Квартира актуальна! Можливий продаж по Держпрограмам/ Сертифікат/ Продам 2-к квартиру район 12 Квартал, вулиця Василя Сліпака (Єрмолової) 25 Поверх : 2/3 Загальна площа: 44 м2 Квартира з капітальним ремонтом. Було виконано заміну всіх комунікацій,труб та проводки. Газова колонка. Цегляний будинок у гарному стані. Відмінне розташування, поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура: магазини, школи, кафе. Можливий продаж по Держпрограмам. Ціна 38 000 $ Запрошую на перегляд у зручний для вас час, телефонуйте!

Василя Сліпака вул. (Єрмолової), 25

Квартира,на яку ви чекали. Продам двокімнатну квартиру на 12 Кварталі,вул Квартальна(колишня Гладкова). Третій поверх. Не кутова. Є велика лоджія. Роздільні просторі кімнати. Будинок з газом. Тихий двір. Можливий продаж за безготівковим розрахунком. Для вашої зручності є повний відеоогляд. Покази за домовленістю.

Квартальна вулиц вул. (Гладкова), 43

Продам затишну, теплу, світлу 2-кімнатну квартиру. В одному з розвинених і затребуваних районів міста! Гарний, доглянутий будинок, чистий під'їзд із металопластиковими вікнами. У квартирі основні комунікації замінено. Дитяча кімната та санвузол із капітальним ремонтом. В іншому — хороший житловий стан. Поруч із будинком розташовані КДЦ «Дніпропрес» та БК «Шинник». Найкращий і найдешевший ринок міста на вул. Інженерній. Такої кількості стоянок, як на 12-му кварталі, немає в жодному районі. Школи №112, №61 (ліцей), школа №126 з вивченням французької мови. Хороші дитячі садки. Магазини, транспорт у будь-яку точку міста. Запрошуємо до нашого затишного гніздечка. Залишилися питання? Із радістю на них відповім. З повагою, ваш персональний рієлтор — Яніна. Я знаю всі реальні квартири в місті!

Дениса Котенка вул. (152-ї Дивізії), 1
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Богдана Хмельницького просп. (Героїв Сталінграда), 53

Продам 1к квартиру, переплановану в 2к Гладкова | 43 000$ Продам квартиру в місті Дніпро, вул. Гладкова 43. • Перепланована в 2 кімнати • 1 поверх з 9 • Автономне газове опалення • Тепла підлога • Утеплений фасад • Є погріб (ідеально для зберігання) • Тамбур на 2 квартири Квартира в жилому стані — можна заїхати і жити. Ціна: 43 000$

Квартальна вулиц вул. (Гладкова), 43

продам 2-к квартиру(28ооо)+ гараж (9ооо) проспект Богдана Хмельницкого 40 2этаж 2-х этажного дома комнаты и с/у раздельные автономнле газовое отопление продажа только вместе с гаражом(отдельно не продаёться) возможна продажа по сертификату просмотр возможен только по выходным дням Додатково: Санвузол: Роздільний. Система опалення: Індивідуальне газове

власник
продам 2к квартиру+гараж пр.Богдана Хмельницкого 40

Продаємо свою квартиру, не кутова, криша не тече, повністю капітальний ремонт був у 2021 році- каналізація, труби, проводка, штукатурка стін, побудова стіни, поли із стяжкою, вікна мет/ пласт. 3 скла.Зараз натяжні стелі, ламінат, пластик та обої на стінах. Все на електриці, але можливе виведення газової труби, бо газ є на спільній кухні.Лічильники на воду, світло день ніч. За планом все видно, тому уважно дивіться . В кімнаті є погріб. Окремий вхід з вулиці і своя невеличка придомова територія, де можна огородитись або поставити авто. Для тих, хто не любить підїзди і багато людей. Район 12 квартал, зупинка 15 лікарня, друга лінія. Меблі деякі залишаються, інше обговорюється. Документи в порядку, боргів немає. Це перший поверх одноповерхового будинку з окремим входом з вулиці, а також є вхід з загального коридору. Всередині є люк типу полупідвалу, де можна облаштувати погріб. Вся інфраструктура близько, у пішому доступі.

власник
Продаж 2к Квартира Киргизька вулиця

Шукай квартиру по локації