Квартира має просторе планування з чітким зонуванням. У квартирі є простора кухня-вітальня площею 19,00 м², окрема спальня площею 15,04 м², коридор площею 6,80 м², суміщений санвузол площею 4,92 м² та засклена лоджія площею 6,70 м².
Квартира обладнана індивідуальним газовим котлом. У будинку є центральна каналізація, центральний водопровід, електрика та вивіз відходів.
Можливі різні варіанти придбання квартири: перший внесок від 30%% (з можливим здорожчанням 5%%), 50%% без підвищення ціни, 100%% оплата зі знижкою 3%%, розтермінування до 2 кварталу 2027 року. Знижки до 5%% надаються військовим, ВПО та медичним працівникам.
ЖК Father - новий житловий комплекс класу комфорт. Перша черга здається в 3 кварталі 2027 року. Комплекс має закритий двір без доступу авто з фонтаном та зонами відпочинку. На території є альтанки, дитячий майданчик, TRX-зона, спортивні елементи, дитяча кімната, коворкінг та кавярня. Паркінг включає підземний та гостьовий наземний. Панорамні вежі пропонують краєвиди на Високий Замок. Висота стелі в квартирах становить 2,7 метра. Стіни виконані з газоблоку, утеплення здійснене пінопластом. Технологія будівництва - каркас-моноліт.
ЖК Father розташований на тихій зеленій вулиці Промислова, 50-52. Зручна транспортна розвязка та близькість до історичного центру міста.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. У квартирі є велика кухня-вітальня, окрема спальня, просторий коридор та лоджія. Квартира світла та затишна.