Холодне повітря б’є у гаряче обличчя — тренування закінчилось. Після спортзалу я забігаю в кав’ярню під будинком за банановим хлібом, ліфт швидко підіймає мене на 17 поверх: 8:27. Через пів годинки — зідзвін з командою, а далі за планом два міти з партнерами. Я відкриваю важкі двері своєї квартири з купою замків: так, я максималістка в усьому, а може — ідеалістка? Ну, зараз по моїй оселі все зрозумієте. Гардеробна: я дістаю зі спортивної сумки свої New Balance і ставлю їх поруч із десятками пар кросівок і, звісно, декількома брендовими гостроносими туфлями. Світло спроєктовано так, що здається — це вітрина магазину. Обираю лук на сьогодні. Наступні двері — ванна: величезне дзеркало з підсвіткою, якісна сантехніка, купа функцій і гаджетів, які я ще досі не випробувала: швидкий душ, макіяж, парфуми. Заходжу на кухню: у великі відчинені вікна вже залітають звуки вічно працюючого міста. Вмикаю кавоварку. Поки вона цідить для мене ароматну робусту, я дивлюсь на детально спроєктований дім, де все під рукою: кухня запакована найновішою технікою, на духовці досі є плівка; проєктор й ідеально біла стіна для нього — домашній кінотеатр, прямо як на моїх картах бажань у дитинстві. Колекція вінілу й найголовніше — справжній оазис на стіні: багаторівневий сад. Гості зазвичай думають, що це штучні рослини. Тут я теж все прорахувала й полегшила собі життя: автоматичний полив і освітлення рятують, бо викидати щомісяця нову екзотичну квітку, оскільки я забувала дати їй води, — вже набридло. Кава готова. Сьорбаючи, несу чашку в руках на балкон: як приємно тут медитувати. У кутку на мене дивиться висока грядка, яку я за браком часу все ніяк не зроблю. Ну, знаєте ці італійські балкончики: кавовий столик, виноград — у мене буде так само, неодмінно. Я заходжу в кімнату через балкон: ідеально рівні лінії, кольори — все грає як оркестр: текстури, аромати, меблі, світло й декор. Так, я задоволена. Сідаю за робочий стіл у кутку, вмикаю ноут. Мій дім — це не просто про «місце, куди я приходжу після роботи» — це моя опора, натхнення, частинка мого життя, де я все контролюю й доводжу до ідеалу. Ця двушечка — мій проєкт з відзнакою «відмінно», який дав мені сміливість рухатись вище й ширше — на Золоті, у нові квадратні метри. Тож тепер ця квартира може стати вашим кроком до красивого життя в центрі міста: продається 2-квартира вул. Шолуденка 1А загальна площа — 57.5 м² 17 пов. авторський ремонт, меблі, техніка вартість: 160 000 $

Шолуденка вул., 1-А

Без % комісії для покупця. Сучасна дворівнева квартира у серці Шевченківського району, поруч із метро КПІ, усього 10 хвилин до центру Києва. Житловий комплекс із закритим від машин двором, де діти можуть безпечно грати на сучасному майданчику. Планування: 1 поверх — простора кухня-вітальня, гардероб відкритого типу, санвузол, балкон; 2 поверх — спальня, дитяча або кабінет, ще один санвузол, гардероб-укриття з диваном (з трьома захисними стінами з усіх сторін). Якісний ремонт, виконаний для себе — з увагою до кожної деталі. Вбудована техніка європейських брендів, фільтр на воду, тепла підлога, кондиціонери, сучасна система охорони. Підземний паркінг. Квартира повністю готова до проживання — заїжджай і живи! Якщо ви шукаєте житло, яке поєднує комфорт, безпеку та зручність міського життя — ця квартира саме для вас! Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд у зручний для Вас час. ID: 90295

