Квартира має 2 прохідні кімнати. Санвузол роздільний. Квартира мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою: пральною машиною, кондиціонером, плитою, газовим котлом, холодильником, мікрохвильовою піччю. Є підвал 3*3 під кухнею. Цегляний будинок 1964 року забудови. Чудова інфраструктура: до метро Шулявська 20-25 хвилин пішки. Поблизу розташовані Кадетський гай, Парк "Орлятко", Мамаєва Слобода, Сквер "Поляна", Парк "Відрадний".

Чудова 2-кімнатна квартира на Шулявці

Квартира має роздільне планування з окремим санвузлом та міні-кухнею. Зроблено повний капремонт, ніхто ще не жив. На фото є план розміщення меблів, який відповідає дійсності. Квартира повністю мебльована. Можливий продаж або оренда. Орендна плата становить 920 доларів за курсом Нацбанку без комунальних та інших платежів. Ідеально підходить для двох нотаріусів або під офіс закритого типу для компютерників. Квартира розташована у житловому фонді. Будинок панельний, чеського типу. Встановлені грати на вікнах, бронедвері, пожежна та охоронна сигналізація, локальна мережа та відеоспостереження. Додатково є гостьовий паркінг. Квартира розташована у передмісті. Є балкон або лоджія, гардероб та ліфт.

власник
Продам/сдам дострокову аренду від 1го року, Індустріальний міст

Кімнати площею 14,5 м2 та 8,5 м2. Зроблено капітальний ремонт з заміною труб, електрики, штукатурки, кахлю та сантехніки. Балкон засклений. Централізоване опалення. Суміжний санвузол. Квартира мебльована. Відмінна транспортна розвязка та інфраструктура. Поблизу розташовані супермаркети, ТРЦ та інші обєкти.

Продаж квартири з ремонтом, Шулявка!

Шукай квартиру по локації