Продам 3-х кімнатну квартиру на Б-р Героїв (4 мкр Лівого берега). Виконаний сучасний якісний євроремонт. Кімнати оформлені в приємних стильних відтінках. Планування дуже зручне: три роздільні кімнати, роздільній санвузол, холл. Є комірка. Розташована квартира на 10-му поверсі 10-ти поверхового будинку. Квартира не кутова. Дах капітально перекритий. Квартира утеплена зовні 100. Всередині всі дві лоджії засклені та утеплені. Проводка нова; вікна металопластикові. Поміняна каналізація та всі труби замінені на пластик. Централізоване опалення, В наявності лічильники на газ, світло та воду та на опалення на будинок. Борги відсутні. Розташування квартири дуже зручне, поряд знаходяться: зупинки транспорту, магазини, аптеки, школа, дитячий садочок, ринок, банкомати. Телефонуйте та гайда на перегляд! Адже ця чудова квартира може стати саме Вашою! З повагою Ваша Агенція Нерухомості Avangard

Героїв бульв., 13

Квартира без ремонту. Планування роздільне, є просторі кімнати, хол, кладова і дві лоджії з деревяними рамами. У тамбурі також є кладова. Встановлені лічильники. Система опалення централізована. Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів та асфальтована дорога. Квартира без заборгованостей. Можливий торг. Комісія агентства нерухомості. Будинок типу "чешка". Є ліфт, який працює. Підїзд і двір доглянуті. Квартира має гарне розташування. Поблизу є все необхідне: садочки і школи, зупинки транспорту, маркети, пошта, ринок, красивий ліс та річка (канал) з пляжами для приємних прогулянок. Квартира не кутова. Встановлено два пластикових вікна. Є роздільний санвузол.

Продаж 3-к з холлом на Лівому березі, 4 мкр

Квартира з роздільним плануванням у житловому стані. Квартира має централізовану систему опалення. Квартира мебльована. Будинок з ліфтом. Квартира розташована у зручному районі для життя. Через дорогу знаходиться ліс, а поруч є зупинка транспорту, дитячий садок, школа, ринок, АТБ, аптека. Квартира тепла та затишна. Є балкон та лоджія.

Продам 3 -кімнатну квартиру,Лівий берег.
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира не кутова, перепланована. У всіх кімнатах нові підлоги. Квартира відключена від центрального опалення. Нова мідна проводка розведена по всій квартирі. Будинок з дахом у відмінному стані. Встановлені нові вікна Rehay. Демонтовані старі балконові плити, на балконі та лоджії також замінені вікна.

Продам 3-х комн Харьковская 1 мкрн

Квартира з косметичним ремонтом. Планування роздільне. Є окремий санвузол. Одна з кімнат має панорамні вікна. В квартирі є два французьких балкони. Встановлені лічильники на газ та воду. Система опалення централізована. Квартира мебльована, є меблі на кухні. Встановлено кондиціонер. Є можливість підключення кабельного, цифрового та супутникового телебачення, швидкісного інтернету та Wi-Fi. Будинок житлового фонду 80-90-х років. Є ліфт. Над квартирою розташований технічний поверх, що забезпечує додаткову шумоізоляцію та тепло. Квартира знаходиться в районі з добре розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності розташовані дитячий садок, школа, супермаркет АТБ, кінотеатр «Мир», набережна, пляж та зручна транспортна розвязка. Квартира простора та світла, ідеально підходить для великої родини. Панорамні вікна відкривають чудовий вид на місто.

Продам 3-х комнатную квартиру Левый берег. Ж

Популярні запити

Шукай квартиру по локації