Продаж 3 кім квартири на проспекті Шевченка 9-А Вишгород. Затишна трьох кімнатна квартира в центрі Вишгорода. Ремонту біля 5-ти років, вся техніка і меблі в наявності, фактично можна заїхати і жити з завтряшнього дня. Укомплектовані дитяча кімната, спальня, велика кімната, кухня, вана кімната і туалет. Також, є придбанне приміщення і 2 балкони (на оби дві сторони будинку) Забудова 2001-го року, що означає, що вода і газ у вас не пропаде, якщо не буде світла. Також, в квартиру заведений оптоволононний гігабітний інтернет (разом з роутером і терміналом), 4-й поверх. В пішій доступності супермаркети, школи, садочки, дитячі майданчики.

Шевченка просп., 9

Продаж стильної дворівневої квартири з індивідуальним опаленням в ЖК «Зірковий»: ідеальний простір для великої родини! Пропонується до продажу сучасна дворівнева квартира у місті Вишгород за адресою: вулиця Борисо-Глібська, 79. Це ідеальний варіант для родини, яка понад усе цінує простір, комфорт та безпечне середовище. Планування оселі продумане до дрібниць: дві затишні дитячі кімнати (окремо для дівчинки та хлопчиків) та простора батьківська спальня. Серцем квартири є велика кухня-вітальня з чітким функціональним зонуванням, встановлено якісний газовий котел. Тут ви знайдете зону відпочинку зі зручним диваном, практичний кухонний куточок та затишну обідню зону для теплих сімейних вечорів. Два рівні квартири поєднують елегантні сходи з натурального дерева, що додають інтер’єру особливого стилю. Також передбачена містка комора для зберігання побутових речей. Санвузол просторий та зручний у щоденному користуванні, обладнаний сучасною душовою кабіною. Квартира повністю готова до швидкого заселення — продаж здійснюється з усіма меблями та необхідною технікою. Оселя укомплектована телевізором, пральною машиною, кондиціонером, холодильником, газовою плитою, духовою шафою, вбудованою мікрохвильовою піччю та бойлером для безперебійного постачання гарячої води. Встановлено лічильники на воду та електроенергію, працює домофон. ЖК «Зірковий» пропонує високий рівень безпеки та зручності: закрита територія, огороджена з усіх боків. В’їзд через шлагбаум. Власне паркомісце на прибудинковій території закріплене за кожною квартирою. Стоянка для авто безпосередньо у дворі. Локація квартири просто закохує в себе: будинок розташований у зеленій зоні поруч із лісопарком, що гарантує тишу та чисте повітря щодня. У той же час уся необхідна інфраструктура знаходиться у пішій доступності (5–10 хвилин): школа, дитячий садок, супермаркети АТБ, Фора, Novus, стадіон та кафе. У будинку встановлено поштомат Нової пошти. До станції метро «Героїв Дніпра» можна дістатися за 25 хвилин. Ця затишна квартира в будинку, що буквально купається в зелені — ідеальне місце для щасливого життя вашої родини. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 79

Продається дворівнева квартира у Вишгороді, ЖК Start Life, вул. Шолуденка, 20 ТОРГ Квартира розташована на 10-му поверсі + мансарда. • Загальна площа – 74 м² • Житлова площа – 36 м² • Стіни – цегла • 2 санвузли, 2 душові кабіни, 2 лоджії • Встановлені сходи, виконане перепланування Планування • 1-й рівень – простора кухня-вітальня • 2-й рівень – велика спальня (можливо розділити на дві кімнати, як було спочатку) Квартира після будівельників, із власною котельнею. Встановлені лічильники на воду та електроенергію. Інфраструктура • Зручне паркування біля будинку, дитячий майданчик • Будинок у лісопарковій зоні, поруч Київське море • До центру Вишгорода – 20 хвилин пішки • Зупинка громадського транспорту – через дорогу • Відстань до Києва – 8 км

Шолуденка вул., 20
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

ID обʼєкта: 3W5965 Продається 3-кімнатна квартира у гуртожитку в самому центрі міста — без комісії, від власника! м. Вишгород, вул. Шевченка, 6 Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира, загальною площею 56,8 м², розташована на 9-му поверсі 9-поверхового будинку. Локація — ідеальна! Центр міста. У безпосередній близькості знаходиться все необхідне для комфортного життя: – супермаркети: АТБ, Novus – школа, дитячий садок – аптеки, відділення пошти – кафе, ресторани, кофейні – парк для прогулянок – зупинки громадського транспорту Продаж від власника — без додаткових комісій! Ідеальний варіант для проживання або здачі в оренду.

