Продаж будинку біля озера Басів Кут | Без комісії для покупця! Ціна: 168 000 $ Локація: м. Рівне, через дорогу від озера Басів Кут Тип будинку: Дуплекс Площа будинку: 195 м² Ділянка: 5 соток+ 2,5 сот город Поверхів: 2 + мансарда + цокольний поверх (гараж та погріб) Кімнат: 6 Кадастровий номер: 5610100000:01:044:0700 Переваги та особливості Будинок збудований для себе— міцні стіни, не потребує утеплення Унікальне розташування — через дорогу від озера Басів Кут Повністю укомплектований меблями та технікою Власний гараж з автоматичними воротами Тепла підлога (кухня + коридор) Авторський ландшафтний дизайн Простора критa тераса для відпочинку Окрема територія та чудова шумоізоляція — відчуття приватного будинку Планування 1 поверх: • Велика світла гостьова (≈ 40 м²) • Кухня + їдальня • Санвузол 2 поверх: • 3 спальні • Кабінет • Ванна кімната Мансарда: • Оздоблена деревом • Місце для зберігання / можливість облаштувати ще 2 кімнати Цоколь: • Гараж • Винний погріб Ділянка та озеленення Тут ростуть : хостa, барбарис, форзиція, бузок, троянди та інші декоративні рослини 5 сортів яблунь, груша, абрикос, смородина, порічка, малина 🏡Окреме господарське приміщення + літня кухня з українською піччю Комунікації та інфраструктура • Газ, електрика, центральний водопровід, септик • Асфальтований доїзд • Поруч зупинка транспорту та магазин • 1 хв до озера — місце для прогулянок та відпочинку Чому варто переглянути? Це продуманий, теплий і доглянутий будинок з неповторною атмосферою. Аналогів на ринку немає — ідеальний варіант для тих, хто шукає якість та приватність у межах міста. 📞 Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд! З радістю покажемо будинок та територію. Без комісії! Поруч зупинка транспорту , озеро для прогулянок і відпочинку . Залишається вся техніка і авторські меблі , зроблен власником Планування 1 поверх: • Велика світла гостьова (≈ 40 м²) • Кухня + їдальня • Санвузол 2 поверх: • 3 спальні • Кабінет • Ванна кімната Мансарда: • Оздоблена деревом • Місце для зберігання / можливість облаштувати ще 2 кімнати Цоколь: • Гараж • Винний погріб

Красильникова вул., 1

Продаж будинку район Штраф площадки у житловому стані. Цегляний. 8 сот землі. Огороджений парканом сітка. Автономний газовий котел. Є грубка. Колонка на гарячу воду. Реальному покупцю присутній торг.

Дворецька вул., 174в

Будинок має просторе планування з великим передпокоєм. На першому поверсі розташовані 2 великі кімнати, 2 менші кімнати, кухня, санвузол, комора. Другий поверх має вільне планування і може бути облаштований під потреби покупця. Будинок підключений до міських комунікацій: газ, вода, електрика. Для каналізації встановлено септик. Опалення газове. Продаж здійснюється без комісії для покупця. Будинок готовий до заселення, є повний пакет документів. Будинок розташований на 8 сотках землі правильної форми. На ділянці є фруктовий сад, зона під городину, газон. Будинок знаходиться в тихому й затишному місці. Локація має зручне транспортне сполучення: 15 хв пішки до етнопарку "Оствиця", 20 хв до Басівкутського озера, 10 хв до школи 14 з дитсадком. Поруч розташовані аптека, Укрпошта, Нова пошта, медичний центр.

Продаж 4к Дім Дворецька вулиця
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Стильний одноповерховий будинок із сучасним ремонтом. Планування включає простору кухню-вітальню, три окремі спальні кімнати, гардеробну, санвузол та зручний вихід на простору терасу. Будинок оснащений автономним опаленням, теплою підлогою та центральними комунікаціями. Встановлені якісні оздоблювальні матеріали та енергоефективні вікна. Фасад будинку утеплений клінкерною плиткою. Упорядковане подвіря з ландшафтним дизайном. Також є гостьовий будинок з кухнею, санвузлом та двома кімнатами.

Продаж 3к Дім Дворецька вулиця

Обрати розташування будинку

Шукай будинок по локації