Пропоную до Вашої уваги частину будинку -аналог однокімнатної квартири!!!!Ремонт.Автономне газове опалення.Бойлер.Інтернет.Залишається вбудована кухня.Документи готові до продажу.Терміново.Продаж в звязку з розширенням житлової площі.
Продам будинок в центрі міста. 5 хв пішки до центрального базару . Всі комунікації міські . Є два входи в будинок. Ділянка землі 2.5 сот в особистому користуванні та 0.7 в сумісній власності. Є місце,де можна поставити машину. Телефонуйте,деталі по телефону . Ключі є,показ в зручний час . Запрошую на перегляд.
Продаж частини цегляного будинку із власним двором та земельною ділянкою. У будинку 2 кімнати, кухня, коридор. .Міцний фундамен, є можливість добудови другого поверху. В будинку електрика, газ, криниця. Ціна з торгом. Перегляд за домовленістю
До вашої уваги будинок, розташований в спокійній, гарній локації з гарним краєвидом на озеро. В п'яти хвилинах пішки знаходяться зупинка, магазин, школа, садочок, озеро - все що потрібно для комфортного життя та відпочинку. Будинок в хорошому житловому стані. Має дві окремі кімнати та одну прохідну. Достатньо велика кухня та велика ванна кімната з ванною та душевою кабіною. Запрошую на перегляд.
Продам, чудову двоповерхову частину будинку з ремонтом в самому серці Ближнього Замостя! А саме, р-н перехрестя Коцюбинського/Некрасова. Чудово підійде як під житло так і під КОМЕРЦІЮ - офіс, магазин, об'єкт сфери послуг, салон краси та інше. Власний невеличкий дворик. Загальна площа 106м.кв. Автономне опалення. Усі комунікації централізовані. В будинку: 1-й поверх - коридор, простора кухня-студія, вітальня, ванна кімната. 2-й поверх - дві просторих спальних кімнати та гардеробна. Вартість 108000дол. ТОРГ Додаткові питання за телефоном (063) 406-54-74
Без комісії для агенції нерухомості! Будинок для сім'ї. Розташований неподалік кінцевої зупинки Бучми та лісу. Доробляти нічого не потрібно, все зроблено! Вкладено багато коштів та зусиль. Два повноцінних житлових поверхи. Велике підвальне приміщення, в якому при потребі теж можна жити. Дві спальні, простора вітальня та холл, два санвузли. Великий гараж з ямою на першому поверсі будинку. Заведена 3 - фазна електрика. Є можливість проведення газу. Два вида опалення - електричний котел та твердопаливний котел. При потребі можливий продаж з меблями. Участок 10 соток. Висаджено молоді дерева, виноград та кущі. Для любителів ранньої городини є теплиця. На ділянці криниця з водою! Рекомендую! Будинок добротний, вартий уваги! Для більш детальної інформації дзвоніть!
У будинку зроблений капітальний ремонт, нова мідна проводка, теплі підлоги, встановлений двоконтурний газовий котел, централізована вода і каналізація. Залишається кухонні меблі, решта меблів може залишитися за додаткову плату. У будинку 3 роздільних кімнати, балкон можна переробити під велику терасу. Добре розвинена інфраструктура: поруч школа, торговий центр, різні гуртки для розвитку дітей. Дуже привітні сусіди.
Продається частина будинку зі зручностями в хорошому житловому стані. Частково меблі залишаються. Всі комунікації централізовані. Встановлений двух контурний котел. Нова сантехніка та проводка. Утеплений фасад. Також є підвал. У дворі є гараж та місце під сарай. Хороша інфраструктура, поруч зупинка. Запрошую на перегляд. Двір закритий загальний
Продається добротна частина будинку, загальною площею 100 кв.м в центрі Замостя. - Будинок цегляний, двоповерховий. - Пристойний косметичний ремонт. - Три кімнати. - Досить велика, зручна кухня, газовий котел. - Всі зручності в будинку. - Гарно облаштована прибудинкова територія. - 6 соток приватизованої землі. - До будинку два окремих в'їзда. - Гараж - цегляний на дві машини. Відмінне місцерозташування. Зручна транспортна розв'язка. Чудова пропозиція чекає нових власників! За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону.
Продаж нового якісно збудованого будинку від перевіреного забудовника, якість будинку 10/10 Побудований будинок з керамічної цегли 380мм + утеплення 100мм Утеплення даху 250мм, метал Польща гарантійна. Вікна VEKA, вікно в даху Fakro Загальна площа будинку 125м² є 4 спальні, кухня студія, два санвузли та котельня. Опалення розумний будинок, управління автоматизоване. Якісний газовий котел, є можливість встановити електрокотел. Поруч з будинком зупинка міського транспорту. Асфальтований підїзд до самого будинку, поруч ліс, озеро, магазин та дитячий майданчик. Район Бучми біля церкви. Зроблений якісний дизайнерський ремонт. Меблі з вбудованою побутовою технікою. Якісний інтернет в будинку, система охорони Ajax здана на пульт охорони. Відеодомофон з відеозаписом. У вартість входить ландшафтний дизайн з автоматичним поливом та сучасна тротуарна плитка. Ціна 135000$ без додаткових платежів.
