Продається дача з частковим ремонтом у великому будинку (12х8 м) та завершеним ремонтом у малому будинку (10х6 м). Загальний стан житловий.
Забезпечення водою здійснюється через свердловину (77 м) та криницю. Є 2 бойлери для нагріву води. Інтернет оптоволоконний зі швидкістю 1000 Мбіт. Відеоспостереження Hikvision, сигналізація ДСО та інтернет працюють автономно до 48 годин. Комунікації включають електрику.
В квартирі встановлено 3 інверторні кондиціонери.
Ціна: 69 000 у.о. без комісії.
Будинок введений в експлуатацію, має адресу для прописки. Ділянка має високий паркан (2,5–4 м) та ворота шириною 5 м. Територія охороняється.
Дача розташована на першій лінії озера, за 55 км від Києва у с. Яцьки. До найближчих сусідів 90 метрів, що забезпечує тишу та усамітнення. Магазин знаходиться за 400 м, а зупинка маршрутки – за 450 м. Поруч є ресторан «Щилін» з прокатом катамаранів і човнів.
Ділянка площею 45 соток з родючим ґрунтом (яблуні, черешня, алича, горіхи, виноград, калина) та облаштована як паркова зона. На території живе родина лебедів. Є можливість цілорічної рибалки. Забезпечена абсолютна приватність та природна краса з свіжим повітрям та зеленню. Санвузол суміжний, є душова кабіна. Також є тераса, сад, город та гостьовий/літній будинок.