КВАРТИРА ВІД ВЛАСНИКА. ПОРЯД ОЛІМПІЙСЬКА МЕТРО. Без КОМІСІЇ. Квартира для тих хто хоче щось гарно купити і отримати пасивний дохід. ЗАРАЗ ВЖЕ ПРОЖИВАЄ ОРЕНДАР. Пропонується видова 1к квартира в ЖК 38 Перлина, вул. Жилянська, 68. Забудовник KADORR GROUP. 11 поверх. Функціональне планування: ✅простора окрема спальня; ✅велика кухня, вхідна група, с/в, вбиральня; ✅зона відпочинку, гардеробна. Новий ремонт, відмінне дизайнерське рішення. Використані тільки якісні матеріали: італійський кахель, сантехніка Grohe, дизайнерські вбудовані меблі, німецька фурнітура. Повністю укомплектована побутовою технікою провідних світових виробників: інверторні кондиціонери, вся техніка Samsung, Bosch, Electrolux: посудомийна машина, бойлер, LCD панель. У будинку 3 безшумних швидкісних ліфти компанії KONE (два пасажирські та один вантажний). Місце розташування відмінне. Центр. Підходить для комфортного життя. У пішій доступності метро Вокзальна, Олімпійська, Університет, Площа Льва Толстого, Палац Спорту. Поруч Ботанічний сад імені академіка Фоміна, безліч представницьких офісів, ТРЦ, магазинів, кафе, ресторанів, спортивних клубів та інше.

Жилянська вул., 68

Продаж квартири в самому серці історичного Києва — вул. Богдана Хмельницького, 57. Стильна квартира в одному з найатмосферніших районів столиці — ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Локація, яка роками залишається однією з найпопулярніших у центрі Києва, із стабільно високим попитом на оренду та високою ліквідністю нерухомості. Царський будинок із характером та архітектурою старого Києва. Висота стель — 3,3 м, товсті стіни, залізобетонне перекриття. Всі комунікації замінені на нові. Доглянутий підʼїзд, ліфт, відеоспостереження , приємні сусіди та відчуття справжнього київського дому. Є закритий двір для авто мешканців. Квартира продумана до деталей: — простора кухня-студія — окрема гардеробна — зоноване спальне місце — великий балкон — санвузол із душовою кабіною та бойлером — тепла підлога в санвузлі та коридорі Кухонна зона оснащена всім необхідним для комфортного життя: багато місця для зберігання, варочна поверхня, витяжка, холодильник, чайник та пральна машина. Затишна зона відпочинку з великим комфортним диваном, що розкладається — ідеальний простір для вечорів вдома або прийому гостей. Поруч — усе, за що люблять центр Києва: кав’ярні, ресторани, парки, метро Золоті ворота, Національний університет імені Тараса Шевченка та найкрасивіші вулиці історичного міста. Розглядаємо державні програми Є відеоогляд квартири Без комісії для покупця З повагою, Ірина Седляр — агент з нерухомості.

