ПРОДАЖ 2-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ В ЖК «ВАРШАВСЬКИЙ 2» Без комісії для покупця. ЖК «Варшавський» давно став одним із тих комплексів, які не потребують особливого представлення. Сюди переїжджають за комфортом, інфраструктурою та сучасним форматом життя. А сьогодні тут зявилася квартира, яку можна зробити саме такою, як хочеться вам. 📍 вул. Олександра Олеся, 5А 64 м² на 16 поверсі з 25. Тут уже продумано те, що змінити складно: • велика кухня-вітальня 19,4 м², де збирається вся родина; • дві окремі кімнати; • два санвузли; • зручне планування без зайвих метрів; • сучасний будинок та доглянута територія комплексу. І так, ремонту тут немає. Але для багатьох це не мінус, а можливість не платити за чужий смак і чужі компроміси. Без демонтажу, без переробок, без думок: «Ну, поки поживемо так». Ви одразу створюєте простір під себе — у власних кольорах, зі своїми рішеннями та звичками. Поруч усе, що робить життя простішим: магазини, кавярні, школи, садочки, аптеки, спортивні клуби та зручна транспортна розвязка. + Без комісії для покупця. + Документи готові до угоди. Телефонуйте та приходьте на перегляд. Можливо, саме ця квартира стане не черговим варіантом у списку, а тим місцем, де захочеться залишитися.

Олександра Олеся вул., 5-А

Без комісії! Продається елегантна 2-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Варшавський квартал». Виконаний якісний дизайнерський ремонт із використанням сучасних матеріалів. Простора спальня з гардеробною, повністю укомплектована кухня, санвузол із ванною та душовою — ідеальне поєднання комфорту та функціональності. ЖК має власну дахову котельню, що забезпечує стабільне теплопостачання та гарячу воду. Для комфорту мешканців у комплексі встановлені генератори, які підтримують роботу критично важливих систем будинку під час відключень електроенергії. Комплекс із розвиненою інфраструктурою та зручною логістикою. Поруч майбутня станція метро, що значно підвищує інвестиційну привабливість.

генератор
Європейського Союзу просп. (Правди), 41-Д

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Варшавський 2» | вул. Олександра Олеся, 9А Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів Києва – ЖК «Варшавський 2». Основні характеристики: - Загальна площа – 62,9 м² - Житлова – 27,5 м² - Кухня-вітальня – 18,5 м² - Поверх – 18 із 25 Будинок введений в експлуатацію у 2024 році. Право власності оформлене – квартира готова до швидкої угоди. Продумане планування: дві окремі спальні та простора кухня-вітальня, що ідеально підійде для сім'ї або під інвестицію. Квартира після забудовника – можна одразу розпочинати ремонт. Усі комунікації підключені, встановлені лічильники. Переваги будинку та комплексу: - резервне живлення – ліфти працюють навіть під час відключень електроенергії; - автономне опалення від власної котельні; - закритий двір без автомобілів; - сучасні дитячі та спортивні майданчики; - підземний паркінг та укриття; - розвинена інфраструктура: магазини, кафе, аптеки, школи, дитячі садки, ТРЦ Retroville, поруч зелені зони для прогулянок. Телефонуйте, із задоволенням організую перегляд!

можливий продаж по єОселя
Олександра Олеся вул., 9-А
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Без %. Поділ! Контрактова Площа. Верхній Вал 40 В. Будинок знаходиться у самому центрі історичного Подолу, у кварталі історичної забудови. 100 метрів до Метро Контрактова площа. Квартира двокімнатна. Загальною площею 31 кв. м. Высота стелі- 3м. Перший поверх. Вікна виходять у тихий дворик між будинком і школою. Помешкання з дизайнерським ремонтом, заміна Ж/Б перекриттів, проводки. У коридорі, на кухні і у ванній тепла підлога. Укомплектована побутовою технікою та меблями. Посудомийна машина, пральна машина автомат з сушкою, варочна поверхня, бойлер. Паркомісце у закритому дворі будинку. Великий закритий двір, з парканом. Вихід із квартири у власний двір! Без балкона. Є Підвал під будинком для зберігання власних речей, висота стелі 5 м. Вигідна інвестиція для орендного бізнесу.

