1-кімнатна квартира біля метро «Деміївська» Світла та доглянута однокімнатна квартира з ремонтом, великій світлий балкон, кладовка, вікна у двір, 3 поверх, газова плита. У квартирі є все необхідне: °велике двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом; °зручний диван і просторе крісло; °містка шафа для зберігання речей; °кухонні меблі, обідній стіл та стільці. Побутова техніка: телевізор, холодильник із морозильною камерою, пральна машина, газова плита (нова), мікрохвильова піч (нова), електрочайник(новий), бойлер (новий), фен, пилосос. Відмінне розташування: до метро «Деміївська» — кілька хвилин, поруч супермаркети, Голосіївський парк, станція міської електрички та зручна транспортна розвязка, що дозволяє швидко дістатися в будь-який район Києва. Квартира чиста, затишна та чудово підійде як для однієї людини, так і для пари.

власник
None 18000.0 UAH

Пропонується в оренду квартира в затишному районі міста, за адресою: вул.Деміївська 14 Знаходиться на 19 поверсі 20 поверхового будинку. Загальна площа 60 м.кв. Квартира буде вільна з 22.08., але подивитися можна за домовленістю. Квартира з ремонтом, ідеально підходить для комфортного проживання. У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка. Розвинена інфраструктура: поряд магазини, парки, школи, дитячі садки, медичні та освітні установи. Зручне транспортне сполучення, все необхідне — у пішій доступності. Телефонуйте-організуємо перегляд у зручний для вас час. Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло та повний супровід угоди. Комісія за послуги —50% після підписання договору оренди.

Деміївська вул., 14

Пропонується в оренду 3кім-студіо квартира. Новий жк. Повністю комплектована меблями і технікою. Розвинута інфраструктура. Зручна транспортна розвʼязка.Фото відповідають дійсності. Готова до переглядів. Генератор.

Ясинуватський пров., 11

Квартира має роздільне планування та знаходиться в житловому стані. Розташована на 12 поверсі 16 поверхового будинку. Будинок газифікований. Система опалення централізована. Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, зокрема плитою та холодильником. Також є меблі на кухні. Можна з дітьми та тваринами. Можна студентам. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Поряд зручна інфраструктура та транспортна розвязка.

Оренда 2 кімнатна квартира проспект Науки 16
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Голосіївська вул., 8

Пропонується в оренду світла 1-кімнатна квартира за адресою: вул. Голосіївська, 8. Тихий двір і водночас до метро Деміївська 5 хвилин пішки. У квартирі є все необхідне для проживання. Чистий і доглянутий будинок. У підїзді домофон. У дворі є місце для автомобіля.

Голосіївська вул., 8

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонту. Система опалення централізована. Автономність при блекауті забезпечується підключеним резервним живленням, працюючим ліфтом, опаленням, інтернетом та водопостачанням. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід. Квартира здається з меблями. Побутова техніка включає посудомийну машину, електрочайник, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту та пральну машину. Також є меблі на кухні. Домашні улюбленці: Ні. Будинок 2018 року, утеплений, з монолітним типом конструкції та висотою стель 2,7 метра. ЖК має закритий двір зі спортивними майданчиками, кафе, магазинами та аптекою. На території комплексу є вантажний ліфт, відеоспостереження, консьєрж, ліфт та пожежна сигналізація. Доступний гостьовий паркінг. Поруч з комплексом розташовані зупинки громадського транспорту та супермаркети. Квартира затишна та простора, з якісним ремонтом. В квартирі є сигналізація, гардероб, кондиціонер, балкон та лоджія, ванна. Доступний швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.

