Без комісії! Продаж роздільної 2-х кімнатної квартири на Осокорках по вул. Є.Чавдар 34. 25/25 поверхового будинку. Площа квартири 63,9/31,5/12,3 кв.м. В квартирі виконано якісний ремонт, дубова підлога, індукційна плита, посудомийна машина. Незалежність від блекаутів: Генератор забезпечує безперебійну роботу ліфтів, водопостачання та опалення навіть під час відключень електроенергії. У кроковій доступності супермаркети «Фора», «Новус», кафе, банки та озеро з парковою зоною. У районі є чотири школи та дитячі садочки. Відмінна транспортна розвязка (до станції метро Осокорки 10 хвилин пішки). Код обєкту: 21147440

можливий продаж по єОселя
Єлизавети Чавдар вул., 34

АКТУАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ! Від Власника!Продаж квартири в ЖК «Зарічний»! 📍 Осокорська, 2А • Квартира площею 76,1 м² на 20 поверсі; • Функціональне планування: простора кухня-вітальня з балконом, 2 спальні, 2 санвузли; • Вид у внутрішній двір комплексу; • Розроблено індивідуальний дизайн-проєкт, який передається новому власнику; • Виконано близько 50% дизайнерського ремонту; • Разом із квартирою передаються закуплені дороговартісні матеріали преміальної якості для завершення ремонту: плитка, ламінат та інші необхідні матеріали; • Презентабельна вхідна група; • Охорона 24/7; • Ліфт спускається у підземний паркінг; • Закрита територія з власною інфраструктурою. Поруч усе необхідне для комфортного життя: • дитячий садок; • супермаркет; • кафе та ресторани; • ТРЦ River Mall; • набережна Дніпра та прогулянкові зони; • ЖК «Славутич». 🚇 Метро «Славутич» — 5 хвилин пішки. 💰 Без комісії для покупця. 📞 Перегляди у зручний для вас час (ключі на руках). ЖК «Зарічний» — сучасний житловий комплекс 2019 року побудови з унікальним розташуванням на березі Дніпра. Будинок зведений за монолітно-каркасною технологією, міжкімнатні перегородки виконані з червоної керамічної цегли. На території комплексу: • пішохідні алеї; • велосипедні доріжки; • кафе; • дитячі та спортивні майданчики; • простори для занять спортом та йогою на свіжому повітрі; • система сортування сміття; • енергоощадні ліфти; • зарядні станції для електромобілів; • дитячий садок у дворі. Телефонуйте: 📱 +380 98 098 79 49 📱 +380 50 198 50 81. Люция

Осокорська вул., 2-А
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Продаж 2к квартири 73 м2, ЖК Грейт (Great), 13 буд., 2R1, 18 поверх. Без%. Ціна 92 000 $. Без комісійних. Будинок введений, можна оформлювати право власності і заходити на ремонт. Новий житловий комплекс Great (Грейт) розташований у Дарницькому районі м. Києва та розташований поблизу ТРЦ River Mall. До Дарницького мосту 1 хвилина. До Дніпра також 2 хв пішим ходом. Всі будинки ЖК утеплені мінеральною ватою та побудовані за монолітно-каркасною технологією. Зовнішні стіни виконані з керамічної цегли, внутрішні – керамобетонний блок із шумоізоляцією. Квартира продається зі стяжкою на підлозі та штукатуркою на стінах. Буде встановлено систему опалення з регульованими радіаторами та лічильниками енергоресурсів. На території комплексу вже є дитячі ігрові та спортивні майданчики, прогулянкові алеї. Будуються магазини, кафе, ресторани, аптеки, салони краси, паркінг (наземний та підземний), дитячий садок та діловий центр. Поблизу ЖК: • ТРЦ River Mall, • Супермаркети та магазини: "Novus", "Metro Cash&Carry", "Сільпо", "Білла"; До найближчої станції метро "Осокорки" - всього 4 хвилини їзди. Поблизу ЖК є зупинки маршруток і автобусів.

