Flatfy
Продаж квартирОренда квартирПродаж будинківОренда будинківПодобова оренда квартирПодобова оренда будинківНовобудовиКотеджні містечка
Київ та передмістя
Одеса та передмістя
Одеса
Київ
Харків
Дніпро
Вінниця

Продаж квартир, Саперна Слобідка, Київ

638 оголошень по 106 об'єктах
За рейтингом
110 000 $
1 507 $ за м²

просп. Науки, 30

ЖК СонячнийСаперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Продам квартиру Киев, Науки пр-т 30. Деміівка, проспект Науки 30, продається 2 кімнатна квартира, Голосіївський р-н, ЖК Сонячний. Велика, простора і затишна квартира. Розташована на 6 поверсі/ 17 поверхового будинку. Загальна площа квартири 73 кв. м, житлова 38 м. кв, кухня 12.8 кв. м. заскленп лоджія, вікна виходять на проспект. Ремонт виконаний у класичному стилі. Кондиціонер, люстри. Кухня обладнана технікою. Висота стелі 3 метри, будинок 2010 року, моноліт-кирпич. Підземний паркінг. На кухни духова шафа, плита, холодильник, мікрохвильова піч, чайник, є посуд..В спальні є гардиробна. В кімнаті диван розкладний, телевізор. В квартирі є все для комфортного проживання.

2 кімнати
73 / 38 / 12.8 м²
поверх 6 з 17
спец. проект
монолітно-каркасний
2009
13 березняСтворено 27 грудня 2022 р.
Детальніше
24
rieltor.ua
170 000 $
2 208 $ за м²

просп. Науки, 30

ЖК СонячнийСаперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

От хозяина без %. Метро Демеевская. Голосеевский р-н. Дизайнерский ремонт, мебель Продаєтся світла 2-х кімнатна квартира. Голосіївський район, пр-т Науки 30. Будинок 2010 року. 13 поверх/23 поверхового. Загальна площа 77 м2, кухня 20 м2. Дві окремі великі кімнати. Будинок дуже тепий. Відмінне сучасне планування, дорогий авторський ремонт 2016 року з якісних матеріалів. Стеля висотою 3 м - вироблена з гіпсокартону у 2 слої, оздоблення - веніціанська штукатурка та натяжна стеля. Після забудовника штукатурка на стінах була повністю демонтована та зроблені ідеальні ровні стіни. Нанесена декоративна штукатурка Отточенто и Травертин. Підлога паркетна дошка. Підлога у кухні, вхідній зоні і санузлах - плитка Италія, Іспания. Двері зроблені з натурального ясеня. Тепла підлога у кухні, коридорі та ванной кімнаті, 3 кондиціонера Panasonic, інтернет, бойлер Aristone. Панель управління передбачає підключення резервної потужності. Вбудовані меблі та прилади- посудомийна машина, плита з духовкою, вітяжка, мікрохвильова піч, холодильник, телевізор Samsung smart tv, 2 шкафи-купе, диван і крісло з натуральної шкіри Текстиль у спальні та залі виготовлявся по індивідуальному замовленню з високоякісних турецьких тканин. Санвузел окремий, стіни облицьовані італійскою та іспанською плиткою, встановленні витяжки і сушкою для рушників. Санвузел повністю обладнан елітною сантехнікою- ванна Villeroy & Boch, туалет Gustavsberg. Меблі Аква Родос. Текстиль високої якості - коврики і шторка Германія, Турція. Будинок з відеоспостереженням та охороняється, 2 ліфти. У будинку є паркінг. На території будинку є дитячий майданчик. Магазини, автобусна зупинка поряд з будинком. До метро Деміївська пішкі. Зручна транспортна розв'язка. Поруч Голосіївський ліс та озера. Близько також центр міста. Швидке оформлення - всі документи готові. У квартирі не було проживання на постійній основі, тому стан практично новий. Продаж з меблями та технікою. Огляд треба планувати завчасно. Якщо не дозвонитесь, то пишіть будь-ласка у чаті. Посередникам винагорода.

