Здамо в оренду 2-х кімнатну квартиру з хорошим ремонтом та неймовірним виглядом. вул. Драгоманова 2А. У квартирі жили власники, тому все зроблено “для себе” — продумано та комфортно. Є абсолютно все необхідне для життя: пральна машина, бойлер, посудомийка, робот-пилосос, два телевізори, гідромасажна ванна. Також є технічне приміщення та багато місця для зберігання. Меблі якісні: зручне ліжко та диван фірми Blest. Кухня простора, з вікнами, що відкриваються навстіж — багато світла і повітря. Квартира дуже затишна, світла та простора, ідеально підійде для сім’ї. Будинок із консьєржем — чистий під’їзд, вхід з чіпами. Будинок добре підготовлений до відключень світла: працюють ліфт, вода та тепло. У квартирі встановлено підключення під EcoFlow — достатньо підключити станцію, і квартира буде з електроенергією. Адекватні комунальні платежі. Поруч усе необхідне для комфортного життя: ТРЦ Ашан, АТБ, багато магазинів, кафе та закладів (Бо Хліб, Голодна Пташка та інші), аптеки, дитячі майданчики. Неподалік River Mall. На паркінгу Ашану є Здамо в оренду 2-х кімнатну квартиру з хорошим ремонтом та неймовірним виглядом. вул. Драгоманова 2А. У квартирі жили власники, тому все зроблено “для себе” — продумано та комфортно. Є абсолютно все необхідне для життя: пральна машина, бойлер, посудомийка, робот-пилосос, два телевізори, гідромасажна ванна. Також є технічне приміщення та багато місця для зберігання. Меблі якісні: зручне ліжко та диван фірми Blest. Кухня простора, з вікнами, що відкриваються навстіж — багато світла і повітря. Квартира дуже затишна, світла та простора, ідеально підійде для сім’ї. Будинок із консьєржем — чистий під’їзд, вхід з чіпами. Будинок добре підготовлений до відключень світла: працюють ліфт, вода та тепло. У квартирі встановлено підключення під EcoFlow — достатньо підключити станцію, і квартира буде з електроенергією. Адекватні комунальні платежі. Поруч усе необхідне для комфортного життя: ТРЦ Ашан, АТБ, багато магазинів, кафе та закладів (Бо Хліб, Голодна Пташка та інші), аптеки, дитячі майданчики. Неподалік River Mall. На паркінгу Ашану є власне паркомісце. Можна з дітками. Є дитяче ліжечко та комод для іграшок (за потреби можемо забрати). Якщо шукаєте варіант “заїхати і жити без зайвого клопоту” — це саме він. Без комісії. Можна з дітками. Є дитяче ліжечко та комод для іграшок (за потреби можемо забрати). Якщо шукаєте варіант “заїхати і жити без зайвого клопоту” — це саме він. Без комісії.

власник
Драгоманова вул., 2-А

Актуально!! Здається комфортна, затишна квартира на вулиці Григоренка, перший будинок від метро, пішки 5 хвилин, поруч парк «Позняки», озера, є вся необхідна інфраструктура: ТРЦ «Піраміда», «Аладдін», «Сільпо». У кварталі є все необхідне для проживання, квартира повністю мебльована: Кондиціонер Пральна машина Холодильник Плита Духова шафа Чайник Тостер Інтернет Гардеробна Свіжий дизайнерський ремонт У будинку встановлені нові ліфти! Вигідна ціна за 50 квадратних метрів!! Телефонуйте просто зараз і забирайте свою квартиру — вона на вас з нетерпінням чекає!

