Комфортне життя в парковій зоні Лівого берега! Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в Дніпровському районі за адресою: бульвар Верховної Ради, 22. Загальна площа квартири — 56,2 м², житлова — 41 м², кухня — 5 м². Оселя розташована на 2 поверсі 5-поверхового будинку, що однією з ключових переваг: він забезпечує легкий доступ до квартири без необхідності користування ліфтом та ідеально підходить для сімей з дітьми або людей поважного віку. Квартира вдало поєднує надійність цегляного будинку та сучасні інженерні рішення. Виконано капітальне оновлення всіх комунікацій: замінено електропроводку на сучасну, розраховану на високі навантаження, встановлено нові труби та радіатори з високою тепловіддачею. Для максимального комфорту встановлено два кондиціонери, які працюють на охолодження та обігрів, і бойлер, що забезпечує повну незалежність від графіків відключення гарячої води. У квартирі передбачено дві окремі гардеробні, що дозволяє зручно організувати простір для зберігання речей. Житло продається з меблями та технікою: залишається кухонний гарнітур, газова плита з духовою шафою, кутовий диван у вітальні, а також ліжко та стіл у дитячій кімнаті. Цегляний будинок 1962 року, збудований за проєктом «хрущовка», вирізняється хорошою тепло- та звукоізоляцією. Товсті цегляні стіни до 60 см у поєднанні з новими склопакетами створюють тепло в оселі взимку, а влітку зберігається приємна прохолода. Подвірʼя — затишний зелений простір із каштанами та липами, що захищають від міського шуму. На прибудинковій території облаштовані дитячі та спортивні майданчики, а завдяки невисокій поверховості забудови легко знайти місце для паркування авто. Локація є торговим та освітнім хабом Лівого берега. Поруч розташовані супермаркети «Сільпо», «АТБ», ТЦ «Дарниця», гімназія №167, дитячі садки та медичні центри. Для прогулянок і відпочинку — алеї бульвару просто під вікнами та один із найкращих парків Києва — парк «Перемога». До одноіменних станції метро та залізничної станції «Дарниця», звідки курсують міська електричка та Інтерсіті – 10-15 хвилин пішки. Ця квартира — затишний простір для початку сімейного життя без додаткових вкладень! Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

Верховної Ради бульв., 22

Без комісій! Пропунується роздільна 2к квартира в ЖК “ОКʼLAND" Okland. Окленд. Будинок 1. Введений в експлуатацію. Загальна площа 72м2. Кухня 19м2. Житлова площа 33м2. Поверх 2/25. Продаж по переуступці. Мінімальне переофомлення! 1%. Ключі на руках. Підписання права власності вже можливе. Адреса присвоєна. Основні характеристики: • Стан: після будівельників, з виконаною лазерною стяжкою підлоги. • Опалення: автономне, є власна котельня на даху будинку. • Комунікації: центральне водопостачання, електрика, центральна каналізація. • Додатково: встановлені радіатори, лічильники, вхідні двері, пожежна сигналізація. Про будинок та комплекс: • Технологія будівництва: монолітно-каркасна, стіни – газоблок + цегла. • Паркінг: підземний дворівневий. • Інфраструктура: дитячі майданчики, зони відпочинку. • Безпека: цілодобова охорона, відеоспостереження у під’їздах. • Локація: поруч зупинки громадського транспорту, магазини. Чудовий варіант для комфортного проживання або інвестиції! Перегляди за попередньою домовленістю. Є відео по запиту в телеграм. t/me/stkalenko

Повітряних Сил просп. (Повітрофлотський), 56-Г

Пропонується на покупку однокімнатна квартира в ЖК бізнес-класу «Солом’янська 20», адреса: вул. Солом’янська, 20в. Це унікальний закритий комплекс бізнес-класу. Комплекс охороняється цілодобово. Магнітна система доступу в парадне. 8/26эт, одно парадний будинок, в парадному чотири швидкісні ліфти. Квартира загальною площею 45,8 м2: спальня, кухня, гардеробна, санвузол, душ кабіна. Дизайнерський ремонт. Квартира з якісними новими меблями та з новою побутовою технікою. Підігрів підлоги, кондиціонери, бойлер. Є орендар, який сплачує 21000 грн