Богдана Хмельницького вул., 57
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Дизайнерська квартира в історичному центрі Києва — для тих, хто цінує стиль, приватність і бездоганну локацію. У самому серці Шевченківського району, на одній із найпрестижніших вулиць столиці — Олеся Гончара, 79, пропонується до продажу вишукана квартира площею 40 м², де сучасний дизайн гармонійно поєднується з архітектурою класичної київської сталінки. Квартира розташована на 2 поверсі добротного цегляного будинку з триметровими стелями, що дарують відчуття простору та наповнюють інтер’єр світлом і повітрям. Продумане планування максимально ефективно використовує кожен квадратний метр: затишна спальня, стильна зона відпочинку, функціональна кухонна зона та місткі системи зберігання створюють комфортний життєвий простір без компромісів. Інтер’єр виконаний за авторським дизайн-проєктом із використанням матеріалів преміальної якості. Італійський керамограніт із системою підігріву підлоги, сантехніка Villeroy & Boch, меблі з натурального дерева, виготовлені на індивідуальне замовлення, продумане освітлення та автоматичні захисні ролети на вікнах формують інтер’єр, який не підвладний часу. Квартира повністю укомплектована якісними меблями та сучасною побутовою технікою. Усе продумано до дрібниць — новому власнику залишається лише занести особисті речі та насолоджуватися життям. Окрема перевага, яка є справжньою рідкістю для історичного центру Києва, — власне паркомісце. Це не просто комфорт, а цінний привілей, який щодня економить ваш час і підкреслює статус нерухомості. Ще одна особливість будинку — атмосферна тераса, доступна виключно для його мешканців. Це місце, де приємно розпочати день із чашкою кави, провести вечір із келихом вина чи попрацювати на свіжому повітрі. Такий простір створює відчуття клубного формату проживання, яке зустрічається лише в поодиноких будинках історичного центру. Локація бездоганна. За кілька хвилин пішки — станції метро «Університет» та «Вокзальна», Ботанічний сад ім. Фоміна, Золоті ворота, театри, найкращі ресторани, затишні кав’ярні, престижні навчальні заклади, посольства, бізнес-центри та вся необхідна міська інфраструктура. Водночас будинок розташований на тихій зеленій вулиці, що забезпечує рідкісне для центру міста відчуття спокою. Ця квартира створена для людей, які цінують естетику, мобільність і якість життя. Вона стане ідеальним вибором для підприємця, ІТ-спеціаліста, дипломата, студента престижного університету або пари, яка прагне жити в самому центрі подій. Не менш привабливою вона є і як інвестиція: дизайнерський ремонт, престижна адреса та готовність до заселення гарантують високий попит на довгострокову й преміальну оренду. Нерухомість такого формату — це більше, ніж квадратні метри. Це стиль життя, престижна адреса та інвестиція, цінність якої з роками лише зростає.

Олеся Гончара вул., 79
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Пропонується на продаж ексклюзивний дизайнерський об'єкт в історичному центрі Києва. Квартира з нестандартним архітектурним плануванням, яка ідеально поєднує автентичний шарм старовинного Києва та сучасний функціональний дизайн. 📍 Головне про об'єкт: Адреса: Шевченківський район, вул. Олеся Гончара, 24 (поруч із Золотими Воротами). Тип будинку: «Царський будинок» — товсті цегляні стіни, відмінна звукоізоляція та особлива атмосфера. Поверх: 3-й. Стан: Новий сучасний євроремонт. Об'єкт повністю підготовлений до меблювання під ваші потреби. 📐 Продумане просторове зонування та висота стель: 1. Ефектна кімната-трансформер (Кабінет + Другий рівень): Головна родзинка квартири — велика кімната з неймовірною висотою стелі 4 метри, яку грамотно розділили на дві функціональні зони: Нижній рівень: Просторий та світлий робочий кабінет з великими вікнами. Завдяки високій стелі (4 метри) тут відчувається максимальний об'єм повітря та простору. Верхній (другий) рівень: Затишна приватна спальня, розташована над кабінетом. Висота стелі на другому рівні становить комфортні 2 метри, що дозволяє вільно пересуватися на повний зріст. До спальні ведуть стильні та безпечні сходи. 2. Окрема кухня-вітальня: Ізольована кімната для відпочинку, приготування їжі та прийому гостей. Має класичну для царських будинків висоту стелі 3 метри. Стіна оздоблена автентичною відреставрованою цегляною кладкою з контурним Led-підсвічуванням, що додає інтер'єру особливого стилю. 3. Санвузол та передпокій: Ультрасучасний суміжний санвузол, облицьований великоформатним керамогранітом (ефект білого мармуру та графіту), встановлена якісна інсталяція. Зона передпокою обладнана сучасними електрощитками та місцем під систему зберігання. ✨ Чому цей об'єкт вартий вашої уваги? Рідкісний формат: Дворівневі рішення у царських будинках із правильним прорахунком висоти (4м / 2м) зустрічаються вкрай рідко. Локація: Тихий центр. У пішій доступності найкращі кав'ярні міста, сквери, історичні пам'ятки та вся бізнес-інфраструктура. 📞 Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час! Додаткова інформація та запис за телефоном.

