Квартира має 2 кімнати та потребує ремонту. Планування стандартне. В квартирі встановлена електроплита. Будинок панельний. Квартира має великий балкон на дві кімнати.

Продам 2 кімн.кв. 1 Таврійський

Квартира у жилому стані. Зроблено ремонт у ванній та туалеті. Вікна металопластикові. Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і. Гарна інфраструктура, все поруч.

власник
Продам однокімнатну квартиру,Таврик
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Квартира має функціональне планування, що включає дві окремі спальні, простору вітальню та кухню. Санвузол роздільний (ванна кімната та туалет). Ремонт виконано в стилі євроремонту. Система опалення централізована. Центральний водопровід та центральна каналізація. Електрика та вивіз відходів також забезпечені. Є асфальтована дорога. Квартира продається повністю мебльованою та з технікою, все залишається новому власнику. На кухні є меблі. Також є телевізор та доступний швидкісний інтернет. Ціна продажу становить $23,000, без прихованих комісій, прямий продаж. Повний пакет документів готовий та перевірений. Угода відбувається в Києві у нотаріуса, займає 1-2 години. Оплата можлива готівкою або переказом. Готові до конструктивного діалогу з реальним покупцем. Будинок обладнаний ліфтом. Квартира оснащена кондиціонером, балконом та лоджією, ванною. Є сигналізація. Мультимедіа включає кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi.

власник
Продаю свою 3-кімнатну квартиру на першому Таврійському, м. Херсон.
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має роздільне планування з трьома окремими кімнатами та кухнею площею 10 кв.м. Санвузол роздільний. Ремонт виконано в стилі євроремонт. Система опалення централізована. Замінені труби водопостачання, опалення та каналізації. Встановлені всі лічильники. Меблі та техніка залишаються новим власникам. В квартирі є телевізор, кондиціонер, меблі на кухні, душова кабіна. Будинок панельний, квартира розташована в середині. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-х років. Двір доглянутий, є дитячий майданчик. Поруч розташовані магазини, кафе, зупинка громадського транспорту. До ТЦ Плаза 5 хвилин. Квартира має два засклених металопластикових балкони.

Продажа 3х комнатная квартира 7/9 Таврический

Квартира з ремонтом, меблями та технікою. Є вода, газ, опалення та лічильники. Квартира продається з усім меблями та побутовою технікою.

Продам 3х ком кв по ул.Карбышева пл 70 м кв мебель ремонт техника

Шукай квартиру по локації