Верхній Вал вул., 40-В

Актуально. ЖК LA MANCHE (Ламанш). Клубний будинок. Щекавицька 46 Поділ Продам 2 кімнатну квартиру в клубному будинку преміум класа LA MANCHE за адресою: вулиця Щекавицька, 46 в Подільському районі міста Києва. Архітектори житлового комплексу ЛА Манш органічно поєднали традиційні елементи італійської, англійської та французької архітектури. Перші поверхи будинку прикрашені гранітом, а великі вікна виконані у «палладіанському» стилі початку XVIII століття. Основні поверхи декоровані фібробетоном та штучним каменем, а покритий черепицею дах імітує дах-падугу історичних будівель. Ландшафтний парк представлений дитячими майданчиками, простором для прогульок та відпочинку, а також елегантними гриль-зонами, які не лише готують ароматні стейки, а й комфортно зігріються у прохолодну погоду. Для обробки використовували класичні матеріали: мармур, дерево, керамограніт та оцинкований метал. Квартира розташована на 2 поверсі 9-ти поверхового монолітно-каркасного будинку, загальною площею – 78 кв.м, житловою – 40 кв.м., кухні – 15 кв.м., висотою стель 3 м. Функціональне планування, розраховане до дрібниць, складається з вітальні, спальні, просторої кухні, двома санвузлами, зручний вихід на балкон з вітальні та кухні. Квартира дуже добре підходіть під комерцію, одностороння з видом на Хрещатицько-Набережну та входом. Стан після будівельників: лазерна стяжка, індивідуальний двоконтурний газовий котел лічильники та радіатори, всі комунікації підведені до квартири. Автономне опалення- котельня на даху, у квартирах звукоізольована підлога. Комплекс має власну закриту територію, що охороняється, і підземний паркінг. Клубний будинок LA MANCHE має гарне розташування: у пішій доступності пам'ятки Подолу та місця для активного відпочинку: набережна річки Дніпро, Труханів острів, Воздвиженка, Андріївська церква, виставкові павільйони, галереї, театри та кінотеатри. Зустрічайтеся з друзями в ресторанах, пабах, барах, нічних клубах та кафе, які знаходяться недалеко від ЖК. Секція повністю готова на 100%, можна переходити до ремонту.

Щекавицька вул., (Будинок)

Введенська, 26 Купіть 2-кімнатну на Подолі площею 52 м² на 9 поверсі. Головний плюс — квартира повністю готова до проживання. Продається з меблями та побутовою технікою, тому не потрібно одразу вкладати додаткові кошти в облаштування. Ключові переваги квартири: — готова до заселення — меблі та техніка залишаються — зручне 2-кімнатне планування — світлі кімнати та гарний природний світловий потік — засклена лоджія — кондиціонер — просторий санвузол з ванною — доглянутий житловий стан — підходить для життя або орендного бізнесу Квартира має акуратну кухню, місця для зберігання речей та все необхідне для комфортного щоденного життя. Локація — Поділ. Це район із характером, історією та стабільним попитом. Поруч магазини, кафе, транспорт, зручне сполучення з центром міста та вся необхідна міська інфраструктура. Введенська, 26 — готова квартира на Подолі без зайвих стартових вкладень.