Олеся Гончара вул., 24

ЖК Елегант, розташований в центрі Києва. Зручне транспортне сполучення, територія під охороною, в будинку три ліфти, консьєрж, в пішій доступності ботанічний сад ім.А.Фоміна, до станції метро "Вокзальна" - 7хвилин пішки. Затишна сучасна квартира, ремонт робили для себе. Простора спальня з видом на Ботанічним Сад , велика кухня-вітальня, засклений балкон, передпокій з великим гардеробом. Квартира повністю мебльована і укомлектована усім необхідним. Є генератор на ліфт та насос для води (тобто при відключені світла вода є). 34037

генератор
Жилянська вул., 118

Готовий бізнес-кейс: 107 м² під офіс або поділ на смарт-юніти (Ярославів Вал, 14Д) Шукаєте ліквідний об'єкт для інвестицій або власного представництва в історичному центрі Києва? Ця локація — абсолютний топ для комерційного використання. Двір будинку тихий, але знаходиться в самому серці ділового та культурного життя столиці. Чому цей об'єкт ідеальний для бізнесу: Високий інвестиційний потенціал (Поділ на юніти): Завдяки великій площі (107 м²), правильному плануванню та високим стелям (3.65 м), квартиру можна розділити на кілька автономних смарт-юнітів для здачі в оренду. Попит на компактне житло чи міні-офіси в цій локації перевищує пропозицію. Формат під престижний офіс: Високий перший поверх (бельетаж) над цоколем — зручний і швидкий доступ для співробітників та клієнтів. Простір легко адаптується під закритий офіс, IT-хаб, креативну студію, юридичну компанію або шоурум. Приватність і тиша: Будинок розташований у другій лінії. Клієнти та працівники оцінять затишну атмосферу без шуму з дороги, а також зручні проходи з вулиць Золотоворітської та Рейтарської. Технічні переваги: Дві великі окремі кімнати, товсті цегляні стіни (чудова звукоізоляція), автономність (газ, газова колонка). Можливе будь-яке перепланування під ваш бізнес-проєкт. Безпека: На вікнах встановлені решітки, в будинку передбачено укриття. Сусідство з посольствами та урядовими установами гарантує додатковий спокій та порядок у районі. Локація, що працює на ваш бренд: Престижний Шевченківський район. У пішій доступності уся бізнес-інфраструктура, метро, топові ресторани та кав'ярні для зустрічей з партнерами. Нерухомість на Ярославовім Валу завжди зростає в ціні та має найвищу ставку оренди в місті. Інвестуйте в квадратні метри, які приносять стабільний дохід. Організуємо перегляд у зручний для вас час! Elegant Apartment in a Historic Royal Building — Heart of Kyiv Discover a unique opportunity to own a piece of authentic Kyiv heritage — an apartment in a royal-era building located at 14D Yaroslaviv Val Street, one of the city’s most prestigious addresses. Here, where the charm of the past meets modern comfort, your new story begins. Property Highlights • High first floor (bel étage) above the basement level — ideal for both residential living or business use. • Quiet second-line location ensures peace and privacy while being just steps away from the vibrant city life. • Convenient access from Zolotovoritska and Reitarska streets. • Two separate rooms, kitchen, and bathroom — easily adaptable to your lifestyle or business concept. • Ceiling height 3.4 m, solid brick walls, central heating, gas, PVC windows, and safety grilles. • Layout flexibility — redesign the space to suit your vision. • A shelter is available in the building — an important feature in today’s world. Prime Location Located in Kyiv’s historic center, surrounded by cafés, restaurants, boutiques, supermarkets, schools, and clinics — everything within walking distance. Close proximity to embassies and government institutions guarantees safety, order, and a prestigious environment. Comfort & Atmosphere A quiet courtyard, cozy relaxation zones, pet-friendly areas, and a welcoming community create an ideal setting for comfortable living or a representative office. Perfect for Business The property’s layout and location make it an excellent choice for an office, studio, or boutique showroom. ⸻ Properties like this are rare. This is not just an apartment — it’s a symbol of status, elegance, and timeless Kyiv charm that can now be yours.

