Оренда 2-х кім. квартири вул. Замарстинівська, ЖК «Моне», новобудова, простора світла квартира з ізольованими кімнатами. Ремонт, повністю укомплектована меблями та технікою. 2-х функційний котел, підігрів підлоги. Ціна 500у.о. + КП
Оренда 1 кім. В новобудові КВ. По вул. Малоголосківська 10/10 , квартира обладнана всім необхідним для комфортного проживання, всі необхідні меблі та побутова техніка . Чудовий краєвид на весь Львів Без тваринок Ціна 550$ 09******35
Перша здача! В ціну входить підземний паркінг в будинку! Агентство нерухомості "Престиж" пропонує в оренду 2-кім. новобудову вул. Малоголосківська (LEV Development), площа 70 м.кв, 3/9 ц., дві ізольовані кімнати та кухня, гардеробна в спальні, своє опалення, сучасний євремонт, всі нові меблі та техніка (сушка з пралкою, посуд. машинка). Є посуд, постіль та ін. Відео-домофон, потужний Wi-Fi роутер. Поруч є школа та дит. садок! Підземний паркінг в будинку входить в ціну квартири, ліфт спускається до нього. Безпечне місце під час повітряних тривог! Вікна виходять в парк. При поселенні потрібно заплатити перший і останній місяць власнику та одномісячну орендну плату агентству нерухомості. Ціна
Оренда 2-кімнатної квартири по вул.Малоголосківська Новобудова, квартира гарна затишна Є все необхідне для комфорттного проживання Поверх 8/10. Вільна Розглядають сімейну пару, діти дозволяються, домашні улюбленці НІ Показ та поселення по домовленості Ціна - 700 $+ КП.
Пропоную в оренду однокімнатну квартиру,по вулиці Малоголосківській 28. Кухня-студіо, окрема спальня. Є два спальних місця.Квартира здається з усіма меблями та побутовою технікою.Велика лоджія з кімнати, з виглядом на «Високий замок» Здається на тривалий термін. Для порядних людей. Без тваринок.
Аренда 1ком. квартиры по ул.Замарстыновской. Новостройка (ЖК "Моне"). Все необходимое для проживания. Гардеробная, выход на большой балкон из кухни и комнаты.
Пропоную в оренду затишну квартиру по вулиці Замарстинівська. Площа – 43 кв.м. 3/5 поверх. Новобудова. Є все необхідне для комфортного проживання. Сучасна кухня. Балкон. Індивідуальне опалення. Просторий санвузол. Ванна. Вільна та готова до поселення Для 1-2 осіб. Без дітей та тварин Ціна - 11500 грн. + КП.
Оренда 2 км квартири вул. Окуневського ( Чорновола), кімнати ізольовані, ремонт, меблі, побутова техніка. Ціна 9000+кп
Оренда 2-х кімнатної квартири у новобудові по вул.Малогосківська. Перша здача.Площа 55 кв.м. Кімнати ізольовані. Квартира з щойно завершеним ремонтом. Укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Поверх 2/9.
Оренда 3 кімнатної квартири вул,Липинського 3. 1/5 пов. Кімнати ізольовані,лоджія,власний підвал захід через квартиру(служитиме бомбосховищем) Уся необхідна побутова техніка.
Оренда 2кім квартири у новобудові, ЖК «Обрій -2» • вул.Малоголосківська(ближній центр) • площа 70 м2 •гарний ремонт в світлих тонах • присутня вся побутова техніка(пральна машина,посудомийка,духовка ,холодильник ,два кондиціонери) •також в квартирі є весь необхідний посуд ,постільна білизна • термін оренди -до обоговорення (2-4 міс) • можна з дітьми Вартість - 24000 грн/міс+кп(можливий торг )
Пропоную в оренду однокімнатну квартиру по вул Малоголосківська. Новобудова. Все нове. Перша здача, площа квартири 51м². Авторський дизайн. Є всі меблі, постіль, посуда, вся необхідна побутова техніка вбудована (прально-сушильна машинка, посудомийка, холодильник, варочна панель, духова шафа, мікрохвильовка два кондиціонери, плазмовий телевізор. Нова сантехніка). Опалення індивідуальне, підігрів підлоги. Ціна 600дол+КП За детальною інформацією телефонуйте. Ріелтор
Пропонується в довготривалу оренду одно кімнатна квартира в ЖК Обрій 2, вул. Малоголосківська Квартира в новобудові ЖК Обрій 2, з якісним сучасним ремонтом, індивідуальним опаленням, дорогими меблями та побутовою технікою. В квартирі посудомийна машина, пральна машина, гардероб. Чудова локація, парк, школа, садок, зупинка громадського транспорту - 20 хв. до центру міста. Огляд у зручний для Вас час.