Соломянська вул., 20-В

Без комісії ‼️ Продається дворівнева квартира в ЖК “Кришталеві Джерела”, вул. Метрологічна, 107 Простора і світла квартира площею 95 м², розташована на 9-10 поверсі сучасного житлового комплексу. Планування: • Перший рівень: велика кухня-вітальня, санвузол, вихід на відкритий балкон. • Другий рівень: три окремі кімнати, санвузол, ще один відкритий балкон. Особливості квартири: • Два рівні, що створює відчуття простору та комфорту. • Два відкриті балкони з гарним краєвидом. • Зручне планування для сім’ї. • ЖК “Кришталеві Джерела” – це сучасний комплекс з зеленою територією, зонами для відпочинку та необхідною інфраструктурою поруч. Якщо ви зацікавлені - телефонуйте!

Метрологічна вул., 107

3-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі Адреса: вул. Дмитра Чижевського, 2А, Київ Квартира розташована у тихому зеленому районі з продуманою міською інфраструктурою, де поєднуються комфорт життя та зручність щоденних маршрутів. Локація ідеально підходить як для власного проживання, так і для інвестицій під оренду. Квартира з сучасним функціональним плануванням, що дозволяє максимально ефективно використовувати кожен квадратний метр. Простір логічно зонований, з правильними пропорціями кімнат і відчуттям світла та простору. Планування квартири включає: • простору вітальню • окрему кухню • дві повноцінні спальні • ванну кімнату • санвузол • коридор / хол • балкон / лоджію Будинок доглянутий, з охайними під’їздами та впорядкованою прибудинковою територією. Район спокійний, без шуму магістралей, з великою кількістю зелені та місць для прогулянок. Інфраструктура району: У пішій доступності — супермаркети, школи, дитячі садки, аптеки, кафе, фітнес-клуби, зупинки громадського транспорту. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися до центру міста та ключових районів Києва. 400 м від будинку знаходиться парк Совки - це великий простір де місто ніби робить паузу. Доглянуті алеї для прогулянок і пробіжок, озеро, дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку серед сосен. Ідеальне місце для ранкової кави на природі, прогулянок з дітьми чи тиші після робочого дня. Квартира по вул. Дмитра Чижевського, 2А — це збалансоване поєднання комфорту, функціональності та вигідного розташування. Раціональний вибір для тих, хто цінує якість життя та стабільну нерухомість у Києві.

Дмитра Чижевського вул. (Петра Чаадаєва), 2-А

Бортничі Світло, опалення не вимикають. Дарницький Продам 3-кімнатну квартиру. Без комісії, я власник. Документам більш трьох років. Дяченко вулиця, 20 а 7 поверх,не останній.93/52/17,5 кв.м краще планування кімнат у будинку.Будинок 2010 року. Дуже теплий.Стан квартири з ремонтом,є все необхідне для життя.Продаєтся з технікою і меблями, плита газова, духова шафа електрична, посудомийна машина,пральна машина . Дві квартири на поверсі, висота стель 2,9 м,санвузли 2 ,бойлер, балкон засклений. Лічильники на опалення і воду повірені у кінці 2024 р. Підземний паркінг можна використовувати як повноцінне бомбосховище ,є місце в аренді.Між поверхами маємо кладова кімнату.Поруч розвинена інфраструктура: 2 школи, дитячий садок, приватний дитячий садок у будинку, магазини, басейн, спортзал у будинку,поліклініка, ліс, озеро з пляжем. Біля будинку зупинка громадського транспорту. До метро Бориспільська 10 хв. Укриття в будинку.