Ярославів Вал вул., 14-Д

Продаж квартири в історичному будинку в центрі Києва | Бульварно-Кудрявська, 43Б Пропонується до продажу квартира в дореволюційному будинку в одному з найатмосферніших районів Києва — вул. Бульварно-Кудрявська, 43Б. Квартира розташована на 3 поверсі, у будинку з характерною історичною архітектурою та міцними стінами. Головна перевага — високі стелі, які додають простору, світла та відкривають широкі можливості для сучасних дизайнерських рішень. Стан квартири дозволяє реалізувати власний проєкт ремонту та облаштувати простір повністю під себе — без переплат за чужий ремонт і компромісів у плануванні. Переваги: • історичний дореволюційний будинок • 3 поверх • високі стелі • простір для перепланування та дизайнерських рішень • престижна локація в центрі міста • розвинена інфраструктура та зручна транспортна розв’язка Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. За деталями телефонуйте / пишіть.

Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 43-Б

Продам 1к квартира в жк Auroom, Панківська, 20/82. Квартира знаходиться безпечному другому поверсі. При бажанні можна використувати як комерційну. В будинку є підземний паркінг та фасадна комерційна нерухомість. Тихий двір. Метро Університет та Вокзальна - 10 та 12 хвилин пішки. Пропозиція без комісії.

можливий продаж по єОселя
Паньківська вул., 20/82

🔥 1-кімнатна квартира в історичному центрі Києва | Сталінка | 5 хв до метро «Університет» 📍 вул. Микільсько-Ботанічна, 7/9 📐 36,3 м² 🏢 5 поверх із 5 Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна квартира у справжній сталінці — будинку, який є пам'яткою архітектури. Це чудова можливість придбати житло в самому серці Києва та створити інтер'єр своєї мрії. ✨ Переваги квартири: • високі стелі 3 метри, що додають простору та світла; • функціональне планування; • простора кухня 8,5 м²; • роздільний санвузол; • квартира під чистове оздоблення — ідеальна основа для реалізації власного дизайнерського проєкту. 🏛 Будинок: • якісна цегляна сталінка; • архітектурна цінність; • товсті стіни, які забезпечують чудову тепло- та шумоізоляцію; • затишний зелений двір у самому центрі столиці. 📍 Локація, яка завжди буде в ціні: 🚇 лише 5 хвилин пішки до метро «Університет»; 🚇 поруч метро «Площа Українських Героїв» (колишня Льва Толстого); 🌳 парк імені Тараса Шевченка та Ботанічний сад ім. Фоміна; ☕️ кав'ярні, ресторани, супермаркети, навчальні заклади та вся необхідна інфраструктура — у пішій доступності. 💼 Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Квартири в історичному центрі Києва стабільно користуються високим попитом, як для довгострокової, так і для подобової оренди. 📞 Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд. Такі пропозиції в центрі столиці трапляються нечасто.

Микільсько-Ботанічна вул., 7/9

АКТУАЛЬНО✅ | ЦЕНТР🔝 Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом у ЖК «Елегант» Поряд Ботанічний сад Фоміна 📍 Адреса: м. Київ, вул. Жилянська, 118 🚇 Метро: Університет / Вокзальна 🏢 ЖК «Елегант» 📐 Площа: 40 м² 🏠 Поверх: 9 Пропонується до продажу затишна та повністю укомплектована 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Елегант» у центрі Києва Квартира виконана з якісним ремонтом та готова до проживання без додаткових вкладень. Простір продуманий для комфортного життя, а зручне розташування забезпечує швидкий доступ до ділового центру міста та станцій метро. У квартирі залишаються меблі та техніка: кондиціонер; пральна машина; холодильник; варильна поверхня; бойлер; телевізор; ліжко; шафа. Переваги: генератор у будинку; якісний ремонт; повна комплектація меблями та технікою; престижна локація в центрі Києва; зручна транспортна розвязка та близькість до метро. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під орендний бізнес. Має чудову орендну перспективу (20 000+)