можливий продаж по єОселя
Причальна вул., 10
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

ЖК Грейт, дизайнерський ремонт 2026 Дніпровська набережна 15-Ж, будинок 4 (введено в експлуатацію та заселено) 23 поверх, частково вид на Дніпро Площа 84 м2, дві окремі спальні + кухня вітальня 30 м2 Два санвузли, гостьовий з душовою, господарський 9.5 м2 з ванною. Велика гардеробна кімната, побутова техніка Whirpool: витяжка, варильна поверхня, холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, посудомийна машина Встановлено 3 кондиціонери Cooper Hunter Пральна та сушильна машини Bosch 2 бойлери, Сантехника Grohe та Villeroy & Boch. Встановлено систему "тепла підлога", антипотоп, розподільні гребінки на воду. Використовувалися якісні матеріали У будинку цілодобова охорона, відео спостереження Підземний паркінг, бомбосховище у будинку. "ЖК Great — це життя на першій лінії. Місце розташування житлового комплексу можна сміливо назвати «партером» Лівого берегу — 1,3 км до ТРЦ River Mall та 500 м до супермаркета NOVUS, парки та пляжі у пішій доступності. Це проект формату «місто в місті» — тут все потрібне всередині: торговий і офісний комплекси, магазини та кафе, дитсадок та початкова школа, міні-стадіон і паркова зона з численними зонами відпочинку. #A32121

Дніпровська набережна вул., 15-Ж

Пропонується до продажу 2-х кімнатна квартира: Дарницький р-н., м.Осокорки, ЖК Riverstone/РіверСтоун, вул.Дніпровська набережна 14. ЖК «RiverStone» в Києві можна віднести до найкращих новобудов столиці. У ЖК створена атмосфера комфорту й затишку. Тут можна із задоволенням прогулюватися, відпочивати від шуму міста. Інфраструктура організована таким чином, що все необхідне - виявиться під рукою, адже навіть садок для дошкільнят знаходиться прямо у дворі й тепер не потрібно турбуватися про безпеку вашої малечі. На території комплексу розташована школа КМDШ. В школі в учнів від 5 класу є можливість навчатися за білінгвальною програмою, вивчаючи англійською мовою математику, історію, природничі та комп’ютерні науки. У комплексі та поруч широкий вибір інфраструктури: фітнес-центр "DOG & Grand CrossFit", перукарні й салон краси, медичний центр – DocLife, стоматологічні центри, супермаркети, невеликі продуктові та господарські магазини, аптеки, хімчистки, відділення банків. Поруч розташований ресторан Villa Riviera – найкраще місце для душевних зустрічей! Топ1 ресторан на лівому березі Дніпра. Пішим ходом 5 хв ТРЦ River Mall – найбільший та найсучасніший ТРЦ лівого берегу Києва (Осокорки, Позняки). Поруч розташований Київський Міський Крейсерський Яхт-клуб — парусний спорт, регати, навчання та спільнота. Будинок розташований у престижній та комфортній частині Дарницького району. Близькість до основних артерій міста – Дніпровська Набережна, Ахматової, Григоренка, проспект Бажана та станцій метро Осокорки , Позняки , Славутич. На території RiverStone на закритій від автомобілів території розташовані дитячі та спортивні майданчики, ресторани, та родзинка комплексу парк із власною набережною та доступом до Дніпра. Квартира загальною площею 85,5 м2. Окрема кухня, вітальня, 2 санвузли, гардероб та спальня. В квартирі виконаний сучасний авторський ремонт із використанням якісних матеріалів. Облаштована квартира якісними меблями італійських виробників, диван Salotti. Кухня та вітальня на підлозі плитка з підігрівом. Спальня - ламінат. Квартира облаштована сигналізацією, є сейф. Вся побутова техніка: посудомийна машина, два телевізори, три кондиціонери, варильна поверхня, мікрохвильова піч, холодильник. Шукаєш комфортну квартиру в бізнес класі? Записуйся на перегляд. «RiverStone» - житловий комплекс бізнес-класу, в якому хочеться залишитися раз і на все життя! Ціна квартири 280 000$. Без комісійних. За додаткову вартість пропонується два паркомісця. Розглянемо продаж з паркомісцями, без паркомість або продаж одного паркомісця.