Квартира 1к, ЖК The Lakes, Ясиноватский,  метро Лыбедская, Демеевская

Агенція нерухомості Avenue Estate пропонує до оренди 2 кімнатну квартиру за адресою: проспект Голосіївський, 62 . В одному з найкращих ЖК бізнес классу Києва - Парк Авеню | Park Avenue. Це престижне, сучасне та комфортне житло з європейськими стандартами! В будинку установлений генератор на опалення,воду та ліфти! Високоякісний рівень будівлі, монолітно-каркасна технологія з наповненням цегляних стін та утепленим вентильованим фасадом. Квартира розташована на 12 поверсі, що відкриває шикарний вид на парк з озером. Якісний ремонт з в приємних світлих тонах який напонвює квартиру затишком та комфортом. Планування продумане до дрібниць: окрема спальня, простора кухня-вітальня, містка гардеробна, а також два санвузли — основний з ванною і душем та гостьовий , що значно підвищує комфорт проживання. У квартирі дуже багато місця для зберігання речей, що дозволяє зручно організувати простір без зайвого навантаження. ПО запиту надішлю Відео-Тур! ЖК обладнаний передовими комунікаційними системами та технологіями: тут функціонує автономна котельня з резервним обладнанням вищої якості, трансформаторна підстанція, панорамні ліфти, що спускаються до нижнього поверху підземного паркінгу. На території комплексу ведеться постійне відеоспостереження, вхід на територію – за перепустками. - Безшумні (швидкісні) ліфти; - Закрита територія(двір без машин) зі своїм доглянутим парком та зонами відпочинку у сучасному стилі; - Відео спостереження (камери на всіх поверхах), включаючи ліфти; - Бомбосховища з вай-фай; - 8 дитячих майданчиків для різного віку; - Спорт майданчики; - Зона барбекю; - Воєнізована охорона; - Консьєрж сервіс 24/7; - Пропускна система розумний будинок (доступ на поверх у ліфт, строго за картковою системою ключ); Власна інфраструктура ЖК Park Avenue VIP включає наявність супермаркету, спорткомплексу з басейном, школи раннього розвитку, дитсадок, банківські відділення, магазини, ресторани, кафе, аптека, винний маркет, мінімаркет, хімчистка, салони краси, стоматологія, нотаріус, літній театр. За пять хвилин ходьби знаходиться найбільший міський лісопарк із озерами в Європі Голосіївський парк ім. Максима Рильського. Завдяки зручному розташуванню дістатися центральної частини Києва від будинку вам вдасться всього за 7 хвилин. Дві станції метро в пішій доступності (Голосіївська, Деміївська). ЖК Park Avenue - це не просто кілька новобудов у Голосіївському районі Києва. Це універсальна та повністю продумана концепція "міста в місті". Не залишаючи території комплексу, можна отримати все необхідне для життя. Ви можете купити продукти, відпочити в ресторані, сплатити комунальні платежі, відпочити з дитиною на дитячому майданчику, не виходячи за межі житлового комплексу! Разом з квартирою ви отримуєте комфорт, безпеку та бездоганний сервіс. Відео тур по квартирі відправлю по запиту! Більше варіантів квартир можете знайти натиснувши на мій профіль олх або написавши мені в телеграм за контактним номером.

генератор
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 62

Орендаї квартири в ЖК Soho Residence по вул. Деміївська, 13 піша доступність Метро Деміївська(2 хвилини) Простора квартира в сучасному будинку бізнес-класу з якісним ремонтом, в будинку є генератор на воду, тепло та ліфт (у т.ч. до паркінгу) • Працює при відключеннях світла• Підземний паркінг/ укриття• Будинок 2017р.Чудове планування з окремою спальнею та велика вітальня, між кімнатами простора кухня з вбудованою технікою. Окремі два санвузли, велика гардеробна. Всі вікна у затишний двір В квартирі Тепла підлога, два Кондиціонери, • Бойлер • Посудомийна та пральна машини • Кухня повністю укомплектована технікою. Перегляд за домовленістю — телефонуйте

генератор
Деміївська вул., 13

Квартира студія з суміжним плануванням та суміжним санвузлом. Ремонт - євроремонт. Квартира простора та готова до заселення. Є бойлер. Квартира здається з меблями, включаючи гардеробну. Тільки довгострокова оренда. Оплата перший місяць + завдаток. Без комісії брокера. Квартира розташована в цегляному будинку. Через дорогу знаходиться супермаркет Novus (Лобановського) та зупинка громадського транспорту. Поруч Севастопольська площа.

