Продаж 2-кімнатної квартири в одному з найгарніших місць нашого міста ,яку можна використати за різними призначеннями ! 1.Як житло 2.Під бізнес Локація будинку - вул.Шимановського ,історичний центр Кривого Рогу. Це місце ,куди заради прогулянки приїздять мешканці та гості міста ! Неподалік від будинку розташована паркова зона(парки Гданцівский та Мершавцева) ,де можна отримати задоволення від прогулянок(за всіми віковими вподобаннями), а для прихильників рибалки навіть немає потреби виїздити за межі міста -місце злиття двох річок Інгулець та Саксагань просто під боком . Також в пішій доступності найстаріші вулиці міста -Свято-Миколаївська , просп.Поштовий та ін.,де знаходяться обєкти культури, безліч магазинів, ресторанів та кафе . Сама вулиця Шимановського затішна та гарна(особливо влітку),де з задоволенням можна випити кави в одній з кавярень, а за необхідності поруч розташовані торговельні комплекси та великий супермаркет(напроти вікон квартири). Інфраструктура також розвинена ! Поруч з будинком знаходиться часний дитячий садок Монте Сорі ,трохи далі є держ.садок N17 та гімназія N8, музична школа,школа мистецтв та музичний коледж . Громадський транспорт включає в себе автобусне сполучення (маршрути N1 та 1-а, чітко за графіком), маршрутне таксі N217,або трамвайне сполучення (з вул.Свято-Миколаївська)за маршрутами N1,2,3,4,6,22,за допомогою яких ви доїдете до інших районів міста. Сама квартира складається з затишної кухні,двох непрохідних кімнат,роздільного санвузла , та коридору . Квартира в жилому стані ,але потрибує ремонту. Ще один цікавий момент -в підвалі будинку є окрема комора з освітленням,яку можна використати як сховище(нажаль актуально),або за призначенням. За додатковою інформацією, будь-ласка телефонуйте за номером вказаним нижче !

Мартіна Шимановського вул. (Комуністична), 2

Рідкісна пропозиція! Пропонуємо до продажу 2кімнатну квартиру "сталінського" проєкту в атмосферному місці Центрально-Міського району, вулиця Мартіна Шимановського,9. Улюблена прогулянкова зона, що веде до Гданцівського парку. Зручне розташування будинку щодо торгівельних комплексів та транспортної розвязки вул. Старовокзальної. Гарно відремонтована, мебльована. Про обєкт: - 3 поверх 3 поверхового будинку. - загальна площа 51,2 м.кв. - житлова площа 28 м.кв. - кімнати 16 та 12 м.кв. - кухня 7.5 м.кв. - висота стелі 2.80 м. Планування обєкту: - квартира двостороння. - кімнати окремо розташовані. - маємо 2 чудових балкона. - санвузол роздільно. - обладнана невелика гардеробна. Особливості обєкту: - квартира в гарному жиловому стані. - добре зроблений косметичний ремонт. - замінені вікна, балконні блоки, міжкімнатні двері. - балкони засклені, упорядковані. - є вся необхідна техніка та лічильники - підігрів води - газова колонка. - зручні мякі меблі 3+2+1 та спальня відмінної якості. - теплий, акуратний підїзд. - біля будинку організовано паркувальний майданчик. Локація: - одна з найкращих локацій у місті! - 1 хвилина до Гданцівського парку. - 2 хвилини до набережної. - 1 хвилина до комплексу АТБ та інші. - 1 хвилина до зупинки громадського транспорту. - у шаговому доступі вулиці Староярмаркова, Церковна, Першотравнева, Святомиколаївська. Ціна 36 000$ За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор. З повагою, команда Credo!

Мартіна Шимановського вул. (Комуністична), 9

Продаж 3-кімнатної квартири, р-н "Гданцівка" Пропонуємо до продажу унікальний обєкт біля центрального входу в Гданцівський парк. Про квартиру: - загальна площа - 70,7 кв.м - площа кухні - 26 кв.м - 1/3поверхового будинку "сталінка" Особливості: - квартира перепланована - вікна "Віконда" - в одній з кімнат є бомбосховище - зроблений демонтаж підлоги та стін - квартира підготовлена під ремонт Дизайн-проєкт йде в подарунок Комунікації: - газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація Локація: Розвинена інфраструктура. Центр міста, поруч багато різних громадських закладів. За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор Надія 098 985 09 08. Підписуйтесь на наш Instagram та слідкуйте за оновленнями - @ancredokr З повагою, команда Credo!

Мартіна Шимановського вул. (Комуністична), 3
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має суміжне планування. Виконано якісний ремонт за авторським проектом. Замінено електропроводку, вирівняно та пофарбовано стіни, на підлозі ламінат. Потолки комбіновані - підвісні та натяжні. Санвузол збільшений до 9,1 кв.м. і облицьований плиткою. Кухня має унікальне планування з панорамним вікном в підлогу. Установлено автономне газове опалення з сучасним двоконтурним газовим котлом фірми "Ariston". Також є підігрів підлоги. Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою. У вітальні є кутовий диван, телевізор та кондиціонер. У спальні - двоспальне ліжко та комод. У другій спальні - односпальне ліжко та стінка. На кухні встановлено кухонні меблі та техніку. У коридорі - дзеркальна шафа-купе. У санвузлі є ванна та пральна машина. Квартира розташована в сталінці, дах якої перекритий. Розташування відмінне: прямо через дорогу знаходяться АТБ та продуктові магазини, поруч парк Гданцівський, приватний дитячий садок та школа, зона для прогулянок біля річки, зупинка транспорту. Квартира світла, повністю укомплектована меблями та технікою, готова до проживання. Є вихід у підсобне приміщення для зберігання речей. Сантехніка у робочому стані.

Продаётся трёхкомнатная «Сталинка» на Гданцевке по ул. Шимановского

Шукай квартиру по локації