Введенська вул., 26

Всеволода Змієнка вул., 15/23

Без комісії, оскільки Я - власник. Допомоги в продажі не потребую. Окрім готівкового розрахунку , можемо розглянути наступні державні програми: • єВідновлення (виключно якщо кошти вже заброньовані); • Ваучер 2 млн. грн для УБД ВПО; • Держмолодьжитло. • У власності квартира більше 3 років, податки при переоформленні мінімальні (1% ПФУ). • Зроблений актуальний технічний паспорт на квартиру. • Квартира вже готова до заселення, зроблено генеральне прибирання. • Усі меблі та техніка, що є на фото, гарантовано залишаються в квартирі. • Квартира знаходиться за адресою: м. Київ, проспект Європейського Союзу (колишній Правди), будинок 8-А. • Квартира знаходиться на комфортному 9 поверсі, сонячна сторона, не кутова, посередині будинку, вікна виходять на тихий, зелений дворик, багато дерев і жодного шуму від дороги. • В квартирі правильне, прямокутне планування, жодних переобладнань, чи зносів стін не проводилось. • Віддалена від бойових дій локація, не шахедна сторона. • Облаштоване укриття на відстані 20м від підʼїзду у дитячому садочку, а також школі №156 (70м). Загальна площа — 57.7 м² Поверх — 9 із 16 Будинок — 1986 року побудови Висота стелі - 2.7 м Планування - роздільне Будинок - панельний • Квартира в охайному житловому стані, косметичний ремонт проводився в період з 2020 по 2025 рік включно. • Сусіди чемні та виховані. • Квартира додатково захищена загальними сталевими дверима на 2 квартири. • В дитячій кімнаті повноцінне односпальне ліжко з підйомним механізмом. • Великий диван, придбаний за 2000$, який розкладається у величезне спальне місце. • В квартирі є 4 величезні шафи для зберігання речей. Також речі можна зберігати під диваном і під ліжком. • У ванній кімнаті є місце для встановлення сушарки і пральної машини одночасно. • В квартирі наявний великий сейф. • Поміняна електрика в усій квартирі, виведений окремий щиток в загальний коридор. • Встановлений бойлер на 100 л., якого довго вистачає при відключенні світла. • При відключенні світла є тиск води в крані, та теплі батареї. • В квартирі встановлений кондиціонер, в кухні вмонтована тепла підлога, холодильник. • Замінені труби водопостачання гарячої води, так само у сусідів зверху/знизу. • В підʼїзді встановлений сучасний вантажний ліфт, а також пандус для маломобільних людей. • В пішій доступності (250м) знаходиться парковка для автомобілів під охороною, є вільні місця. Переваги локації: • Розвинена інфраструктура для комфортного життя. • В безпосередній близькості біля будинку - супермаркети Сільпо, Аврора, АТБ, продуктові ринки, аптеки, салони краси, відділення Нової пошти. • Поруч ТЦ «Орнамент» (5 хв. пішки) та ТРЦ Ретровіль. • До майбутньої станції метро 7-8 хв пішки. • Щотижня поруч з будинком ярмарка сільськогосподарських продуктів. • Зручна транспортна розв'язка до метро Нивки, Сирець, Оболонь, Почайна, Мінська. •Прямо біля будинку (20 м) дитячий садочок та (70 м) школи, спортивні майданчики, стадіон. • У пішій доступності є районна поліклініка, пологовий будинок, церква, приватні медичні лабораторії та ін.

власник
Європейського Союзу просп. (Правди), 8-А

🔥 БЕЗ КОМІСІЇ! БЕЗ ПОДАТКІВ! Продаж просторої 2-кімнатної квартири з ремонтом у ЖК «Варшавський мікрорайон» 📍 м. Київ, Подільський район проспект Європейського Союзу, 41-Б Якщо ви шукаєте квартиру, в яку можна заїхати одразу після покупки, цей варіант вартий вашої уваги. Пропонуємо простору 2-кімнатну квартиру площею 68,3 м² на 16 поверсі сучасного монолітно-каркасного будинку. Квартира розташована в середині будинку, не кутова, тому дуже тепла та світла. Завдяки верхній подачі опалення взимку тут особливо комфортно. Основні переваги квартири: ✔ 68,3 м² загальної площі ✔ Дві окремі кімнати (31,7 м² житлової площі) ✔ Простора кухня – ідеальне місце для сімейних вечерь та зустрічей із друзями ✔ Великий коридор із продуманою системою зберігання ✔ Сучасний якісний ремонт ✔ Повністю готова до проживання – без додаткових вкладень Переваги будинку: ✔ Сучасний монолітно-каркасний будинок ✔ Охорона та контроль доступу ✔ Швидкісні ліфти ✔ Доглянутий під'їзд і прибудинкова територія Інфраструктура: У пішій доступності є все необхідне для комфортного життя: • NOVUS, Сільпо; • ТРЦ Retroville; • кафе, ресторани, аптеки та магазини; • школи й дитячі садки; • спортивні та дитячі майданчики; • зручна транспортна розв'язка. 💰 Без комісії для покупця! 💰 Без додаткових податків! Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестиції. ЖК «Варшавський мікрорайон» — один із найпопулярніших житлових комплексів Подільського району, де нерухомість стабільно користується високим попитом.

