Квартира з косметичним ремонтом. У квартирі встановлені лічильники на електрику, газ та воду. У квартирі залишаються всі меблі та техніка. Квартира вільна та готова до продажу. Перегляд квартири за попередньою домовленістю. Квартира розташована в самому центрі Вінниці. Будинок побудований за чеським проектом.

Продаж 3к Квартира Хлібна вулиця

Квартира має прекрасне планування з роздільними кімнатами, великим коридором та кухнею площею 12 метрів. Є високий цоколь, підвал та велика лоджія. Замінені труби та стояк. Для гарячої води встановлений бойлер. Є лічильники на воду, світло та газ. Один власник. У дворі є місце для авто.

Продаж 3к Квартира вул. Хлібна

Квартира має найкраще планування на дві сторони. Є просторий балкон та тепла лоджія з робочим місцем. Планування ідеальне, комфортне та зручне. Квартира обладнана автономним опаленням. Квартира розташована в добротному цегляному будинку. Дуже класний тихий і затишний двір із дитячим майданчиком та паркомісцем. Квартира знаходиться в гарному районі. У пішій доступності Центральний парк, Міська Рада, Прозорий офіс та інші обєкти інфраструктури. Для дітей є школи, садочки і всі можливі центри розвитку. Квартира має найкращу ціну для такого обєкта в центрі міста.

Продаж 3к Квартира Хлібна вулиця
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира з кухнею 8 м², роздільним санвузлом, балконом та лоджією. Висота стелі 2.5 м. Стіни оздоблені шпалерами, стеля – штукатурка, підлога – керамічна плитка та якісний паркет. У квартирі виконано авторський проект ремонту. Планування двостороннє. Опалення індивідуальне газове з двоконтурним котлом, який працює навіть при відключенні світла. Є резервне живлення. Квартира підключена до центрального водопроводу, каналізації та електрики. Квартира оснащена всією необхідною технікою: газовою плитою, духовою шафою, витяжкою, холодильником, пральною машиною, мікрохвильовою піччю, телевізором та кондиціонером. Встановлено вбудовану кухню, облаштовано обідню зону та ванну. Квартира мебльована. Будинок збудований за Чеським проєктом із силікатної цегли. Це житловий фонд 80-90-х років. Є гостьовий паркінг. Будинок розташований у центрі Вінниці, поруч із центральним парком. Локація тиха та зелена, до парку 200 метрів. Зручна транспортна розвязка та доступ до всієї необхідної інфраструктури. Інтернет працює без перебоїв, навіть у разі відсутності світла. Збережено мобільний звязок та опалення.

Продаж комфортної 3к квартири. вул.Хлібна, центр.

Шукай квартиру по локації