Шолуденка вул., 1-А

🌟 Квартира Вашої Мрії в ЖК "Старт": Життя Стилю, Комфорту та ГОТОВИЙ БІЗНЕС! 🔑 БЕЗ КОМІСІЇ! Прямий шлях до вигідної інвестиції та ідеального життя. Шукаєте не просто житло, а високоліквідний актив? Тоді ми маємо для вас найкращу інвестиційну пропозицію! Ексклюзивна квартира з абсолютно новим ремонтом від дизайн-студії чекає на свого власника в престижному ЖК "Старт". 💼 ІДЕАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: ВИСОКА ОКУПНІСТЬ ТА ОРЕНДНА ПРИВАБЛИВІСТЬ! Готовий Орендний Бізнес: Квартира повністю укомплектована та готова до негайного заселення. Це 100% пасивний дохід з першого дня! Високий Попит: ЖК "Старт" — це завжди затребувана локація серед орендарів, що гарантує швидку здачу в оренду та стабільно високу орендну ставку. Преміум-Сегмент: Якісний, дизайнерський ремонт та топова комплектація дозволять вам орієнтуватися на платоспроможних орендарів, забезпечуючи чудову окупність інвестицій. 🛋️ ДИЗАЙН, КОМФОРТ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ Кожен квадратний метр продуманий до дрібниць, щоб забезпечити максимальний комфорт для життя та привабливість для орендарів: Функціональне Планування: Оптимальне зонування простору, затишна кухня з обідньою зоною та стильна спальня. Стильний Ремонт: Виконаний із якісних натуральних матеріалів. Прихований Монтаж: Двері прихованого монтажу для ультрасучасного та лаконічного дизайну. Комфорт: Програмована тепла підлога та трекове освітлення, що створює атмосферу. Надійність: Меблева фурнітура Blum — це довговічність та комфорт використання.

Шолуденка вул., 30
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Без комісії для покупця! єОселя! єВідновлення, постанови! Будинок 1, (введено в експлуатацію в 2022 р.) Забудовник: bUd development Укриття ( підземний паркінг на 272 паркомісця, передбачено ліфт з паркінгу на поверх ) Квартира має кухню вітальню, чотири окремі кімнати, три санвузли, дві лоджиї та гардеробну. З вікна відкривається неймовірний вид на Київ. Висота стелі 2,71 м. Поверх/поверховість: 25-26/26 Зручна транспортна розвязка та розвинена інфраструктура. 5 хв. пішки до станції метро "Лукянівська" , 15 хв. пішки до станції метро "Політехнічний інститут" Поряд ТРЦ "Квадрат", ринок, ТРЦ "Смарт Плаза", спортзал з басейном Sport Life, стадіон "Старт", школа, ліцей 38, ліцей - 153, дит. садок, аптека, та інше. Документи готові до продажу! Право власності! Перегляд в зручний для вас час!

можливий продаж по єОселя
Шолуденка вул., 30

Пропонується до продажу затишна трикімнатна квартира у Шевченківському районі, усього за кілька хвилин пішки від станцій метро «Політехнічний інститут» та «Лук’янівська». ✨ Переваги квартири: Житловий стан — можна заїжджати і жити одразу. Укомплектована меблями та технікою — усе необхідне вже є. Комфортний 2-й поверх (зручний і для сім’ї, і для старших людей). Парадне у відмінному стані: чисто, сухо, без сторонніх запахів. 🌳 Будинок та двір: Двір закритого типу. Заїзд під шлагбаум з обох боків — безпека та тиша гарантовані. Спокійні сусіди, доглянуте оточення. 🚇 Локація: 5 хвилин пішки до метро «Політехнічний інститут». Поруч ТРЦ Smart Plaza, супермаркети, кав’ярні, ресторани, спортивні клуби. У пішій доступності — школи, садочки, поліклініка. Зручний виїзд на проспект Перемоги та в центр міста. 💡 Ідеальний варіант для: родини, яка цінує комфорт і транспортну доступність; інвестора (високий попит на оренду в цьому районі); використання під офіс чи інший комерційний формат ✅ Можливий продаж за державними програмами. 🤝 З колегами співпрацюємо (без дублювання оголошень).

