Внимание, цена стала приятней для покупателя! Редкий вариант- новейший 2 этажный дом, Залютино, строился для себя, красный кирпич, внутри утеплен газоблоком, снаружи- облицовочный кирпич: янтарь-гранит, построен с учетом всех современных технологий. На 1 этаже: огромная кухня-студия, прихожая, санузел, кабинет, топочная; 2 этаж: 3 спальни, гардеробная, санузел, прихожая. Центральные коммуникации вода, канализация и газ. Очень компактный , с удобной продуманной планировкой. Все грязные работы окончены. Покупателю остается воплотить все свои фантазии и мечты в отделке. Дополнение : изготовлены все окна из коричневого металопластика, а также двери на террасу. Есть полностью материал для строительства гаража. Участок приватизирован. Документы готовы к продаже. Приезжайте, смотрите и покупайте

Родини Кенігів вул. (Новочеркаська), 1в

Квартира простора, має зручне планування таунхаус-формату. У квартирі 3 окремі спальні, затишна вітальня, велика кухня, ванна кімната з ванною та душовою кабіною, окремий туалет. Стіни підготовлені під поклейку шпалер. Квартира має хороші комунікації. Будинок теплий, цегляний. Опалення централізоване. Квартира продається. Будинок акуратний з новим ліфтом. У дворі є багато паркувальних місць. Район тихий, з доглянутим зеленим двором. До метро Холодна гора - 4 км, до центру - 15 хвилин. Квартира простора і комфортна.

Продам 4 к. квартиру 70 м2 пр-т. Славы Залютино Холодная Гора

Будинок розділений на два входи. Ремонт у житловому стані. Є газ, вода, каналізаційна яма. Система опалення індивідуальне газове. Є можливість додатково придбати 6 соток землі. Будинок розташований у центрі району з шикарним місцем розташування. До будинку прокладений асфальт. Є санвузол у дворі, огорожа, сад та город.

Продаж будинку 10 хвилин Холодна Гора Залютино
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира повністю укомплектована, готова до заселення. Квартира повністю мебльована. Є швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. У ванній кімнаті встановлена душова кабіна. Можливий обмін на авто. Будинок закритого типу з охороною. Є паркінг у дворі. Тихе місце з чудовою природою та повітрям. Квартира розташована у житловому фонді 2011-2020-х років.

Продам квартиру 27м2 з ремонтом і всією технікой, залютино ЖК Затишний дім

Шукай будинок по локації