Планування може бути змінено за бажанням покупця. Квартира має євроремонт.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням (двоконтурний котел). Центральний водопровід. Скважина. Електрика. Газ. Всі комунікації підключені та працюють.
Квартира мебльована. Є Wi-Fi, супутникове ТБ, швидкісний інтернет і телевізор. Наявні меблі на кухні.
Продаж здійснюється за переуступкою без комісії. Можливий торг та обмін на нерухомість.
ЖК Білий Шоколад Center - сучасний житловий комплекс європейського рівня. Будинок 2021 року побудови. На території комплексу є цілодобова охорона, відеоспостереження, закрита територія за пропусками. Є безліч кафе, дитячих майданчиків, магазинів, зона для відпочинку з альтанками, шезлонгами та мангалами. Платні та безкоштовні парковки.
Школа та дитячий садок знаходяться через дорогу. У зручній транспортній розвязці. До Києва до метро Академістечко по Житомирській трасі 20 хвилин їзди. До Житомирської траси 4 км. Остановка громадського транспорту розташована за 100 метрів від будинку. Поблизу є ринок, спортзал, відділення Нової пошти, супермаркети Фора, Сільпо, Варус, АЗС, шиномонтаж, автомийка.
Квартира дворівнева з загальною площею 73 кв.м. за документами та 78 кв.м. по факту. Є горище на третьому рівні площею 10 кв.м. та тераса площею 6,5 кв.м. На другому рівні є літня тераса з чудовим видом на ліс та центр села. Квартира має панорамні вікна на двох рівнях. Будинок найближчий до охорони КПП.