Здам квартиру 1 к. 43 м2 (студія) Власник  Освіти 14-а Лобановського

Пропонується простора та функціональна квартира з роздільним плануванням, де продумано кожну деталь для комфортного життя. Квартира має сучасний інтерєр та виконаний євроремонт, повністю готова до заселення. В квартирі встановлено автономне опалення, централізоване водопостачання та каналізацію. Також є електрика та вивіз відходів. Будинок обладнаний генератором, власною котельнею, підземним паркінгом, працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання. Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. Є посудомийна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пилосос, пральна машина. Також є меблі на кухні. Оренда квартири можлива з внесенням орендної плати, застави та комісії АН (50%%). Дозволено утримання домашніх улюбленців (інша тваринка). Квартира розташована у ЖК бізнес-класу SOHO Residence, побудованому у 2011-2020 роках. ЖК має відеоспостереження, вантажний ліфт, консьєрж, ліфт, пожежну сигналізацію, підземний та гостьовий паркінг. До метро Деміївська лише 2 хвилини пішки. Поруч розташовані зупинки громадського транспорту та супермаркети. Квартира має панорамні вікна, душову кабіну, ванну, гардероб, балкон та лоджію. Встановлено кондиціонер. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi, супутникове ТБ.

генератор
Оренда 2х-кімн квартири ЖК Soho Residence Деміївська 13,

Квартира з косметичним ремонтом. Планування передбачає роздільний санвузол. Квартира мебльована. Система опалення централізована. Комунікації включають електрику. Є бойлер для гарячої води. Квартира обладнана необхідними меблями та побутовою технікою, зокрема: кондиціонер, пральна машина, бойлер, холодильник, пилосос, мікрохвильова піч, плита, електрочайник, меблі на кухні. Оренда квартири. Домашні улюбленці: Ні. Будинок житлового фонду 80-90-х років. В будинку є консьєрж та ліфт, а також вантажний ліфт. Поруч знаходиться метро Деміївська, до якого 5 хвилин пішки. Також поруч є зупинки громадського транспорту. Квартира має балкон та лоджію. Є кондиціонер. Встановлено швидкісний інтернет.

Оренда 1 кімнатної квартири біля метро Деміївська

Агенція нерухомості Avenue Estate пропонує до оренди 2 кімнатну квартиру - Голосіївський район, проспект, Голосіївський, 58. ЖК Парк Авеню, Park Avenue VIP. Квартира загальною площею 65м2 поверх 14/24 Виконано сучасний дизайнерський ремонт у cвітлих тонах. Повна комплектація всіма необхідними меблями та технікою від провідних світових виробників. Встановлений кондиціонер, посудомийна машина, пральта та сушильні машини в квартрі є все для комфортного проживання. По запиту надішлю відео Функціональне планування: - Кухня-вітальня - Спальня - Санвузол(Ванна) - Балкон ЖК обладнаний передовими комунікаційними системами та технологіями: тут функціонує автономна котельня з резервним обладнанням вищої якості, трансформаторна підстанція, панорамні ліфти, що спускаються до нижнього поверху підземного паркінгу. На території комплексу ведеться постійне відеоспостереження, вхід на територію – за перепустками. Встановлені генератори на ліфти та котельню. - Безшумні (швидкісні) ліфти; - Закрита територія(двір без машин) зі своїм доглянутим парком та зонами відпочинку у сучасному стилі; - Відео спостереження (камери на всіх поверхах), включаючи ліфти; - Бомбосховища з вай-фай; - 8 дитячих майданчиків для різного віку; - Спорт майданчики; - Зона барбекю; - Воєнізована охорона; - Консьєрж сервіс 24/7; - Пропускна система розумний будинок (доступ на поверх у ліфт, строго за картковою системою ключ); Власна інфраструктура ЖК Park Avenue VIP включає наявність супермаркету, спорткомплексу з басейном та спа, школи раннього розвитку, дитсадок, банківські відділення, магазини, ресторани, кафе, аптека, винний маркет, мінімаркет, хімчистка, салони краси, стоматологія, нотаріус. За пять хвилин ходьби знаходиться найбільший міський лісопарк із озерами в Європі Голосіївський парк ім. Максима Рильського. Завдяки зручному розташуванню дістатися центральної частини Києва від будинку вам вдасться всього за 7 хвилин. Дві станції метро в пішій доступності (Голосіївська, Деміївська). ЖК Park Avenue - це не просто кілька новобудов у Голосіївському районі Києва. Це універсальна та повністю продумана концепція "міста в місті". Не залишаючи території комплексу, можна отримати все необхідне для життя. Ви можете купити продукти, відпочити в ресторані, сплатити комунальні платежі, відпочити з дитиною на дитячому майданчику, не виходячи за межі житлового комплексу! Разом з квартирою ви отримуєте комфорт, безпеку та бездоганний сервіс.