можливий продаж по єОселя
Дніпровська набережна вул., 14

Продається 2хк квартира в хорошому житловому стані в пішій доступності до м. Харківська за адресою Братства Тарасівців 9. Будинок 96 серіі. 7/9 поверхового будинку. 50,1/29,8/7,7. Вікна виходять в тихий закритий двір. В квартирі зроблений косметичний ремонт . На підлозі в кімнатах ламінат.В коридорі та с/у плитка. Нова столярка. Є всі необхідні меблі для комфортного проживання. В коридорі дві шафи-купе. Встановлено новий бойлер. Вбудована кухня та вся необхідна побутова техніка. В квартирі газ. Чистий охайний підїзд,встановлено домофон. Розвинена інфраструктура і зручна транспортна розвязка. Поряд з будинком дитячий садочок, школа,супермаркети,ринок. До м.Харківська 5 хвилин пішого ходу. Телефонуйте сьогодні,перегляди за домовленістю. Квартира вільна. Розглядаємо тільки готівковий розрахунок Без комісії для покупця!

Братства Тарасівців вул. (Декабристів), 9

Пропонується до продажу видова 2к квартира (90 м²) в ЖК «Діадема» з підземним паркінгом та панорамним видом на озеро Срібний Кіл. 5 хв до метро Позняки! Ідеальний варіант для комфортного життя у сучасному районі столиці. Поверх 18/28 монолітно-цегляного будинку 2006р. Площа 90,4м Дві окремі великі кімнати: 20,4 м² та 18 м². Простора, кухня 20 м². Квартира 1-стороння, орієнтована на південь, тому дуже світла і тепла. Є всі лічильники, в т.ч тепла - на квартиру. Санвузол гостьовий 2,7 м( велика душова, умивальник, унітаз, бойлер). 2-й санвузол 4м ( ванна, пралька). Дві лоджії 6 і 5м засклені, є жалюзі і плитка на підлозі. Добротний ремонт у класичному стилі та приємних пастельних тонах. В кімнатах на підлозі - паркет, в інших приміщеннях - плитка. В будинку 2 пасажирських і вантажний ліфти,ОСББ, генератор, консьєрж. Квартира продається в повній комплектації («заїжджай і живи») разом із меблями та обладнанням, які ви бачите на фото. Метро Позняки- 5 хв. пішки. Документи з 2014р. Чистий продаж, але без держ.програм.

генератор
Срібнокільська вул., 2-А

Продаж 2-кімнатної квартири площею 67,9 м² з ремонтом та меблями в сучасному житловому комплексі ЖК Новодарницький, вул Юрія Пасхаліна 17, масив Нова Дарниця Квартира розташована на 2ому поверсі 15ти поверхового будинку. Загальна площа квартири 67,9 м.кв, житлова 38,6м.кв. в тому числі: 1-а кімната -21,7 м.кв., 2а кімната -16,0 м.кв, кухня -10,6 м.кв, роздільний санвузол, коридор -10,6 м.кв., лоджія -2,7 м.кв, висота стелі - 2,70м. Будинок зданий в експлуатацію в 2018 році забудовник КП «Житлоінвестбуд-УКБ» матеріал зовнішніх стін будинку – залізобетонний каркас, газотбетонні блоки, цегла. Сучасний якісний ремонт, встановлений кондиціонер, бойлер, лічильники води, регулятори опалення, меблі та техніка залишаються. Зручне планування, безпечний другий поверх, консьєрж-сервіс, великий двір з дитячим майданчиком. Переваги розташування: Тихий та затишний район У пішій доступності - дитячі садки, школи, магазини Поряд парк Партизанської слави для прогулянок і відпочинку прибудинкові магазини, Нова Пошта, супермаркет Сільпо, Торговий дім «Дарниця» - 10хв пішки Зручна транспортна розв’язка: поруч зупинки громадського транспорту, трамвай, Дарницький вокзал (міська та приміська електричка), Дарницький ринок. Перегляд квартири за попередньою домовленістю.