2 кімнати
77 / 37 / 20 м²
поверх 13 з 23
спец. проект
монолітно-каркасний
2009
27 березняСтворено 12 лютого
Детальніше
власник
32
rieltor.ua
55 000 $
1 774 $ за м²

просп. Науки, 30

ЖК СонячнийСаперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Прекрасна квартира-студія з дизайнерським ремонтом за адресою вул. Ракетна 24, ЖК Panorama City. Зручна та затишна, укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. Спальна зона на великому розкладному 3-х метровому дивані, укомплектована кухня з електричною плитою і різноманітним кухонним приладдям, ванна кімната з великим дзеркалом і підвісним унітазом, пральною машиною. Є також обідня зона з напівбарними бархатними стільцями і чудовим видом на зелену зону у дворі, балкон з французьким столиком. Весь цей комфорт доповнює кондиціонер, Wi-Fi, ванна і гардеробна кімната. Поблизу - 10-15 хвилин пішки, розташоване красиве паркове місце з озером. Неподалік є пляж. 7-10 хвилин їзди від дому - розташований торгово-разважальний центр Оушен-Плаза з великою кількістю магазинів, ресторанів, кінотеатром і супермаркетом. До центра Києва - 9 кілометрів. Під будинком ходить маршрут 539, який проїжджає автовокзал, їде до Льва толстого, та залізничного вокзалу.

1 кімната
31 / 14 / 7 м²
поверх 3 з 17
спец. проект
монолітно-каркасний
2009
сьогодні о 09:59Створено вчора о 04:11
Детальніше
9
rieltor.ua
💸Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
115 000 $
1 139 $ за м²

вул. Саперно-Слобідська, 22

ЖК вул. Саперно-Слобідська, 22Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Світла квартира в новому будинку 2008 року. Виконано якісний ремонт, замінена проводка, нові радіатори, встановлені два кондиціонери, вбудована кухня з побутовою технікою, квартира з меблями, дві гардеробні. В квартирі встановлені лічильники води і опалення. У будинку безкоштовна парковка. Дитячий майданчик. За бажанням, можна зробити перепланування на 3-и кімнатну. Зручна транспортна розв'язка: до станції метро Деміївська - 10 хвилин пішки. Перемога за Україною! Разом до Перемоги!

2 кімнати
101 / 47.6 / 17.6 м²
поверх 21 з 23
спец. проект
монолітно-каркасний
2008
1 березняСтворено 1 червня 2022 р.
Детальніше
ексклюзив
34
rieltor.ua
79 000 $
1 646 $ за м²

Феодосійський пров., 14

Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Феодосійський провулок 14, поверх 11/23 поверхового будинку, 47,3/22/12,8, видова на Печерськ, метро Деміївське 10 хвилин пішки, сучасний ремонт, продаж з меблями і технікою, відеоспостереження, конс'єрж, будинок обладнаний бомбосховищем, поглянутий двір, багато місць для безкоштовного паркування, рядом вся інфраструктура, 79000 у.е.

1 кімната
48 / 23 / 13 м²
поверх 11 з 23
спец. проект
монолітно-каркасний
2007
сьогодні о 04:51Створено 1 лютого
Детальніше
9
rieltor.ua
127 000 $
1 351 $ за м²

вул. Саперно-Слобідська, 8

ЖК вул. Саперно-Слобідська, 8-14Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Продається 3-кімнатна квартира в спокійному районі Києва. У квартирі виконано сучасний євроремонт. Планування квартири функціональне і створює ще більший затишок у квартирі. Окрема кухня, гостина, окрема спальна кімната, дитяча, дві ванні кімнати (душова кабіна та ванна-джакузі) та балкон, за потреби у кімнаті можемо доукомплектувати ліжком. Простора кухня укомплектована всією необхідною побутовою технікою: холодильник, плита, мікрохвильова піч, посудомийна машина. Також у кухні є окремо обідня зона з плазмовим телевізором. Із задоволенням організую вам перегляд!