Шолуденка вул., 6

Світла квартира на 11 поверсі, з гарним краєвидом. Розроблено максимально раціональне планування з двома окремими спальнями та кухнею - студією. Ідеальний варіант для родини!

можливий продаж по єОселя
Шолуденка вул., 30

Продається 2-кімнатна квартира в Шевченківському районі м. Києва, ЖК Старт, вул. Шолуденко 30. Загальна площа 67.65 кв, Про квартиру: Квартира з видом у двір . Квартира з документами в зданому будинку ,можно заходити на ремонт. Просторі кімнати 18.2 кв. та 12.95 кв.м. Повноцінна кухня 20.6 кв.м. з виходом на повноцінний балкон 3.56 кв.м. Санвузол 4.11 кв. У квартирі зроблена якісна лазерна стяжка, встановлені радіатори, металопластикові вікна, металеві двері, лічильники на опалення, водопостачання та електрику. Дуже тепла квартира. 7 поверх. Встановлено 2 пасажирські ліфти. Закрита територія з відеоспостереженням і цілодобовою охороною, підземний паркінг, консьерж. Внутрішня територія комплексу повністю належить пішоходам. Відмінно розвинена інфраструктура: у радіусі 200 метрів державні школи та дитячі садки, поліклініка, супермаркети (Сільпо, АТБ), ринок, Торгові центри, парк із зонами відпочинку, відділення банків, Нова пошта та багато іншого Зручна транспортна розвязка: 7 хв ст. метро Лукянівка. Умови покупки: Без комісії для покупця

Шолуденка вул., 30

Пропоную 2х кімнатку квартиру в ЖК СТАРТ ( Шевченківський район, КПІ/Лукянівка ) м.Київ, вул.Шолуденка, 30 Будинок 1, введено в експлуатацію в 2022р. Забудовник: bUd development Укриття ( двоповерховий підземний паркінг на 272 паркомісця, передбачено ліфт з паркінгу на поверх ) Кількість кімнат: 2 Площа: 81/ 29/ 22 м. кв. Поверх/поверховість: 8/11 Квартира двостороння, має велику кухню-студію, дві окремих кімнати, два санвузли, комірну, лоджію. Зручна транспортна розвязка та розвинена інфраструктура. 7 хв. пішки до станції метро "Лук`янівська" , 20 хв. пішки до станції метро "Політехнічний інститут" Поряд ТРЦ "Квадрат", ринок, ТРЦ "Смарт Плаза", спортзал з басейном Sport Life, стадіон "Старт", школа, ліцей 38, ліцей - 153, дит. садок, аптека, та інша потрібна інфраструктура. Перегляд в зручний для вас час!

Шолуденка вул., 30

БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Пропоную 2к. квартиру в ЖК "Старт" ( ЦЕНТР) м.Київ, вул.Шолуденко, 30 ( Шевченківський район ) Є укриття! ЖК комфорт-класу, зданий в експлуатацію у 2022 році. Будинок монолітно-каркасний із керамоблоку. Забудовник — bUd Development. Комплекс із закритою територією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Підземний паркінг на 272 місця з ліфтом, що підіймає безпосередньо до поверху. Є укриття. Загальна площа квартири — 82,3 м² Поверх — 6 із 17 Висота стелі — 2,71 м Квартира знаходиться на комфортному 6-му поверсі, має велику кухню-вітальню, дві окремі кімнати, роздільний санвузол та лоджію. На території комплексу є кафе, продуктові магазини, студія йоги, стоматологія та інші зручності. Інфраструктура району прекрасно розвинена: у пішій доступності дитячі садочки, школи, медичні заклади, банки, поштові відділення, ринок, ТРЦ "Квадрат", ТРЦ "Смарт Плаза", спортзал з басейном Sport Life та стадіон "Старт" Право власності менше 3 років, податки сплачуємо.