Юрія Пасхаліна вул. (Ілліча), 17

Продається двостороння 2-х кімнатна квартира під капітальний ремонт, за адресою: Дарницький район, Харківське шосе, 21/1. Розташована на 5 поверсі 9-ти поверхового будинку. Квартира загальною площею- 46,30 м2, житлова- 31,10 м2, кухня- 7 м2, балкон- 3 м2. Поряд з будинком є магазини, супермаркети, аптеки, школа, садочки, кафе, Нова пошта…Поруч з будинком зупинка громадського транспорту. До метро Харківська- 10 хвилин маршруткою.

Харківське шосе, 21/1

Продаж квартири, 58.6 м2. Київ, Дарницький район, мікрорайон Бортничі, вул. Чехова, 15. ЖК Чеховський. Будинок монолітно-блоковий, вентильований фасад, великі вікна. Введений в експлуатацію в 2022 році. Квартира з документами (право власності меньше 3-х років) 3-й/3 поверх. Загальна площа: 58.6 м2., житлова площа: 55.1 м2. Стіни – газоблок, підлога – бетонна стяжка, вікна «WDS» з енергозбереженням. Надійні якісні вхідні двері. Висота стелі = 2.85 м. Переваги: 1. Вільне планування: - Дозволе зробити вам 1-кімнатну квартиру з окремою великою спальною кімнатою та кухнею-студією,. - Дозволе зробити класичну 2-х кімнатну квартиру з окремою кухнею. 2. В будинку своя свердловина 72 м. 3. Електрика 9 кВт.( з можливістю збільшення! ) 4. Парко місце. 5. Майданчик та озеленення. 6. Зручна вхідна група. 7. Закрита територія. 8. Обслуговуюча компанія. Поруч з ЖК Чеховський є все необхідне: Школа №305 (з басейном) - 500 м., школа №280 – 1200 м., дитячій садочок №792 - 800 м. Хвойний ліс – 300 м., метро Бориспільська - 15 хв. Також неподалік: ЕКО-маркет, Простір, АТБ, Фора, кіоски, відділення нової пошти, амбулаторія, поліклініка, тренажерний зал, піцерія, сушітто, перукарня, магазин дитячого одягу та іграшок, Еко-лавка, студія танців, арт студія, ринок, аптека. Поруч зупинка маршрутки № 529. Вартість: 40 000$ Без комісії для Покупця! Запрошую на перегляд!

Чехова вул., (Будинок 1)

ЖК Східна Брама 18 поверх 54,4 м2 2 кімнати окремі 61000$ (1121$/м2) Документам більше 3-х років.

Світла вул., (Будинок 3)

Без комісії для покупця. Продається 2 кімнатна квартира з власною ділянкою в Бортничах вул. Н. Кобринської (Крилова 12А/1) загальною площею 40/29.5/7 кВ.м. Пропонується унікальний обєкт, який поєднує зручність квартири та переваги приватного будинку. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує безпеку, якісні інженерні рішення та можливість мати власний садочок у місті. Головна перевага — повна технічна готовність до будь-яких умов: Енергонезалежність: Вже повністю підготовлено та виведено комунікації для підключення генератора або дизельної електростанції. Ви будете зі світлом та теплом незалежно від обставин. Надійна електрика: Вся проводка виконана виключно мідним кабелем, який для додаткової безпеки та довговічності прокладений у спеціальних захисних трубах. Комфортне опалення: Встановлена система теплої підлоги, що забезпечує рівномірне тепло та суттєву економію на опаленні.