3 кімнати
94 / 40 / 19 м²
поверх 12 з 18
спец. проект
монолітно-каркасний
2001
28 березняСтворено 12 червня 2022 р.
Детальніше
27
rieltor.ua
198 000 $
1 886 $ за м²

Феодосійський пров., 14

Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Продам светлую, просторную и функциональную квартиру. Видовая, отличное месторасположение. Раздельные комнаты - спальня + гардеробная; - детская комната; - зал; - просторная кухня; - два санузла; Есть всё необходимое для комфортной жизни: кондиционер, посудомоечная машина, духовка, холодильник, вытяжка, микроволновая печь. В каждой комнате установлен кондиционер. Много закрытых мест для хранения вещей. Код;401756

3 кімнати
105 / 68 / 10 м²
поверх 18 з 23
спец. проект
монолітно-каркасний
2007
27 березняСтворено 28 жовтня 2022 р.
Детальніше
17
rieltor.ua
70 000 $
1 012 $ за м²

вул. В. Китаївська, 6

Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Без комиссии для покупателя. Трёхкомнатная квартира на Демеевской. Все комнаты раздельные в хорошем состоянии. Металлопластиковые окна, на окнах решётки. Высокий первый этаж, окна во двор и на улицу. Квартира тёпая, зимой квартире тепло. В пешей доступности МЕТРО Демеевская. Рядом с домом: АТБ, аптека, почта, школа, детский сад. Есть места для парковки машин. Тамбур на две квартиры, чистое и аккуратное парадное. Общая S=69.20; жилая S=45.20; H=2.5. ЖЭК: КП ЖЭО-110. Документы готовы к продаже, никто не прописан. Материал стен: кирпич. Год постройки: 1981 год. Звонить до 23-00. Номер объявления на сайте компании: SF-2-553-432-CO.

3 кімнати
69.2 / 45.2 / 9.7 м²
поверх 1 з 9
серія 87
цегляний будинок
1981
вчора о 14:29Створено 23 січня
Детальніше
ексклюзив
34
rieltor.ua
125 000 $
1 667 $ за м²

вул. Феодосійська, 1а

ЖК вул. Феодосійська, 2 (є, ж, з, і)Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Трикімнатна квартира 74,2 кв.м для сім'ї з дітьми у чудовому місці. Будинок 2013року.Раціональне планування. Три спальні та кухня з вітальнею 19 кв м. У квартирі зроблений гарний ремонт, квартира обладнана меблями та побутовою технікою. Із кухні вихід на балкон. Лічильники на опалення. Н-2,72 м. Три ліфти (один вантажний з вулиці). Чисте парадне, консьєрж. Поруч гімназія, дитячі садки, М «Деміївська», продуктові магазини, спортклуб, салони Краси, ресторан. Чудова транспортна розв'язка. Запрошую на перегляди! Працюю з власником. 0509442257 Олена

3 кімнати
75 / 51 / 12 м²
поверх 8 з 24
спец. проект
монолітно-каркасний
2013
сьогодні о 03:36Створено 27 червня 2022 р.
Детальніше
9
rieltor.ua
113 000 $
1 883 $ за м²

вул. Феодосійська, 3в

ЖК вул. Феодосійська, 2 (є, ж, з, і)Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Продажа 2х комнатной квартиры с ремонтом в Голосеевском районе. Две отдельные комнаты, просторная кухня 13м, гардеробная, с/у раздельный, большой коридор. Очень удобная раздельная планировка. Дом тёплый, добротный. Удобное расположение, остановки транспорта в любые районы Киева. Метро пешком 15мин. Во дворе садики и школы. Остаётся вся техника и мебель

2 кімнати
60 / 34 / 15 м²
поверх 13 з 25
спец. проект
монолітно-каркасний
2014
сьогодні о 08:59Створено 28 жовтня 2022 р.
Детальніше
15
rieltor.ua