Фасадна частина будинку. Фасад на вулицю Некрасова. Вдалий варіант під комерцію. Торгову площу, стоматологію, нотаріальну контору тощо. Великий пішохідний та проїздний трафік. Поруч центральний ринок. Два поверхи. На подвірʼї металевий гараж. Телефонуйте розповім усі деталі.
Просторий будинок із сучасним ремонтом та теплою підлогою на Ближньому Замості Є місце для машини. Ідеально для тих хто любить тишу та спокій, але водночас хоче мати доступ до інфраструктури. Запрошуємо на перегляд.
Нова пропозиція на ринку нерухомості. Просторий будинок з чистовою обробкою та теплими підлогами на Старому місті. Рівна ділянка. Ідеально для тих хто любить тишу та спокій, але водночас хоче мати доступ до інфраструктури. Запрошуємо на перегляд.
Продаж окремого будинку в чистовому варіанті Без додаткових комісій. З теплою підлогою, розводкою електрики, води та каналізцію, встановлений газовий котел та радіатори. Чотири окремі кімнати гардеробна , два санвузла та велика кухня студія. Телефонуйте та домовляйтеся про перегляд. Запропонуємо багато цікавих варіантів по місту
Продам частину будинку в житловому стані. 2 кімнати, підвал, санвузол в будинку. Встановлені металопластикові вікна, утеплений фасад, нова покрівля даху з металочерепиці, індивідуальне опалення, вигрібна яма. Централізовані вода, газ, електрика. Біля будинку є власна обгороджена територія. Поруч знходиться пляж Гонти, зупинка міського транспорту, магазини, школа, дитячий садок, коледж.
Розпочато будівництво нових танхаусів біля мальовничого озера ! Ми гарантуємо Вам надійну якість будівництва, сучасний стиль, та функціональний комфорт і затишок. Кожен таун відокремлений приватизованою частиною землі 1.5 сот, та власною терасою на задньому дворі. Передбачена площа від 135 кВ м двоповерхові будівлі. Всередині 4 кімнати, 2 сан вузли. Перші два танхауси з гаражем , інші- без, про те є власне паркомісце. Зручний район, поруч школа, дитячий садок, зупинка місцевого транспорту, до центру 15 хв. Неперевершений краєвид!!!! Запрошуємо Вас до перегляду!!! Оплата частинами! 85000 тис дол XXXXXXXXXX Таїсія Тарнопольська
Продається будинок по вулиці Олександра Довженка.Гарний ремонт, на першому поверсі кухня і гараж(гараж 50 кв.м).На другому поверсі 4 кімнати два сан вузли.На третьому поверсі велика мансардна кімната. Будинок в гарному житловому стані. Є невеличкий садок. По всім питанням телефонуйте.
Центр села, поруч школа. Будинок 50 метрів, без ремонту. Велика рівна ділянка 18 соток.
Продам частину будинку два поверхи. Частина на два окремі входи. В першій частині - 2 кімнати, кухня. В другій частині - 1 кімната, кухня. В кожній частині зроблені всі зручності. Зроблений якісний ремонт. Є цегляний гараж . Чудове місце розташування. Поряд школа, дитячий майданчик, фонтан, магазини. Детальніша інформація за телефоном.
Продається будинок! дуже цікава та перспективна пропозиція, два незалежних входи, що дає можливість комфортно проживати великій родині, два гаражі та 10 соток землі, телефонуйте ,
Будинок в центрі ближнього Замостя . Чудове розташування, всі необхідні об'єкти інфраструктури у кроковій досяжності. Підведені водопостачання та електрика (380В, 15 кВт), вигрібна яма 16 куб.м., чорнове оздоблення. Міжповерхове перекриття - дерев'яні балки. Можливе використання для комерційної діяльності. Запрошую на перегляд у зручний для Вас час.
Перше поле від «Грошу». Будинок добротний, будувався для себе, не на продаж. Ділянка широка, прямокутна, рівна 10с. Елітна вулиця, майже уся заселена. Сусіди порядні. Документи готові до продажу.
Двухэтажный частный дом. К дому пристроено помещение под бизнес 60 кв.м.На первом этаже есть прихожая, большой зал с камином 35 кв.м. и с французким окном и выходом на балкон и летнюю терассу, кухня большая 16кв.м., и ванная комната с ванной и туалетом 13 кв.м.. Второй этаж состоит из коридора, и 3-х спален и кабинет, есть санузел с душевой и туалетом+ выход на балкон. Техэтаж: гараж 50 кв. м.с автоматическими воротами, по возможности можна поставить две машины, кладовая, мини спортзал и санузел.Возле дома есть свой дворик.