генератор
Жилянська вул., 118

Рейтарська, 31/16, історичний центр Києва, Золоті Ворота, Пейзажна Алея, будинок з драконами Дореволюційний будинок з реконструкцією 1990 року, перекриття з/б Охайне парадне, в будинку ліфт Квартира з сучасним капітальним ремонтом, свого часу замінили всі комунікації, сантехніку, проводку, вікна, робили для себе один раз та капітально. Зручне планування вікна на 2 сторони, арочні вікна, високі стелі, відкритий балкончик, що придає особливої атмосфери історичності Квартира оснащена меблями та побутовими приладами від світових виробників, кондіціонери, бойлер та всім необхідним для зручного життя

Рейтарська вул., 31/16

38 Перлина – справжній центр Києва + повна автономність бізнесу вул. Жилянська, 68 ЖК бізнес-класу від Kadorr Group 38-я Жемчужина Масив Нова Забудова Голосеевский Центр Престижний будинок з презентабельно вхідною групою, охороною, відеонаглядом, обслуговуючою компанією Квартира грамотно розпланована на окрему зону кухні, вітальню, окрему спальню; є гардеробна, пральна машинка, бойлер, холодильник, духова шафа, варильна поверхня. Повністю мебльована та готова до проживання. В квартирі ніхто не мешкав, вона чекає своїх перших господарів, щоб закохати у себе. Оренда ставка для інвестиційного портфелю - 800/900$ Також є ще одна квартира вже з орендарем - готовий бізнес • Повна автономність будинку: власний генератор → при будь-якому відключенні світла працюють ліфти, є вода, опалення, освітлення території та внутрішніх приміщень 24/7 • Ідеальний стан «від забудовника» — заїжджайте та починайте працювати / здавати • Перепоступка (швидка угода) • Підходить під: представницький офіс, креативний простір, медичний / beauty-центр, приватну клініку, шоу-рум або апартаменти під преміум-оренду • За документами — апартаменти (нежитловий фонд), відмінно здаються як офіси та як квартири на довгострокову оренду → стабільний пасивний дохід • З вікон відкривається панорама на НСК «Олімпійський» та центр міста • Підземний паркінг + цілодобова охорона + закрита територія Жилянська, 68 — це серце ділового та спортивного Києва: поруч метро, ТРЦ Ocean Plaza, бізнес-центри, ключові магістралі. Платоспроможна аудиторія щодня. Ваш бізнес - інвестиція в самому центрі. Автономний будинок + топ-локація + гнучкість використання = найкраще рішення 2026 року. Зручне транспортне сполучення та розв'язка. У пішій доступрності три станції метро - Університет, Вокзальна, Площа Українських героїв ( Льва толстого)

генератор
Жилянська вул., 68

Продам унікальну квартиру на Золотих Воротах. Будинок царської епохи з ліфтом, розташований в другій лінії, поруч з посольством Польщі. Квартира в житловому стані, потебує ремонту, висота стелі 3,5 метра, вид на Софію. Вільне планування дозволяє втілити в життя дизайнерські фантазії. В квартиру заведено газ, опалення централізоване, можна встановити газовий котел на опалення. Вікна деревяні з двохкамерними склопакетами. Закритий двір з великим дитячим майданчиком, парковка. Можна також придбати гараж за окрему плату. Квартира вільна, перегляди за домовленістю.

Ярославів Вал вул., 14-В

213-279-449 Рідкісна пропозиція в історичному будинку! Нішевий формат нерухомості для клієнтів, які шукають не стандартну квартиру, а актив з історією, високою ліквідністю та стабільним попитом. в затишному районі міста, за адресою: вул. .Тарасівська буд, 6А Знаходиться на 5 поверсі 7 поверхового царськог будинку , побудованого 1910 р -історична цінність, матеріал цегла , реконструкція будинку була в 90-х роках , перекриття будинку залізобетонні Загальна площа 107,7 м.кв. Квартира світла, з гарним ремонтом, ідеально підходить як для комфортного проживання, так і для інвестування під орендний бізнес. Продумане планування, затишна атмосфера, якісні матеріали в оздобленні. У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка можна заїжджати й жити без додаткових витрат. Історичний центр, поруч ботанічний сад.Розвинена інфраструктура: поряд магазини, парки, школи, дитячі садки, медичні та освітні установи. Зручне транспортне сполучення, все необхідне у пішій доступностістанція метро 'Університет'. Зацікавила пропозиція? Телефонуйте організуємо перегляд у зручний для вас час. Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло та повний супровід угоди.

