Світлий, теплий, душевний. Продам будинок в Орлівщині, Самарський район. Містечко Самар поруч, до Дніпра 40 хвилин на авто. Стара Слобода, діброва, чисте повітря. Тихе місце, подалі від метушні центру та шуму доріг. Неподалік річка та сосновий ліс. Ділянка пристойного розміру з басейном, декоративними рослинами та альтанкою. Для басейну є тепловий насос, тепла вода з травня по вересень. Дві свердловини, одна на будинок, інша на автополив газону та рослин. На першому поверсі: простора кухня-вітальня з каміном; передпокій з гардеробом і винним холодильником; гостьовий санвузол з душем. На другому поверсі: дві спальні, вітальня та санвузол з ванною. Мансардний поверх — це приголомшливий простір з ліжком по центру, обрамленим шатром-балдахіном. Балдахін над ліжком в інтер'єрі додає романтичної та вишуканої атмосфери. У будинку є надійний підвал з усіма комунікаціями для підтримки життєзабезпечення будинку. Фото оригінальні, є відео. Запрошую подивитися на будинок на власні очі. Телефонуйте! Комунікації

Низова, 1

Продам стильний котедж 170 м² з великою терасою у комплексі GoodZone Ідеальне місце для життя, роботи та відпочинку! Цей затишний будинок із просторою терасою — найкращий вибір для тих, хто цінує комфорт і красу. • Площа: котеджу — 60 м², тераса — 110 м² з мангальною зоною. • Планування: кухня-вітальня, спальня з двоспальним ліжком, санвузол із ванною. Автономне електроопалення. Зручності та переваги: • Ресторан і SPA-комплекс для ідеального відпочинку • Закрита територія • Охорона 24/7 для вашої безпеки • Спорт і розваги: тенісний корт, футбольне поле, верхова їзда, басейн • Можливість прокату човнів, катамаранів, велосипедів та іншого інвентарю • Дитяча кімната з нянею та ігровий майданчик для найменших Розташування: Локація: GoodZone, Піщанка (Дніпропетровська обл.), у сосновому лісі на березі річки Самара Легко дістатися до Дніпра (20 км), поруч міста Новомосковськ (10 км) і Новоселівка (5 км). Котедж повністю укомплектований сучасною технікою, меблями та каміном. Унікальна можливість придбати будинок мрії у GoodZone! Перегляди у зручний для Вас час, за попередньою домовленістю.

чкалова, 70
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Пропонуємо у продаж двоповерховий будинок площею 166 м², розташований у зеленій зоні закритого клубного містечка Goodwill residence, с.Піщанка Дніпропетровська обл. Будинок збудований з дотриманням високих стандартів якості: Монолітний каркас, енергоефективні стіни з утепленням Система опалення DAIKIN Фільтрація води Енергоощадні вікна та двері SCHUCO Димохід під камін інтегровано в проєкт Зовнішнє оздоблення клінкером та фасадною дошкою Перший поверх — це простір для життя та відпочинку: кухня, їдальня і вітальня з каміном створюють єдину атмосферну зону, що виходить на затишну терасу. На другому рівні — три спальні з виходом на балкон Житлове містечко розташоване серед вікових сосен поблизу річки, біля готельного комплексу GOOD ZONE. До ваших послуг — власний пляж, спа-комплекс, відкриті басейни, ресторан, дитячі майданчики, зони активного відпочинку та інфраструктура готельного рівня. Будинок введено в експлуатацію. Документи готові до продажу.

