Без %, 2-к, вул. Родини Глаголєвих( Акад Грекова) , буд. 22А Продаємо 2 кімнатну квартиру, загальною площею 43,3 м кв, розташовану на 3 поверсі 5 поверхового панельного будинку 1960 року, на достатньої відстані від шумних доріг Основні характеристики: ️Площа: 43,3м² Житлова площа: 26,4 м² складається з двох суміжних кімнат Кімната перша-16,1 м² з кладовою 0,6 м² та відкритим балконом Кімната друга- 10,3 м² з кладовою 2,5 м² Кухня: 6 м² Санвузол: 3,1 м² Вікна великої кімнати та кухні виходять у двір Вікна другої кімнати -на дитячий заклад, орієнтовані на південь Квартир в акуратному доглянутому стані: на стінах шпалери, на підлозі дубовий не скрипучий паркет . Для зберігання речей є шафа та вбудовані кладові Суміжний санвузол з ванною. Встановлено бойлер та пральна машина ️Дуже тепла в зимовий період. Комунальні платежі за тепло взимку 1700 грн, обслуговування будинку та території 443 грн, лічильники на электричество, холодну та гарячу воду Будинок обслуговує сумлінний ЖЄК, підїзд чистий. Сусіди добрі ️Місця на стоянці для автомобіля Доглянута прибудинкова територія, поруч дитяча та спортивна площадки, школи, садочки, магазини, бассейн. Поруч два парки Бабин Яр та Сирецький Розташування цієї квартири є ще однією її перевагою. У безпосередній близькості знаходяться магазин, школи, дитячі садочки. Зручне транспортне сполучення, що забезпечує швидке переміщення містом: м Дорогожичі 8 хв пішки (550 м) м Сирець 9 хв пішки ( 550 м), Ціна 45000$ без % для покупця. Документи та правовий стан у порядку.

Родини Глаголєвих вул. (Академіка Грекова), 22-А

Комфортна квартира з ремонтом біля метро «Дорогожичі»! Продається простора та світла 2-кімнатна квартира загальною площею 61 м2, розташована на 4 поверсі 10-поверхового цегляного будинку за адресою: вулиця Академіка Грекова (колишня Глаголєвих Родини), 15а, у Шевченківському районі. Квартира має капітальний ремонт, виконаний 2 роки тому. Вона двостороння, з роздільним плануванням, що включає дві окремі спальні (10 м2 та 13 м2), величезну кухню-вітальню (19,7 м2), суміщений санвузол, засклений балкон та величезну засклену лоджію. Встановлені металопластикові вікна (окрім балкона та лоджії), нові радіатори, а також замінено всю сантехніку та електрику. На підлозі укладено ламінат та плитку, на стінах — штукатурка. Встановлені лічильники та є газ. Вид з вікон — у тихий, зелений двір. Будинок побудований за спецпроєктом, має висоту стелі 2,75 м. У ньому є ОСББ, чистий та охайний підїзд після ремонту, ліфт та зачиняється. Інфраструктура району чудово розвинена: поруч розташовані супермаркети, кафе, ресторани, бювет, аптеки, відділення банків, поліклініка, дитячі садки та школа №169, а також відділення «Нової пошти» та «Rozetka». Транспортна розвязка чудова: будинок знаходиться між станціями метро «Дорогожичі» (600 м) та «Сирець» (1000 м). По вулиці Олени Теліги курсує багато громадського транспорту, який дозволяє легко дістатися до центру міста, залізничного вокзалу чи автовокзалу. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

Родини Глаголєвих вул. (Академіка Грекова), 15-А

Продається 2-кімнатна квартира; БЕЗ КОМІСІЇ За адресою: вулиця Родини Глаголєвих, 15; Загальна площа 46, 5 м2; Житлова площа 29, 1 м2, кухня 7, 8 м2; Висота стель 2, 5 м; 3-й поверх, 5 поверховий будинок; Квартира повністю потребує ремонту; Хороше планування, квартира легко переплановується в дві роздільні кімнати. Квартира не кутова; Цегляний будинок, на поверсі три квартири; Розвинена інфраструктура все необхідне розташоване в пішій доступності: школа, дитячий садочок, супермаркети, відділенні НП, аптека, кафе, парк; Хороша транспортна розвязка яка дозволяє на автомобілі або на громадському трансорті дістатись до всіх районів Києва, метро Дорогожичі 5 хвилин пішки; Телефонуйте домовимось на перегляд.

Родини Глаголєвих вул. (Академіка Грекова), 15
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продаж 2-кімнатної квартири в панельному будинку 1967року побудови. Станція метро Дорогожичі в 2х хвилинах пішки. Вул.Родина Глаголєвих 3. Планування: 2 окремі кімнати, санвузол роздільний, кухня, коридор, вихід на засклений балкон з великої кімнати. В квартирі встановлені лічильники на світло, воду та газ. Біля будинку є паркувальний майданчик. Дуже зелена місцевість, будинок віддалений від дороги. Особисті речі будуть вивезені, меблі також можуть вивезти або залишити за потреби. Є додаткові фото за запитом. Вартість обговорюється, без %

Родини Глаголєвих вул. (Академіка Грекова), 3 к1
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира в гарному стані. Планування кімнат суміжно-роздільне. Кладовка обладнана під повноцінну гардеробну. Є засклений балкон. Вікна виходять у двір. В квартирі є газ. Замінені всі комунікації. Квартира повністю укомплектована всім необхідним для проживання. Без комісії для покупця. У дворі багато місця для паркування авто. Поруч з будинком є супермаркети, заклади дошкільної освіти, кафе, нова пошта, салони краси, зупинки громадського транспорту. До м. Дорогожичі 5 хвилин пішки.

БЕЗ %. Продаж 2 кім.квартири, вул.Грекова,18. Сирець/Дорогожичі

Квартира має роздільний санвузол, дві кладові кімнати та підвальне приміщення, розташоване під підлогою кухні. Кімнати окремі. Виконано косметичний ремонт. Квартира з централізованим опаленням. Квартира мебльована. Квартира продається від власника. Квартира розташована в хрущовці. На всіх вікнах встановлені решітки. Квартира виходить на дві сторони. Двір тихий, чистий і спокійний. З двох сторін немає проїжджої частини для автомобілів.

власник
Продам 3-ти кімнатну квартиру,вул.Родини Глаголєвих,м.Дорогожичи 2 хв. ЖК Дорогожичі

Шукай квартиру по локації