Продам 1 кімнатну квартиру у м.Моршин з евроремонтом. Заг.площа 31 м кв. Знаходиться по вул. 50 річчя Упа 4 в самому цетрі м.Моршин. Не кутова . Тепла.
Продається квартира по вул.і .Франка 70.2.Окремий вхід, ремонт.Гараж,дві кладовки.Відеогляд можу скинути на вайбер.
Продається житлова 4- кімнатна квартира у курортному містечку Моршин .Розташована на 9 поверсі в 9 поверховому будинку по вулиці 50 -річчя УПА ,14.Загальна площа -79.1 м кв.Кімнати роздільні за планування та санвузол також роздільний .Вікна виходять на різні сторони будинку.Є балкон та лоджія .Квартира і житловому стані .В квартирі нема опалення . Поряд є все необхідне для комфортного проживання :школа ,садок ,супермаркет ,лікарня ,озеро. Пропозиція від власника . Всі питання за телефоном 0 ************11 Валентина
1 кімнатна квартира загальня площа 42 м на 2 поверсі південна сторона по вулиці Шевченка 1.Неподалік центрального парку
Автономне опалення, котел двохконтурний, мідні труби, санвузел розділено, 3-кімнати житловою площею 46,8 кв.м (16,8; 17,1; 12,9 кв.м), вікна металопластик, балкон (3,1 х 0,97м), висота приміщення - 2,52 м. Підлога вкрита ламінадом, в залі паркет, в кухні (пінопласт - 10см, стяжка бетонна, лінолемум). Є підвал. До ж.д. станції 0,9 км, до автостанції - 1,1 км. Якщо цікавить: продається окремо гараж, 500м від дому (цегляний, двохрівневий з великим підвалом, вхід з гаража, окремий свій електролічильник, з приватизованою земельною ділянкою) площею 33 кв.м, розміром 5,70 х4,09м, висота -1,90м )