генератор
Наталії Кобринської вул. (Крилова), 12 А/1

Продаж стильної видової 2-кімнатної квартири видового будинку. м. Київ, вул. Драгоманова 40ж кв 157 / • Позняки Загальна площа 80.8 м² Поверх: 22 Поверховість: 25 Планування: Ергономічне Сховище: В будинку обладнене сховище. Поруч підземний паркінг, який працює як сховище. Без свытла працює: ліфт, опалення, водопостачання. Транспортна розвязка: До станції метро «Позняки» — лише 7-10 хвилин пішки Поруч: Spt Lifе, Добробут, «Сільпо», ТЦ «Auchan Rive Gauche» Опис квартири: Кухня-вітальня: Преміальний кухонний гарнітур у глибоких графітових тонах із робочою зоною, що підсвічується. Стіл і стільці з натурального ясеня. Велика простора вітальня: з великим Телевізором LG і кутовим диваном для відпочинку. посудомийна машина Electrolux, витяжка Aleco, духова шафа Electrolux, мікрохвильова піч Electrolux та Повний комплект якісної вбудованої техніки: індукційна варильна поверхня Electrolux, підсвічуванням. Інтерєр прикрашений стильними 3D-панелями з підсвіткою. Основна спальня: Простора кімната в теплих пастельних тонах з елегантним зонуванням аркою. Укомплектована великим двоспальним ліжком з ортопедичним матрацом з підйомним механізмом, комодом, робочим столом та місткою кутовою шафою-купе. Встановлено кондиціонер для підтримання комфортного клімату Electrolux стильного чорного кольору. Друга спальня (Дитяча / Кабінет): Світла кімната з оригінальними лавандовими акцентами та стильними шпалерами. Обладнана великою функціональною кутовою шафою з відкритими радіусними поличками для книг та іграшок. На вікнах встановлені щільні рулонні ролети (blackout). Роздільний санвузол: Ванна кімната: Облицьована світлою плиткою зі стильними фактурними вставками «під дерево». Встановлено повноцінну ванну Jacob Delafon (Франція) з сантехникою Am-Pm. Має велику білу тумбу з раковиною, дзеркало з підсвіткою, пральну машину Сy та хромовану рушникосушарку. Туалетна кімната: Обладнана сучасною інсталяцією Grohe, автономним бойлером Atlantic 80л. для безперебійної подачі гарячої води