власник
можливий продаж по єОселя
None 100000.0 USD

В будинку генератор резервного живлення(Ліфт, Світло, Опалення) Пропозиція від власника. Готова до перегляду в квартирі ніхто не живе. Стан нової. Київ. Дарницький р-н.вул.Ревуцького 40г ЖК Лебединий. З панорамних вікон чудовий краєвид на місто та озеро. Квартира простора, світла з сучасним ремонтом, 18 поверх/26. Квартира облаштована всіма необхідними меблями та побутовою технікою, власник все лишає. Кухня сполучена з балконом, в зоні відпочинку розкладається диван, що дає додаткові спальні місця для гостей. Квартира облаштована стильними та просторими шафами, ліжком king-size. Сучасний санвузол якісно оздоблений керамогранітом і якісною сантехнікою. Світла, приємна вітальня. Встановлені якісні дорогі двері із замками підвищеної безпеки. Вдале місце розташування, із будинку до станції метро Харківська 200 м. Школа №302 - 850 м. Дитсадок №59 - 750 м. Ринок "Вирлиця" - 450 м. В будинку: централізоване опалення, встановлені квартирні теплові лічильники. Сучасні та швидкі ліфти. Пожежна сигналізація. Панорамні вікна. Центральна каналізація, оздоблена та озеленена прибудинкова територія. Власна служба обслуговування будинку. На території ЖК: консьєрж, паркінг, який може використовуватись як укриття, зона відпочинку біля озера, дитячі майданчики, кавярні, магазини. Гарна пропозиція для особистого проживання, а також готового варіанту для здачі в оренду.

власник
генератор
None 100000.0 USD

Продаж 2к квартири у ЖК Варшавський 2. Будинок введений в експлуатацію у 2024р. Квартира з документами на право власності, Площа 62,9/27,5/18,5 Ідеальне планування, дві окремі кімнати та кухня-студія. Можна робити ремонт, комунікації/лічильники підключені О.Олеся 9-А Я власник, без комісії

власник
можливий продаж по єОселя
None 100000.0 USD

БЕЗ КОМІСІЇ Квартира, де життя має смак спокою. Є квартири. А є дім, у якому хочеться жити повільно. ЖК «Паркове Місто» — закрита територія бізнес-класу, тиша, зелень, озера й відчуття простору ще до порогу квартири. Продумане перепланування: спальня та кімната відпочинку — баланс для життя і відновлення. Серце дому — велика кухня, що переходить у лоджію, з красивим великим столом. Тут сніданки з кавою, обіди без поспіху й вечері з келихом шампанського. Місце теплих розмов і моментів. Квартира на 14 поверсі, світла, з вікнами на Вишгородську. Продається з меблями та технікою: Bosch, посудомийна й пральна машини, бойлер, два кондиціонери. Є окрема гардеробна, містка шафа-купе та додаткова шафа з ролетами у коридорі — простір залишається легким і впорядкованим. Життя в «Парковому Місті» — це коли дім починається за межами квартири: зелені алеї, озера з фонтанами, спортмайданчики, кав’ярні, ресторани, магазини, фітнес — усе поруч. Зручний виїзд до центру Києва, Вишгорода та Київського моря. Це квартира не про метри. Це про відчуття. Про життя зі смаком. Тех характеристики: 14/25 53/22/18 Навколишня інфраструктура: Житловий комплекс “Паркове місто” має надзвичайно розвинену інфраструктуру — усе необхідне знаходиться в безпосередній близькості. Поруч працюють школи та дитячі садочки, що робить цей район ідеальним для сімей з дітьми. Для щоденних покупок — супермаркети ,продуктові магазини та аптеки в пішій доступності. В квартирі все виконано на високому рівні, продумано та зі смаком. Реалізований дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів оздоблення. Меблі та фурнітура виготовлені за індивідуальним замовленням, встановлена сучасна побутова техніка. Усі елементи інтер’єру підібрані в єдиному стилі та створюють атмосферу комфорту. Квартира повністю укомплектована, не потребує додаткових вкладень і готова до зручного проживання. Про двір і житловий комплекс: Двір у житловому комплексі “Паркове місто” – справжня перлина! Зелені газони, доглядені алеї, тенісні корти та футбольне поле створюють простір для активного відпочинку та спорту. Весною двір розквітає, а аромат бузку просто неможливо не відчути – справжня насолода для мешканців. Жити тут – це як бути в власному маленькому парку: просторо, затишно, комфортно. „Паркове місто” – це рай для тих, хто цінує природу та сучасний комфорт одночасно. Продумане функціональне планування – простір використаний максимально комфортно.