Тарасівська вул., 6-А

Продаж 2-кімнатної квартири в центрі Києва — вул. Івана Франка, 16/2 Площа: 53 м², поверх 4/4 (без ліфта). Будинок 1917 року, цегляний. Дах нещодавно відремонтований. Залізобетонні перекриття. Квартира після якісного ремонту 2022 року, у відмінному стані. Планування: кухня-вітальня (open space) + окрема кімната. Продається з меблями — готова до заселення або оренди. Інфраструктура та комунікації: централізоване опалення, лічильники, стабільне електропостачання (UPS). Закритий двір з паркінгом і дитячим майданчиком. Всe за 5 хвилин пішки до метро «Золоті ворота». Продаж без комісії. За деталями та переглядом телефонуйте/пишіть. 2-room apartment for sale in central Kyiv — Ivan Franko St, 16/2 Area: 53 m². 4th floor of 4 (no elevator). Brick building from 1917. The roof was recently renovated. Reinforced concrete floors. Apartment fully renovated in 2022, in excellent condition. Layout: open-plan kitchen–living room + separate bedroom. Sold furnished, ready to move in or rent. Features and utilities: central heating, meters, reliable power supply (UPS). Quiet gated courtyard with parking and children’s playground. 5-minute walk to Zoloti Vorota metro station (city center). No buyer’s commission. For details and viewings, call or message.

Івана Франка вул., 16/2

Пропонується до продажу квартира на вул. Пирогова, 2. Центральна локація, декілька хвилин пішки від станції метро «Університет», Володимирського собору та Ботанічного саду ім. Фоміна. Реальному покупцю — доречний торг. Основні характеристики: Загальна площа — 69,3 м² 4 поверх з 5, є ліфт Цегляна «сталінка» із залізобетонними перекриттями Висота стель — 3,2 м Двостороннє планування Балкон Квартира під ремонт Демонтажні роботи вже виконані Завдяки вільному плануванню простір легко адаптувати під індивідуальні потреби. Планування дозволяє реалізувати сучасний проєкт із двома спальнями та навіть двома ванними кімнатами. Високі стелі та двостороння орієнтація наповнюють квартиру природним світлом і забезпечують комфортне зонування приміщень. Доглянутий вхід, чистий під'їзд, є ліфт. Поруч розташовані дипломатичні установи, архітектурні пам'ятки, популярні ресторани, затишні кав'ярні та знакові культурні локації столиці. У пішій доступності - Володимирський собор, Ботанічний сад ім. Фоміна, Національна опера України, парк ім. Тараса Шевченка та станція метро «Університет». Ця квартира стане чудовим вибором як для створення приватної резиденції преміум-класу, так і для перспективної інвестиції в історичному центрі Києва. Apartment for sale at 2 Pyrohova Street, just a short walk from Universytet Metro Station, St. Volodymyr's Cathedral, and the Fomin Botanical Garden. Price is negotiable for serious buyers. Key Features: Total area: 69.3 sqm 4th floor (with lift) Classic Stalin-era brick building with reinforced concrete floors Ceiling height: 3.2 m Dual-aspect layout Balcony Renovation required Demolition has already been completed The apartment offers an open layout, providing exceptional flexibility for custom interior design. The floor plan can be reconfigured into a spacious two-bedroom residence with up to two bathrooms. High ceilings and windows on both sides create an abundance of natural light while allowing comfortable and functional zoning. The building is well-maintained, featuring a clean entrance and an elevator. The neighborhood is distinguished by embassies, diplomatic missions, historic architecture, fine restaurants, cafés, and some of Kyiv's most renowned cultural destinations. Within walking distance are St. Volodymyr's Cathedral, the Fomin Botanical Garden, the National Opera of Ukraine, Taras Shevchenko Park, and Universytet Metro Station. An excellent choice for both a private residence and a long-term investment in the heart of historic Kyiv.

