловому комплексі Парус Лайф на вул. Городницька, 9 (введено в експлуатацію більше 3 років), безпосередньо від власника! Розташування – ближній центр! Студійна, тепла квартира (сьомий поверх), загальна площа 60 м2, з вентильованим фасадом, з індивідуальним опаленням, двоконтурним котлом та бойлером, усі підлоги з підігрівом. Планування: велика студія кухня, окрема спальня, окрема гардеробна, просторий санвузол з душовою, коридор. Стан: новий ремонт, абсолютно нові меблі з побутовою технікою, тому що у квартирі ще ніхто не проживав! Дуже світла та простора квартира, оскільки панорамні вікна, відкривають неймовірний краєвид на Високий замок. Hовий будинок знаходиться на тихій спокійній вулиці, приблизно 300 метрів від торгового центру Ашан, що на проспекті В. Чорновола. Зручне транспортне сполучення (вулиці: Замарстинівська + Липинського). Вартість 149.000 $ телефонуйте 📞 0932837104

власник
можливий продаж по єОселя
None 149000.0 USD

Код обєкта: 377435. АН "Атланта". Сучасна квартира-студія у престижному комплексі Parus City Вже є орендарі на 500$ Пропонується світла квартира-студія у житловому комплексі Parus City на вулиці Кульпарківській. Квартира не кутова, з панорамними вікнами та продуманим плануванням для облаштування кухні і зони відпочинку. У квартирі виконаний сучасний дизайнерський ремонт: - підсвітки в зоні штор - стильна ванна кімната з красивими дзеркалами, великий бойлер, гігієнічний душ - кухня продумана до деталей — є посудомийна машинка та велика зручна зона для приготування їжі Квартира грамотно розділена на 2 окремі зони: - затишна спальня для відпочинку, сну та макіяжу - зона з диваном і телевізором для гостей, відпочинку чи вечорів із книгою Комплекс розташований у перспективному районі Львова: поруч Parus Premium, Safe Town, торговий центр «Південний», офіси IT-компаній, магазини, кафе та спортивні клуби. Це чудовий інвестиційний проект - Parus City відомий високим рівнем орендних ставок. Телефонуйте сьогодні, щоб забронювати перегляд та обрати найкращий варіант. Код об’єкта: 377435

Кульпарківська вул. (Кульпарківська), 93, к2

Продається смарт квартира в зданому ЖК Riel city. Ідеальний варіант для інвестиції під оренду. Маємо вже дві такі квартири в оренді, де оплата 450 доларів. Площа 26.8 кв.м. Поверх 2/12 Квартира з новим ремонтом, ще доставимо телевізор та дзеркало. Є відеоогляд Повністю готовий ідеальний бізнес під здачу в оренду з швидкою окупністю. Є право власності. В документах квартира (не апартаменти), комунальні послуги по житлових тарифах. Опалення - будинкова котельня (економна) Тепла підлога по всьому периметру квартири. Квартира повністю укомплектована усіма необхідними меблями та технікою (можна коригувати за бажанням покупця). Просторий санвузол з якісною сантехнікою та ванною, також встановлений бойлер 100 л. Вартість 74500 $ + торг Телефонуйте, все розкажу та покажу, можна оглянути.

Рудненська вул. (Білогорська), (3 черга (будинок 1))

Код обєкта: 385246. АН "Атланта". Вигідна пропозиція для інвесторів та тих, хто шукає стильне житло у Львові. Сучасна смарт-квартира, у яку заходиш — і відчуваєш: ось воно, моє місце. Тепла, світла й затишна, з приємним видом на Львів, який заряджає настроєм на весь день. Квартира створена для комфортного життя: продумане планування, сучасний ремонт, затишна атмосфера — ідеальний варіант для вигідної інвестиції. Поруч є все необхідне: магазини, школа, садочок, зелена зона та парк для прогулянок і відпочинку. Тихий район, зручна локація та хороші сусіди. • Чудова інвестиція: легко здається має стабільний попит. Хочете подивитись наживо? Телефонуйте домовимось про огляд! код 385246

Зелена вул., 281а

Продаж 1-кімнатної квартири вул. Стрийська ТЦ Fabrik 
📍Локація – вул. Стрийська, 45 44,1 м² 11 поверх 💰Ціна – 68 500$ Комісія – 2,5% Стан після забудовника: стяжка, штукатурка, електрифікована, 14 кВт. Розведене опалення: радіатори, бойлер на 80 л, електрокотел у комплекті. Будинок зданий, переоформлення можливе з серпня 2026 року. Якщо швидше—податки за покупцем. Розвинена інфраструктура, поруч парк. Не прогавте свій шанс!