Європейського Союзу просп. (Правди), 41-Б

Продається сучасна 2-кімнатна квартира в одному з найзатребуваніших житлових комплексів Києва — ЖК “Варшавський 3”. Престижна та зручна локація з повністю розвиненою інфраструктурою. Навпроти розташований ТРЦ Retroville, поруч магазини, аптеки, клініки, кафе, школи та дитячі садки. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-який район міста. Характеристики квартири: Поверх: 11 Будинок: 10.5 Загальна площа: 65,54 м² Житлова площа: 25,49 м² Кухня-вітальня: 20,98 м² Переваги: Сучасне функціональне планування Комфортний середній поверх Новобудова з перспективою зростання вартості Високий попит на оренду в цьому комплексі Стан — новобудова. Здача будинку — 3 квартал 2026 року. Ціна — 87 500 $ Квартира підходить як для комфортного проживання, так і для інвестиції з подальшим ростом вартості.

Олександра Олеся вул., (Будинок 10.5)

Пропоную до продажу в ЖК Варшавський 3 в м. Києві по вул. О.Олеся 17 а 2- ну квартиру загальною площею 77.8 м2 на 23 поверсі 25 поверхового будинку. 2- на квартира має вдале зручне планування з вихідом у двір. Стан після будівельників. На підлозі зроблена стяжка, є виходи під сантехніку. Встановлені лічильники. В будинку встановлене резервне живлення для ліфтів та інших комунікацій. 3 ліфти, власна котєльня. Будинок має свою власну велику закриту територію. Багато Дитячих та Спортивних майданчиків, зон відпочинку, гарне озеленення. Ведеться відеоспостереження та охорона. Розвинута інфраструктура : ТРЦ Ретровіль, великі супермаркети, кафе, садочки, школи, ринок. Вартість об"єкта- 115000 дол.США Без комісії для покупця Є відеоогляд квартири, швидкий показ.

можливий продаж по єОселя
Олександра Олеся вул., 17-А

🔥 Сімейна квартира, яку не хочеться залишати 2 кімнати + кухня-вітальня | ЖК «Варшавський-3» 📍 Київ, вул. Всеволода Змієнка, 30 Уявіть: діти мають свої окремі кімнати, ви — простору кухню-вітальню для вечорів разом, і жодних компромісів по комфорту. 👉 Саме така квартира зараз у продажу. 💡 Чому вона ідеальна для сім’ї: ✔️ 66.8 м² ідеально використаного простору — без «мертвих зон» ✔️ 2 окремі спальні — комфорт для батьків і дітей ✔️ кухня-вітальня — місце, де реально живуть, а не просто готують ✔️ 2 санвузли — забудьте про ранкові черги ✔️ засклена лоджія — додатковий простір під кабінет / зону відпочинку 🏙 24 поверх з 25 — світло, вид і мінімум шуму Не кутова, тепла квартира ✔️ Будинок автономний — працює навіть при відключеннях (ліфти, вода, опалення — все є) ✔️ Є укриття ✔️ Поруч з будинком є паркінг. Є можливість додатково придбати паркомісце ✔️ Сучасний ЖК із повною інфраструктурою: магазини, кафе, сервіси, дитячі зони 💰 Умови, які зараз рідкість: ✔️ Без комісії для покупця ✔️ Без податків ✔️ Підходить під державні програми єОселя Ціна - 100 200$

