У квартирі зроблено повний капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій. Всі стіни були збиті до цегли, вирівняні та заново перештукатурені. Зроблена нова стяжка. Залишилося довести ремонт під власний смак. Квартира має індивідуальне опалення. Всі документи перероблені для електроопалення, що виходить дешевше за централізоване. Однак, ви включаєте опалення за власним бажанням і потребою. Квартира розташована в багатоквартирному будинку. Вона має власний вхід, не через підїзд.

Продаж 2к Квартира Бережанська вулиця

Квартира в багатоквартирному будинку зроблено повний капремонт із заміною всіх комунікацій (електромережа, водопостачання і каналізація). Всі стіни були збиті до цегли, вирівняні і заново перештукатурені, зроблена нова стяжка. Наразі проводяться ремонтні роботи під ключ на стадії завершення. Майбутньому власнику залишиться обмеблювати квартиру і можна зайти і жити. Встановлено індивідуальне опалення. Всі документи вже перероблені для електроопалення, що виходить дешевше за централізоване. Ви включаєте його за власним бажанням і потребою. Деталі можна дізнатися за телефоном.

Продаж 1к Квартира Бережанська вулиця

Квартира має роздільне планування. В квартирі зроблено повний капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій (електромережа, водопостачання і каналізація). Всі стіни були збиті до цегли, вирівняні і заново перештукатурені. Зроблена нова стяжка. Наразі ремонтні роботи під ключ на стадії завершення. Майбутньому власнику залишиться обмеблювати квартиру. Квартира має індивідуальне електроопалення. Всі документи для електроопалення вже перероблені. Електроопалення дешевше за централізоване. Його можна включати за власним бажанням і потребою. Квартира може бути продана під постанову 280 та інші державні програми. Квартира розташована в багатоквартирному будинку.

1кім,інд опалення ,євроремонт
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира з суміжним прохідним плануванням. Зроблено повний капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій. Були збиті стіни до цегли, вирівняні, перештукатурені. Зроблено нову стяжку. Квартира обладнана індивідуальним електроопаленням. Всі документи для переходу на електроопалення вже перероблені. Електроопалення дешевше за централізоване і включається за бажанням. Можлива купівля під постанову 280 та інші державні програми. Квартира розташована в багатоквартирному будинку. Квартира має власний вхід, не через підїзд.

2кім євроремонт,Інд опалення
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира розташована на напівцокольному поверсі. Кімнати прохідні, планування суміжне. Ремонт житловий. Є кладовка площею 3 кв.м. Централізоване опалення. Гаряча вода забезпечується бойлером. Квартира продається з меблями та технікою. Є велика ванна кімната.

Продаж 2 кім. квартири 55м2 (Бережанська)

Шукай квартиру по локації