Шолуденка вул., 30

Продам простору квартиру з якісним ремонтом (2021 р.) та продуманими зручностями. У квартирі встановлено: Система сигналізації Ajax безпека 24/7. Тепла підлога в санвузлі та на кухні комфорт у будь-яку пору року. Велика тераса для відпочинку. Ліфти працюють навіть під час відключень світла. Фільтр для очищення води по всій квартирі + окремий фільтр для питної води. Кухонний подрібнювач відходів. Вбудована кухня з технікою Bosch, холодильник Liebherr. Квартира робилася «для себе»: якісні матеріали, сучасний дизайн, усе в ідеальному стані. Закрита територія, охорона ЖК, відеоспостереження. Є дитячий майданчик та спортмайданчик. Розвинена інфраструктура, зручна транспортна розвʼязка.

власник
None 260000.0 USD

Квартира з суміжним плануванням у житловому стані, не потребує негайного ремонту. Санвузол роздільний. Є лічильники. Централізоване опалення. Квартира мебльована. Можливий невеличкий торг. Квартира розташована у міцній хрущовці. У дворі є невеличка парковка. Недалеко знаходяться стадіон та бізнес-центр. До метро Політехнічна 12 хвилин пішки. Квартира чиста та охайна. Вікна виходять у тихий зелений двір. Нормальні сусіди.

Продаж двокімнатноі по Шолуденка 6

Квартира має сучасне та раціональне планування з роздільним плануванням. Стан після будівельників. У квартирі централізоване опалення. Санвузол суміжний. Квартира доступна до переглядів. ЖК Старт - комплекс комфорт-класу, зданий у 2022 році та повністю введений в експлуатацію. Будинок заселений. Комплекс має закриту територію, що охороняється, підземний паркінг з доступом з ліфта. До метро Лукянівська – 5 хвилин пішки. Квартира видова, з вікон відкривається відмінний вид на місто.

Центр Шолуденка 30 Старт КПІ ЖК Старт

Квартира після будівельників, є готовий дизайн-проект інтерєру. На поверсі розташовано по чотири квартири. Квартира не мебльована. ЖК "Старт" - це перетворення ділянки промзони на активну частину центру столиці. Комплекс займає весь квартал, а забудова по периметру створює закритий від авто та шуму внутрішній простір. Будинок введено в експлуатацію. ЖК "Старт" має відмінне місцерозташування. Пішки швидко можна дістатися до стадіону, кінотеатру, скверу або станції метро. Дорога до Хрещатика займає не більше 15 хвилин на авто або громадському транспорті. Поруч є парк, три дитячі дошкільні установи, чотири супермаркети, десяток ресторанів і кафе на будь-який смак. У продаж також входить паркомісце.

Продажа / Квартира / Шолуденко, Шулявка, Киев ЖК Старт

Квартира виконана за дизайн-проектом компанії "Forspase" у сучасних світлих тонах. Свіжий ремонт виконано у серпні 2023 року, у квартирі ще ніхто не проживав. Квартира має 2 санвузли на першому поверсі (для гостей) та на іншому (для власників) з ванною. Кухня спроектована дуже зручною, з великим обіднім столом з масиву ясеню. За бажанням можна зробити замість цього столу великий стіл з горіха з деревяними або металевими ніжками. Сходи на другий поверх зроблені з масиву ясен та дуже вдало підсвічені. У квартирі було зроблено перепланування, а саме балкони обєднали з кімнатами та зробили робочі місця, за рахунок чого площа квартири збільшилась. На підлозі лежить ламінат 32 класу, всі двері та поліці з доводчиками та магнітами, дизайнерські лампи, led підсвітка по всій квартирі. Всі вимикачі справно працюють, немає жодних косяків з електрики. Загалом електрика зроблено дуже грамотно. Система опалення централізована. У квартирі є 2 бойлери на 120 та на 60 літрів. Квартира повністю укомплектована всією необхідною сучасною технікою. Кухня укомплектована сучасними духовою шафою, мікрохвильовою піччю, посудомийною машиною, індукційною плитою, холодильником та витяжкою відомого виробника "Whirlpool". Також встановлені два кондиціонери "Cooper&hunter". У квартирі є пральна машина "Whirlpool". У нас є всі гарантійні чеки, записані всі назви фарб та матеріалів. Якщо у Вас будуть будь-які зауваження по квартирі - ми все виправимо за Вашим бажанням! Якщо буде потрібно щось доробити по меблях - без питань все доробимо безкоштовно! Житловий комплекс «Повітрофлотський квартал» складається з двох будинків від 7 до 26 поверхів. Будинки комплексу утворюють закритий та затишний двір з дитячими та спортивними майданчиками, чудовими місцями для відпочинку та, найголовніше, – жодних машин. Для автомобілів мешканців по периметру відведено підземний паркінг на 81 паркомісце. У будинку є консьєрж, ліфт та вантажний ліфт. Поблизу новобудови є парк, ботанічний сад та зоопарк. Зовсім близько до комплексу знаходяться загальноосвітні школи, університети, садочки для дітей, супермаркети, розважальні заклади та торговельні центри, стоматологічні клініки, аптеки та кілька банківських відділень. Чудова видова квартира.

