Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано за євростандартом, що робить її дуже затишною, світлою та функціональною. Високі стелі та багато продуманих місць для зберігання речей додають комфорту.
Квартира газифікована, опалення здійснюється від кондиціонера. Система опалення індивідуальна електрична. Є центральний водопровід, електрика, центральна каналізація та асфальтована дорога. Автономність при блекауті забезпечується роботою інтернету та водопостачання.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, включаючи двоспальне ліжко 160х200, розкладний диван, посудомийну машину, газову плиту, витяжку, кондиціонер, мікрохвильову піч, електричний чайник, якісну сантехніку, фільтр на воду, холодильник, пральну машину та пилосос. Також є меблі на кухні та гардероб.
Квартира здається на довготривалий термін. Вартість оренди становить 15 000 грн/місяць, з необхідністю внесення застави у розмірі 15 000 грн. Оплата можлива на ФОП. Послуги агентства становлять 50%% від вартості місячної оренди. Можливе проживання з невеликою охайною собачкою за попереднім погодженням. Паління в квартирі заборонено. Квартира призначена для некурців.
Будинок збудований до 1917 року. На сходовому майданчику встановлена система відеоспостереження.
Розташована в самому центрі Одеси, поруч з вулицею Дерибасівською, історичними памятками архітектури, навчальними закладами, школами, дитячими садками, кафе та ресторанами.
Квартира має вид на Собор. Встановлено сигналізацію та грати на вікнах. Є душова кабіна. Додатково надається швидкісний інтернет Tenet.