🏡 Квартира з новим капітальним ремонтом у самому центрі Чернігова Продається стильна та повністю оновлена квартира, яка поєднує комфорт, функціональність та затишок. Розташована на 1-му поверсі 5-поверхового цегляного будинку — теплий, тихий та зручний варіант для життя. 📐 Площа: 45 м² 📍 Локація: центр Чернігова — поряд магазини, школи, транспорт, кавʼярні та парки. 💎 Основні переваги: Новий капітальний ремонт — усе зроблено з нуля, включно з електрикою та сантехнікою. Якісні вхідні двері та трикамерні склопакети з шумоізоляцією — тиша й безпека у вашій оселі. Перепланування продумане до дрібниць — кожен метр функціональний. Квартира дуже тепла та економічна в комунальних витратах. 🛋️ Інтер’єр та облаштування: Затишна спальня із входом у простору гардеробну. Дитяча зона з ліжком, письмовим столом та шафою — готова до життя. Мʼякий диван і ліжко з нішами для зберігання речей. Кухня мрії: багато поличок для посуду та продуктів, фільтр для питної води, окрема шафа зі склом для алкоголю чи посуду. Санвузол з сучасним ремонтом: тропічний душ, електричний рушникосушар, гігієнічний душ. Прихожа функціональна — шафки для взуття та верхнього одягу, дзеркало з підсвіткою. На підлозі — дорогий турецький ламінат преміум-класу. 🪴 Додатково: У продаж входить кімната в підвалі — ідеальна для зберігання велосипеда, овочів або шин. Нові меблі, без пошкоджень, усі залишаються майбутнім власникам. Спокійні сусіди, доглянутий підʼїзд, чудова атмосфера для комфортного життя. ✨ Квартира, у яку хочеться повертатись. Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд — це житло варте вашої уваги!

Коцюбинського вул., 78

Пропонуємо чудовий варіант житла в центральній частині Чернігова! вул. Коцюбинського, 83 Поверх - 5/9 Цегляний будинок. Світло не вимикають. Загальна площа - 65,9 м2 Кухня - 10 м2 Три окремі кімнати - 17,4 м2, 9,8 м2 та 11,2 м С/в роздільний. Балкон і лоджія (засклені). Стан - якісний ремонт, робили для себе. Встановлено бойлер, кондиціонер, фільтрація води. Є посудомийна машина. Переважна більшість меблів та техніки залишається новому власнику. Документи готові до продажу. Підходить під програму Є-Відновлення (Сертифікат за зруйноване майно). Запрошуємо на перегляд! Телефонуйте за номером, вказаним в об`яві.

Коцюбинського вул., 81

Квартира має роздільне планування. У квартирі зроблений косметичний ремонт. Є кухня-студія площею 26,5 кв.м., кімнати площею 8,8 і 11,5 кв.м., великий коридор площею 10,8 кв.м., балкон площею 2,1 кв.м. та лоджія площею 2,4 кв.м. Санвузол суміжний. При продажу в квартирі частково залишаються меблі та техніка. На кухні залишаються меблі. Квартира продається. Цегляний будинок, не кутова квартира. У будинку є ліфт та відеоспостереження. Квартира розташована в центрі міста. Інфраструктура в кроковій доступності. Є кондиціонер. В квартирі є Wi-Fi. Будинок має асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Є паркувальне місце.

Продаж 2- во кімнатної квартири в центрі міста
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Дворівнева квартира з роздільним плануванням. Виконано авторський проект ремонту. Централізоване опалення. Квартира мебльована. Квартира розташована в будинку еліт-класу. Є закрита територія з паркінгом, автоматичними воротами та ландшафтним дизайном. Всього 14 квартир. У квартирі високі стелі та авторське оздоблення. Усі елементи інтер’єру індивідуальної роботи. Вітражі створені майстрами на замовлення. Використано натуральне дерево, паркет, сходи та рідкісний зелений мармур для діючого каміна. Є 2 і більше санвузли.

2 рівнева 192 м Центр Коцюбинського Автономне Паркінг Елітний будинок

Квартира має окреме планування. Зроблено євроремонт. Санвузол роздільний. Встановлено лічильники на все. Квартира мебльована. Квартира розташована в будинку сталінської епохи. Квартира знаходиться в центрі міста. Встановлено металопластикові вікна. На підлозі плитка та ламінат. Ідеально підійде як для себе, так і для здачі в оренду.

ЦЕНТР! Продам Сталінку 2 кімн.кв по вул.Коцюбинського 3 школа

Шукай квартиру по локації