Продаж 3к квартири, ЖК Повітрофлотський квартал, вул. Шолуденка, 1а ЖК Повітрофлотський квартал

Квартира після будівельників без оздоблення. Будинок комфорт-класу, спецпроект 2021-2025 рр., стіни цегляні, перекриття залізобетонні. ЖК "Старт", 1 будинок. Поблизу розташована станція метро Лукянівська. Сучасна архітектура, закритий двір, розвинена інфраструктура.

2-к 3пов 83м Шолуденка, 30 ЖК"Старт"

Квартира з правильним і функціональним плануванням, тип планування - студія. Кімнати роздільні. Стан - після будівельників, без оздоблення, зроблена якісна стяжка. Квартира чудово переплановується під індивідуальні потреби. Квартира обладнана індивідуальними лічильниками на тепло, воду та електроенергію. Є централізована система опалення. Квартира без меблів. Прямий продаж від власника, без комісії посередників. Є документи на право власності. ЖК Старт - сучасний новий ЖК комфорт-класу від надійного забудовника BUD Development. Будинок введено в експлуатацію, активно заселяється. Висока якість будівництва. Закрита територія з ландшафтним дизайном. Тихий двір, облаштований зонами відпочинку, заняття спортом, дитячими сучасними майданчиками. Двір без машин. Навколо будинку спроектовані автопідїзди до кожного входу. Наземна гостьова парковка. Підземний паркінг на 272 паркомісця, ліфт йде з паркінгу на поверх. Можливий продаж паркомісця в ЖК. ЖК розташований у тихому центрі Києва, далеко від усіх автомагістралей (Берестейський, Чорновола, Мельникова) і водночас має чудову транспортну розвязку в усі напрямки. Вся інфраструктура поруч. У безпосередній близькості (5-20 хвилин пішки) знаходяться станції метро "Лукянівська" та "Політех", ТРЦ "Квадрат" та "Смарт-плаза", кінотеатри "Київська Русь" та "Оскар", Лукянівський ринок, супермаркети "Сільпо" та "АТБ", стадіон "Старт", Sport life, НТУ "КПІ", парк Політеха, дитячі садки, школи та гімназії. Квартира дуже світла, з великими панорамними вікнами, розташована на передостанньому поверсі. Всі вікна виходять на південно-східну сторону в тихий двір. Квартира не кутова, тепла. На поверсі всього 4 квартири. Сусіди по майданчику тільки з одного боку квартири. З 16-го поверху відкривається панорамний вид на зелену зону стадіону "Старт" і внутрішній закритий двір. Вигляд - НЕ на другий будинок ЖК. Висота стель - 2,72 м. Є велика засклена лоджія з вітражними вікнами. Зовні будинку розміщені кошики для кондиціонерів, всередині квартири передбачені монтажні отвори для магістралей і дренажу. Встановлені якісні вхідні двері в квартиру, які не потребують заміни.