генератор
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 58

Без комісії! В довгострокову оренду здам простору 3-кімнатну квартиру в Голосіївському районі поруч з метро Деміївська Голосіївський район, проспект Лобановського, 150-Г Будинок якісно збудований з червоної цегли, дуже теплий. Має зручне розташування, поруч зупинка громадського транспорту, до метро Деміївська піша доступність. Розвинена інфраструктура району створює комфортне проживання для мешканців В будинку встановлено резервне живлення, завжди працює ліфт, є вода та опалення. Опалення централізоване з лічильниками на кожну квартиру, але будинок на стільки теплий, що використання теплопосточання мінімальні Квартира має загальну площу - 100м2 Складається з 3 окремих спалень, кухні-вітальні, 2 санвузлів, передпокою, господарчого блоку На першому поверсі: - Простора кухня-вітальня, що наповнена всією необхідною технікою та меблями - великий холодильник Side-by-side з морозильною та холодильною камерами, посудомийна машина, варильна поверхня, духова шафа з мікрохвильовкою, витяжка. У зоні вітальні - телевізор зі Smart-TV, диван, що розкладається. Також встановлено камін, що може бути увімкнений як тільки для створення затишної атмосфери в кімнаті, так і для обігріву (за потребою) Окремої уваги заслуговує зона відпочинку з барною стійкою біля вікна, звідки відкривається красивий вид на зелену частину міста - Основна (батьківська) спальня з великим двоспальним ліжкою та гардеробною. Також є сейф - Санвузол з ваною та підігрівом підлоги - Передпокій з шафою-купе та підігрівом підлоги На другому поверсі: - Дитяча спальня з двоповерховім ліжком, робочим столом та шафою - Окрема спальня з великим ліжком, вмісткою шафою, спортивним куточком, телевізором та виокремленою робочою зоною зі столом та зручним кріслом - Санвузол з душовою, пральною машиною (з сушаркою) та підігрівом підлоги - Господарчий блок, для зберігання пилососів та інших речей В квартирі виконано якісний ремонт, на підлозі деревяна дошка (що створює додатковий затишок та тепло), встановлено кондиціонери в кожній кімнаті, техніка найкращих світових брендів, встановлено якісні вікна з замками від дітей, система фільтрації води. Встановлено сигналізацію Квартира в оренді не була, проживали власники - стан дуже гарний. Перегляди за домовленістю

Валерія Лобановського просп. (Червонозоряний), 150-Г

Науки просп., 11

Квартира має функціональне планування, що включає кухню-вітальню, окрему спальню, санвузол та балкон-терасу. Планування роздільне. У квартирі виконано євроремонт. Будинок обладнаний автономною котельнею з резервним обладнанням вищої якості та трансформаторною підстанцією. Встановлені генератори на ліфти та котельню. Система опалення централізована. Центральний водопровід. Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою, включаючи плиту, духову шафу, холодильник, посудомийну машину та пральну машину. ЖК Park Avenue VIP має закриту територію (двір без машин) з доглянутим парком та зонами відпочинку у сучасному стилі. На території комплексу ведеться постійне відеоспостереження, вхід за перепустками. Є бомбосховище з вай-фай, 8 дитячих майданчиків для різного віку, спортивні майданчики, зона барбекю. Працює охорона та консьєрж сервіс 24/7. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. В квартирі є балкон та лоджія. Ліфт та грузовий ліфт. Власна інфраструктура ЖК Park Avenue VIP включає супермаркет, спорткомплекс з басейном та спа, школу раннього розвитку, дитсадок, банківські відділення, магазини, ресторани, кафе, аптеку, винний маркет, мінімаркет, хімчистку, салони краси, стоматологію, нотаріус. Поруч знаходиться найбільший міський лісопарк Голосіївський парк. До метро Голосіївська 5 хвилин. Квартира має балкон-терасу. Встановлено систему відеоспостереження. Вхід на територію здійснюється за перепустками.