Здача в оренду. Район Чорновола. Вулиця Під Голоском 8. Новобудова, будинок повністю заселений. Від ВЛАСНИКА! Оренда 2-кім квартири
ТОЛЬКО НА ДЛИТЕЛЬНЫЙ СРОК!!! Долгосрочная аренда однокинатной квартиры на ул. Малоголосковский в ЖК Горизонт Новостройка. Изолированная спальня с панорамными окнами, большой двуспальной кроватью, телевизором и рабочим местом. Есть вся бытовая техника. Евроремонт. Коммунальные не велики. БС
Здається 1 кім. кв. Львів Шевченківський р-н , вул.. Малоголосківська 32в Перша здача , 40м2, від власника з ремонтом. Новобудова, ліфт працює Без малолітніх дітей і тварин. +38********71
Ідеальна квартира для сім’ї з дітками Оренда 2-х кім. квартири + кухня студія вул. Малоголосківська, Avalon Comfort. 2 ізольовані кімнати, спальня з 2-х спальним ліжком та дитяча з 2-х ярусним ліжком, плюс кухня студія. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Досить молодіжний район, дитячі площадки, магазини, садок. Тощо Ціна 650$ + КП торг
Оренда Малоголосківська новобудова Оренда в новобудові по вул. Малоголосківська новобуд з гарним дизайнерським ремонтом. В квартирі є все необхідне для проживання. Індивідуальне опалення. Гарне планування,є гардеробна , кімната ізольована , вигоди разом, кухня велика. Меблі та побутова техніка: посудомийка, утюг, пральна машина, витяжка, варильна поверхня, духова піч. Ціна 700дол. Можна на довготривалий термін так і на 1 місяць. Показ по домовленості. Вільна з 06.06.2022р.
Шукаєте комфортну квартиру з надзвичайним краєвидом для проживання та дистанційноі роботи? Мрієте про будинок поруч з парком ? Пропозиція саме для вас! Оренда 1кім.квартири вул.Малоголосківська Комфортний НОВОБУД з великою терасою, чудовим краєвидом на Високий Замок і центральну частину міста. 46/17/12 м.кв. 5/7 пов. Сучасний дизайнерський ремонт якісними матеріалами. Санвузол - ванна з вікном. Якісна монтована побутова техніка (посудомийка,праска,порохотяг) Індивідуальне опалення, підігрів підлоги. Простора ізольована спальня 2х сп ліжко, велика шафа, робоча зона,великий плазмовий телевізор. Кухня обідня зона і зона релаксу. Кавомашинка, посуд, постіль. Прихожа, шафа-купе. Сучасне освітлення. Вартість оренди - 15 000 грн/міс+КП
Здам в оренду 1к квартиру по вул.Малоголосківській ,ІО ,новий стильний житловий комплекс, вікна в парк,двохспальне ліжко, ванна, вбудований холодильник, ТВ. Звільнення 1.06. Є відео. БЕЗ СП .без тваринок.
Оренда 2-кім квартири по вул Кругла. Є вся техніка та меблі для зручного проживання. До центру міста 20хв.
Оренда. 2 кімн.вул.Окуневського 3/9ц., 48кв.м, кімнати ізольовані,санвузол роздільний, всі меблі , два ліжка розкладний диван, розглядають пари, можна сім'ю зі старшою дитиною, категорично без тварин і малих дітей, , покази по домовленості. Здається на термін не меньше 3 міс. Вільна Фото є.
Реальна квартира! Оренда 1 к кв в новобудові по вул. Малоголосківська.ЖК Плюс 2 Поверх 4 з 10Площа 40 м2 Квартира з стильним, сучасним і якісним ремонтомІндивідуальне опалення. Двохфункційний котелПідігрів підлоги Вбудована вся необхідна побутова техніка. Цікаве рішення планування кухні. Залишаються всі меблі та побутова техніка. Панорамні вікна. Квартира дуже світла та простора. В будинку досі проводять ремонти. Покази в будь-який зручний для вас час.Є детальне відео квартири. При потребі скину в приватні повідомлення. Ціна 600$
Ми хочемо ставати тільки краще. Дайте нам знати, що йде не так!