Петра Григоренка просп., 33/44

Ахматової вул., 22, відмінна 1к. кв-ра 47/22/16м2 у новому будинку, метро Позняки. Дарницький р-н, Ахматової вул., 22, 14/24-х поверхового нового будинку 2010 року (Ремонти навколо закінчені, до метро Позняки - 12 хв. пішки), пропонується в оренду класна, простора, світла 1-кімнатна квартира 47/22/16 кв. з сучасним ремонтом із використанням дорогих, якісних матеріалів. На підлозі в кімнаті - ламінат, кухня та ванна кімната в імпортному кахлі. Квартира повністю укомплектована новими меблями та сучасною побутовою технікою: * двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, * розкладний диван на кухні, * 2 кондиціонери, * бойлер, * 2 шафи для одягу, * плита сенсорна електрична ELECTROLUX з духовкою * витяжка VENTO, * 2 плазмові телевізори LG і SAMSUNG, * 2-х камерний холодильник WHIRLPOOI, * пральна мікрохвильова піч BOSCH, * ванна, Кухня велика (16м2), квадратна з вбудованими меблями. Вільно розміщається великий стіл. Дуже важливо, що є лічильник на тепло! Вікна виходять у тихе подвіря, на схід (сонце вранці). Поруч метро Позняки, супермаркети "Novus" та "Велика Кишеня", фітнес клуб "Спортлайф", аптеки, салони краси, магазини, ринок, ресторани, розважальні комплекси. Неподалік набережна Дніпра. салони краси та інше. Фото реальні, свіжі. Ціна: 16 000 грн. Пропонуйте свою нерухомість на продаж чи оренду для наших клієнтів! 27 років – особистий стаж роботи на ринку нерухомості Києва! Тел. (067) 2315350, (095) 8653155, (093) 9917087 . Ігор.

Анни Ахматової вул., 22

Здається в оренду сучасна та комфортна 1-кімнатна квартира в Дарницькому районі, ЖК «Севен», вул. Дніпровська набережна, 16Г. Квартира розташована на 7 поверсі з 25, загальна площа — 46 м². Простора, світла та дуже затишна — ідеально підійде для комфортного життя однієї людини або пари. Житло знаходиться в сучасному будинку з продуманою інфраструктурою та високим рівнем комфорту. Головна перевага — автономність будинку: • встановлені інвертори • акумулятори безперебійного живлення • генератор забезпечує роботу ліфтів, води та опалення навіть під час відключень Локація — одна з найкращих у районі: • до метро Осокорки — близько 7 хвилин • поруч ТРЦ River Mall • безліч кафе, ресторанів, супермаркетів • зони відпочинку та набережна для прогулянок Це квартира, в якій поєднуються комфорт, сучасність і зручне розташування. Телефонуйте — квартира готова до заселення та чекає саме на вас!

генератор
Дніпровська набережна вул., 16-Г
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Пропонується в довгострокову оренду затишна, тепла 1к квартира на Позняках В квартирі є все для комфортного проживання: окрема спальня, велика гардеробна шафа Із техніки: пральна машина, бойлер, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, кондиціонер, телевізор 46", wi-fi роутер. Великий балкон! Квартира дуже велика, ремонт зроблений з якісних матеріалів! Будинок 2015 року. Три ліфти, консьєрж Поряд необхідна інфраструктура: торговий центр з Ашаном в двох хвилинах ходьби, кавʼярні, магазини, ресторани, озеро Сонячне Чекаємо Вас на перегляд!

Драгоманова вул., 2-Б

Пропонується 3к. квартира ЖК Корона, вул. Срібнокільська, 1. Євроремонт, кухня-студія, дві окремі кімнати, сучасні меблі та техніка, двоспальне ліжко с ортопедичним матрацом, розкладний диван, шафи - купе, шафи, великий ГАРДЕРОБ, бойлер, кондиціонери, тепла підлога, посудомийна машина, санвузол роздільний, великий засклений балкон, лічильники на все. Поруч магазини, супермаркет, ТРЦ, дитячій майданчик, ресторани, кафе, лікарня, поліклініка, відділення НП, метро Позняки в пішій доступності

Срібнокільська вул., 1

Оренда сучасної квартири — ремонт робився під себе, тому все нове, якісне та зручне для життя. Для однієї людини або пари. Можна із вихованими тваринками. Квартира повністю оснащена необхідною технікою: Холодильник Плита, духовка Посудомийна машина Пральна машина Кондиціонер щойно встановлений Пилосос Відмінна інфраструктура житлового комплексу — паркінг, охорона, прибрані спільні зони. Панорамний вид з вікон з 15 поверху. Зручна транспортна розв’язка. Магазини, кафе, зони для прогулянок – все поруч. Дзвоніть та записуйтеся на перегляд - 0979899929

Дніпровська набережна вул., 20-А

Без тварин. Здається в оренду чудова нова квартира з гардеробною кімнатою. 1 к. 43 м,повністю мебльована . В кухні вся техніка BOSH, в кімнаті-велике ліжко1.80×2.00,зручна шафа. Є лічильники на воду і тепло. Дуже гарний вид з панорамного вікна на набережну з озером. При відключенні світла в будинку є інвентор. В ЖК є підземний паркінг,кафе, супермаркет,магазини. Відеонагляд біля будинку і на поверхах. Метро Харківська -3 хв.