власник
можливий продаж по єОселя
None 145000.0 USD

ТОП ЦІНА!!! НАВИГІДНІША ПРОПОЗИЦІЯ В ЦЬОМУ ЖК! Пропонується до продажу простора двокімнатна квартира в одному з найкращих житлових комплексів на лівому березі Києва — ЖК «Зарічний». Будинок №7 — перша лінія біля Дніпра, що забезпечує неперевершені панорамні краєвиди та комфортне життя поруч із сучасною набережною. Основні характеристики: • Загальна площа — 92,78 м² • Поверх — 3 • Стан — без ремонту • Продаж — за переуступкою • Введення будинку в експлуатацію — кінець 2026 року Функціональне планування: • Простора кухня-вітальня • Дві окремі спальні • Два санвузли • Лоджія ЖК «Зарічний» — це сучасний житловий комплекс бізнес-класу, де поєднані якісне будівництво, продумана інфраструктура та унікальне розташування на березі Дніпра. Головною особливістю комплексу стане власна облаштована набережна з пляжем, прогулянковими алеями, зонами відпочинку та мальовничими краєвидами. У концепцію розвитку комплексу входить сучасна інфраструктура, що забезпечує максимальний комфорт для мешканців: магазини, кафе, банківські відділення, офісні приміщення, дитячий садок та фітнес-центр. Від парадного входу до станції метро «Славутич» — лише 5 хвилин пішки. Технічні характеристики будинку: • Конструктивна схема — монолітний залізобетонний каркас. • Зовнішні та внутрішні стіни — керамічна цегла. • Комбінований фасад із високоякісною штукатуркою та алюмінієвою фасадною системою. • Утеплення — мінеральна вата. • Централізоване опалення з металевими плоскими радіаторами. • Встановлені лічильники тепла, води та електроенергії. • Надійні протиударні металеві вхідні двері. • Панорамні тоновані вікна Rehau Euro Design 70 з енергозберігаючими склопакетами та фурнітурою з функцією мікропровітрювання. • Цементно-піщана стяжка підлоги. • У санвузлах виконана гідроізоляція. • Передбачені місця для встановлення зовнішніх блоків кондиціонерів. • Цілодобова охорона, відеоспостереження та консьєрж-сервіс. Переваги комплексу: • Біля кожного будинку облаштовані дитячі майданчики, зони відпочинку та сучасні спортивні майданчики з полем для мініфутболу. • Для автомобілів передбачені закритий підземний паркінг і відкрита гостьова стоянка. • Просторі та світлі планування квартир із панорамними краєвидами на Дніпро. • За благоустроєм і належним утриманням території постійно стежить професійна обслуговуюча компанія. • Територія комплексу перебуває під цілодобовою охороною, обладнана системою відеоспостереження та працює консьєрж-сервіс. Ця квартира стане чудовим вибором як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції в один із найперспективніших житлових комплексів Києва. Займаюсь обєктами в даній локації, допоможу швидко знайти або реалізувати нерухомість. id обєкта #.A.32.32.5

Миколи Бажана просп., (Будинок 7)

Продаж затишної сучасної 2-х кімнатної квартири за адресою Драгоманова 2-Б (Дарницький р-н) В квартирі зроблений якісний ремонт+сучасний інтерєр. Простора кухонна зона з вбудованою технікою. Тепла підлога у ванній кімнаті та на кухні. Меблі та вся техніка залишаються. Квартира повністю готова до заселення й не потребує жодних вкладень. Поруч з будинком гарна озеленена територія, дитячий майданчик, магазини, ТЦ Ашан, дитячий садок/школа, зупинка транспорту. До метро "Позняки" - їхати 10 хв.

можливий продаж по єОселя
Драгоманова вул., 2-Б

Без комісії для покупця,,від власника! Можливий безготівковий розрахунок!Продам 2х кімнатну квартиру в новому ЖК комфорт класу,"Great ". Будинок повністю автономний, своя котельня, встановлений генератор..Вул.Причальна 8. Поверх 24/26 монолітно- каркасного ,утепленого будинку Загальна площа 67,2 м2. Планування:кухня - вітальня 19 м2 , дві окремі кімнати, велика лоджія,два санвузли.Можливість перепланування ,при потребі.В ЖК є паркінг,працює ,як бомбосховище.Територія комплексу комфортна,обладнана дитячими та спортивними майданчиками ,зонами для відпочинку та велодоріжками для спортивеого життя.Інфраструктура: приватний садочок , кавярні,салони,маркети.Зручна локація,до центру міста 15 хвилин.Будинок зданий!Перегляди в любий зручний час.

можливий продаж по єОселя
генератор
Причальна вул., 8

вул. Григорія Ващенка, 5 Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира на 4 поверсі будинку по вул. Григорія Ващенка, 5. Загальна площа — 64 м². Зручне функціональне планування: три окремі кімнати, кухня 12,2 м², роздільний санвузол та просторий коридор. Квартира у хорошому житловому стані з косметичним ремонтом — можна заїхати та жити або поступово оновлювати інтер’єр під власний смак. Переваги: * 4-й комфортний поверх; * практичне планування з окремими кімнатами; * косметичний ремонт; * світла та затишна квартира; * розвинена інфраструктура району: поруч школи, дитячі садки, магазини, супермаркети, кафе, зони відпочинку; * зручне транспортне сполучення та швидкий доступ до метро. Документи готові до угоди: право власності понад 3 роки, що значно спрощує оформлення.

