#1988 Пропонується в оренду 4-кімнатна квартира в клубному будинку ЖК "Новопечерські Липки", вул. А.Верхогляда (М.Драгомирова), буд.16Б.
Загальна площа квартири 135 м2
Особливості: Простора вітальня, яка обєднана з кухнею - ідеальне місце для родинних зустрічей та вечорів з друзями.
Велика гардеробна кімната, щоб зберегти ваші речі організовано.
Окрема пральна кімната.
Три окремі спальні.
Авторський ремонт, з використанням якісних матеріалів та дизайнерського підходу.
«Новопечерські Липки» – квартал бізнес-класу, який розроблений для зручності його мешканців та продуманий до кожної деталі.
Унікальність багатофункціональної наповненості та розвиненої інфраструктури дозволяють комфортно проживати, не залишаючи це «місто в місті». По праву вважається найзеленішим кварталом Києва, який гідно прикрашає Печерський район, з найбільш розвиненою інфраструктурою, що включає торгові, розважальні, спортивні, освітні та соціальні обєкти.
SPA-салон, фітнес-клуб преміум-класу Gymmaxx, спортивні та ігрові майданчики, поле для футболу, кавярні, ресторани, кондитерські, магазини, салони краси, супермаркет Сільпо, відділення банків, аптеки, хімчистки, Британська міжнародна та Новопечерська школи, дитячий садок.
Займає площу понад 20 Га в історичному, культурному та діловому центрі Києва – Печерському районі столиці.
Зручна транспортна розвязка та близькість станції метро «Звіринецька» знімають проблему транспортної доступності. Поруч ЖК Новопечерський Двір, Підвисоцький.
5 хвилин до метро Звіринецька, 7 хвилин до ТРЦ Ocean Plaza.