Пирогова вул., 2

Продається видова квартира в центрі Києва – ЖК «Елегант» Пропонується до продажу сучасна, простора та затишна квартира в престижному житловому комплексі «Елегант» за адресою: вул. Жилянська, 118. Основні характеристики: - Загальна площа — 40 м²; - Висота стелі — 3 м; - Вікна з чудовим видом на місто; - Встановлені індивідуальні лічильники на опалення та воду. Переваги будинку: - Резервне живлення, яке забезпечує роботу трьох ліфтів, водопостачання та опалення під час відключень електроенергії; - Закрита територія з цілодобовою охороною; - Відеоспостереження; - Консьєрж-сервіс; - Підземний паркінг. Локація: ЖК розташований у самому центрі Києва. У пішій доступності станції метро «Університет» та «Вокзальна», а також магазини, кафе, ресторани, бізнес-центри та вся необхідна інфраструктура. Квартира стане чудовим вибором як для власного комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції з високим потенціалом орендного доходу. Перегляд квартири — у зручний для вас час. Ключі на руках. Додатково є відеоогляд квартири.

Жилянська вул., 118

Пропонується до продажу простора, сучасна, затишна, видова квартира ( з панорамними вікнами) у центрі Київа ЖК Елегант, вул Жилянська 118. В пішій доступності ст. метро Університет, та метро Вокзальна. Загальна площа 44,5 м2. Висота стелі 3,5 метра. Встановлено індивідуальні лічильники на опалення, воду. Є резервне живлення для забезпечення роботи трьох ліфтів, подачі води та опалення під час відключення світла. Територія будинку знаходиться під охороною, є відеоспостереження, консьєрж та підземний паркінг. Вигідна інвестиція для здачі в оренду з максимальною вигодою, так і для комфортного життя. Показ квартири у зручний для Вас час, ключі на руках. Додатково є відео квартири.Без комісії для покупця.

можливий продаж по єОселя
Жилянська вул., 118

Продаж 1к. квартира вул. Жилянська 59. Престижний ЖК «Diplomat Hall» Будинок має власний підземний дворівневий паркінг-укриття. В житловому комплексі багатокомпонентна система безпеки. ЖК Дипломат Хол- багатофункціональний комплекс, побудований в 2006 році, 2 поверхи займають офіси, спортзал, аптека, салон краси та інші заклади, високі стелі Н=3м. Централізовані системи кондиціювання, охорона, відеоспостереження, в холі - адміністратор. Ремонт офісний, все як є на фото, велика робоча зона, окрема переговорна, кухня та санвузол. Перегляди в зручний час за домовленістю. Якщо оголошення активне- пропозиція актуальна. Рядом вулиці Скоропадського, Саксаганського, Панківська

Жилянська вул., 59

🔥 Квартира-студія в самому центрі Києва. 9 хв пішки до метро Університет або 11 хв пішки до метро Вокзальна. Вигідно під здачу! Адреса: вул. Гетьмана Павла Скоропадського (Льва Толстого), будинок 49. Продається квартира-студія у центральній частині столиці - між метро Вокзальна та Університет. Одна з найзручніших і найбільш затребуваних локацій Києва для проживання та оренди. Поруч Ботанічний сад ім. Фоміна, ВНЗ, бізнес-центри, кафе, ресторани, зупинки транспорту та швидкий доступ до всіх ключових точок міста. • сучасний формат студії! • балкон! • будинок з оновленим ліфтом! • стабільно ліквідна центральна локація! Квартира вже з орендарями - це готовий інвестиційний об’єкт, що приносить дохід одразу після купівлі. Високий попит на оренду в цій частині міста гарантує швидку здачу без простоїв. 📞 Не зволікайте, телефонуйте - надам деталі та організуємо перегляд поки квартира актуальна. Цю квартиру варто побачити вживу!