Всеволода Змієнка вул., 30

Це не просто квартира — це історія, збережена в камені. Такі об’єкти з’являються у продажу рідко. 2-кімнатна квартира в історичному центрі Києва — Поділ, вул. Ярославська, 10. Будинок є цікавим зразком житлової забудови Подолу кінця ХІХ століття, з яскраво вираженим авторським почерком відомого архітектора Івана Ніколаєва. Зведений у 1897–1899 роках, фасад виконаний у стилі ренесанс. 60 м² простору для реалізації власного бачення та створення унікального житла. Характеристики: • 4/4 поверх • висота стелі — 3,10 м • під’їзд з двору • вікна у тихий двір • у дворі є невелика парковка Локація — одна з найкращих у Києві. У пішій доступності: Контрактова площа та метро "Контрактова площа", фонтан "Самсон", "Гостинний двір", церква Богородиці Пирогощі та інші історичні пам’ятки Подолу. Перший продаж. Ціна: 84 900 у.о. (можливий торг). Без комісії Телефонуйте: 063 610 66 56, 098 695 47 87

Ярославська вул., 10

Продаж стильної 2-кімнатної квартири в ЖК Варшавський 2 | вул. Олександра Олеся, 3 Пропонується сучасна, стильна та повністю укомплектована квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів Києва — ЖК Варшавський 2. Площа — 60,4 м² Це простір, у який хочеться зайти і сказати: «Ось вона». Про квартиру: Якісний дорогий ремонт Щойно завершені ремонтні роботи — ніхто не проживав Повна комплектація технікою та меблями Функціональна кухня, укомплектована всім необхідним: посудомийна машина духова шафа варильна поверхня мікрохвильова піч Кондиціонер у кожній кімнаті Багато сценаріїв освітлення Дзеркала з підсвіткою Санвузол з підігрівом підлоги Бойлер на 100 л Переваги: Ліквідний низький поверх Продумане планування та комфорт у кожній деталі Квартира виглядає стильно, сучасно та дорого Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію Локація: ЖК Варшавський 2 — це сучасний район з розвиненою інфраструктурою, поруч: магазини кав’ярні спортзали школи та садочки зелені зони для прогулянок Окрема перевага — безпосередня близькість майбутньої станції метро, що ще більше підвищує ліквідність цієї нерухомості. Ця квартира — не просто квадратні метри. Це готовий красивий простір для життя, де вже все зроблено зі смаком, розумом і турботою про комфорт. Телефонуйте / пишіть — квартира дійсно варта вашої уваги.

можливий продаж по єОселя
Олександра Олеся вул., 3

Продаж стильної 2-кімнатної квартири в ЖК Варшавський 2 | вул. Олександра Олеся, 17 Податки свої платимо. Пропонується сучасна, стильна та повністю укомплектована квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів Києва — ЖК Варшавський 2. Площа - 63 м² Поверх - 9 Про квартиру: Якісний дорогий ремонт Щойно завершені ремонтні роботи — ніхто не проживав Повна комплектація технікою та меблями Функціональна кухня, укомплектована всім необхідним: посудомийна машина духова шафа варильна поверхня мікрохвильова піч Кондиціонер у кожній кімнаті, гардероб Багато сценаріїв освітлення Дзеркала з підсвіткою Санвузол з підігрівом підлоги Бойлер на 100 л Гардероб Переваги: Продумане планування та комфорт у кожній деталі Квартира виглядає стильно, сучасно та дорого Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію ЖК Варшавський 2 — це сучасний район з розвиненою інфраструктурою, поруч: магазини кав’ярні спортзали школи та садочки зелені зони для прогулянок Окрема перевага — відкриття майбутньої станції метро, що ще більше підвищує ліквідність цієї нерухомості. Це готовий красивий простір для життя, де вже все зроблено зі смаком, розумом і турботою про комфорт. Телефонуйте / пишіть — квартира дійсно варта вашої уваги.