Шевченка вул., 6

Без комісії Продаж 3 кім квартири в ЖК Сіті Парк 8 секція, 10-поверхівка, введено в експлуатацію. 78 квадратів. Шикарна 3-кімнатна квартира, оптимальної квадратури, зручне планування що дозволяє зробити велику кухню-студію. Тихе затишне місце. Перед будинком з обох сторін немає (і не може бути в майбутньому) забудови.

Набережна вул., 8д

Продаж 3к квартири, вул. Набережна, 6-Г, ЖК Берегиня, м. Вишгород. Площа: 82 м² (житлова — 48 м², кухня — 15 м²) Поверх: 14 із 16 монолітно-каркасного будинку. Перевага: у будинку є генератор на випадок відключень електроенергії, ліфт працює. В квартирі зроблений ремонт в сучасному стилі, укомплектована побутовою технікою та меблями. Дві окремі спальні кімнати, простора вітальня та кухня з теплою підлогою. Встановлено лічильники на воду, електроенергію та опалення (з можливістю регулювання). В будинку закрита територія з місцем для відпочинку та зона барбекю, створене ОСББ, має облаштоване укриття, парковка у дворі та додатковий паркінг навпроти. У будинку АТБ, ветеринарна клініка, пошта, перукарня, кав’ярня, поруч Сільпо, МакДональдс, а також приватний дитячий садочок. Дзвоніть – відповімо на всі ваші запитання та домовимось про перегляд!

можливий продаж по єОселя
генератор
Набережна вул., 6-Г

Продаж 3к двохрівневої квартири, вул. Ватутіна (Борисо-Глібська), 79, (ЖК «Зірковий) Площа: 95 м² (житлова — 36 м², кухня — 11 м²) Поверх: 9 із 10 Тип будинку: монолітно-каркасний Квартира простора, світла й тепла, без ремонту. Зручне планування: двохрівнева — має дві повноцінні житлові зони на різних рівнях, простору кухню, вітальню та спальні на другому рівні, два санвузла. Встановлено індивідуальне опалення — двоконтурний газовий котел, який дозволяє значно заощаджувати на комунальних платежах. Є лічильники на газ, воду та електроенергію. Будинок із чистою та доглянутою територією. Інфраструктура: поруч зупинка громадського транспорту, магазини, школи, дитячі садочки та інші необхідні об’єкти для комфортного проживання. Телефонуйте, щоб отримати детальнішу інформацію та домовитися про перегляд!

Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 79

Продаж 3к квартири, просп. Шевченка, 7, м. Вишгород Площа: 66 м² (житлова — 40 м², кухня — 10 м²) Поверх: 1 із 9 Тип будинку: цегляний Квартира простора, світла, тепла, з якісним сучасним ремонтом. Зручне планування: велика кухня, три окремі кімнати, суміжний санвузол, засклений балкон. Квартира утеплена зовні 15 мм пінопластом, встановлено якісні вікна. Квартира укомплектована побутовою технікою та меблями — усе в чудовому стані. Обладнання та техніка: холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, витяжка, пральна машина, телевізор. Встановлено лічильники на електроенергію, воду та газ. Будинок підключений до критичної інфраструктури — електропостачання не вимикається навіть під час блекаутів. Розвинена інфраструктура: поряд зупинка громадського транспорту, магазини, супермаркети, аптека, Нова пошта, парк тощо. Телефонуйте — із радістю відповімо на всі запитання та домовимось про перегляд! Є відеоогляд. Без %%% для покупця!

Шевченка просп., 7

Продаж дворівнева 3к квартири, вул. Глібова, 43, м. Вишгород, ЖК Зірка Дніпра Площа: 96 м² (житлова — 47 м², кухня — 9 м²) Поверх: 9 із 10 Тип будинку: монолітно-каркасний Пропонується простора, світла, затишна та стильна дворівнева квартира з якісним євроремонтом. Зручне та продумане планування: 1-й поверх: кухня-вітальня, санвузол із душовою кабіною, балкон. 2-й поверх: спальня з гардеробною, дитяча кімната, ванна кімната, кабінет із масажним кріслом Robostic Neus у відмінному стані. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — усе залишається новому власнику. Встановлені якісні дубові сходи. Техніка та обладнання: двохдверний холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина, витяжка, кондиціонери в кожній кімнаті. Квартира з індивідуальним газовим опаленням — встановлений двоконтурний газовий котел Bosch. Зроблено вивід електрики під генератор, який можна встановити на балконі. Встановлені лічильники на воду, електроенергію та газ. У квартирі є сигналізація. Будинок має доглянуту, огороджену територію з в’їздом через шлагбаум. У під’їзді чергує консьєрж. У підвалі будинку облаштоване укриття. Біля будинку є багато паркомісць. Зручне розташування: у пішій доступності вся необхідна інфраструктура — магазини, супермаркети, кафе, аптеки, відділення Нової пошти, зупинка громадського транспорту. До метро «Почайна» — близько 15 хвилин. Телефонуйте — із задоволенням відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд! Є відеоогляд.

