Планування квартири - студія. Ремонт - євроремонт. Квартира повністю укомплектована меблями та всією необхідною технікою для комфортного проживання.
Система опалення - централізоване. В квартирі є кондиціонер. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира укомплектована повністю меблями та всією необхідною технікою для комфортного проживання, включаючи електрочайник, холодильник, мікрохвильову піч, плиту, пральну машину. Також є меблі на кухні.
Довгострокова оренда. При заселенні оплата за перший і залоговий місяць + комісія 50%%. Оформлення договору. Додатково оплачуються комунальні послуги (приблизно 800 грн влітку, близько 1200 грн взимку). Перегляд та заселення за домовленістю з 9:00 до 16:30. Субота та неділя - вихідний. Домашні улюбленці: Ні.
Житловий комплекс «Алексеевские Акварели» знаходиться в пішій доступності (10 хвилин) від станції метро Алексеевская. Є гостьовий паркінг.
В пішій доступності від будинку розташовані зупинки міського транспорту, школа, гімназія, дитячий садок, супермаркет, аптеки, ринок, поліклініка.
В квартирі є кондиціонер, балкон/лоджія, душова кабіна, гардероб. Мультимедіа: кабельне/цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.