Житлові комплекси у Київ

ЖК вул. Саперно-Слобідська, 22
ЖК вул. Саперно-Слобідська, 22
21 оголошень
Показати
ЖК вул. Феодосійська, 2 (є, ж, з, і)
ЖК вул. Феодосійська, 2 (є, ж, з, і)
16 оголошень
Показати
ЖК вул. Саперно-Слобідська, 8-14
ЖК вул. Саперно-Слобідська, 8-14
15 оголошень
Показати
ЖК вул. Саперно-Слобідська, 92
ЖК вул. Саперно-Слобідська, 92
6 оголошень
Показати
ЖК Сонячний
ЖК Сонячний
5 оголошень
Показати
ЖК Єнісейська садиба
ЖК Єнісейська садиба
5 оголошень
Показати
53 000 $
2 208 $ за м²

просп. Науки, 17/15

Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

НЕВИСОКИЙ ПОВЕРХ! БЕЗПЕЧНЕ МІСЦЕ! ЧУДОВИЙ РАЙОН! - Світла,затишна квартира у Голосіївському районі столиці - Ремонт акуратний,без зайвих деталей - Свіжа електропроводка,є стабілізатор напруги в квартирі - Вбудована плита,пральна машинка та мікрохвильова піч - все для вашого комфорту! - Є кондиціонер Поруч є автобусна зупинка, два супермаркети, аптека, 10 хв пішки до м. Деміївська, або 1 зупинка автобусом.

1 кімната
24 / 1 / 7 м²
поверх 1 з 5
гостинка
цегляний будинок
1970
сьогодні о 07:54Створено 26 лютого
Детальніше
8
rieltor.ua
60 000 $
1 500 $ за м²

вул. Писаржевського, 8

ЖК Єнісейська садибаСаперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

⭐⭐⭐До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на продаж за адресою: вул.Пісаржевського 8 в ЖК "Єнісейська садиба" , яка розташована на 3 поверсі 9 поверхового будинку. Відмінна пропозиція як для життя, так і для орендного бізнесу! У екологічно чистому районі Києва. Поруч проспект Науки. (Будинок зданий в експлуатацію у 2017 році). До метро Деміївська 2 км або 4 хвилини на авто. Дуже світла та затишна Є паркувальні місця та платна стоянка. Поруч гімназія 59 ім. О. М. Бойченка, приватний дитячий садок, супермаркет АТБ, Нова пошта, банки, ТРЦ Ocean Plaza та ін.

1 кімната
40 / 19.4 / 9 м²
поверх 3 з 9
спец. проект
монолітно-каркасний
2016
сьогодні о 06:41Створено 29 грудня 2022 р.
Детальніше
13
rieltor.ua
140 500 $
1 673 $ за м²

вул. В. Китаївська, 10а

Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Без комиссии! Продаю 2-к квартиру на Демеевке, ул. Большая Китаевская, Голосеевский р-н. Видовая квартира в новом монолитно-каркасном кирпичном доме, индивидуальный проект 2005 года. Полностью укомплектована мебелью (продавец оставляет всё, что на фото). Просторная кухня со всей необходимой бытовой техникой, уютная спальня. Полы с подогревом, установлены счетчики на воду, тепло, электросчетчик "день/ночь". В доме есть подземный паркинг (возможно как доп. приобретение), закрытая территория с круглосуточным видеонаблюдением, в подъезде консьерж, вокруг дома много парковочных мест. На первом этаже расположен детский сад. Прекрасное месторасположение. Удобное транспортное сообщение. В пешей доступности метро "Демеевская" (10 мин.), гимназия №59 имени А.М. Бойченко, парки, магазины, заведения обслуживания, рынок, в доме салон красоты. Без комиссии! Цена 140 500$, код объекта #3468.

2 кімнати
84 / 53 / 13 м²
поверх 18 з 23
спец. проект
монолітно-каркасний
2005
21 лютогоСтворено 28 січня
Детальніше
16
rieltor.ua
149 000 $
1 552 $ за м²

вул. Саперно-Слобідська, 10

ЖК вул. Саперно-Слобідська, 8-14Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Предлагается на продажу 3-х комнатная квартира метро Демеевская 10 минут пешком, ул.Саперно-Слободская, 10, 7/20 этажного дома. В квартире сделан высококачественный дорогой ремонт. Квартира продается с мебелью и бытовой техникой мировых брендов. Квартира двухсторонняя. Комнаты все раздельные, два санузла, Рядом супермаркет, школа, садик. Во дворе спортивные и детские площадки. Аптеки и отделения банков.