можливий продаж по єОселя
Вишгородська вул., 45

Без комісії для покупця! 0% Пропонується в продажу 2-на квартира по вул.Вільгельма Котарбинського,8 ст.метро Лук"янівська! В квартирі зроблений якісний ремонт. Укомплектована меблями та побутовою технікою. Санвузол сувмісний , під кахелем(Італія). В квартирі газ (газова колонка), лічильник на газ, воду. Будинок - добротна сталінка з червоної цегли. Чистий під"їзд. Доглянута прибудинкова територія. Розвинена інфраструктура: дитячі садочки, школа, гімназії, лікарні, ТЦ, кафе, ресторани, Лук"янівський ринок. Зручна транспортна розв"язка: ст.метро Лук"янівська - 5 хвилин ходьби, зупинка громадського транспорту поруч, що дозволяє добратися в різні райони міста Києва. ID: 92842

Вільгельма Котарбінського вул. (Миколи Кравченка), 8

Без %. Продажа с правом собственности 2 комнатной двухуровневой квартиры в новом ЖК "Дніпровська Мрія", площадью 114,2 м2. Панорамный вид на правый берег Киева. 1я секция. Дом сдан (получен сертификат, присвоен адрес). Ремонт - после строителей: штукатурка, лазерная стяжка, металлические двери, м/п окна, счетчики. Три санузла. На втором уровне квартиры есть гардеробная. Две лоджии, застеклены. Налоги платим. Цена 100000 у.е., без комиссии для покупателя. Удобная транспортная развязка и развитая инфраструктура: колледж, школы, детские садики, больницы, торговые центры, кинотеатры, магазины, рестораны, ТРЦ Проспект, АШАН, Дарынок и арт-завод "Платформа", остановки городского транспорта. Метро Дарница, Черниговская" - всего 7-10 минут, до центра 15-20 минут транспортом. Своя закрытая территория, подземный и гостевой паркинг. Автономное отопление.

можливий продаж по єОселя
Володимира Сосюри вул., 6-Б

Продається світла та дуже комфортна квартра у сучасному житловому комплексі Династія за адресою м. Київ вул. Липківського 37Б. Квартира 51кв. м. кімната-кухня і окрема спальня, наповнена природним світлом особливо у другій половині дня, вечірнє сонце створює затишну атмосферу, красиві заходи. Планування зручне для життя або здачі в оренду. Ідеальній готовий варіант для проживання пари або як інвестиція. В ЖК є генератор на воду та ліфти із опаленням, та підземний паркінг. Також є своя котельня та свій ЖЕК на території. Закрита територія з цілодобовою охороною і контролем доступу. Комерційні приміщення на першому поверсі — магазини, кафе, салони краси та стоматологія. Дитячий садок, дитячі та спортивні майданчики. Підземний паркінг + гостьова парковка. Поруч — Солом’янський лісопарк (доступ в зелений сектор для прогулянок). Телефонуйте, записуйтесь на перегляд. ID: 91632

генератор
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-Б

Пропонується квартира площею 39,8 м² на 1-му поверсі дореволюційного будинку в історичному центрі Києва. Без комісійних для покупця. Квартира з офісним ремонтом, зручне планування: дві окремі кімнати (кабінети) та санвузол. Вхід і вікна не фасадні. Висота стелі — 3,6 м, що додає простору та функціональності. Локація інвестиційно приваблива: у пішій доступності метро «Золоті Ворота» та «Університет», поруч БЦ «Леонардо», активне ділове та туристичне середовище. Об’єкт підходить для використання під офіс, шоу-рум або представництво. Додатковою перевагою є близькість до Ботанічного саду ім. Фоміна, Володимирського собору та Національної опери України — престижне та впізнаване оточення. Відео надсилаю за запитом.

