Продаж 3к квартири. Сортувальна 4. Без %. Продається 3 кімнатна квартира в Дарницькому районі Києва. - вул. Сортувальна 4. Індивідуальний проект 2001 року. Що Цегляний будинок. Теплий, якісний. Є опалення і вода при відсутності світла. - багато паркувальних місць для мешканців будинку ( стоїть шлагбаум). - хороша транспортна розвʼязка, поруч зупинка транспорту. Розвинена інфраструктура району, недалеко ТРЦ “River Mall”, Новус, Набережна, озеро Жандарка. - поверх 15. Гарний вид ( на озеро, футбольне поле). Поруч садочок, школа. - площа квартири 90.2м2, три окремі кімнати. Кухня 10,7м2 з виходом на балкон. Загалом 2 балкони, засклені. Квартира одностороння. - чистий підʼїзд, доглянутий, консьєрж. - 1 власник. Документи готові до угоди. - житловий стан квартири, все як на фото. По запиту можу скинути відеоогляд. - вартість квартири 80000 дол ( 887 дол/м2). Найкраща ціна. - попрошу ріелторів не дублювати оголошення. - комісія 0% ( продаж без комісійних). - перегляди за домовленістю.

Сортувальна вул., 4

Квартира має роздільне планування кімнат та окремий санвузол, оздоблений плиткою. Великий балкон, засклений та обшитий вагонкою, зєднує кімнату спальні. Вікна в кімнатах деревяні, а на кухні – пластикові. Підлога в квартирі – паркет. Ремонт косметичний. Система опалення централізована, батареї чавунні. Централізоване водопостачання та каналізація. Електрика присутня. Є вивіз відходів. Асфальтована дорога. Квартира продається з меблями та технікою, включаючи телевізор та Wi-Fi. На кухні є меблі. Продаж без комісії для покупця. Будинок 2000 року побудови, цегляний, спецпроект. В будинку три ліфти, охайний та чистий підїзд, є консьєрж. Доглянута прибудинкова територія. На території завжди є місця для паркування. Тамбур на дві квартири. Зручна транспортна розвязка, поруч зупинки громадського транспорту. В пішій доступності метро Осокорки, Позняки. В 5-ти хвилинах пішки сучасний ТРЦ River mall і ТЦ Аркадія, різноманіття ресторанів і кафе. Поруч є всі можливі супермаркети, магазини, аптеки, кав’ярні та пошта. Також в пішій доступності є школа і дитячий садочок. Для прогулянок поруч розташована нова, сучасна Дніпровська набережна. Квартира має великий балкон, засклений та обшитий вагонкою. Є гардероб. Встановлено домофон. Чудові сусіди. Є відеоогляд квартири.

Продається  3-х кімнатна квартира на вул.Сортувальна 4 БЕЗ КОМІСІЇ

Квартира має роздільне планування. Стан ремонту не вказано, але вказано, що це первинне житло. Будинок має централізоване опалення та власну котельню. Каналізація центральна. Інформація про меблі та техніку відсутня. Продаж здійснюється за договором переуступки прав. ЖК «Урлівський-2» — це комплекс комфорт-класу, розташований у Дарницькому районі Києва. Він складається з 4 будинків, обєднаних одним стилобатом. Територія дворового простору закрита, діє концепція «двір без машин». Передбачено паркінг у стилобатній частині, де також розташовані нежитлові приміщення (офіси, магазини, кавярні). Використані якісні та сучасні будівельні матеріали. ЖК оснащений сучасними спортивними та дитячими майданчиками. Будинок № 3, побудований у 2021 році. Найближчі станції метро: Осокорки, Славутич, Позняки. Висота стелі становить 3 метри. Квартира має балкон та лоджію. Передбачено вантажний ліфт.

власник
Власник, продам 2-кімнатну квартиру. Позняки, Осокорки. ЖК Урлівський - 2
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається однокімнатна квартира з роздільним плануванням. Стан ремонту - після будівельників, що передбачає вільне планування. Будинок має автономне опалення. Встановлені лічильники. Продаж здійснюється за документами переуступки. Комісія відсутня. ЖК "Урлівський 2" - це сучасна новобудова комфорт-класу від Київміськбуду. Будинок монолітний, залізобетонний каркас, з фасадом з газоблоків та зовнішнім утепленням базальтовою ватою. Територія ЖК закрита, передбачено дворівневий паркінг, сучасні спортивні та дитячі майданчики, а також зони відпочинку. Квартира розташована на 9 поверсі будинку №3.

власник
ЖК»Урлівський 2» 38 м2 БЕЗ КОМІСІЇ. 35000$ ЖК Урліський - 2

Шукай квартиру по локації