3 кімнати
96 / 52 / 14 м²
поверх 7 з 20
спец. проект
монолітно-каркасний
2008
сьогодні о 10:35Створено 9 листопада 2022 р.
Детальніше
33
country.ua
150 000 $
2 586 $ за м²

вул. Столєтова

ЖК O2 Residence (Бориспільське шосе)Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

STOLETOF RESIDENCE - закрытый жилой комплекс клубного типа в Голосеевском районе. Продается уютная 2комн квартира площадью 58кв м, на 2м этаже 4х этажного дома. Квартира с качественным ремонтом и правильно организованным пространством : большая кухня обустроена мебелью и бытовой техникой и разделена на зоны: столовая и гостиная, отдельная спальня, санузел и кладовка. С лоджии открывается замечательный вид на заповедную Лысую гору и в тихий двор. Квартира очень светлая и теплая. Добропорядочные соседи. На закрытой территории ведется круглосуточное видеонаблюдение и охрана. Можно орендовать паркоместо в подземном паркинге. Просмотры сейчас, по договоренности. Чистый воздух и тишина; Рядом лес и парк площадью 3 га - много места для прогулок, пробежек, отдыха на природе; На территории организованы зоны отдыха для жильцов; Ваши дети будут играть на свежем воздухе на новой детской площадке, оборудованной противоударным покрытием, вдали от транспортных магистралей. Транспортная развязка: Возле дома остановка общественного транспорта, до м.Лыбедская - 8 мин. Центр города в непосредственной близости: 5-7 минут по шоссе до ТЦ “Ocean Plaza”, 8 км. до Крещатика, оборудованы выезды из ЖК на проспект Науки и Стратегическое шоссе.

1 кімната
58 / 17 / 24 м²
поверх 2 з 4
11 січняСтворено 21 грудня 2022 р.
Детальніше
25
rieltor.ua
79 000 $
1 411 $ за м²

вул. Феодосійська, 10

Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Продам 2-х кімнатну квартиру. Голосіївський район, вул,Феодосійська №10, 11/16 п ,серія Т4 , 56/30/12м2-кухня збільшена за рахунок однієї з лоджій. с\вузол сумісний, паркет на підлозі. Додатковий захист безпеки: тамбур на три квартири, зачиняється на замок. Затишний двір. Школа та садочкі поряд. Маршрутка зупиняється біля дому, Либідська 10 хвилин. Зручна розв'зка транспорту в різні куточкі міста.

2 кімнати
56 / 30 / 12 м²
поверх 11 з 16
серія Т
утеплена панель
1985
28 березняСтворено 19 січня
Детальніше
17
rieltor.ua
Дослідити місцевість
Чорна ГораНова забудоваГолосіївоЗвіринецьПоділСолом'янкаШулявкаСирецьОлександрівська СлобідкаКуренівкаНивкиВідрадний
42 000 $
1 400 $ за м²

просп. Науки, 20

Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Продам квартиру с мебелью и техникой в хорошем состоянии. Квартира расположена в районе метро Демеевская (15 минут пешком). Идеально подходит для сдачи в аренду. Цена окончательная без торга!!!

1 кімната
30 / 17 / 7 м²
поверх 8 з 9
гостинка
цегляний будинок
1977
25 березняСтворено 19 листопада 2022 р.
Детальніше
5
rieltor.ua
36 900 $
1 419 $ за м²

просп. Науки, 17/15

Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Продается 1-комнатная уютная, светлая и очень просторная квартира на Демеевке, по адресу проспект Науки, 15. Дом кирпичный, 1970года постройки. Окна в доме новые, подъезд чистый и теплый, отсутствуют сырость и прочие неприятные запахи. В квартире натяжные потолки, бойлер ради экономии электроэнергии, кондиционер, вместительные мини-кладовки. Есть газ, коммунальные платежи небольшие Квартира находится на солнечной стороне, поэтому у вас всегда будет тепло и светло, на окнах есть жалюзи. Счетчики на воду. Приятные соседи. Прекрасная инфраструктура: пешая доступность к метро Демеевская, под домом остановка, с которой идет множество маршруток прямо в центр. Недалеко Леруа Мерлен, Фора, АТБ, Велмарт, ТРЦ Оушен Плаза, автовокзал, рынок. Рядом гимназия Бойченка, а также другие школы и садики. Недалеко парки. Тихий, спокойный, семейный район. Цена 36 900$ Код объекта #1260.