Богдана Хмельницького вул., 32

Величезна 2-кімнатна квартира в ЖК Лебединий. Понад 80 М2. Стан – після будівельників. Дві просторі кімнати. Кухня-вітальня 17м2. Два санвузли. Є місце під вбиральню. Пятихвилинна піша доступність до метро Харківська. Поруч безліч торгових точок, кафе, ресторани, школи та дитячі садки. Підходить під кредит еОселя. ID 56077

можливий продаж по єОселя
Ревуцького вул., 40-Г

Продам 3-кімнатну квартиру в Києві Адреса: вул. Оноре де Бальзака, 4А, 20-й поверх 22-поверхового будинку Квартира з прекрасним ремонтом, чиста та охайна. Площа: Загальна: 100.8 м² Житлова: 57.7 м² Кухня: 14.8 м² Балкони: 2.6 м² Про будинок: Збудований у 2008 році, монолітний бетон Утеплений пінопластом (100 мм), зберігає тепло ОСББ, доглянутий двір Локація та інфраструктура: Поруч супермаркети, ТРЦ, школи, дитячі садки Парки з озерами та спортивні майданчики Декілька зупинок до метро Петрівка,Почайна, Чернігівська Пляж на річці Десенка Про квартиру: Кімнати роздільні, план-схема на фото Два балкони Квартира продається з меблями Новий бойлер, ремонт у відмінному стані Власник перший і єдиний Телефонуйте для переглядів 0755655402 , Viber,Telegram Гарна та розвинена інфраструктура.Декілька зупинок до метро Петрівка, а також зручно добиратися до Печерська та Чернігівської Квартира з ремонтом, чиста та охайна.

Оноре де Бальзака вул., 4-А

Однокімнатна квартира в центрі Києва. Січових Стрільців 12! Продається світла та простора 1-кімнатна квартира площею 51 м² на 3 поверсі з 7. Централізоване опалення. Замінені каналізаційні труби, проведена додаткова електропроводка для освітлення та розеток. Вода та опалення працюють навіть під час відключень світла Гігабітний інтернет, кілька провайдерів Інтернет тримається понад 6 годин від резервного живлення У дворі — бомбосховище Поруч вся необхідна інфраструктура. До метро «Золоті ворота» та «Контрактова площа» — ~15 хв пішки, до «Майдану Незалежності» — ~20 хв. Ідеальний варіант для життя або орендного бізнесу. Квартира повністю готова до продажу! Перегляди у зручний час!

Січових Стрільців вул. (Артема), 12

Без комісії!!! Пропонується на продаж сучасна 1-кімнатна квартира 42 кв.м, кухня-студіо, санвузол суміщений, мебльована, вбудована кухня, газова плита, вбудована шафа, укомплектована побутовою технікою. У парадному консьєржі, відеоспостереження. Будинок теплий, товсті цегляні стіни. Поруч Печерська площа, парк Вічної Слави, Печерський ринок, кафе, ресторани, банки. Вдале місце розташування будинку між двох гілок метро, станції метро "Печерська" та "Арсенальна".

Рибальська вул., 8

КПІ, Шулявка, двокімнатна, вулиця Академіка Янгеля, 4. Капітальний ремонт. Продаж з меблями та технікою. Стан заходь і живи. Дві окремі кімнати. Простора кухня, велика лоджия 9м2. Газ. Комфортний, високий перший поверх. Орендарі. Будинок цегляний, консьерж-сервис. У дворі школа, дитсадок. Розвинена інфраструктура. Парки КПИ, сквер Поляна, сквер НТУУ КПИ. Зоопарк. Зручна транспортная развязка. Десять хвилин пішки до метро Шулявська, Політехнічний інститут.