можливий продаж по єОселя
Олександра Олеся вул., 17

Пропозиція для інвесторів. 2 кімнатна квартира загальною площею близько 70м2 розділена згідно нормативів на 3 квартири студії. Кожна студія здається окремо. Загальний дохід за саму квартиру 32-39 тис грн на місяць. Чудово підійде для бажаючих отримувати стабільний пасивний дохід. В будинку є генератор для опалення і підземний паркінг. Більше деталей і інформації надам в Телеграм чи Вотсап. Писати тільки туди, на прямий номер не телефонувати, знаходжусь за кордоном. Я власник.

власник
генератор
None 105000.0 USD

Квартира без ремонту в ЖК Рибальський, будинок зданий, Набережно рибальська дорога 5 Ціна по перепоступці під ключ

можливий продаж по єОселя
Набережно-Рибальська дорога вул., 5

#14875 Актуально .Державні програми так У продажі 2 кімнатна квартира у ЖК Варшавський-2. Адреса: Подільський район, вулиця Олександра Олеся 7 Квартира розташована на 5 поверсі. Загальна площа з відкритим балконом 61.72 кв.м. Квартира має 2 окремі кімнати та велику кухню вітальню - де ви маєте змогу організувати затишний та сучасний простір для сніданків , вечерь з усією родиною та затишних посиденьок з друзями .Вікна виходять у двір та на прогулянкову прогулянкову ,тож шум від дороги не буде турбувати вас під час відпочинку. Квартира знаходиться у стані після будівельників - це чудова можливість втілити свої рішення для комфортного проживання Будинок зданий в експлуатацію 2025 року , оформлено право власності Важливо що в будинку встановлений генератор та інвертор на ліфти , тож при відключеннях світла працює ліфт , насоси на воду та опалення .також в будинку є мінус 1 поверх на якому ви безпечно можете спуститись на ліфті . Показ у зручний для вас час . розглядаємо державні програми Комісія АН 3 % повний юридичний супровід

можливий продаж по єОселя
генератор
Олександра Олеся вул., 7

Продаж видової квартири з ремонтом у ЖК «Паркове Місто» вул. Вишгородська, 45 Пропонується стильна та простора квартира площею 59,9 м² у престижному житловому комплексі «Паркове Місто». Квартира розташована на 14 поверсі 24-поверхового будинку, має панорамний вид на зелену частину міста і приватний сектор. Вікна виходять на західну сторону, подалі від внутрішньої частини комплексу, що забезпечує тишу та комфорт. Загальна площа — 59,9 м²; функціональне планування; простора вітальня; окрема спальня; повноцінна гардеробна кімната; кухня німецького виробництва; якісний ремонт у стриманому класичному стилі; повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою; багато місць для зберігання; квартира готова до заселення без додаткових вкладень. Про будинок та ЖК: сучасний житловий комплекс бізнес-класу; закрита територія з цілодобовою охороною; контроль доступу та відеоспостереження; генератор забезпечує роботу ліфтів під час відключення електроенергії; наземний та дворівневий підземний паркінги. Головна перевага ЖК — власний парк із озерами, прогулянковими алеями та зонами відпочинку. На території комплексу та поруч розташовані: супермаркет; кафе та ресторани; фітнес-клуб і спортивні студії; дитячі садки та розвивальні центри; салони краси, медичні кабінети; магазини та всі необхідні сервіси. Зручне транспортне сполучення дозволяє швидко дістатися до Подолу, Оболоні та центральної частини Києва.