 Оглянути можна у зручний, наперед узгоджений час. Більше деталей за номером телефону

Стрийська вул., 45-А

Продається двокімнатна квартира площею 81 м², розташована на 10 поверсі по вулиці Гетьмана Мазепи, поруч із ТРЦ Спартак. З вікон відкривається панорама на центр міста та Високий Замок, а район дійсно один із найкомфортніших. Поряд чудовий Замарстинівський парк, який недавно оновили, школа та садочок. Квартира з ремонтом, меблями та технікою. Індивідуальне газове опалнення, підігрів підлоги, газова плита, прально сушильна машина, посудомийна машина, рекуператор. Всі меблі та техніка залишаються, то ж можна одразу заселятися. Будинок доглянутий, дах та фасад оновлені у 2025 році, в будинку є укриття. ЖК Еко Дім. + Бонусом горище над квартирою Ця квартира - справжній варіант для тих, хто цінує комфорт, панорамні види та центральну локацію, ідеальна для життя або інвестиції. Для більш детальної інформації телефонуйте.

Гетьмана Івана Мазепи вул. (Топольна), 1

ЖК Silent Park, вул. Орлика - 2-кімнатна з панорамою У продажу двокімнатна квартира в ЖК Silent Park на вул. Орлика. Квартира розташована на представницькому поверсі, а це: висота стелі 3 метри, посилена міжповерхова шумоізоляція, покращений дизайн холів, килимове покриття та окремий доступ по ключ-карті. Це про вищий рівень приватності й комфорту щодня. Окрема перевага - вихід на балкон з кожного приміщення. З вікон відкривається панорама на Високий Замок і місто, а східна сторона дає багато природного світла. Silent Park - це малоповерховий житловий комплекс із підземним паркінгом у середовищі, де немає висотної забудови. Одна з його сильних сторін - прибудинкова територія: ландшафт тут облаштовувала компанія Gardener, тому комплекс справді вирізняється великою кількістю насаджень, рослин, кущів і дерев. Він виглядає сильно і з точки зору архітектури, і з точки зору простору навколо. Поруч ТРЦ Спартак і Замарстинівський парк, тому тут поєднується спокійна житлова атмосфера з близькістю до всієї потрібної інфраструктури. За деталями та оглядом звертайтесь.

можливий продаж по єОселя
Пилипа Орлика вул., 30

ЖК Riel City, вул. Рудненська - 1-кімнатна квартира Продаж 1-кімнатної квартири у зданому та заселеному будинку ЖК Riel City. Площа - 53 м², і це якраз той варіант, де метраж реально відчувається. Квартира має просторе планування з великою кухнею-вітальнею та виходом на лоджію. Спальня також комфортна за розміром: без проблем поміститься велике ліжко, гардероб, робоча зона або місце для туалетного столика. Окрема перевага - за рахунок лоджії можна збільшити вітальню та частково зонувати її розсувною системою. У підсумку квартира може стати за функціоналом, як двокімнатна. Локація зручна для щоденного життя. Всього за 100 метрів від будинку є великий ринок, поруч усе необхідне для побуту, а у дворі облаштований дитячий майданчик і поле для футболу. Це варіант для тих, хто хоче жити в уже заселеному будинку без очікування здачі та одразу розуміти, яке тут середовище й інфраструктура навколо. Звертайтесь - надішлю деталі, планування та домовимось про огляд.