Ревуцького вул., 40-В

В будинку встановлений генератор та ІНВЕРТОР (працюють ліфти, опалення, подача води). Пропонується в оренду сучасна, світла, видова квартира за адресою: вул. Срібнокільська 1, ЖК Корона. Квартира вільна, перегляд і заселення вже можливо. Всі фото відповідають дійсності. Вид з вікон на парк Позняки та озеро. Є одне паркомісце в підземному паркінгу (можна зняти за окрему плату). Планування: - Кухня-вітальня; - Дві окремі спальні; - Один суміщений санвузол; - Два засклених балкона. Видова квартира з якісним ремонтом та використанням дорогих матеріалів. Підлога з підігрівом, італійська сантехніка, точкове освітлення. Вбудована італійська кухня відомого бренду "Scavolini" з необхідною технікою: посудомийна машина, духова шафа, варильна панель, вбудована мікрохвильова піч, витяжка, холодильник, вся техніка Bosch! Телевізори Samsung, кондиціонери Mitsubishi. В залі італійський шкіряний диван(не розкладається) і крісло з високоякісної шкіри. В першій спальні двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом, шафа-купе, телевізор, засклений балкон. Удругій спальні розкладний диван, комод, засклений балкон. В коридорі велика гардеробна. На єлектроенергію, воду і опалення встановлені лічильники. Квартира під сигналізацією! Встановлено відеодомофон.

генератор
Срібнокільська вул., 1

Дніпровська набережна 19. Генератор! При вимиканні світла все працює! Пропонується в оренду довгостроково 1-кімнатну квартиру біля ТРЦ River Mall. Квартира повністю укомплектована для проживання, мебльована, є розкладний диван, шафа купе, стіл, холодильник, пральна машина, варильна поверхня, духовка, витяжка, кондиціонер, бойлер, та інше. Є лічильники, балкон великий , вихід з кімнати та з кухні, санвузол з ванною та душовою кабіною. В будинку 3 ліфти та консьєрж. Дуже зручна інфраструктура, все поруч, магазини, кафе, ресторани, метро Осокорки, школа, дитсадок, поліклініка, парк, Новус, Сільпо, Спортлайф зі басейном, ТРЦ Рівер Мол, яхт-клуб та інше.

Дніпровська набережна вул., 19

Ремонт класу преміум.20поверх/26пов.буд.Загальна площа:S-46м. Будинок з генератором! У разі відключення світла працюватиме 1 ліфт і подаватиметься вода і тепло,так само в квартирі можливе джерело енергії.До метро йти 3 хв пішки,поруч ТРЦ. Аркадія,Рівер Молл 10хв.пішки,купа ресторанів і т.п.вид на озеро й сади.Бойлер-80л,прально-сушильна машина, повнорозмірна!(На 8кг),вбудована техніка: холодильник, посудомийна машина,індукційна варильна,духовка та мікрохвильова піч,кондиціонер в кожній кімнаті,телевізор 50 дюймів в кожній кімнаті.Вся техніка тільки відомих брендів: Electrolux,Bosch,Samsung,Whirlpool.По спальних місцях: двоспальне ліжко з гарним ортопедичним матрацом,шафа-купе,розкладний диван з ортопедичними ламелями (повнорозмірне спальне місце).Сантехніка німецька: Kludi,Tece,Grohe Цілодобова охорона будинку. Комуналка не висока: 1-1.5к грн на місяць взимку і 500-1к влітку. лічильники на тепло та воду,wi-fi преміальна точка доступу(у будь-якій точці квартири завжди найсильніший сигнал). Там де плитка тепла підлога. Без тварин,діти: вiд 6 років. 32000грн.Ріелтор,ФОП,комісія 30%,звітні документи. 093-вайбер,телеграм.

генератор
Дніпровська набережна вул., 20-А

Пропонується в оренду світла та затишна однокімнатна квартира. Квартира має гарний стан та євроремонт, що дозволяє заїхати одразу без додаткових витрат. Квартира має централізоване опалення, централізоване гаряче водопостачання та газ. Встановлені лічильники. Квартира повністю укомплектована якісними меблями та всією необхідною побутовою технікою для комфортного проживання, включаючи холодильник, пральну машину та меблі. Квартира вільна та готова до заселення. Вартість оренди становить 12 000 грн/міс плюс комунальні послуги. Зручне розташування з розвиненою інфраструктурою поруч, включаючи зупинки громадського транспорту та супермаркети.

