Простора 2-кімнатна квартира з сучасним дизайном інтерєру та новою стильною меблею. Кімнати роздільні, у залі є розкладний диван. Квартира в хорошому стані, оформлена у світлих тонах, має сучасне кругове освітлення та велику кількість високих вікон, що наповнюють приміщення сонячним світлом.
В квартирі встановлено автономне опалення. Є підключення до централізованого водопостачання та каналізації. Також є Wi-Fi.
Квартира повністю обладнана зручними спальними місцями (2 двоспальні ліжка King Size та розкладний диван), комплектами постільної білизни та рушниками. Простора кухня укомплектована плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю, обіднім столом, посудом, каструлями та сковорідками. Ванна кімната має туалет, раковину, ванну з душем, фен та пральну машину. Також є предмети першої необхідності та побутова хімія. У спальні є велика шафа, тумби біля ліжка. У залі – стелаж, комоди, додатковий обідній стіл зі стільцями та плазмовий телевізор з кабельним ТБ. Є праска та сушарка для одягу.
Посуточна оренда. Кількість спальних місць на 4-6 осіб.
Парковочне місце на вулиці.
Через дорогу розташований великий торговий центр Forum Lviv з кінотеатром, магазинами, розвагами, кафе та ресторанами. Поблизу знаходяться культурні обєкти: театр Опери та Балету, Драматичний театр ім. Заньковецької, Палац Потоцьких, Високий Замок, площа Ринок. Також є місця для дозвілля: красиві церкви, кінотеатр Planeta Kino, меморіальний музей Territory of Terror, Театр Пива Правда, Кріївка, Реберня під Арсеналом, Ресторація Бачевських.
Швидкий доступ до центральних визначних памяток міста. Приємний інтерєр у світлих тонах з сучасним круговим освітленням. Великі високі вікна наповнюють квартиру сонячним світлом.