Якова Гніздовського вул., 75-В

✨ Продаж 1-кімнатної квартири (перероблена під 2-кімнатну) 📍 ЖК «Хмельницький Холл» 🏢 6 поверх | 41,6 м² | сучасний ремонт • Планування адаптоване під 2 кімнати • Індивідуальне газове опалення • Кондиціонер • Вся побутова техніка • Кладова 4 м² між поверхами входить у вартість 🎥 Є відеоогляд 💰 Ціна: 88 500 $ 📞 Володимир | АН ROKS | 0984513000

Богдана Хмельницького  вул., 284-Б

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Five Address Пропонується до продажу сучасна однокімнатна квартира у першій черзі будівництва, перший будинок житлового комплексу Five Address, що розташований за адресою: вул. Івана Раковського, 24А, Львів. Квартира знаходиться на 10 поверсі та має загальну площу 40,7 м². Будинок перебуває на етапі введення в експлуатацію, що дозволяє стати власником нового житла практично одразу після завершення будівельних робіт. ЖК Five Address — це сучасний комплекс бізнес-класу з якісною монолітно-каркасною технологією будівництва, стінами з керамоблоку, індивідуальним газовимбудинковим опаленням та панорамними вікнами, які забезпечують багато природного світла та чудові краєвиди. Переваги квартири: • площа 40,7 м²; • 10 поверх; • індивідуальне будинкове опалення; • цегляні міжкімнатні перегородки; • якісні панорамні вікна; • сучасне планування; • якісне будівництво від надійного забудовника. Комплекс розташований у районі з розвиненою інфраструктурою та хорошим транспортним сполученням. Особливістю ЖК є продуманий внутрішній простір та комфортне середовище для проживання, де формується сучасне та дружнє комюніті мешканців. Вартість квартири: 61 050 $ (1500 $/м²)

Івана Раковського вул., (Будинок 1)

Продаж 1кім квартири з дизайнерським ремонтом у сучасному ЖК Парус Сіті. Вул.Кульпарківська 93. Франківський р-н Львова Квартира вже готова для заселення. Ремонт завершено, секція здана, підключено всі комунікаціїї. Все продумано до дрібниць. Дуже гарний стиль, присутні всі меблі та техніка. Дві вмісткі шафи, 2-х спальне ліжко з підйомним механізмом, розкладний диван. Кондиціонер, прально-сушильна машина, вбудовані холодильник, мікрохвильова та духова печі. Індукційна плита, витяжка, телевізор. Санвузол - душ. Планування - вмістка спальня 13 м2, кухня-студія 22 м2, санвузол 5 м2, коридор 5 м2 Раціональна площа 44,7 м2. Середній 5 з 12 поверх. Вигляд у чудово облагороджене внутрішнє подвірʼя. Закритий дитячий та відпочинковий майданчики, вільні від машин Піша доступність до Піскових озер, близькість до парку Чудова інфраструктура самого ЖК, де все «під рукою» Це робить його гідним Вашого вибору! Власна будинкова котельня з окремими тепловими лічильниками, на кожну квартиру. Також, додатково в квартирі є електричний котел Опалення з дахової, працює, також, під час відключень світла. Є тепла підлога - санвузол, коридор, кухня-студія. Чудово, як під інвестицію, для здачі в оренду (900 $/міс). Так і для власного проживання! Унікальний стиль, вишуканість та комфорт - це про вашу квартиру мрії! Запрошую на огляд і Ви в цьому переконаєтесь!

Кульпарківська вул. (Кульпарківська), 93 к5

Продаж стильнoї 2-кімнатної квартири в ЖК Greenville Park по вул. Замарстинівська Простора та сучасна квартира площею 69м² розташована на комфортному 5 поверсі. Виконаний якісний дизайнерський ремонт у світлих та стильних тонах, продумане планування та затишна атмосфера створюють ідеальний простір для життя. Квартира складається з двох ізольованих кімнат, просторої кухні-студії, роздільного санвузла та балкону. Опалення - власна котельня Сучасний житловий комплекс комфорт-класу. Greenville Park - це комфортне проживання у хорошій локації Львова, поруч із центром міста та ТРЦ SPARTAK, з розвиненою інфраструктурою та зручним доїздом. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Огляди у зручний для вас час, телефонуйте)

Замарстинівська вул. (Калініна), (Будинок 9)

Продаж 1 кім. квартири по вул. Червоної Калини, Екодім, сихівський ліс Будинок розташований в парковій зоні, обжита новобудова. Продається зі всією технікою та меблями. Вигідна пропозиція для інвестиції, здачі в оренду та для власного життя. Оперативні огляди, ключі на руках.