Чкалова
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

КОМІСІЯ АГЕНТСТВА НЕРУХОМОСТІ ВІДСУТНЯ Виконано свіжий капітальний косметичний ремонт всього екстер’єру із заміною газону на ділянці (бюджет косметичного ремонту 25 000$). У вартість будинку входить повна комплектація (все, що ви бачите на фото). Вашій увазі ми пропонуємо абсолютно НОВИЙ обєкт на ринку нерухомості. Локація будинку розташована в мальовничому, екологічно чистому котеджному містечку клубного (закритого від сторонніх очей) типу, серед густого соснового лісу. Територія огороджена по всьому периметру (паркан 3 метри) і перебуває під цілодобовим відеоспостереженням охорони. Без урахування автономності самого будинку, потужний дизель-генератор, що розташований на території містечка, здатний забезпечити електрикою та теплом усі будинки в разі відключення електроенергії. Під’їжджаючи до будинку, вас супроводжують спів птахів і насичений аромат хвойного лісу. На території ділянки розташувалися основний будинок, зона відпочинку та басейн. Вся територія облагороджена ландшафтним дизайном. Будинок побудований у 2010 році виключно з цегли із зовнішнім утепленням, що забезпечило максимальне енергозбереження. Усі внутрішні оздоблювальні роботи були проведені у 2017 році. Цокольний поверх відлитий із монолітного залізобетону із силовими опорними колонами до самого коника даху, що являє собою дуже надійну, безпечну конструкцію. За опалення в будинку відповідають ТРИ РІЗНОПАЛИВНІ котли (газовий, електричний і твердопаливний) від всесвітньо відомого виробника "BUDERUS". Система кондиціонування прихованого типу з окремим мікрокліматом у кожному приміщенні (вартість робіт 60 000$). Перший поверх будинку спланований у вхідну зону (хол, гардеробна), залу (80 м²) із діючим мармуровим каміном і виходом на терасу, а також окрему кухню, обладнану за останнім словом техніки з виконаними індивідуально, на замовлення меблями. Усі вікна будинку обладнані трикамерними склопакетами, а підвіконня виконані з натурального каменю. Також є гостьовий санвузол і окремий вихід в опалювальний гараж. Конструкція останнього передбачає наявність морозильної кімнати. Цокольний поверх будинку обладнаний спортзалом, сауною із санвузлом, домашнім кінотеатром і пральнею. На другому поверсі розташувалися просторий хол, три окремі спальні (дві з виходом на балкон), кабінет із виходом на терасу та два основні санвузли. Усі міжкімнатні двері будинку виконані вручну, на замовлення з натурального дуба (вартість робіт 20 000$). Мансардний поверх повністю обшитий OSB і залиті ідеально рівні підлоги. За бажання можете збільшити житлову площу. ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ ТІЛЬКИ ВНУТРІШНІХ ОЗДОБЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ СКЛАЛА 350 000$ Запрошуємо Вас на презентацію.

можливий продаж по єОселя
генератор
Дачна

Пропоную Вашій увазі будинок Вашої мрії в Орлівщині. Ліс і річка — Ваші сусіди. На ділянці 26 соток — справжній сосновий бір, ароматні ялівці, доглянутий газон з автоматичним поливом та затишні зони для відпочинку. Тут усе продумано для комфортного життя: • лазня на дровах • будиночок для садівника • літня кухня з зоною барбекю • капітальний гараж на два автомобілі • басейн, у якому віддзеркалюється природа Будинок загальною площею 465 м² 1 поверх (місцями стелі до 5 метрів) • простора вітальня • кухня-їдальня з виходом на терасу • дві спальні • два санвузли та хол 2 поверх • спальня з власною гардеробною • друга спальня • санвузол • затишний хол із краєвидами на річку та ліс 0 поверх (цокольний) • більярдна • тренажерний зал • винна кімната • пральня • комори • котельня та технічні приміщення • один санвузол Комунікації та зручності: • Електроенергія: 33 кВт + трансформатор 100 кВт (на 3 будинки) • Автономний генератор 13 кВт • Вода: дніпровська + власна свердловина, система очищення (осмос) • Інтернет — 100 Мбіт/с • Два види опалення: газовий та електричний котли, електробойлер У будинку виконаний дорогий, якісний ремонт у світлих тонах (тільки преміальні меблі, техніка та сантехніка)

можливий продаж по єОселя
генератор
Набережна

Будинок у сосновому лісі на березі річки в Піщанці. Продам хорошим людям за хорошою ціною. Доглянута ділянка 25 соток, з навісом для машин, з альтанкою та зоною барбекю. У будинку чотири спальні, два санвузли та балкон. Сусідів небагато, трасу не чутно, містечко Самар поруч. До Дніпра 40 хвилин. Запрошую на перегляд.