генератор
Глібова вул., 43

Продаж 3к квартири, проспект Шевченка, 6А, м. Вишгород Площа: 98 м² (житлова — 55 м², кухня — 13 м²) Поверх: 5 із 10 Тип будинку: цегляний Пропонується простора, світла, затишна та стильна квартира з якісним євроремонтом. Зручне та продумане планування: три окремі просторі кімнати, велика кухня, роздільний санвузол, засклений балкон і простора лоджія, облаштована під кабінет. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою й готова до проживання. Техніка та обладнання: холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, витяжка, мікрохвильова піч, пральна машина, бойлер, кондиціонери. Встановлено лічильники на воду, електроенергію, газ та тепло. Зручне розташування в центрі міста забезпечує доступ до всієї необхідної інфраструктури: поруч магазини, супермаркети, кав’ярні, кафе, аптеки, відділення Нової пошти, зупинки громадського транспорту (до метро «Почайна» — близько 15 хвилин). Телефонуйте — із задоволенням відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд!

можливий продаж по єОселя
Шевченка просп., 6-А

Сучасне, молодіжне планування, дворівнева квартира з роздільним плануванням. Стан ремонту - після будівельників, без меблювання. Будинок обладнаний власною котельнею, вирішується питання щодо генератора. Є лічильник на опалення. Меблювання відсутнє. Продаж без комісії. Документам більше 3-х років (2021 рік). Будинок житлового фонду від 2021 року. Квартира розташована в ЖК Start Life. Біля будинку є магазини та дитячий майданчик. Поруч знаходиться Київське море. Сонячна, світла квартира з гарним видом з вікон та вдалим плануванням. Є дві лоджії.

генератор
Продам БЕЗ комісії 2кімн.Вишгород,вул.Шолуденка 20 ,дворівнева ЖК Start Life

Квартира має роздільне планування та знаходиться у житловому стані. Є два засклених балкони та окремий санвузол. Система опалення централізована. Квартира продається з меблями та технікою. Можливий продаж за програмою або сертифікатом. Цегляний будинок 2005 року побудови. Охайна прибудинкова територія. Поруч розташовані садочки, школи, супермаркети, дитячі майданчики, кавярні, аптеки, лікарня. В 5 хвилинах ліс та парк, в 10 хвилинах річка. Зупинка на Київ знаходиться за 3 хвилини. Квартира розташована на дві сторони.

Квартира трьохкімнатна з ремонтом Київська 18

Продаж дворівневої, стильної 3-х кімнатної квартири з плануванням Пентхаус. На 1 поверсі кухня обєднана з залом та розташований 1 санвузол з душем. На 2 поверсі спальня, дитяча, ванна та не засклений балкон. Також приємним бонусом буде комора. Квартира в хорошому стані. Квартира з індивідуальним опаленням - газовим котлом. Також є газ. Квартира мебльована. Є газова поверхня, меблі на кухні, гардероб. Житловий фонд 2011-2020-і. В ЖК розташовані: кавярня, продуктовий магазин, перукарня. Є дитячий садок та початкова школа. Квартира дворівнева, з індивідуальним опаленням, підігрівом підлоги, душовою кабіною. Є балкон та лоджія.

Продаж дворівневої 3-х кімнатної квартири в ЖК Київські зорі ЖК Київські зорі

Квартира має роздільне планування кімнат та роздільний санвузол. Стан ремонту - житловий. Система опалення централізована. Розглядаються сертифікати. Гарне місце розташування. Балкон засклений.

Продам квартиру Вышгород

Планування квартири роздільне. Ремонт в житловому стані. Можлива перепланування. Система опалення централізована. Є вода, газ, опалення. Продаж без комісії від власника. Цегляний будинок, побудований у 2004 році. Товщина цегляних фасадних та несучих стін - 60 см. Фасадні стіни будинку утеплені. Чистий підїзд. Відеоспостереження. Є бомбосховище в підвалі. Ліфт. Розташована посередині будинку, від Києва 3 км. Поруч Київське море, Дніпро, Десна, озера, ліс. 10-15 хвилин до метро Героїв Дніпра - Петрівка. Квартира двостороння. Є балкон та лоджія. Ванна кімната.