власник
Без %, 2-к ЖК СТАРТ, м. Лукьяновская, Шевченковский. Центр. Власник ЖК СТАРТ

Квартира має роздільне планування. Є панорамні вікна на сонячну сторону. Передбачається обєднання однієї з кімнат та лоджії з кухнею, що збільшить площу кухні до 27,8 метрів. Квартира має централізоване опалення. Квартира не мебльована. Квартира розташована у ЖК Старт, комплексі комфорт класу. Є 2 санвузли. Поруч зі стадіоном Старт, який був у стадії реконструкції. Будується новий торговий центр. Дуже зручна транспортна розвязка. До метро Лукянівська - 8 хвилин пішки.

3к ЖК Старт , вул Шолуденко 30  Будинок заселений Документи ЖК Старт

Квартира з роздільним плануванням та санвузлом. Ремонт житловий. Квартира обладнана централізованим опаленням, електрикою, газом, центральним водопроводом та каналізацією септик. Квартира мебльована. Квартира продається. Умови купівлі: більше 3 років у власності, без зареєстрованих осіб. Квартира розташована в гостинці. Будинок обладнаний ліфтом. Квартира розташована за 650 метрів від м. Лукянівська. Квартира має балкон та лоджію. Встановлена душова кабіна.

власник
Продаж однокімн квартири

Абсолютно нова квартира з дизайнерським ремонтом, який робився не для продажу, а для себе. Є простора кухня-вітальня, дві окремі спальні та два санвузли. Панорамні вікна наповнюють простір світлом. Підлога — натуральний дубовий паркет з системою теплої підлоги. Стіни — фарбування в стриманих тонах. Система опалення — централізоване. Встановлені меблі виготовлені під замовлення з преміальних матеріалів. Уся побутова техніка — нова, від найкращих світових брендів. Зональне освітлення дозволяє налаштувати атмосферу в кожній кімнаті. Можливий продаж по держпрограмам єОселя, єВідновлення та інш. Окремо продається паркомісце. Квартира розташована у житловому комплексі "СТАРТ" комфорт-класу, зданому в експлуатацію у 2022 році. Будинок монолітно-каркасний із керамоблоку. Забудовник — bUd Development. Комплекс із закритою територією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Є підземний паркінг на 272 місця з ліфтом, що підіймає безпосередньо до поверху. Є укриття. На території комплексу є кафе, продуктові магазини, студія йоги, стоматологія та інші зручності. Інфраструктура району прекрасно розвинена: у пішій доступності дитячі садочки, школи, медичні заклади, банки, поштові відділення, ринок, ТРЦ "Квадрат", ТРЦ "Смарт Плаза", спортзал з басейном Sport Life та стадіон "Старт". Висота стелі — 2,73 м.

Без комісії. НОВА 3к. ЖК Старт, вул. Шолуденко, буд.30 ЖК СТАРТ

Квартира від забудовника, з можливістю створити інтерєр своєї мрії. Функціональне планування включає 3 окремі кімнати, простору кухню-вітальню, 2 санвузли та лоджію. Санвузол роздільний. Квартира підключена до центрального водопроводу та каналізації, електрики та централізованої системи опалення. Є можливість придбати паркомісце в підземному паркінгу. Сучасний будинок комфорт-класу від bUd Development, зданий в експлуатацію у 2023 році. Будинок збудований за монолітно-каркасною технологією з використанням керамоблоку та якісного утеплення, що забезпечує комфорт, тишу та енергоефективність. Комплекс має закриту територію з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Для зручності мешканців є підземний паркінг з ліфтом до поверху, укриття, кафе, магазини, студія йоги, стоматологія. Наявні консьєрж, пожежна сигналізація, гостьовий паркінг, вантажний ліфт. Квартира розташована в самому серці столиці. Усе необхідне поруч - дитячі садки, школи, медичні заклади, банки, ринок, ТРЦ "Квадрат" і "Smart Plaza", стадіон "Старт", фітнес-клуб Sport Life з басейном. Зручна транспортна розвязка - кілька хвилин до станції метро "Політехнічний інститут" та "Лукянівська". Квартира світла, тиха та тепла, з продуманим розподілом простору.

