Для тих хто цінує тишу, та свіже повітря , Вам до нас . До Вашої уваги , пропонуємо продаж Будинок ( Дача ) . Клавдієво-Тарасове. с.Пороскотень. Будинок 136 м2. Двух поверховий . 6 соток землі . На ділянці плодові фруктові дерева . Скважина ; Світло; Піч ( гріє на два поверхи ) Навколо Ліс та озеро. В Будинку : Підвал ; Гараж ; 1 поверх: Кухня , вітальня ; 2 поверх: 3 кімнати та балкон; Вихід на кришу. В дворі: Теплиця; Сарай; Погріб; Приміщення ( ванна кімната та туалет ) Скважина. Будинок з ГАЗОМ! По всьому будинку батареї. Маршрутне таксі від Академістечка , або міська електричка .( є відеоогляд,надішлю по запиту)

Садова, 146

Будинок має житловий стан. На першому поверсі розташовані кухня та вітальня. На другому поверсі є 3 кімнати, балкон та вихід на кришу. Також у будинку є підвал, гараж та вихід на кришу. У будинку є газ, батареї по всьому будинку, світло, піч, яка гріє на два поверхи, та скважина. Будинок мебльований. Будинок розташований на ділянці площею 6 соток, на якій ростуть плодові фруктові дерева. У дворі є теплиця, сарай, погріб, приміщення з ванною кімнатою та туалетом, а також додаткова скважина. Будинок оточений лісом та озером. До нього можна дістатися маршрутним таксі від Академмістечка або міською електричкою. Будинок має індивідуальне газове опалення.

Продаж будинку 136 м² с. Клавдієво-Тарасове Пороскотень

Будинок з ремонтом 2021 року. В будинку 2 окремі спальні, велика кухня-вітальня з каміном, простора ванна кімната з душем та ванною. Є 2 туалети. З кухні є вихід у двір. До будинку підведено 15 кВт електроенергії. Є центральний водопровід та технічна скважина. Використовується два види опалення: камін та електричне (енергозберігаючі батареї). У кухонній зоні та вітальні тепла підлога. Є інтернет та сигналізація. Меблі та техніка залишаються в будинку. Будинок від власника. Будинок розташований на земельній ділянці 6 соток. Посаджені молоді дерева. Є місце поставити високі грядки. Є гараж. Зручне розташування будинку дозволяє за 5 хв бути на залізничній станції. Будинок використовували як дачу. У вітальні - кондиціонер.

власник
Будинок з ремонтом від власника Клавдієво

Шукай будинок по локації