Червоної Калини просп., (Будинок 2)

Продається 2-кімнатна простора квартира в ЖК Riel City, вул. Рудненська Будинок введений в експлуатацію 2021 року, заселений. Створене ОСББ 2 ізольовані кімнати та велика кухня вітальня. Площа: 81.5м² Кухня: 21.7 м² Поверх: 10 з 12. Балкон: великий, засклений – 5.7 м². Будинок зданий в 2021 році, що є перевагою, так як ремонти пороблені, заселений на 95% Зручне розташування, поруч Левандівський ринок, школи, садочки, магазини, зупинка транспорту – 3 хв пішки Ціна: 94 000 $ Без комісії для покупця. Продаж по переуступці, за рахунок продавця.

Рудненська вул. (Білогорська), (3 черга (будинок 5а))

Продаж стильнoї 2-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом вул. Жасминова, 11 Квартира, у яку заходиш — і не хочеться виходити. Простора, світла та продумана до деталей, вона створена для комфортного життя без компромісів. Площа — 74 м² 9 поверх із 10 У квартирі виконаний якісний дизайнерський ремонт у сучасному стилі, з використанням дорогих матеріалів та продуманих рішень для щоденного комфорту. Що дійсно закохує: — водяний підігрів підлоги по всій квартирі з окремими терморегуляторами; — два інверторні кондиціонери для комфорту в будь-яку пору року; — просторий санвузол із ванною та душовою; — система очистки води, осмос та тепла стіна у ванній; — затишний балкон з підігрівом підлоги — місце для ранкової кави чи вечірнього відпочинку; — стильні стелі з підсвіткою, які додають атмосферності; — встановлене безперебійне живлення; — квартира повністю укомплектована технікою та меблями. Пральна машина, посудомийка, духова шафа, мікрохвильова піч — усе залишається новим власникам. Квартира повністю готова до проживання без додаткових витрат. Будинок розташований у тихому та комфортному районі з хорошою інфраструктурою та зручним доїздом в центр міста. Ціна — 178 000 $

Жасминова вул., 11

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Five Address Пропонується до продажу сучасна однокімнатна квартира у першій черзі будівництва, у першому будинку житлового комплексу Five Address. Квартира розташована на 10 поверсі та має загальну площу 38,5 м². Будинок перебуває нас етапі здачі в експлуатацію, тому це чудова можливість придбати житло в новобудові та незабаром розпочати ремонт. Переваги квартири: • площа 38,5 м²; • 10 поверх; • індивідуальне будинкове опалення; • якісне монолітно-каркасне будівництво; • цегляні міжкімнатні перегородки; • великі панорамні вікна, які забезпечують багато природного світла; • функціональне планування; • сучасний житловий комплекс бізнес-класу. ЖК Five Address — це про комфортне життя в сучасному середовищі. Продумана територія комплексу, якісна архітектура, стильні громадські простори та атмосфера добросусідства формують особливе комюніті мешканців. Тут поєднуються комфорт міського життя, якісне будівництво та затишне оточення. Комплекс розташований у районі з добре розвиненою інфраструктурою, поруч магазини, заклади освіти, громадський транспорт та все необхідне для комфортного проживання. Вартість квартири: 55 825 $ (1450 $/м²)

Івана Раковського вул., (Будинок 1)

Продається квартира в ЖК «Шоколад», близький центр(10хв пішки) поруч Супермаркет Сільпо Комплекс закритого типу, є паркінг, який використовується як сховище. 9/9 поверх, над квартирою техповерх. Світла, простора, з чудовим плануванням і краєвидом на Старе місто. Повна побутова техніка, меблі, багато місць зберігання. Підігрів підлоги, кондиціонер, посудомийка, індивідуальне опалення. Залишаються всі меблі й техніка. Зараз проживають орендарі, які оплачують оренду. Чистий продаж, торг. Є відеоогляд.

Тараса Шевченка вул., 80-Б
1 - 24 з 1 231 результатів