Квартира за донат від 300 грн
Збираємо 100 мільйонів на «Дронопад» і розігруємо квартиру у ЖК Park Royal

Квартира дворівнева з частковим ремонтом. На першому поверсі розташовані просторий видовий зал з двома вікнами, холл, кухня та санвузол. На другому поверсі знаходяться три повноцінні кімнати та санвузол. Між поверхами зроблена лесниця. Є тамбур з сусідами. Стіни виконані венеціанкою, встановлені натяжні стелі. Пол першого поверху кахельний, у санвузлах також кахель. Сантехніка розведена. У квартирі встановлений двоконтурний газовий котел. Є індивідуальне газове опалення з лічильником та регулятором тепла між поверхами. Документи підготовлені до продажу. Квартира розташована в ЖК «ПЕРВОЦВІТ» з закритою територією, озелененням, видеонаглядом та паркувальним місцем під авто. У квартирі зроблено частковий ремонт. На першому поверсі є видовий зал з двома вікнами.

Продаж 2-х рівневоі квартири 135 кв. м по вул. Лютнева  ЖК Первоцвіт ЖК Первоцвіт

Квартира з євроремонтом. Планування роздільне. Суміжний санвузол. Тип будинку - чешка. Індивідуальне газове опалення. Є електрика, вивіз відходів, асфальтована дорога, газ, центральна каналізація та центральний водопровід. Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою. Є меблі на кухні, гардероб, ванна, балкон, лоджія. Квартира розташована в зручному місці з розвиненою транспортною розвязкою. Є ліфт. Квартира обладнана Wi-Fi, кабельним, цифровим ТБ, швидкісним інтернетом та телевізором.

Продажа квартиры! Момота!

Квартира з якісним новим ремонтом. Зроблено перепланування: велика кухня-студія 29 кв. метрів та дві окремі спальні 15,2 та 12,1 кв. метри. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням з двоконтурним котлом. Встановлено теплу підлогу. Виводи під кондиціонери - 3 штуки. Один власник, зареєстрованих немає. Показ в будь-який час за домовленістю. ЖК Банківський розташований у монолітно-каркасному будинку 2024 року побудови, утеплений зовні. Дуже гарно розвинена інфраструктура. Квартира ніхтотне жив. Вмонтована кухня. Є два засклених балкони.

Продаж 3 кім квартири ЖК Банківський ЖК Банківський

Квартира має якісний ремонт. У квартирі 2 санвузли, 2 балкони, кімнати окремі, просторий коридор. В квартирі індивідуальне опалення. Поблизу розташована школа №4 та дитячий садок. Квартира велика, не кутова, розташована в новому будинку.

Продаж 3к Квартира Київський шлях вулиця ЖК Киевский Шлях
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира має простору кухню-вітальню площею 18 кв.м. та дві лоджії. У квартирі зроблено теплу підлогу. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Цегляний будинок з закритою територією, спортивними та дитячими майданчиками. На території є озеро та парк.

Продаж 2к Квартира Шевченка вулиця ЖК Левада

Квартира з євроремонтом у сучасному стилі, виконаному з використанням дорогих матеріалів. Планування роздільне. Є 3 окремі спальні кімнати, у дитячій та батьківській спальнях є прихована гардеробна. Санвузол суміжний. Кухню від коридору відокремлює скляна стіна. Кухня-столова має сучасний вигляд та вбудовану техніку. Зроблено винос стіни між вітальнею та балконом і лоджією. В передпокої на всю стіну велика вбудована шафа. Опалення індивідуальне котельне на будинку. Гаряча вода - бойлер. Є ліфт. В квартирі залишаються вбудовані меблі та техніка. Квартира більше 3 років у власності. Продаж без податків. Торгу немає. Будинок побудований з червоної цегли, сучасний, новий. Прекрасний розвинутий ЖК зі своєю красивою та доглянутою територією. Вхід та вїзд за електронним ключем. На території є парковка, дитячі майданчики, зона барбекю, озеро. Квартира має балкон та 2 лоджії. Є підігрів підлоги, кондиціонер, сигналізація.

3-кімнатна 120м  з ремонтом та меблями ЖК "ЛЕВАДА" ЖК ЛЕВАДА

Обрати розташування квартири