Здам 1.квартира вул Кошиця 10/21 Позняки

Пропонується в довгострокову оренду двокімнатна квартира з сучасним і дуже функціональним ремонтом євроремонту. Планування включає кухню, кабінет, спальню, санвузол та великий балкон, на який є виходи з кухні та кабінету. Встановлено джерело безперебійного живлення. В будинку встановлено нові ліфти, які не застрягають під час відключення світла. Є централізоване опалення та гаряча вода. Квартира має повну комплектацію меблями та технікою. Без комісії! Пропозиція без комісії. Довгострокова оренда. На поверсі виконано ремонт. Є передпокій на дві квартири, де можна залишати взуття, інші речі, а також перечекати під час тривоги. В будинку встановлено нові ліфти, які не застрягають під час відключення світла. Навпроти знаходиться чудовий парк. До метро Позняки 7 хв пішки. Поруч розвинена інфраструктура, гарна транспортна розвʼязка: метро Позняки, Осокорки, Харківська, парк Позняки, вулиці Драгоманова, Княжий затон, Срібнокільська, Анни Ахматової, Бориса Гмирі, Олександра Мішуги. Вікна квартири виходять на проспект Григоренка. Є відеоогляд.

Без комісії! Оренда 2к=66м² Григоренка. М. Позняки 7 хв пішки. Є відео

Пропонується в довгострокову оренду простора та функціональна 2-кімнатна квартира. Планування включає окрему спальню, дитячу кімнату, простору кухню та лоджію. Квартира має 2 санвузли: один з ванною, другий — з душовою. Ремонт виконано в стилі євроремонт. Система опалення централізована. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення, інтернету та водопостачання. Встановлені лічильники. Квартира повністю укомплектована для комфортного проживання: кондиціонер, холодильник, пральна машина, посудомийна машина, телевізор, вбудований акваріум. Передбачено багато шаф та місць для зберігання речей. Меблювання: з меблями. Побутова техніка включає: посудомийну машину, сушильну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу, пилосос, пральну машину. Мультимедіа: телевізор, Wi-Fi. Розглядається довгострокова оренда. Можна з домашніми улюбленцями (великий песик, котик, середній песик до 25 кг, інша тваринка, маленький песик до 10 кг). Можна з дітьми. Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Наявність консьєржа та вантажного ліфта. Комфорт включає: балкон, лоджію, ванну, душову кабіну, меблі на кухні. Поруч розташовані зупинки громадського транспорту. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. Світла, доглянута квартира з продуманим простором для комфортного проживання сім’ї. Квартира має лоджію.

Оренда двокімнатної кввртири на Драгоманова

Квартира має дизайнерський ремонт та планування з роздільними кімнатами. На першому поверсі розташовані вітальня площею 40 кв.м., кухня 20 кв.м. з виходом на лоджію 2 кв.м., кімнати 20 кв.м. та 14 кв.м., санвузол 4 кв.м. та гардеробна 3 кв.м. Другий поверх містить 3 кімнати площею 20 кв.м., 22 кв.м. та 10 кв.м., санвузол 12 кв.м. з джакузі та виходом на лоджію 3 кв.м., а також господарські приміщення 4 кв.м. та 3 кв.м. Квартира обладнана 5 кондиціонерами. Опалення централізоване. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення, інтернету та водопостачання. Встановлені лічильники. Квартира має вбудовані меблі на кухні. З побутової техніки наявні холодильник, варильна панель, духова шафа та пральна машина. Також є 5 кондиціонерів. Довгострокова оренда квартири за ціною 30000 гривень на місяць плюс комунальні витрати. Дозволяється проживання з домашніми улюбленцями: котиком та маленьким песиком (до 10 кг). Будинок цегляний, побудований у 2009 році, належить до житлового фонду 2001-2010-х років. Будинок має консьєржа, вантажний ліфт та працюючий ліфт. Також є господарське приміщення та комора. Зручне місце розташування з хорошою транспортною розвязкою. Продовольчий магазин Новус знаходиться за 1 хвилину, а станції метро Позняки та Осокорки – за 10 хвилин. Поруч розташовані озера Вулік, Утине та Срібний Кіл, а також парк Позняки. Квартира має красивий панорамний вид з вікон. Встановлено систему кондиціонування. Є балкон та лоджія. Санвузол обладнаний ванною та душовою кабіною. Вікна металопластикові.