Зоряна, 19

Продам будинок у Піщанці. 34 км від центру Дніпра. 7 км від Новомосковська. У сосновому лісі, неподалік річка, трасу не чутно. У будинку два поверхи + мансарда + цоколь. Загальна площа 402 м². Шикарна ділянка із соснами площею понад 40 соток. На ділянці є басейн та будиночок охорони. Будинок цегляний, початок будівництва — 2004 рік. У цокольному поверсі традиційно більярд із зеленим сукном, сауна з кімнатою відпочинку та санвузлом, «топкова» з усіма котлами та фільтрами, опалювальний гараж. На першому поверсі: вітальня з каміном, кабінет для важливих справ і кухня з терасою. На другому: майстер-спальня з терасою та балконом, і ще дві кімнати. Мансарда — це просторий зал у східному стилі з краєвидом на три сторони світу. Навколо сосни. Вітер у соснах, як шум моря. Активний продаж. Фото реальні. Документи готові. Приймаємо пристойні пропозиції щодо ціни.

Садовая, 1

У продажу готовий таунхаус у закритому котеджному комплексі Villagio Самарського району: ✨ продуманий інтерєр із меблями під замовлення — бо стандартного було недостатньо ✨ кухня з преміальною вбудованою технікою Siemens, Miele ✨ камін Hoxter для затишних вечорів та обігріву вітальні й кімнат 2 поверху ✨ стильні санвузли з якісною сантехнікою, камяними раковинами ✨ ландшафтне подвіря з дворівневою зоною відпочинку ✨ мангальна зона, гриль і тандир для зустрічей із близькими Усе вже готово. Закритий котеджний комплекс, де тиша, річка та природа. Приїжджайте відчути атмосферу.

можливий продаж по єОселя
юности

Продається розкішний будинок в мальовничій Орлівщині серед дубового гаю. Поряд сосновий ліс та річка! Будинок продуманий до дрібниць! Будинок триповерховий з просторим підвалом. Перший поверх складається з просторого передпокою з шафами для верхнього одягу, взуття, сумок, ключів. Все систематизовано і завжди на своєму місці! Великої кухні- вітальні, з меблями MERX, стільниця з мармуру, навіть є вбудована дошка для темперування шоколаду, окремою вбудованою морозилкою, і іншою технікою для кондитерського мистецтва. Камін з мармуровим окладом і диван- трансформер, який дозволить зручно вмоститися з книжкою біля каміну! Винний холодильник- «must have» для приватного будинку, щоб було де зберігати вино для гостей, яких в цьому будинку завжди буде багато, бо всім вистачить місця. І санвузол з душовою кабіною також на першому поверсі. Другий поверх складається з двох спален і свого санвузла з душовою кабіною. Мансардний поверх - це власний кінотеатр із зручним ліжком посеред кімнати, барна стійка, балдахіін над ліжком створює романтичну атмосферу! В будинку з крізь комбінований підігрів підлоги, є водяний від газового котла, є електричний. Ділянка 18 соток з ландшафтним дизайном з газоном з автополивом, альтанка, навіс на дві машини, замощення дозволяє розмістити одночасно 4 автівки. Басейн глибокий з підігрівом, задля чого встановлений окремий тепловий насос, що дозволить вам насолоджуватись комфортом теплої води з травня по жовтень. Також є тераса великого розміру із зручними садовими меблями та гойдалкою. В підвалі вбудовані корпусні меблів для зберігання речей, пральна машина, прасувальна система, управління насосною станцією Pedrollo, Italy. Дві свердловини, одна на будинок, одна на полив. Дзвоніть! Це точно будинок вашої мрії!

Чарівна

Продам унікальний будинок на березі річки, територія елітних котеджів. Ремонт за авторським проектом. Використовувалися дорогі матеріали під час будівництва. Краєвид на річку та ліс. Вуличне освітлення. Загальна площа будинку 550 кв. м, тераса, басейн. Виконано якісний дорогий сучасний ремонт. Є всі необхідні меблі та техніка (залишається все). Меблі дорогих італійських брендів. Критий басейн. Величезна кухня-вітальня, готова приймати гостей у будь-який час, з кухні відкривається шикарний панорамний краєвид на річку. Власний пірс, усе облаштовано для комфортної риболовлі та виходу на човні. Територія під цілодобовим наглядом. Цілодобовий охоронний патруль. Залишилися питання, телефонуйте! Із задоволенням Вам його покажемо. Агентство нерухомості A-Real