Григорія Ващенка вул., 5

Пропонується 2-кімнатна квартира загальною площею 56 м², розташована на 3 поверсі будинку з ліфтом. Планування: * дві окремі кімнати; * житлова площа — 29 м²; * кухня — 8,5 м²; * роздільний санвузол; * два окремі засклені балкони. Характеристики: * броньовані вхідні двері; * централізоване опалення; * центральне водопостачання. Квартира потребує ремонту, що дає можливість облаштувати її на свій смак.

Вишняківська вул., 12-А

Київ, Дарницький район, Дніпровська набережна 15д, ЖК Great Один з кращих комплексів міста з видом на Дніпро та Печерськ! Динаміка росту цін та заселення комплексу вражає, тут комфортно проживати сімям та молодим парам, поруч вся інфраструкутура района Позняки та Осокорки! Центр - 15 хвилин, а поруч набережна р.Дніпро та вид на річку прямо з комплексу! Квартира 78 кв.м., планування 2С2, ремонт 2025 року! Планування: Кухня - вітальня, 2 спальні з видом на Печерськ та набережну! Великий санвузол та пральня, 3 гардероби, охорона, домофон, інтернет!

можливий продаж по єОселя
Дніпровська набережна вул., 15-Д

Пропонується до продажу ексклюзивна 2-кімнатна квартира з авторським ремонтом у сучасному житловому комплексі бізнес-класу «Берег Дніпра», за адресою вул. Дніпровська набережна, 17К. 📍 Поверх: 9 із 28 📐 Площа: 74 м² 💰 Ціна: 208 000 $ Телефонуйте, щоб записатися на перегляд !

Дніпровська набережна вул., 17-К

Без комісіі! Продається 2х кімнатна квартира, вул Бориспільська 23а, ст м Червоний Хутір, ЖК «Оберіг» 2-й поверх 19 поверхового будинку. 2016 рік введення в експлуатацію. В власності більше 3 років. !Будинок запитаний на обєкт критичної інфраструктури! 2 окремі кімнати + велика кухня-їдальня + великий коридор з шафою-купе + засклений балкон Якісний ремонт, квартира була зроблена для себе, всі меблі та техніка (бойлер, пральна машина, холодильник, посудомийна машина, духовка) залишається покупцеві. У коридорі та кухні-їдальні тепла підлога. Стелі гіпсокартонні. Сонячний бік. Встановлено сигналізацію. У будинку 2 ліфти та охорона. Розглядаєм продаж по державним програмам.