власник
Продам 3-х комн. кв. 5-й этаж кирпич без комиссии - собственник

Простора, світла та тепла дворівнева квартира зі зручним і продуманим плануванням: дві окремі кімнати, вітальня, кухня, два санвузли, гардеробна та два засклені балкони. Квартира без ремонту (після забудовника). Стіни — цегляні, підготовлені під чистове оздоблення. Стеля — бетонна, без оздоблення. Підлога вирівняна. Планування: Роздільна. Будинок має власну газову котельню на даху. Повністю розведені електропроводка, системи водопостачання та каналізації. Встановлено лічильники на воду, тепло й електроенергію. Система опалення: Централізоване. Меблювання: Ні. Комісія АН — 5%%. Є відеоогляд квартири. Будівля зведена з червоної цегли. Товщина зовнішніх стін — понад 50 см, що забезпечує відмінну тепло- та шумоізоляцію. У дворі — паркування та дитячий майданчик. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. До центру Вишгорода — 15 хвилин пішки. Поруч — продуктові й будівельні магазини, автомийка. До виїзду на Київ — 3 хвилини автомобілем, до Оболоні (м. «Героїв Дніпра») — 15 хвилин автомобілем. Поруч із комплексом зупинка маршрутних таксі. Також є комора, яка продається з квартирою.

Продаж 3к квартири вул. Шолуденка, 20 ЖК Start Life м. Вишгород ЖК Start Life

Продається трикімнатний пентхаус, що займає три поверхи. Планування першого поверху включає кухню-вітальню та кімнату з лоджією, а також санвузол з душовою кабіною. На другому поверсі розташована велика зала (лаунж зона), робочий кабінет та санвузол з джакузі. Третій поверх містить спальню та гардеробну кімнату. На 2 і 3 рівнях встановлені панорамні вікна. Ремонт виконано за авторським проєктом. Система опалення централізована. Є газ. Встановлено бойлер для підігріву води. Наявні лічильники. Квартира продається з меблями та технікою. Вмонтована кухня оснащена холодильником side-by-side, посудомийною машиною, газовою варильною поверхнею та духовою шафою. Також є пральна машина, 2 кондиціонери. Меблі включають двоспальне ліжко з матрацом, розкладний диван, мякий куточок, шафу-купе та меблеву стінку. Повний юридичний супровід угоди. Цегляний будинок 2007 року. У дворі розташований дитячий майданчик. Квартира знаходиться в центрі Вишгорода, за 3 хвилини від центру міста та в 20 хвилинах від Києва (метро Почайна, Героїв Дніпра). Поруч розташовані зупинка громадського транспорту, державні установи, магазини, супермаркети, салони краси, фітнес зали, банки, лікарня, басейн, школа та дитячий садок. Квартира має три поверхи з гвинтовими сходами між ними. На 2 і 3 рівнях встановлені панорамні вікна. В квартирі є підігрів підлоги, ванна та душова кабіна. Мультимедіа включає швидкісний інтернет та Wi-Fi. Також є балкон та лоджія.

121 кв.м Квартира по вул. Кургузова, Вишгород, 3 хв центр

Простора та світла квартира із зручним плануванням: три окремі кімнати, роздільний санвузол, засклений великий балкон, є кладова у квартирі. Стан квартири — під ремонт. Планування: Роздільна. Ремонт: Житловий стан. В будинку ОСББ. Встановлено бойлер. Лічильники на електроенергію та воду. Система опалення: Централізоване. Комунікації: Асфальтована дорога, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід. Меблювання: Так. Меблі на кухні. Працюємо з державними програмами: еВідновлення, держ. молодь житло, постанови КМУ! Комісія агенства нерухомості - 3%%. Тип будинку: цегляний. Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і. В будинку ОСББ. Ліфт. Будинок розташований у хорошому районі. Поруч — магазини, відділення «Нової пошти», зупинка громадського транспорту, пляж ЧАЙКА. Центр містра в пішой доступності до 10 хвилин. Вікна виходять на дві сторони. Є відеоогляд!

Продаж  3к квартири, вул. Набережна, 22, м. Вишгород

Квартира має суміжно-прохідне планування. Ремонт в житловому стані, встановлені металопластикові вікна, сучасна облицовка. Санвузол суміжний. Система опалення централізована. Центральний водопровід та каналізація. Є газ. Квартира мебльована. На кухні є меблі. Встановлено кондиціонер. Є душова кабіна. Будинок розташований між Французьким бульваром та проспектом Шевченка. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Будинок розташований у красивому зеленому дворі. Над квартирою є чердак. Дуже чиста парадна. До моря 10 хвилин пішки. Квартира має балкон та лоджію. Є Wi-Fi.