Гетьмана Павла Скоропадського вул. (Толстого), 49

Центр Києва — вул. Чикаленка, 31Б Цегляний будинок у престижному районі столиці. Закрита територія, охорона, підземний паркінг. Розвинена інфраструктура: поруч магазини, кафе, метро та все необхідне для комфортного життя.

Євгена Чикаленка вул. (Пушкінська), 31-Б

Купуючи однокімнатну квартиру (євродвушку), ключове питання, які задають собі покупці - чи не буде тісно в такій квартирі? За допомогою правильно реалізованих рішень можна створити квартиру, яка за функціональністю та раціональністю використання корисної площі може перевершувати навіть двокімнатну. Саме такий варіант ми створили для Вас! Простора кухня з виходом на панорамну лоджію, вид з 14-го поверху на центр Столиці – де час проведення вранці або ввечері за філіжанкою кави має особливий шарм, зона вітальні з розкладним диваном та окремою зоною відпочинку - яка об’єднана з кухнею, окрема гардеробна та зонована вхідна група, гостьовий санвузол з ваною кімнатою. Окрема спальня з власним санвузлом та гардеробною кімнатою. Квартира, в якій приймаючи навіть велику компанію гостей, Ви не думатимете про тісноту. Ремонт виконаний з якісних матеріалів, укомплектована всіма необхідними меблями та технікою від провідних світових виробників, залишається лише занести свої речі. Квартира розташована в житловому комплексі Ярославів Град, з власною територією з зонами відпочинку та прогулянок, системою відеоспостереження та охороною комплексу. Чудове місце розташування квартири з гарно розвиненою інфраструктурою центра Столиці з пішою доступністю 10-15 хвилин, починаючи від ТЦ до аптек, клінік, магазинів… Ціна 320 000$. Без комісії для покупця!

Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 17-А

Пропонується дизайнерська студія площею 52 м² у самому центрі Києва, вул. Назарівська, 9. Квартира розташована в історичному дореволюційному будинку навпроти Ботанічного саду імені Фоміна. Головна перевага квартири — простір, світло та вид на зелень. Панорамні вікна, високі стелі та відкрите планування створюють відчуття простору, яке рідко зустрічається у квартирах такого формату. Планування: відкрита зона кухні та вітальні; спальне місце; санвузол; функціональні зони для зберігання. Квартира з якісним ремонтом, повністю готова для проживання або здачі в оренду. Локація: навпроти Ботанічного саду; 500 м до метро Університет; поруч вул. Саксаганського, Жилянська, центр міста; тиха зелена частина історичного Києва. Об’єкт підійде для однієї людини, пари або як міська квартира в центрі Києва.

Назарівська вул. (Вєтрова), 9

вул.Сімї Прахових,27, спецпроект 2007р., 8/16, 52/20/12кв.м, с/в-сум. Ремонт. Меблі "Scavolini", холодильник "Gorenje", ПМА "Samsung", СВЧ, духова шафа з варочною поверхнею, кондиціонер "Samsung", бойлер проточний. Німецька сантехніка. Балкон теплий(виведені батареї). Internet. Лічильники на воду. Придомовий - на тепло. Найближчі станції метро: Університет — близько 12–15 хвилин пішки; Вокзальна — близько 10–12 хвилин; Олімпійська — приблизно 15 хвилин. Ціна: 110000 usd, м.(06*********55,(06*********33, Іван Володимирович. Додатково: Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Планування: Роздільна. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Євроремонт. Меблювання: Так. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Wi-Fi. Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Ліфт, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Охорона території, Грузовий ліфт, Госп. приміщення, комора. Комунікації: Асфальтована дорога, Електрика, Центральний водопровід

1-кімнатна квартира в сучасному монолітно-каркасному будинку, вул. Сімї Прахових, 27 (центр Києва, Паньківщина).
1 - 24 з 42 результатів

Шукай квартиру по локації