3к. 90м2 Шолуденка Старт Котарбінського Лукянівка Шевченківський ЖК Старт

Квартира велика з суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників. У квартирі встановлено двоконтурний газовий котел. Є газова плита. Також є центральний водопровід, каналізація, електрика, газ, вивіз відходів. Квартира продається без меблів. Квартира продається по переуступці. Торг неможливий. ЖК Французький Бульвар має ліфт, гостьовий паркінг, паркувальне місце, а також вантажний ліфт. У квартирі встановлені панорамні вікна, які виходять на південь. ЖК розташований в екологічно чистій зоні з гарною природою. Поруч ліс, парк, Київське водосховище, Дніпро, озера, Десна. До Оболоні можна дістатися за 15 хвилин. Зупинка громадського транспорту знаходиться біля будинку. Квартира має балкон або лоджію.

власник
Продам велику однокімнатну квартиру ЖК Французький Бульвар

Квартира після ремонту. Санвузол суміжний. Засклений балкон. Централізоване опалення. Асфальтована дорога. Центральна каналізація. Електрика. Вивіз відходів. Центральний водопровід. Квартира укомплектована вбудованою кухнею з холодильником, пральною машинкою, варильною поверхнею, витяжкою, кондиціонером, кухонним столом зі стільцями, розкладним диваном. У ванній кімнаті встановлена сантехніка та гігієнічний душ. Кімната без меблів, але за потреби може бути доукомплектована під клієнта. Будинок зданий та заселений. Є консьєрж, ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, охорона території, пожежна сигналізація, відеоспостереження. Відкрито багато кафешок та магазинчиків. Світла, комфортна квартира з видом на стадіон Старт. Чудова для особистого проживання та під оренду.

Продам квартиру / 47,2м2, 13/24 / ЖК Старт, Шолуденка, КПІ ЖК Старт

Квартира має роздільне планування з окремою спальнею, кухнею, суміжним санвузлом та заскленою лоджією. Виконано євроремонт. Встановлені лічильники на опалення, світло та воду. Система опалення централізована. Квартира повністю мебльована, є меблі на кухні. В наявності телевізор та Wi-Fi. ЖК Старт - житловий фонд від 2021 року. Будинок обладнаний ліфтом та вантажним ліфтом. Є підземний паркінг. Закритий двір охороняється та знаходиться під відеоспостереженням. Станція метро Лукянівська розташована за 7 хвилин ходьби. Квартира має панорамний вид, вікна виходять на вулицю Шолуденко, пейзаж не перекритий. Встановлені панорамні вікна.

1к ЖК Старт Шолуденка 30 метро Лукянівська центр Шевченківський р-н ЖК Старт

Квартира має функціональне планування з двома окремими спальнями, просторою кухнею-вітальнею, заскленою лоджією, двома санвузлами та гардеробною. Власна котельня забезпечує опалення. Є автономний електрогенератор. Оформлення 50/50. ЖК Старт - сучасний житловий комплекс бізнес класу з високою якістю будівництва. Є швидкісні ліфти, підземний та гостьовий паркінг. Територія закрита, цілодобово охороняється та перебуває під відеонаглядом. Наявний вантажний ліфт. ЖК розташований у престижному місці в самому серці столиці - Пейзажна Алея, Андріївський узвіз, Золоті Ворота, Михайлівська Площа. Поруч знаходяться дитячі садочки, школи, великий супермаркет, кафе і ресторани, відділення банків і Нової Пошти, фітнес клуб з басейном. Поблизу розташовані станції метро Золоті Ворота та Лукянівська. Вікна виходять у тихий двір з ландшафтним дизайном. В квартирі встановлені панорамні вікна. Є балкон, лоджія та тераса. Квартира обладнана технологією "розумний будинок".

генератор
Продаж 2 кімн кв 69 кв.м в ЖК Старт Шолуденка 30 Шевченківський ЖК Старт
1 - 24 з 28 результатів

Шукай квартиру по локації