Квартира в хорошому стані. Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою.

1 комнатная на 173 квартале улица Фукса

Квартира має суміжне планування з прохідними кімнатами. Санвузол суміжний. Ремонт у житловому стані. Квартира має централізоване опалення. Квартира повністю мебльована. Квартира здається на довгий термін сімейним людям. Квартира розташована по червоній лінії в будинку АТБ. Поблизу розташовані садок, школи та є добрий транспортний звязок.

власник
Здам 2 кім.квартиру на 173 кварталі

Квартира в гарному стані. Квартира повністю мебльована з усією побутовою технікою.

2 кімн квартира 173 квартал вул Фукса

Здам 2х кімн.квартиру на 173 кварталі 2/5 поверх Стан квартири звичайний Є диван,крісла,шафа Холодильник,пральна машина,колонка автомат.

Едуарда Фукса вул. (Тухачевського), 54
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має вільне планування та суміжний санвузол. Зроблений капітальний ремонт за авторським проектом. Є балкон та лоджія. Встановлені лічильники на світло, газ, воду та опалення. Квартира тепла, розташована в середині будинку. Система опалення централізована. Квартира повністю мебльована. Є телевізор та Wi-Fi. Квартира здається порядним некурящим людям без домашніх тварин. Квартира розташована в хрущовці. Поблизу розташовані школа у дворі, дитячий садок, магазини, банк, паркова зона та зупинка транспорту. Квартира має асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.

Сдам 1-к. квартиру на 173 квартале

Популярні запити

Шукай квартиру по локації