генератор
Вишгородська вул., 45/11

Хотіли вигідно, якісно і щоб в найпопулярнішому ЖК Києва? Пропоную 2-кімнатну квартиру в ЖК Варшавський плюс! Повністю автономний будинок, шикарна прибудинкова, розвинена інфраструктура, ТРЦ Ретровіль і майбутнє метро за декілька кроків від будинку Автономний будинок - під час відключень все працює, за потреби можна зарядити зарядну станцію Поверховість: 20/26 Площа: 64 м² Планування: вхідна група, кухня-вітальня, лоджія з підігрівом підлоги - супер функціонально, 2 окремі кімнати, комора (там також може бути пральна або гардеробна) Вид з вікон у внутрішній двір Ремонт в квартирі виконано надзвичайно якісно та продумано до дрібниць. Для вашого комфорту організовано декілька кондиціонерів та зон теплої підлоги (передпокій, кухня, санвузол, балкон). Італійська сантехніка та преміальна техніка - комплектація, що не викликає питань. -1 поверх в будинку з коморами, 1й поверх в комерції, закрита територія, поруч паркінг і ТРЦ Ретровіль. Чудова транспортна розв*язка з перспективою метро в наступному році (живу над котлованом метро, можу впевнено сказати, що роботи робляться). Концепція ЖК - "місто в місті", впевнена що даний житловий комплекс може закрити будь який запит. Поруч є, і приватні, і держвані садочки та школи, безліч розвивальних секцій для дітей викроять вам хвильку на себе) Запрошую на перегляд, а далі і на угоду!

Івана Виговського вул. (Маршала Гречка), 40/12

#14813 Актуально держ.програми так 2-кімнатна квартира в ЖК «Варшавський 2» — місце, де починається ваше нове життя Доступна за державними програмами швидкий перегляд у зручний для вас час Уявіть квартиру, в якій кожна деталь буде саме такою, як ви мріяли. Тут немає чужих рішень чи компромісів — лише простір для втілення ваших ідей, стилю та затишку. До продажу пропонується світла та простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Варшавський 2». Основні характеристики: Площа — 63,3 м² Поверх — 5 із 25 Стан — після будівельників Продумане планування створене для комфортного життя: простора кухня-вітальня 19 м², дві окремі кімнати, два санвузли та балкон. Саме тут приємно зустрічати світанки з чашкою кави, проводити сімейні вечори та створювати спогади, які залишаться на все життя. У квартирі вже встановлені радіатори опалення, а також лічильники на електроенергію та воду. Будинок сучасний, теплий, монолітно-каркасний, із резервним живленням від генератора. Для вашої безпеки є укриття, ліфт спускається до підвального приміщення, де також розташовані комори. Закрита територія комплексу дарує відчуття комфорту та спокою: сучасні дитячі й спортивні майданчики, затишні зони відпочинку та паркування для мешканців. Поруч є все необхідне для щоденного життя: ТРЦ «Ретровіль», школи, дитячі садочки, магазини, кафе, пошта, АЗС і зупинки громадського транспорту. Це не просто квартира — це можливість створити дім, у який завжди хочеться повертатися. Комісія агентства — 2 000 у.о. Повний юридичний супровід угоди.

можливий продаж по єОселя
генератор
Родини Крістерів вул., 14-Б

ПРОДАЖ | Авторська квартира в ЖК Rybalsky 50 м² • 3 поверх • будинок 2022 року Простір, у якому дизайн відчувається з перших секунд. Ця квартира створювалась для себе — без шаблонних рішень і компромісів. Архітектурний мінімалізм, дорогі натуральні матеріали та атмосфера спокійної естетики роблять її по-справжньому унікальною. Інтер’єр побудований на поєднанні тактильних фактур: ручний мікроцемент, натуральний камінь, теплий дубовий шпон, терацо з мармуром та відкритий бетон створюють цілісний, глибокий простір із характером. Усе виглядає стримано, дорого та поза часом. Окрему увагу приділено світлу та відчуттям усередині квартири. Магнітна трекова система дозволяє змінювати сценарії освітлення та настрій простору, а приховане підсвічування м’яко підкреслює архітектуру інтер’єру у вечірній час. Під покриттям із терацо по всій квартирі встановлено теплу підлогу, завдяки чому простір відчувається особливо комфортним і «живим». Усі вбудовані меблі, гардеробна та системи зберігання виконані за індивідуальним замовленням та ідеально інтегровані в інтер’єр. Техніка та інженерія продумані до дрібниць, щоб зберегти чистоту ліній і відчуття цілісного дизайнерського об’єкта. Квартира справляє враження не звичайного житла, а простору рівня boutique interior — місця, де хочеться перебувати. ЖК Rybalsky — сучасний малоповерховий комплекс нового покоління з атмосферою приватності та якісною архітектурою. #A31074

