#4244 Продам теплу та світлу квартиру у Дніпровському районі, Воскресенка, вул. Микитенка 7В. Квартира знаходиться на 4 поверсі 5-поверхового будинку. Не кутова, дуже тепла, з вікнами на південну сторону, тому в оселі багато сонця та світла. кімнати роздільні ( "розпашонка") окремий санвузол комфортний поверх На поверсі лише 3 квартири, що рідко зустрічається у будинках такого типу. Чистий та охайний під’їзд. У квартирі 3 роки тому замінені вікна на металопластикові склопакети. Зелений район, чисте повітря. Поруч є все необхідне для життя: ТЦ Квадрат, Сільпо, школа, дитячі садочки, магазини та зручний транспорт. Телефонуйте прямо зараз, домовимось про перегляд квартири! Квартира може стати вашим комфортним домом.

Івана Микитенка вул., 7-В

Квартира двостороння, кожна кімната з балконом. Не кутова, дуже тепла (залізобетонна панель як в 9-ти поверхових будинках). Стан квартири - під ремонт. Будинок панельний, залізобетонний. Зручне місцерозташування. Поруч зупинка, загальноосвітня і музична школи, безліч магазинів, ТРЦ Епіцентр.

"Воскресенка", 2-кімнатна біля "Епіцентру".

Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт. Кімната є частиною будинку сімейного типу, з повноцінним санвузлом. Кухня є окремою і розрахована на дві кімнати. Будинок підключений до централізованої системи опалення. Наявні комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, каналізація септик, центральний водопровід. У кімнаті є новий холодильник та пральна машина. На кухні встановлена нова газова плита. Квартира мебльована. Тип будинку: Хрущовка. Поруч розташовано багато супермаркетів, магазинів, шкіл та дитячих садків. Зручна транспортна розвязка забезпечує прямий доступ до метро Дарниця, Чернігівська, Петрівка, Дорогожичі та Лівобережна. У кімнаті є повноцінний санвузол та душова кабіна. Додатково доступні кабельні та цифрові телевізійні канали, а також швидкісний інтернет.

1 кім квартира в будинку сімейного типу!

Шукай квартиру по локації