Радутний переулок 10а,Печерск Продаж ексклюзивного будинку в самому серці Києві (царське село) неподалік Батьківщини матері Загальною площаю 565 квадратних метрів та 14 соток землі у приватній властності. Будинок складається з цокольного,першого та другого поверху. На цокольному поверсі знаходиться пральня,спортзал укомплеткований всіма необхідними спорядженнями,котельня (в будинку індивідуальне отоплення) та коморою і додатковим (запасним виходом). На першому поверсі розташована велика вхідна група,величезна гардеробна,гостьова кімната з балконом ,кухня,сан.вузол та багато шах для зберігання одягу. На другому поверсі знаходяться дитяча спальня з особистим сан.вузлом,невеличкий зал з каміном,гостьова гардеробна,та господарська спальня з санвузлом та гардербною.

Редутний пров.

Таунхаус від голландського архітектурного бюро в трьох рівнях затишно розташований у середині будинку. 3 спальні, 3сан/в, 3 балкони, робочий кабінет, гостинна з мармуровим каміном, кухня-столова обладнана меблями і технікою. Будинок 2008 з червої цегли: преміальна якість будівництва та матеріалів. євроремонт, паркет, кахель, красиві сходи з стильні поручнями із нержавіючої сталі. Газовий котел"Viessmann", aльтернативно - ще електричний котел. Прально-сушильна та господарська кімнати, підвал - укриття. 15кВ електроенергії, 3 фази. Централізоване водопостачання (лічильник) та каналізація. Кондиціонування. Гараж на 2 авто та гостьова парковка. Мальовничі краєвиди, затишна престижна локація поруч з Печерською Лаврою та мальовничими схилами Дніпра.

Добровольчих Батальйонів вул. (Панфіловців), 6

Будинок зведений за індивідуальним дизайн-проектом з використанням преміальних та екологічних матеріалів: натурального дерева та каменю. Ремонт виконано за авторським проектом. Будинок обладнаний усіма типами опалення, сонячними панелями, підігрівом підлоги, кондиціонером. Система опалення комбінована. Є свердловина, каналізація септик, газ, електрика, вивіз відходів. Будинок повністю мебльований. У ньому є кабельне, цифрове та супутникове телебачення, швидкісний інтернет, Wi-Fi, телевізор. На території площею 7 соток розташовані басейн, баня, гараж, ландшафтний сад, альтанка з мангалом. Будинок має окремий гостьовий будинок, терасу та балкон. Територія огороджена, є автоматичні ворота та автонавіс. Встановлено відеоспостереження та сигналізацію. Будинок розташований на тихій вулиці поруч із Голосіївським парком. Усього 7 хвилин до Печерська та ділового серця столиці. Будинок має два основні поверхи та простору мансарду. У ньому є камінна вітальня, санвузол (2 і більше), підсобні приміщення, спортзал, сауна та душова кабіна.

Продаж будинку поруч Печерськ та Голосіївський парк

Шукай будинок по локації