Долгосрочная аренда 5 комн.квартирі 191 кв.м. на Позняках,ул.Григоренко 20

Здається на довготривалий термін трикімнатна квартира (90 кв.м. - з 3-ма окремими спальнями) 17-ий поверх в новому сучасному ЖК Севен (будинок #5 - пару хв. пішки до м.Осокорки). ПОВНІСТЮ НЕЗАЛЕЖНА ВІД ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ. Квартира обладнана інвертором Deye +батарея на 9 квт., будинок підключений до генератора, встановлено охорону систему Ajax, антизатопна система Neptun, є всі необхідні меблі, ліжко з ортопедичним матрацом, кондиціонери (працюють на тепло+холод), тепла підлога, велика кухня-вітальня 26 кв.м., індукційна плита, духовка, 3-ри Smart ТВ, душова кабіна, велика ванна, бойлер на 100 літрів, пральна машина, чудовий вид з вікна. В найближчий локації вся необхідна інфраструктура, ТРЦ RiverMall, Аркадия, спортивні майданчики, поряд школа Inventor. У разі потреби є місце в паркінгу, але оплачується і обговорюється окремо. Без комісії ріелтора. Можливий торг.

власник
генератор
None 1131.0 USD

Від власника 1 км квартира - 39 кв.м, 14 пов. Вул. С.Русової, 1. Договір з ФОП (сплачую податки). Будинок заживлений- працює 1ліфт, є тепло і вода. Інд. лічильники: вода, тепло, опалення. Оренда в місяць 20 500 + залогова сума 20 500 + комунальні. Можна з тваринами: маленька собачка або котик. Зроблено ремонт (нові меблі та сантехніка). Оптоволоконний інтернет (працює при відключеннях), додатково є зарядна станція на 2, 2 кВт по типу ЕкоФлоу (працює на чайник, мікрохвильовка). Встановлено бак на 120 літрів запасу води. В кімнаті: двоспальне ліжко 160*200, ортопедичний матрац, 2 нові подушки + 2 ковдри, 2 приліжкові тумби, розкладний двоспальний ортопедичний диван 120*200, компютерний стіл + крісло, вмістка шафа з поличками та штангами для розвішування одягу + 24 вішака, інверторний кондиціонер (-15/+40), Смарт-ТВ (43 диагональ), торшер, праска+ прасувальна дошка, на вікнах жалюзі. В коридорі: дві великі шафи для одягу, тумба для взуття, дзеркало, роутер, пилосмок. В кухні: вбудована духовка + варильна ел.поверхня, витяжка, мікрохвильовка, холодильник, посудомийка, гранітна мийка, нова сантехніка, фільтри на питну воду, розкладний кухонний стіл зі стільцями, електрочайник, посуд на 6 персон (тарілки, столові прибори, чашки, стакани), каструлі, сковорідока. На Лоджії дод. стіл та крісло, сушарка для білизни. У санвузлі: нова сантехніка, ванна, пральна машина, корзина для білизни, бойлер на 80л, фільтр на воду, бак на 120л.

власник
None 20500.0 UAH

Пропоную в аренду дизайнерську квартиру ВІД ВЛАСНИКА Знаходиться в сучасному преміальному жк Зарічний , дуже зручна та гарна розвʼязка , швидко до центру . Сам ЖК має все необхідне , магазини , кафе , паркінг , салони , доставки, дитячий садок, освітні курси, хімчистки, стоматології , квіткові магазини в пішій доступності , навіть не потрібно виходити за територію комплексу . Розташована на 2 поверсі , у будинку Є ГЕНЕРАТОР , працює вода і ліфт при відключенні світла . Також вже зроблені виводи для підключення ЕКОФЛО або інших батарей. Встановлена сигналізація , камера на вході при потребі. Загальна площа - 50 м2 , вдале планування. В квартирі виконаний дизайнерський якісний ремонт , робили для себе. Якісна італійська сантехніка та техніка Miele у ванній пральна та сушильна машини. На кухні є все необхідне - посудомийна машина , мікрохвильовка, духова шафа, плита, винний холодильник. Італійська плитка , паркет всюди , окрім плитки на кухні і в ванній , бо там підігрів підлоги , який швидко нагрівається і взимку може навіть нагрівати квартиру . 2 кондиціонери . Великий телевізор 70 діагональ зі смарт ТВ. Майстер спальня з гардеробом . Також є LED підсвітки по стелі квартири і в деяких зонах. Є БАЛКОН. До метро Славутич 7 хв пішки. Квартира на вулиці Осокорська. Телефонуйте та домовляйтесь на перегляд , все покажу і розповім як є.