Новоселовка

Будинок, у який закохуєшся з першого погляду. І який не відпускає. Новоселівка. Перша лінія біля води. Тут не просто ділянка — тут власний берег уздовж усієї території та справжній піщаний пляж прямо біля будинку. 45 соток приватного простору, де все продумано для життя, відпочинку та задоволення. Це не просто будинок. Це — маленький курорт, який належить тільки вам. На території: — власний гараж із новим катером — кілька зон відпочинку та затишних альтанок — окрема скляна лаунж-зона з панорамою на природу — банкетний зал для прийому гостей — мангальна зона — охайні городи для свіжих овочів — фруктовий сад, зелені газони та дорослі насадження Основний будинок — 120 м², 2 поверхи: простора кухня, дві вітальні, три спальні, два санвузли. Планування зручне, логічне та комфортне для сімї. Гостьовий будинок — 45 м²: повноцінна кухня-студія, спальня та санвузол. Ідеально для гостей або персоналу. Технічна частина: — сонячні панелі — генератор — велика кількість паркувальних місць І найголовніше — атмосфера. Будинок виконаний у незвичайному, яскравому, «казковому» стилі. Інтерєр ніби з доброго фільму — теплий, живий, з характером і душею. Тут хочеться посміхатися, відпочивати та жити без поспіху. Це місце, де: ранок починається з краєвиду на воду; вдень — тиша, зелень і сонце; ввечері — заходи сонця і звук природи. Такі обєкти — рідкість. Їх не шукають. На них чекають.

генератор
Теплична вул.

Втомилися від міського шуму, метушні та постійного стресу? Пропонуємо до продажу просторий двоповерховий будинок площею 174 м² із ремонтом та меблями, розташований у мальовничому місці з видом на ліс і власним виходом до річки. ✔ Приватизована ділянка 26 соток ✔ Газ, центральна вода, каналізація, електроенергія ✔ Газовий та твердопаливний котли, тепла підлога ✔ Парковка до 8 автомобілів ✔ Господарська будівля, підвал, колодязь, вольєр ✔ Мангальна зона з видом на річку ✔ Власне місце для риболовлі та відпочинку біля води Тут ви зможете насолоджуватися тишею, співом птахів, ранковою кавою на терасі та неймовірними заходами сонця. Будинок чудово підійде як для постійного проживання, так і для заміського відпочинку. Також це вигідна інвестиція — нерухомість можна використовувати для довгострокової або подобової оренди. Поруч є школа, дитячий садок, магазини, аптека, ринок, АЗС та інша необхідна інфраструктура. 📍 До Новомосковська — 7 км 📍 До Дніпра — 30 км Телефонуйте або пишіть у Viber, Telegram для детальної інформації та перегляду. Документам менше 3 років. Меблі за домовленістю

Шевченка вул., 7

До Вашої уваги: Котедж на березі річки, в одній із кращих, приватних баз Орлівщини. Що отримує новий власник: Велику, доглянуту територію з ТРЬОМА басейнами, рестораном, дитячим, спортивним майданчиком та паркінгом, під цілодобовою охороною і абсолютно стабільним електропостачанням. Ну і звичайно, чудовий котедж у два поверхи, на березі річки. спланований: 1 поверх: • Кухня- студія •с/у 2 поверх: •Дві спальні • с/у В комплекті - стабільний орендатор, строком на 1,5-2 роки Звоните! Светлана Звирко АН Peremoga

Автотранспортна

Продам гарний маєток в с. Піщанка ✔️основний будинок 169кв.м; ✔️ділянка 57сот (60м по фасаду) ✔️гостьовий будинок 50кв.м ✔️будинок для прийому гостей 57кв.м; ✔️гараж ✔️навіс для 2 авто ✔️сторожка 15кв.м ✔️господ.будівлі ✔️альтанки ✔️басейн з місточком ✔️поле для ігор Будинок двоповерховий ( 1-й поверх: санвузол, гардеробна, кухня-столова, вітальня + камінний зал; 2-й поверх: санвузол + міні сауна, дві спальні з виходом на балкон, кабінетна зона; підвал з системою комунікацій та місцями зберігання). Опалення в будинках газове, є скважини, каналізація зливна яма. Територія засаджена соснами, ялівцями, трояндами,туями, березами. Росте небагато плодових дерев, є місце під городик чи виноградник. Звертайтеся за відеооглядом, а краще домовляйтесь на перегляд, щоб особисто наживо все побачити і почути.