1 кімната
26 / 14 / 5 м²
поверх 5 з 5
гостинка
цегляний будинок
1970
20 лютогоСтворено 4 листопада 2022 р.
Детальніше
11
rieltor.ua
80 000 $
1 509 $ за м²

просп. Науки, 18

Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Квартира з ремонтом в гарному районі! Ідеальний варіант для життя або під інвестицію! Продається 2-кімнатна квартира на проспекті Науки, 18. Зроблено свіжий ремонт, замінені комунікації. Комфортне планування: простора кухня, велика зала, компактна спальня з утепленим балконом і теплою підлогою (під кабінет), великий об’єднаний санвузол. Житло укомплектоване меблями та технікою з гарантією. В кожній кімнаті та на кухні — кондиціонери та телевізори. На кухні: холодильник, вбудована мікрохвильова піч, газова плита, духова шафа, кавомашина, витяжка. У ванній: бойлер на 100 літрів, пральна машина. У квартирі багато містких шаф. Цегляний будинок 87-ї серії, дуже теплий взимку та прохолодний влітку. Двір непроїзний, розташований подалі від дороги. Територія затишна, з великою кількістю зелених насаджень та дитячим майданчиком. Прямо біля дому супермаркети, поруч різноманітні магазини, продуктова ярмарка на вихідних, поштові та банківські відділення, міська клінічна лікарня №10, ліцей, гімназія, школа, дитячі садки та інші заклади дошкільної освіти, бібліотека імені Вернадського. Голосіївський район — один з кращих для життя. Поруч багато парків та зон відпочинку, торговельних центрів, навчальних закладів. До центру міста всього 10-15 хвилин. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. З нами безпечно, якісно, вигідно!

2 кімнати
53 / 30 / 8 м²
поверх 6 з 9
серія 87
цегляний будинок
1977
16 лютогоСтворено 16 лютого
Детальніше
ексклюзив
19
rieltor.ua
95 000 $
1 532 $ за м²

вул. В. Китаївська, 59

ЖК вул. Феодосійська, 2 (є, ж, з, і)Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Продается светлая уютная видовая квартира ул. Большая Китаевская! Хороший ремонт, стеклопакеты, кафель, бронедверь, балкон застеклен, раздельные комнаты и санузел, продается с мебелью и бытовой техникой, бойлер, варочная поверхность, духовка, холодильник, шкафы-купе, двуспальная кровать, диван. Квартира готова к заселению новых хозяев! Отличное место, зеленый ухоженный район, развитая инфраструктура, рядом метро, школы, садики! Один собственник, документам более трех лет, квартира свободна! Комиссия брокера 2%

2 кімнати
62 / 32 / 13 м²
поверх 20 з 24
спец. проект
монолітно-каркасний
2012
14 березняСтворено 30 червня 2022 р.
Детальніше
ексклюзив
24
rieltor.ua
93 000 $
1 292 $ за м²

вул. Саперно-Слобідська, 22

ЖК вул. Саперно-Слобідська, 22Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Світла 2-ох кімнатна квартира недалеко від метро! Знаходиться у Голосіївському районі, будинок 2008 року будівництва. Продаж з меблями та технікою. Закрита територія, консьєрж, паркінг. Зручне, добре продумане планування. У квартирі дуже тепло. Новий техпаспорт, з документами все гаразд, готова до продажу. Метро Деміївська в пішій доступності 10хв. Біля будинку є магазини, пошта, банк, зупинка транспорту.