власник
None 1000.0 USD

Одна кімнатна квартира студія. Для одного хлопця чи дівчини. Генератор. Власник без комісії. Довгостроково.Звʼязок краще у месенджерах.

власник
None 22000.0 UAH

Пропонується простора та світла квартира м Позняки.Авторський проект! Ідеальний стан! ПЕРША ЗДАЧА! По вул. Драгоманова, ЖК Позняки. Термобудинок, 20 поверх/25, 46 кв/м. До метро Позняки 10 хв пішки. Квартира затишна, світла, дуже тепла, з новим якісним дизайнерським євроремонтом, тільки німецьких брендів, та технікою (телевізор Samsung 55, Wi-Fi, відео домофон, гардеробна, кондиціонер, холодильник Bosh, мікрохвильова піч, посудомийна машина, бойлер, пральна машина, джакузі, новий розкладний диван ортопедичний вартістю 70 000 грн.). У будинку встановлено генератор на випадок відключення світла, консьєрж, 3 ліфти, лічильник на індивідуальний тепло. Встановлено лічильники на електроенергію на -50% для використання вночі. Поруч: Ашан, Новус, Метро, АТБ, Спортлайф, ТЦ Алладін, ТЦ Піраміда, Нова Пошта, багато кавярень, ресторанів, аптек, метро Позняки, Осокорки. Квартира готова до заселення.

генератор
Драгоманова вул., 6/1

#9786457 До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на оренду за адресою:Дніпровська набережна, 18Д , розташована на 18 поверсі 26-поверхового будинку. Квартира з гарним ремонтом, обладнана всією необхідною технікою. Чудова інфраструктура. У пішій доступності магазини, кафе, школи, дитячі садки, медичні заклади. Тихий та затишний двір, зони для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розвязка. Агентство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних орендодавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! КОМІСІЯ АН Квартали 50% за фактом підписання договору оренди.

Дніпровська набережна вул., 16-Д

#9786451 До вашої уваги пропонується 3-кімнатна квартира на оренду за адресою: Олени Пчілки, 3Д , розташована на 20 поверсі 26-поверхового будинку. Квартира з гарним ремонтом, обладнана всією необхідною технікою. Чудова інфраструктура. У пішій доступності магазини, кафе, школи, дитячі садки, медичні заклади. Тихий та затишний двір, зони для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розвязка. Агентство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних орендодавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! КОМІСІЯ АН Квартали 50% за фактом підписання договору оренди.

Олени Пчілки вул., 3-Д

Пропонується в оренду 1кім квартира. Повністю комплектована меблями і технікою. Розвинута інфраструктура. Зручна транспортна розвʼязка.Фото відповідають дійсності. Готова до переглядів.

Олени Пчілки вул., 5

Оренда видової 2-к квартири | ЖК Зарічний | Панорама на Дніпро 📍 просп. Бажана, 1А 🚇 метро Славутич — 5 хв Пропонується видова 2-кімнатна квартира з захоплюючою панорамою на Дніпро в одному з найкращих будинків ЖК «Зарічний». Квартира, де краєвид стає частиною вашого щоденного життя. 📐 Характеристики: Площа — 61 м² Поверх — 7/25 Панорамні вікна Південно-східна сторона — максимум світла 🌇 Головна перевага — ВИД: прямий панорамний вид на Дніпро лише 100 м до набережної квартира дуже світла та простора 🏡 Квартира: ремонт робився для себе — якісно та з душею натуральний паркет тепла підлога (вітальня, кухня, санвузол) 2 зони підігріву ✨ Оснащення: техніка ELECTROLUX (варильна, духова, холодильник, пральна + сушильна) посудомийна машина, бойлер BOSCH фільтри питної води кондиціонер Cooper&Hunter телевізор 55’’ сантехніка RAVAK велика лоджія 🏢 ЖК: генератор — працюють ліфти, вода та опалення закрита територія з охороною підземний паркінг (укриття) 📍 Локація: набережна Дніпра — 1 хв метро — 5 хв розвинена інфраструктура 📞 Телефонуйте — такі видові квартири швидко продаються!

генератор
Миколи Бажана просп., 1-А
1 - 24 з 534 результатів

Популярні запити

Шукай квартиру по локації