можливий продаж по єОселя
Садова

Будинок 383 м2 Велика кухня вітальня, басейн, чотири спальні. Гостьовий будинок 153 - велика вітальня, дві спальні. Банкетний зал Мангальний зал. Свій вихід до водойми з альтанкою. Огороджена територія, що охороняється! За детальною інформацією, звертайтеся за телефоном, вайбер, телеграм, ватсап. Усі подробиці, фото та детальний відеоогляд, в особистому повідомленні! Телефонуйте!

Садова

Будинок 383 м2 Велика кухня вітальня, басейн, чотири спальні. Гостьовий будинок 153 - велика вітальня, дві спальні. Банкетний зал Мангальний зал. Свій вихід до водойми з альтанкою. Огороджена територія, що охороняється! За детальною інформацією, звертайтеся за телефоном, вайбер, телеграм, ватсап. Усі подробиці, фото та детальний відеоогляд, в особистому повідомленні! Можливий обмін на ліквідну нерухомість та авто! Телефонуйте!

Садова

У продажу будинок з величезним потенціалом: - зачинена вулиця, що охороняється (навпроти КМ Барвіта); - шикарні під'їзні колії; - ділянка 16 соток. Будинок з цокольним поверхом. Є невеликий будиночок для гостей, цоколь - винний льох. Повноцінний тенісний корд. Окрема територія лісу з альтанкою для відпочинку. Вихід до річки у хвилинній досяжності. Приємне сусідство. Це чудова пропозиція з величезними перспективами. Готовий будинок: перший поверх-кухня вітальня, кімната, санвузол. Цокольний поверх - кімната відпочинку та госпблок. Загальна площа будинку 106 м2, 55 м2 – житлова. На ділянці розташований повноцінний тенісний корд з гостьовим будиночком 35м2 і зі своїм санвузлом та житловою кімнатою, у цоколі – винний льох. Ви з легкістю можете розглянути нашу пропозицію як для невеликої родини та місця відпочинку. А так само на майбутнє для збільшення житлового простору, оскільки ділянка спланована і залишили 6 соток без фундаментальних будівель. Буде можливість проживати та отримувати задоволення від навколишньої атмосфери та паралельно побудувати саме той Ваш будинок мрії. На сьогодні 6 соток виконані зоною відпочинку. Справжній ліс з альтанкою Опалення- ГАЗ.

квіткова

Продам будинок в центрі міста Новомосковськ ( Самар) . - Будинок побудований з цегли 1994 р. - Два поверхи - Участок 14 соток приватизованої землі - Планування кухня, с/у окремий в будинку, вана + 5 кімнат - Участок рівний , плодовиті дерева, привітні сусіди Вам сподобаються. - Стан жилий, більше під Вашу фантазію. - Бонус в будинку це веранда та гараж на 1 машину. - Краще розташування в центрі міста, до зупинки 7 хвилин пішки, ТЦ ЦУМ, базар, школа та садочок, поряд парк, та все що потрібно для комфортного проживання. Записуйтесь на перегляд, з повагою Ольга.

Гавришів Кут

Уявіть ранок: ви виходите на балкон із горнятком кави, вдихаєте прохолодне річкове повітря та насолоджуєтеся тишею, яку порушує лише плескіт води. Цей будинок у с. Новоселівка — ідеальне поєднання масштабу, затишку та унікального розташування. Головні переваги: - перша лінія: власний вихід до річки Самара; - якість поза часом: будинок 2008 року побудови з класичної червоної цегли — це довговічність і відмінна терморегуляція; - простір: 420 м² продуманого планування для великої родини; - ділянка: 15 соток приватизованої землі. Планування, де кожен має свій куточок: 1-й поверх — епіцентр домашнього затишку: - простора кухня-вітальня для теплих вечерь; - справжня камінна зала для зимових вечорів; - ігрова зона для дітей та гостьова спальня; - теплий гараж (вхід прямо з будинку) і гостьовий санвузол. 2-й поверх — зона відпочинку та хобі: - майстер-спальня: простора спальня з власною ванною кімнатою та виходом на балкон із панорамним видом на Самару; - дві затишні дитячі кімнати та спільний санвузол; - власний кінотеатр — забудьте про походи до ТРЦ, влаштовуйте прем'єри вдома! Цокольний поверх: Обладнана котельня (індивідуальне газове опалення) та підсобні приміщення для зберігання. На ділянці площею 15 соток розташована затишна альтанка для барбекю на свіжому повітрі. Для вашої безпеки та комфорту передбачено окремий будиночок для охорони. Локація: с. Новоселівка. Віддаленість: лише 30 км від центру Дніпра хорошою трасою. Цей будинок — не просто квадратні метри, це стиль життя. Тут ви змінюєте міський шум на шепіт річки, залишаючись у швидкому доступі до мегаполіса. Хочете побачити все на власні очі? Телефонуйте просто зараз, щоб записатися на перегляд!