можливий продаж по єОселя
Бориспільська вул., 23-А

🏡 Продаж 3-кімнатної квартири в одному з найкращих житлових комплексів Києва — ЖК “Славутич 2.0” 📍 вул. Зарічна, 6к1 Пропонується до продажу простора, стильна та продумана до дрібниць 3-кімнатна квартира в сучасному комплексі у ЖК “Славутич 2.0”. Будинок зведений надійним забудовником за монолітно-каркасною технологією, міжкімнатні стіни — цегляні, що забезпечує відмінну шумоізоляцію та енергоефективність. 🔋 Інфраструктура та технічні переваги: Є генератор для роботи ліфтів під час відключень електроенергії. Цілодобова вода (установлений бойлер). Централізоване опалення, квартира тепла — розташована в середині будинку. Паркінг із прямим спуском з вашої секції ліфтом — зручно та безпечно. Охорона, відеоспостереження, доглянута прибудинкова територія. 🛋️ Переваги квартири: Ідеальний 6-й поверх із 9 — комфортний рівень. Будинок має лише 3 секції, тож не переповнений. Ремонт виконаний для себе, з високоякісних матеріалів, у сучасному стилі. Панорамні вікна, що наповнюють простір світлом. Квартира повністю готова до проживання — все залишається новому власнику. 📐 Планування та оснащення: Кухня-вітальня з островом — зручне планування для приготування та відпочинку. Оснащення: меблі на замовлення; техніка BOSCH; холодильник Whirlpool (400 л); посудомийна машина, мікрохвильова піч, варильна поверхня, духова шафа; великий розкладний диван, кондиціонер; підігрів підлоги в зоні плитки; прихована шафа для верхнього одягу. Дитяча кімната або кабінет — з продуманим робочим місцем, великою шафою та розкладним диваном. Master bedroom — простора спальня з двоспальним ліжком, телевізором, шафою та власною ванною кімнатою. 🚿 Санвузли (2): Гостьовий санвузол — із лапомийкою (зручно для власників собак), шафою для побутової хімії, пральною та сушильною машинами. Основний санвузол — з душовою кабіною та сучасним оздобленням. 🌿 Територія ЖК: Зелена, доглянута, з численними зонами відпочинку. На території — магазин “Фора”, кав’ярні, ресторани, квіткові крамниці, салони краси. Метро “Славутич” — лише 2 хвилини пішки! Поруч комплекси: “Зарічний”, “Seven”, “River Stone”, “Great”. 📞 Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд! Ця квартира ідеально підійде для комфортного сімейного життя або як вигідна інвестиція.

можливий продаж по єОселя
генератор
Зарічна вул., 6 к1

Продам простору 2-кімнатну з неймовірним краєвидом із вікон , яку хочеться назвати затишним домом. Для тих, хто шукає продуманий простір , хто хоче жити спокійно, стильно та з комфортом 17-й поверх із видом на озеро “Сонячне” та центр міста — жодного вікна на околиці. Доглянутий закритий двір, зона для прогулянок і спорту, або барбекю та відпочинку біля озера. Квартира з гармонійно розпланованою площею — 72 кв.м: – кухня 11.4 кв.м — зручно для зустрічей, вечорів удвох або сімейних сніданків; – дві окремі кімнати - 18 і 14 кв.м. – лоджія – два санвузли – вбудовані меблі й техніка, усе готове до заселення; – встановлений кондиціонер Зручна локація: До центру — 20 хв на авто. Поруч ТЦ “Auchan Rive Gauche”, метро, парк, озеро — усе, що потрібно для щоденного життя

Ревуцького вул., 5

Продаж дизайнерської 2-кімнатної квартири в ЖК «Метрополія Дарниця» вул. Ісмаїла Гаспринського, 3 Площа — 52,5 м² Стильна квартира, яка поєднує сучасний індустріальний дизайн, яскраві акценти та продуману функціональність. Авторський інтерєр створений для тих, хто цінує індивідуальність, комфорт і якість. Квартира має зручне планування: простора кухня-вітальня з обідньою зоною; окрема спальня; друга кімната, яка може використовуватись як дитяча, кабінет або гостьова; сучасний санвузол із душовою; функціональна зона зберігання. Інтерєр виконаний у стильному поєднанні лофту та сучасної класики: бетонні стелі, дизайнерське освітлення, натуральне дерево, якісні меблі та авторський декор створюють атмосферу, яку складно повторити. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою — можна заїжджати одразу після покупки без додаткових вкладень. Переваги ЖК «Метрополія» закрита територія з охороною та відеоспостереженням; підземний паркінг; сучасні дитячі та спортивні майданчики; доглянута територія з ландшафтним дизайном; магазини, кавярні, салони краси та інша комерція на території комплексу; зручна транспортна розвязка та швидкий виїзд у будь-яку частину міста. Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто шукає не просто квадратні метри, а стиль життя. Вона стане чудовим варіантом як для власного проживання, так і для інвестиції з високим орендним потенціалом. Додатково продається паркомісце в підземному паргінгу

Ісмаїла Гаспринського вул. (Сормовська), 3
1 - 24 з 703 результатів