Пропонується в довгострокову оренду чудова двокімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира має 2 санвузли і відремонтована в стилі євроремонт.
Система опалення централізована. Комунікації включають: асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід.
В квартирі є всі необхідні меблі та техніка для комфортного життя, зокрема: посудомийна машина, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, пилосос, пральна машина. Також є меблі на кухні та гардероб.
Пропонується в довгострокову оренду. Комісія 50%%.
Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. В будинку є консьєрж, вантажний та пасажирський ліфти, підземний та гостьовий паркінг.
Зручна локація: поруч метро Святошин, зупинки громадського транспорту, Новус, АТБ, Сільпо, ресторани, кафе, Добробут, школи та садочки, парк.
В квартирі є кондиціонер, балкон, лоджія, ванна, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.