Куземського 29 Квартира № 3 кімнатна 56 м2 1 поверх прекрасний вигляд з вікна озеро. Мальовниче містечко з розвинутою інфраструктурою: Нова Пошта, Аптека, Поліклініка, Стоматологія, Дитячий Садок, Супермаркет,і.т.д 15хв до Львова громацьким транспортом. Додатково: Планування: Роздільна. Система опалення: Індивідуальне газове

власник
Квартира в мальовничому містечко с.Ременів

Квартира має студійне планування. Сантехніка та підігрів підлоги вже зроблені. Електрику ще доробляють. Ремонт після будівельників. Квартира має комбіновану систему опалення. Підключено центральний водопровід, центральну каналізацію, газ та електрику. Асфальтована дорога та вивіз відходів забезпечені. Квартира здається без меблів та техніки. Квартира продається. Квартира розташована в царському будинку. Квартира розташована в селі Ременів. Квартира має балкон. На першому поверсі знаходяться коридор, ванна з туалетом, велика кухня та балкон. На другому поверсі розташовані туалет з ванною, дві кімнати (одна більша, друга менша). Квартира має паркувальне місце. Додатково є кабельне та цифрове телебачення, швидкісний інтернет.

власник
Продаж двохрівневої квартири

Квартира має вільне планування. Санвузол роздільний. Ремонт після будівельників. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням, центральним водопроводом, електрикою та центральною каналізацією. Продаж від власника без комісії (переуступка). Квартира розташована в житловому фонді від 2021 року. Квартира має окремий вхід та власне подвіря.

власник
Продам 2 кімнатну квартиру ЖК Континетнт
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира з роздільним плануванням, кімнати ізольовані. Євроремонт. Квартира має автономне опалення з газовим котлом. Також є підігрів підлоги. Комунікації включають центральний водопровід, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та газ. На кухні є меблі. Квартира продається від власників. Квартира розташована в новобудові, збудованій у 2011-2020 роках. Є паркувальне місце. Котеджне містечко "Континент" має розвинену інфраструктуру. На території є продуктові та побутові магазини, піцерія, кондитерська, ресторани, гуртки для дітей, садочок (приватний і державний), школа, мийка, штучні поля, дитячі майданчики, амбулаторія, фітнес-зал, магазини дитячого одягу, стоматології, відділення Нової пошти, салон краси, супермаркет, аптеки. Також є ліс та озеро. Квартира дуже тепла в зимовий період, комунальні платежі дуже малі. Додатково є балкон, лоджія та ванна кімната. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.

власник
Продам 2 х кімнатну квартиру 44 кв.м ЖК Континент
Дізнавайся першим про нові квартири

Магазин має два окремі входи та санвузол. Власник готовий до невеликого торгу. Магазин розташований у житловому фонді, збудованому після 2021 року.

власник
Комерційна нерухомість с.Ременів 32кв м

Квартира в новобудові з ремонтом. Є окремий вхід та невелике власне подвіря площею 15 кв.м. В квартирі є вода, світло та підведений інтернет. Опалення індивідуальне газове. Квартира продається власником. Можна заходити й жити. Котеджне містечко активно розбудовується. Є пряма маршрутка до Форуму. Хороша інфраструктура: дитячий садок, школа, магазини, аптеки, сімейний лікар у містечку, кафе, піцерія. Гарний відпочинок біля озера.

власник
Продам 1 к. квартиру з ремонтом Переуступка ЖК Континент

Квартира має дуже вдале та затребуване планування: простора кухня-студія, дві окремі спальні, великий коридор та роздільний санвузол (окрема ванна кімната та окремий туалет). Ремонт після будівельників. Система опалення індивідуальна газова. Квартира пропонується до продажу. Квартира розташована у новому кварталі, що активно будується. Тип будинку - житловий фонд від 2021 року. Здача будинку запланована на 2025 рік. Квартира розташована у перспективному місці. Сучасна, світла та функціональна квартира. Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортне житло у новому сучасному середовищі або розглядає вигідну інвестицію.

власник
Продам квартиру в новобудові 2 кімнати 2 поверх квартира кухня студія

Шукай квартиру по локації