Квартира під чистову обробку. Є варіанти на 8 та 9 поверсі. Будинок пройшов повну реконструкцію. Комунікації виведені: вода, електрика, каналізація. Нові вікна, оновлені інженерні мережі, утеплений. Підключено центральну каналізацію та центральний водопровід. Будинок пройшов повну реконструкцію.

Однокімнатна квартира в будинку після реконструкції

Квартира чеського планування з роздільним санвузлом. Стан житловий, але потребує ремонту. Квартира підключена до централізованої системи опалення, центральної каналізації, електрики, вивозу відходів, газу та центрального водопроводу. У квартирі залишаються деякі меблі. У будинку є ліфт. Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Квартира тепла, не кутова. Замінено вікна та вхідні двері. Є балкон та лоджія. У санвузлі встановлена душова кабіна.

власник
Продам однокімнатну квартиру на 9 поверсі

Квартира у житловому стані. Санвузол суміжний. Встановлено індивідуальне газове опалення, теплу підлогу у ванній кімнаті, нову сантехніку та бойлер. Замінені вікна. Затишна квартира у двоповерховому будинку. Квартира розташована поруч з кафе «Біла Хата». Кімната - 16,5 кв.м., коридор - 2,7 кв.м., кухня - 5,8 кв.м., ванна кімната - 2,5 кв.м.

власник
Продам 1 кімнатну квартиру

Шукай квартиру по локації