Академіка Янгеля вул., 4

🔥🔥🔥🔥🔥 Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в одному з найпрестижніших районів Києва - Печерські Липки. Характеристики: Загальна площа: 56,8 м² Поверх: 2 Кількість кімнат: 3 Висота стелі: 3 метри Стан: житловий, потребує ремонту Квартира з раціональним плануванням, зручний другий поверх. Стан дозволяє заїхати та поступово робити ремонт або повністю реалізувати власний проєкт без переплати за «чужий дизайн». Переваги об’єкта: престижна локація Печерських Липок зелений, тихий район у самому центрі міста підходить як для власного проживання, так і для здачі в оренду стабільний орендний попит у локації Розвинена інфраструктура: поруч парки, магазини, кафе, навчальні заклади, зручна транспортна розв’язка. Квартира з документами, готова до продажу. Перегляди - за домовленістю.

Костя Гордієнка пров., 8

Продаж 5-кімн квартири вул. Академіка Заболотного 23. Житловий стан, в частині кімнат зроблено ремонт інші підготовлені під ремонт. Функціональне планування: Простора вітальня, чотири спальні, кухня, дві лоджії (засклені), роздільні санвузли, просторий передпокій. Частково укомплектована необхідними меблями та технікою. Хороше місцерозташування, зелений двір, У пішій доступності кілька шкіл, дитячий садок, ТЦ Магеллан, метро Теремки, паркова зелена зона. Телефонуйте для отримання додаткової інформації та організації перегляду! Без комісійних.

Академіка Глушкова просп., 23

Пропонуємо до продажу затишну однокімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі "Місто квітів" за адресою Київ, вул. Тираспольська, 58. ГЕНЕРАТОР живить необхідними функціями. Цей обєкт ідеально підходить для комфортного проживання або як надійна інвестиція з потенціалом зростання вартості в перспективному районі. Комплекс зведений за спеціальним проектом: цегляні стіни, залізобетонні перекриття. Закрита огороджена територія з консьєржем гарантує спокій і контроль доступу. Локація в екологічно чистій частині Сирецького району — поруч Сирецький дендрологічний парк і Сирецький гай (10-15 хв пішки), де можна насолоджуватися свіжим повітрям і прогулянками. Транспортна доступність відмінна: станція метро "Сирецька" в пішій досяжності, що полегшує щоденні поїздки. Поруч усе необхідне для сімейного життя: 3 медичні заклади, 6 дитячих садків, 5 шкіл, а також спеціалізовані установи — Дитяча школа мистецтв ім. С. Турчака, футбольна школа "Динамо" ім. В. Лобановського та школа олімпійського резерву. Для повсякденних потреб — супермаркети АТБ та інші магазини. Квартира на 2-му поверсі, загальна площа 42 м² (житлова 15,3 м², кухня 10,4 м²), з авторським дизайном для максимальної практичності. Підлога фанерована керамогранітною плиткою з електричною теплою підлогою і терморегуляторами для комфорту в будь-яку пору року. Стіни оздоблені шпалерами під фарбування та пофарбовані якісною фарбою Caparol Premium. Високоякісні вимикачі, розетки, окремий гардероб додають зручності. Кухня на індивідуальне замовлення з преміум-матеріалами, технікою Bosch, камяною раковиною та змішувачем Franke. Ванна кімната з німецькою сантехнікою, камяним піддоном у душовій та бойлером забезпечує повний комфорт. Це практичний простір з акцентом на безпеку та зручності поруч, а для інвестора — вигідна покупка в районі з високим попитом на оренду.

