Продаж 3х-кімнатної квартири у цегляному будинку, зручний 3й поверх. Квартира без внутрішніх робіт, під індивідуальне опалення, залито стяжку та поштукатурено. Роздільний санвузол, 2 балкони, усі кімнати роздільні, кухня великої площі. Двір закритого типу, встановлено шлагбаум, у дворі окрема дитяча площадка, та багато паркувальних місць. Підїзд на 12 квартир, багато місця між поверхами та на коридорі, є можливість відокремити прихожу частину. Забудовник Креаторбуд. Гарне розташування, поряд центр міста, школа, садок, усі необхідні магазини. Закрита територія.

Лисенка вул., 9-Б

Продається комфортна та світла дворівнева квартира з частково зробленим ремонтом у затишному районі міста. Квартира має три окремі кімнати, балкон та простору кухню студію, що забезпечує додатковий простір. Планування багаторівневе. Стан ремонту - після будівельників. Будинок цегляний, підведені усі комунікації: газ, електрика, вода, каналізація. Система опалення індивідуальне газове. Будинок цегляний. Близьке розташування будинку до центру міста (10 хв пішки) та парку. Квартира дворівнева, має балкон та лоджію. Є ванна. Додатково є гостьовий паркінг.

Продаж 4-к. квартира на вул. Лисенка, 8

Продається дворівнева трикімнатна квартира у спокійному районі, поруч із центральною частиною міста. У квартирі на першому поверсі знаходиться прихожа, санвузол, кухня-студія. На другому поверсі - три окремі кімнати, санвузол та велика гардеробна. В квартирі ремонт на стадії завершення - залишилось вкласти підлогу на 2 поверсі (ламінат/паркет), помалювати/оздобити стіни, в санвузлах та на 1 поверсі доробити натяжні стелі. Система опалення: Індивідуальне газове. Комунікації: Асфальтована дорога, Газ, Центральна каналізація, Вивіз відходів, Електрика, Центральний водопровід. Поруч знаходиться парк, дитяса та доросла лікарні, магазини, дитячий садок. До центру міста 10хв пішки.

Продаж дворівневої 3 кім в старому парку вул. Лисенка з незавершеним ремонтом

Обрати розташування квартири

Шукай квартиру по локації