ВІД ВЛАСНИКА БЕЗ КОМІСІЇ %%% Прямий продаж документам більше 3х років
Вітаю,маю на продаж гарну 3х кімнатну квартиру 83 кв, в ЖК «Seven» з дизайнерським ремонтом, робили виключно під себе, не на продаж,використовували якісні меблі та дорогі строй матеріали.
Адреса: вул. Дніпровська набережна, 18А, 22 поверх з 25 поверхів.
РЕМОНТ:
- дизайнерський ремонт був виконаний у 2021 року, після ремонту в квартирі ніхто не жив, усе нове і ще ніколи не було в експлуатації
ПЛАНУВАННЯ:
Окремо три спальні кімнати та простора кухня-студіо, яка розділена на дві зони - робочу та зону відпочинку. Високі стелі 2.8 метра, в квартирі 5 вікон, від з вікон на ріку та місто.
- повністю укомплектована всією необхідною
побутовою технікою:
(холодильник, посудомийна машина, плита, вбудована мікрохвильова піч, вбудована духовка, пральна машина, кондиціонери, бойлер, смарт телевізор)
встановлено систему кондиціонування в гостинній кімнаті, спальні та ще в однієї спальні
- По всій квартирі, де є плитка, встановлені теплі підлоги, а в кімнатах рейтингове освітлення для зміни світла на стелі.
-меблі під замовлення:
(двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом,
диван на кухні, який має повноцінне спальне місце,
шкаф при вході в квартиру,
шафа-купе у спальні
окрема простора гардеробна кімната
вбудована кухня).
БУДИНОК:
Забудовник даного ЖК , компанія Status Group, будинок введено в експлуатацію у 2021 року
- наявність надземного паркінгу,
- швидкісні ліфти,
- презентабельне лобі будинку,
- охорона ,
- консєрж-сервіс,
- відеонагляд,
- лічильники на воду, світло та опалення.
- велика кількість дитячих майданчиків, спортивних, площадок, футбольне та баскетбольне поле.
ІНФРАСТРУКТУРА :
У пішій доступності знаходиться
-метро Осокорки пішки 5 хвилин,
-ТЦ River Mall,
-ТЦ Аркадія,
-Набережна Дніпра
-Дитячі майданчики
-Парки
-Садок та ліцей на території ЖК
-Ринок
-Школа
-Супермаркет Сільпо та Novus,
кавярні, нова пошта, кафе, яхт-клуб і т.д.
ДОКУМЕНТИ :
- Один власник
-Документам більше 3х років
-Договір куплі-продажу
В разі якихось питань прошу контактувати зі мною
098-107-33-49 Владислав
На території же ви знайдете усе необхідне,парк,дитячий майданчик,садочок,школа,магазини,супермаркети,салони краси,аптека, спорт зал і т д
Деталі інтерʼєру , усі меблі були виготовлені на замовлення, використовували тільки якісні дорогі матеріали, італійська плитка,усюди де плитка підлога з підігрівом, є 3 кондиціонери, дорога техніка телевізор Samsung,холодильник whirlool,bosh посудомийка, варочна поверхня Samsung,кондиціонер cooper&hunter , мікрохвильова піч та піч Samsung, пральна машинка Samsung
На території жк є школи,дитячий садок,супермаркет novus,кавʼярні,міні-маркети,кафе,спорт зали,салони краси,дитячі майданчики, стоматологія,ветеринарна клініка,поруч “river mall” 10 -15 хвилин пішки
Планування роздільне , є фото з планом квартири