Квартира має три просторі роздільні кімнати, кухню площею 15 м², два санвузли та велику гардеробну з виходом на балкон. Стіни вирівняні, балки укріплені, двері, підлога та стеля реставровані. Комунікації замінені. Ремонт знаходиться на стадії завершення, з елементами реставрації та сучасними зручностями.
У квартирі замінені всі комунікації. Є газ, вода та опалення.
У квартирі є гардеробна. Інформація про іншу наявність меблів та техніки не надана.
Продаж квартири. Інформація про умови купівлі, заставу, оплату або специфічні вимоги не надана.
Квартира розташована в історичному доходному будинку Абдулових, побудованому наприкінці 19 століття. Будинок міцний, дах відремонтований. Збережені падуги та ліпнина.
Будинок має відмінне розташування поруч із загальноосвітніми школами, дитячими садками, аптеками, супермаркетами, фітнес-клубами та салонами краси. Також у пішій доступності знаходяться сквери ім. Сергія Вітте та Прохоровський, ринок Привоз та центр міста. Зручна транспортна розвязка дозволяє дістатися будь-якої точки міста.
Квартира має високі стелі 3.7 м з унікальними декоративними елементами. Професійний реставраційний проект у стилі еклектики поєднує історичний дух з сучасним комфортом. Є балкон.