Набережно-Рибальська дорога вул., 3

Пропонується до продажу двокімнатна квартира за адресою: проспект Свободи, 3. Квартира розташована на 6 поверсі, у середині будинку — не кутова, тепла. Усі вікна виходять у тихий двір, без шуму від дороги. Характеристики: • загальна площа — 53 м² • житлова площа — 30,7 м² • кухня — 7,7 м² • висота стелі — 2,67 м • два балкони У квартирі проведено повний демонтаж старого оздоблення та виконано основні чорнові роботи: • зроблена нова стяжка підлоги • стіни пошпакльовані • стелі підготовлені до подальшого оздоблення • розведена електрика • дерев’яні вікна пофарбовані та освіжені Квартира підготовлена до чистового ремонту — можна одразу переходити до оздоблення та реалізувати власний дизайн без зайвих витрат на демонтаж і вивезення старих матеріалів. З вікон видно дитячий садочок та загальноосвітню школу. Зручний варіант для сім’ї з дітьми. Поруч необхідна інфраструктура, магазини та громадський транспорт. Розглядаємо продаж за державними програмами, зокрема єВідновлення, житловими сертифікатами та постановами для військовослужбовців — за умови відповідності вимогам конкретної програми. Документам на право власності менше трьох років. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд квартири.

Свободи просп., 3

Продається світла 2-кімнатна квартира на Вітряних Горах (Подільський р-н) Загальна інформація: Поверх: 5 з 5 Загальна площа: 46 м² Житлова площа: 31 м² Кімнат: 2 Балкон Адреса: м. Київ, Подільський район, вул. Івана Їжакевича, 5/9 Тип будинку: цегляний (1969 р.) Стан та комунікації: Чудовий стан, капремонту не потребує. Капітальний ремонт 2014 рік. Повністю замінено: електрика (від щитка), сантехніка, каналізація. Наявне: газ, інтернет, охоронна сигналізація. Будинок: у 2016 році виконано капітальний ремонт даху коштами міста та утеплено фасад. Про локацію та інфраструктуру: Тихий зелений район (Вітряні Гори). Квартира на верхньому поверсі багато денного світла, над вами немає сусідів. Транспорт: за кілька хвилин пішки зупинки маршрутних таксі та автобусів (до станцій метро "Нивки", "Мінська", "Оболонь", "Почайна", "Контрактова площа"). Поруч виїзд на проспект Правди та вулицю Світлицького. Магазини: поряд продуктові магазини (АТБ, Сільпо, Фора), господарчі крамниці, неподалік ринок "Виноградар". Освіта та діти: поруч дитячі садки, школа, дитячі майданчики у дворі. Здоров'я: аптеки, медична амбулаторія, поліклініка. Відпочинок: Ліс, озера, паркова зона Вітряних Гір, сквери для прогулянок, спортивні та дитячі майданчики. Умови продажу: РОЗГЛЯДАЄМО ПРОДАЖ ЗА ДЕРЖПРОГРАМАМИ (єВідновлення, грошовий Ваучер). Можливий безготівковий розрахунок. Готова до проживання квартира в цегляному будинку з новим дахом та утепленим фасадом. Усе необхідне поруч. Підійде для сім'ї, пари або як інвестиційний варіант у Подільському районі

Івана Їжакевича вул., 5/9
1 - 24 з 361 результатів