2 кімнати
72 / 35 / 8 м²
поверх 22 з 24
спец. проект
монолітно-каркасний
2008
сьогодні о 09:22Створено 20 квітня 2022 р.
Детальніше
10
rieltor.ua
95 000 $
1 357 $ за м²

вул. Єнісейська, 8

ЖК Єнісейська садибаСаперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

#ипотека #продам срочно #жк Енисейская усадьба ( Голосеевский р-он) Енисейская , 8 Закрытый комплекс с охраняемой территорией (уютный , камерный ) Детские площадки и частная инфраструктура ( салон , магазин ,частный д/сад ) Подземный и наземный паркинг ; Квартира из 2 комнат общей площадью 70м2 ; Гостиная - студио Функционально зонирована на обеденную и зону отдыха ; Кухня оборудована встроенной мебелью и современной техникой ;Обеденный стол и стулья , телевизор и кондиционер ; Мягкая мебель и вместительный шкаф в прихожей зоне ; Спальня просторная с отдельной вместительной гардеробной комнатой и выделенным рабочим пространством на лоджии ; Двуспальная кровать и телевизор , позволяют удобно отдыхать ; Санузел оборудован душевой , стиральной машиной ; Качественная входная дверь , домофон ; Автономное отопление гарантирует достаточно бережливые коммунальные платежи ; Квартира тёплая и светлая ; Рецепшин с охраной на входе в парадное; В стоимость входит вся мебель, техника , если нужно : посуда ; Рядом Голосеевский лес и Голосеевский парки ; Комплекс территориально близок к центру ( 10 мин ) для передвижения на личном транспорте и в 5 мин шаговой остановка общественного транспорта до 1 метро ( 15 мин )

2 кімнати
70 / 20 / 38 м²
поверх 4 з 10
спец. проект
монолітно-каркасний
2016
28 березняСтворено 27 серпня 2022 р.
Детальніше
22
rieltor.ua
102 000 $
1 457 $ за м²

просп. Науки, 24

Саперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Продаю свою 4-х комнатную квартиру на пр-те Науки 24. Идеально подойдёт для большой семьи,под офис или Бизнес. Квартира на весть торец дома. Можно делать отдельный вход со стороны Науки. Квартира очень тёплая. В квартире одна несущая стена, можно делать полную перепланировку! Счётчики на воду есть. Под квартирой большой сухой подвал. Метро в пешей доступности. Хозяйка.

4 кімнати
70 / 46 / 6.5 м²
поверх 1 з 9
цегляний будинок
1972
21 березняСтворено 15 квітня 2022 р.
Детальніше
власник
24
rieltor.ua
62 100 $
1 479 $ за м²

вул. Писаржевського, 8

ЖК Єнісейська садибаСаперна СлобідкаГолосіївськийКиїв

Без комісії До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на продаж за адресою: вул.Пісаржевського 8 А , яка розташована на 5 поверсі 10 поверхового будинку. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Електричний підігрів полу. Встановлена охоронна система "Аякс". Уся техніка та меблі залишаються. Чудова інфраструктура. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування.В пішій доступності історична місцевість "Лиса гора". Зручна транспортна розв'язка,20 хвилин до центру міста, громадський транспорт. Іпотека не розглядається. Підтримка на всіх етапах угоди. Без комісії

1 кімната
42 / 12 / 11 м²
поверх 5 з 10
спец. проект
монолітно-каркасний
2016
вчора о 08:18Створено 30 грудня 2022 р.
Детальніше
8
rieltor.ua
123...5
1 - 24 з 106 результатів
Розсилка нових оголошень
Продаж квартир; Київ, Саперна Слобідка
telegram
viber
email

Географія Київ

районимікрорайониметроЖКвулиці
  • Flatfy
  • Продаж квартир Київська область
  • Київ
  • Голосіївський район
  • Саперна Слобідка
Ресурси
Медіа-кітУмови використанняПолітика конфіденційностіПолітика використання Cookie
Підтримка
Розмістити оголошенняЗ приводу розміщення оголошень на Flatfy зверніться в службу підтримки команди RIELTORНаписати в RIELTOR.UA
Наші продукти
Flatfy InternationalНовобудовиRieltor
© flatfy.ua 2015-2023Flatfy logo