Французский Бульвар/Трешка за 53.000$

Продається простора 3-к квартира з роздільним плануванням. У квартирі було замінено усі комунікації, зроблено дизайнерський авторський ремонт з використанням якісних буд. матеріалів. Підлога з натурального дерева. Система опалення централізована. Встановлено лічильники на воду та опалення. Центральний водопровід. Квартира облаштована меблями, які залишаються новому господарю. Побутова техніка також залишається новому господарю. Продаж квартири. Будинок цегляний, індивідуальний проект, 2008 рік введення в експлуатацію. Будинок є одним із найкращих будинків міста. У будинку ОСББ. Доброзичливі сусіди. Є бомбосховище, генератор. Будинок розташовано в центрі, поруч дві державні школи №1 та №3, басейни, державні та приватні садочки. Квартира розташована на 5 поверсі 10 поверхового будинку. Санвузол суміжний. Балкон, лоджія, ліфт, грузовий ліфт.

генератор
Продається 3-к квартира, Вишгород

Квартира двостороння, загальною площею 82,1 кв м. Має 2 окремі спальні (18,5 кв м та 10,3 кв м) та простору кухню-вітальня. Планування роздільне. Ремонт - євроремонт. Є лічильники на електроенергію, воду та опалення. Система опалення централізована. Центральна каналізація, центральний водопровід. Кухня повністю мебльована, обладнана сучасною побутовою технікою. В коридорі встановлені місткі шафи-купе. Меблювання: Так. Мультимедіа: Wi-Fi. Комфорт: Меблі на кухні. Продаж без комісії для покупця! Будинок цегляний, утеплений. Є обладнане укриття. Асфальтований підїзд, гостьовий паркінг біля будинку, закрита територія з відеонаглядом. Охайний підїзд, вхід по кодовому замку, 2 ліфта. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Зручна локація комплексу дозволить вам користуватися усіма вигодами розвиненої інфраструктури міста: зупинки громадського транспорту, до метро Почайна та метро Героїв Дніпра 15 хвилин громадським транспортом, супермаркети Сільпо, АТБ, магазини, кафе та кавярні, ресторани, піцерії, МакДональдс, аптеки, парки, дитячий майданчик. Квартира дуже атмосферна, оздоблена у класичному стилі. Санвузол суміжний з душовою, оздобленою керамічною мозаїкою. Комфорт: Кондиціонер, Душова кабіна.

Сучасна простора 3 кім кв в ЖК Берегиня, вул.Набережна 6г! м. Вишгород ЖК Берегиня

Квартира трирівнева. Загальний фізичний стан визначений як «задовільний». Продаж від власника. Можливий невеликий торг. Тип будинку - житловий фонд 2001-2010-х років. Гарне місце для відпочинку та життя. З квартири відкривається чудовий краєвид на панораму міста.

Продаж 3-х.кв. в м.Вишгород, вул. Кургузова, від власника

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Стан ремонту - житловий, можна заїхати й жити. Система опалення централізована. Цегляний будинок, житловий фонд 2001-2010-і. Квартира розташована майже в центрі міста, поруч є супермаркети, ринок, школа та дитячий садок, дитячі площадки.

Продаж 3 кімнатної квартири у місті Вишгород по вулиці Дніпровська 3б

Пропонується на продаж дворівнева квартира у ЖК Сіті Парк. Квартира розташована на 9-10 поверхах 10-ти поверхового будинку. Стан після будівельників, зроблена розводка електрики. На першому поверсі розташовані кімната з кухнею площею 23,4 кв.м., санвузол, прихожа та балкон, на другому поверсі знаходяться 2 роздільні кімнати площею 11,2 кв.м. та 11,3 кв.м., хол, гардеробна, санвузол та балкон. Встановлені лічильники на опалення, електроенергію, воду. Система опалення централізована. Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, центральний водопровід. Меблювання: Ні. Розглядаємо безготівковий розрахунок. Ціна квартири 85 000 у.е., без комісії для покупця. Будинок побудовано з червоної цегли, утеплений по фасаду, дуже теплий та економний щодо комунальних платежів. В підїзді кодовий замок, ліфт, відеоспостереження на території. У пішій доступності супермаркети Novus, Фора, АТБ, різноманітні магазини, дитячі майданчики, аптеки, школа, дитячій садок, до зупинки транспорта 5 хвилини пішки. Є відеоогляд квартири!

Продам дворівневу квартиру ЖК "Сіті Парк" Набережна 8д м Вишгород ЖК Сіті Парк
1 - 24 з 37 результатів