можливий продаж по єОселя
Тираспольська вул., 58

Комфорт і спокій у «Ліко-Граді» — житло для життя, а не метушні! Тут легко дихати, зручно жити й приємно повертатися додому! Продається двокімнатна оселя за адресою вулиця Юлії Здановської, 60/5 у ЖК «Ліко-Град». Квартира розташована на 5 поверсі 16-поверхового монолітно-каркасного будинку 2006 року з теплоізоляцією та просторими плануваннями, характерними для цього проєкту. Загальна площа становить 60 м², житлова — 36 м², кухня — 7,5 м². Планування класичне, не студійне: дві окремі кімнати, ізольовані міжкімнатними дверима, коридор, кухня зі столовою зоною та санвузол. Спальня облаштована повнорозмірним ліжком і великою шафою-купе, вітальня — з м’яким куточком для відпочинку. Кухня світла й простора завдяки панорамним вікнам із заниженим підвіконням, що створює особливу атмосферу для ранкової кави чи вечірнього читання. Санвузол поєднує ванну й душ, доповнений велнес-підсвіткою. У квартирі виконано євроремонт у теплих класичних кольорах, стан житловий. Усі комунікації під’єднані, заведено інтернет і телебачення. Залишається вся необхідна техніка та обладнання: кондиціонер, плита з духовкою, витяжка, посудомийна машина, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, бойлер, радіатори з термостатами. Будинок розташований у закритому доглянутому дворі з відеонаглядом і в’їздом під шлагбаум. Територія озеленена деревами та кущами, створює відчуття приватності й безпеки. Локація — одна з найсильніших сторін цієї пропозиції. Район має відмінну транспортну розв’язку: у пішій доступності три станції метро — «Іподром» (14 хвилин), «Виставковий центр» (18 хвилин) та «Васильківська» (25 хвилин), а також маршрутні автобуси в різних напрямках. Поруч два супермаркети «Новус» і «Сільпо», магазини «Лоток» і «Галя Балувана», м’ясні крамниці, кав’ярні, ресторани, салони, барбершопи, аптеки, банки, поштові відділення, «Книгарня Є». Неподалік розташовані ТРЦ «Республіка», «Магеллан» та «Епіцентр». Через дорогу — найбільший «Спортлайф» правобережжя з басейном, озеро з птахами та затишний сквер із невеличким пляжем. У доступності також парки «ВДНГ», «Прага», «Голосіївський» і «Феофанія». Увесь ЖК «Ліко-Град» створений за принципом «місто в місті» — тут уже є все необхідне для життя без зайвих поїздок. Це південна, одна з найзеленіших і впорядкованих частин Києва з чистим повітрям, спокоєм і відчуттям безпеки. Ця квартира — збалансований варіант для тих, хто цінує простір, продумане планування, комфортний поверх і локацію, де справді хочеться жити. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 60/5

Євротрикімнатна квартира з панорамним видом вул. Драгоманова, 12-А | 12 поверх | 69 м² | метро — 4 хвилини Продається світла та простора євротрикімнатна квартира з продуманим плануванням і повною комплектацією для комфортного життя. Основні характеристики: загальна площа — 69 м²; 12 поверх; 2 санвузли; документи у власності понад 3 роки. Планування: дві окремі кімнати; велика кухня-вітальня з зоною відпочинку та прийому гостей; простора ванна кімната + окремий гостьовий санвузол. Оснащення та комфорт: квартира повністю укомплектована сучасними меблями; повний набір побутової техніки; кондиціонери; бойлер; підігрів підлоги; вбудований пилосос. Завдяки панорамним вікнам квартира надзвичайно світла та має красивий відкритий вид на місто.

Драгоманова вул., 2-А

Поточна орендна ставка — 600 доларів США на місяць. Стабільний дохід з першого дня після купівлі, без простою та додаткових витрат. Продається 1-кімнатна квартира у Печерському районі за адресою вул. Рибальська, 8. До метро Печерська та Арсенальна близько 1 км. Локація центральна, затребувана як для проживання, так і для оренди. Квартира з сучасним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою. Зручне планування, санвузол суміжний, квартира світла та доглянута. Будинок з консьєржем, ліфтом, охороною та відеоспостереженням. Великий плюс — квартира продається з орендарем. Поруч уся необхідна інфраструктура: метро, магазини, супермаркети, кафе, ресторани, банки, парки, зручна транспортна розв’язка. Ідеальний варіант для інвестора або для тих, хто шукає ліквідний об’єкт у центрі Києва. Ціна: 100 000 доларів США. Без комісії. Перегляд за домовленістю. Готові швидко вийти на угоду.

Рибальська вул., 8
1 - 24 з 1 834 результатів