Мира

Продаю будинок у с. Губиниха по вул. Першотравневій (центр села), до Новомосковська — 20 км. Будинок площею 52 кв. м, 2 кімнати, у хорошому житловому стані: металопластикові вікна, сучасні труби, двері, сантехніка (душова кабіна), нова зливна яма. Дах будинку — шифер, гаряча вода — бойлер, опалення — газовий котел (є піч). На території домоволодіння розташовані господарські споруди, гараж, кухня, погріб, колодязь. Ділянка навколо будинку — 9 сот. (приватизована), огороджена профнастилом та сіткою-рабицею. Ділянка 15 соток — город і сад із фруктовими деревами, чагарниками (приватизована). Усього 24 сотки, усі документи на будинок і землю в чудовому стані, готові до продажу. Місце розташування будинку чудове: поруч сільрада, магазини, пошта, школа, лікарня, зупинка громадського транспорту, а за 100 м від будинку — ставок. Відстань від Дніпра — бл. 35 км. Будинок підходить як для постійного проживання, так і для дачі. Готові співпрацювати за програмами. Ціна 22 000 у.о.

можливий продаж по єОселя
Першотравнева

Продаю дом в с.Губиниха по ул. Першотравневой (Центр села). Дом 52кв.м., 3 комнаты, в хорошем жилом состоянии: мп/окна, современные трубы, двери, сантехника (душ-кабина), новая сливная яма. Крыша дома – шифер, горячая вода – бойлер, отопление – газовый котел (есть печь). На территории домовладения расположены хозпостройки, гараж, кухня, погреб, колодец. Участок вокруг дома 9 сот. (приватизирован), огорожен профилем и сеткой-рабицей. Участок 15 соток – огород и сад с фруктовыми деревьями, кустарниками (приватизирован). Всего 24 сотки, все документы на дом и землю в отличном состоянии, готовы к продаже. Место дома замечательное : рядом Сельсовет, магазины, почта, школа, больница, остановка общественного транспорта, а в 100м от дома – ставок. Расстояние от Днепра ок.35 км, а от Новомосковска ок.20 км. Дом подходит как для постоянного проживания, так и для дачного. Готовы сотрудничать по Программам. Цена 22500 у.е.

можливий продаж по єОселя
Першотравнева, 1

Продам класний будинок 75 м² у центрі Піщанки. Планування: 5 кімнат, опалення газове — двоконтурний газовий котел, 15 соток землі, після косметичного ремонту. Ціна 39 000 $, торг. Телефонуйте просто зараз.

Центральної

Продаж дачі Новомосковський район. Садівниче товариство Степная даль 12соток землі Дача два поверхи 80м2 Скважина , світло , септик Ціна 12000$

осіння

Продаються котеджі та квартири на території турбази, сосновий ліс, річка. Розташування: с. Орлівщина, р-н «Стара Слобода» Розвинена інфраструктура, зручні під'їзні шляхи. Повністю автономне селище: власна парковка для авто, басейн, дитячий майданчик, корти (тенісний та футбольний), лазня, ресторан та багато іншого. З комунікацій: світло, центральна каналізація, водопостачання. У продажу: - будинки площею від 100-140 кв. м, з ремонтом, меблями та технікою, від 1800$ за 1 кв. м; - будинки площею від 100-140 кв. м, під чистове оздоблення — 1500$ за 1 кв. м; - квартири у 2-поверховому корпусі під ваш ремонт від 40 кв. м — 1500$ за кв. м. Гнучкі умови оплати, кредитування. Вдала інвестиція у готовий бізнес, деталі за телефоном.

берегова
1 - 24 з 618 результатів

Популярні запити