генератор
ЖК Парк Авеню Голосіівський проспект 58

Квартира має функціональне планування, що включає кухню-вітальню, простору спальню, дитячу кімнату (або кабінет), два санвузли та дві вбиральні. Стан ремонту – чудовий, з дизайнерським ремонтом, сучасним дизайном та стильним інтерєром. Використані оздоблення та будматеріали від провідних світових виробників. Підлога вкрита паркетною дошкою. Житловий комплекс оснащений автономною котельнею з резервним обладнанням, трансформаторною підстанцією та генераторами, що забезпечують роботу ліфтів, опалення та водопостачання 24/7. Встановлені лічильники. Система опалення - власна котельня. Квартира повністю мебльована. Вбудована кухня виробництва Італії з фурнітурою Blum на електродоводчиках. Встановлені кондиціонери з іонізацією повітря, плазмові телевізори. Сантехніка від Villeroy & Boch. Встановлені фільтри очищення води. Оренда квартири. Деталі щодо умов оренди, депозиту та інших вимог не вказані. Житловий комплекс бізнес-класу Парк Авеню | Park Avenue відповідає європейським стандартам. Він обладнаний передовими комунікаційними системами, включаючи безшумні швидкісні ліфти, що спускаються до підземного паркінгу. Територія комплексу закрита, без машин, з доглянутим парком та зонами відпочинку. Ведеться постійне відеоспостереження, вхід за перепустками. На території є бомбосховища з Wi-Fi, 8 дитячих майданчиків, спортмайданчики, зона барбекю. Забезпечується воєнізована охорона та консьєрж-сервіс 24/7. Діє пропускна система розумний будинок. Власна інфраструктура ЖК Park Avenue VIP включає супермаркет, спорткомплекс з басейном, школу раннього розвитку, дитсадок, банківські відділення, магазини, ресторани, кафе, аптеку, винний маркет, мінімаркет, хімчистку, салони краси, стоматологію, нотаріус та літній театр. За пять хвилин ходьби розташований Голосіївський парк ім. Максима Рильського. Дві станції метро (Голосіївська, Деміївська) знаходяться в пішій доступності. До центру Києва можна дістатися за 7 хвилин. З вікон квартири відкривається панорамний вид на місто та Печерськ. Встановлені кондиціонери з іонізацією повітря. Вхідні двері броньовані.

генератор
Оренда 3кім. квартири 105м2 ЖК Парк Авеню пр-т. Голосіївський 60, Голсієво, Деміївка.

Квартира має двостороннє планування з просторою кухнею-вітальнею площею 40 м.кв, спальнею з гардеробом, дитячою кімнатою, заскленою лоджією та балконом, які можна використовувати як робочі кабінети. Ремонт в квартирі виконано за євростандартом. На всі комунікації встановлені лічильники: вода, тепло, світло. Квартира має автономне живлення, що забезпечує роботу під час блекаутів, включаючи резервне живлення, роботу ліфта, опалення, інтернету та водопостачання. Система опалення централізована. Квартира повністю мебльована та укомплектована сучасною технікою, включаючи інвертор, кондиціонер, бойлер, пральну машину, посудомийну машину, варильну поверхню, духову шафу, холодильник з морозильною камерою та функцією льодогенерації, мікрохвильову піч та чайник. Квартира здається на тривалий термін за договором. Оплата включає орендну плату за місяць, гарантійний платіж та комунальні послуги. Комісія складає 50%%. Будинок розташований за адресою вулиця Саперно-Слобідська 10, у сучасному житловому комплексі з підземним паркінгом та власною інфраструктурою. У будинку працює консьєрж та ведеться відеоспостереження. На поверсі всього три квартири. Розвинена інфраструктура району та житлового комплексу включає дитячі майданчики, поле для міні-футболу, волейбольний майданчик, фітнес-клуб, супермаркет "Велмарт", кафе, піцерію, відділення та поштомати "Нової пошти", салони краси, масажний кабінет, аптеку, зоомагазин. У пішій досяжності знаходяться кілька дитячих садків, гімназії (№59, №179), ліцей №241, басейн, міська та приватні поліклініки, відділення банків. Зручне транспортне сполучення: 5 хвилин на авто до центру, 15 хвилин пішки до метро "Деміївська". Біля будинку є зупинка громадського транспорту. Вікна спальні та дитячої виходять у двір на південний схід, а з кухні та вітальні відкривається краєвид на центр міста із заходом сонця. У квартирі два санвузли. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями: котиком та маленьким песиком (до 10 кг).

Оренда 3к квартири з автономним живленням, Саперно-Слобідська, Демііівська

🏡 Оренда 3-кімнатної квартири в ЖК «Park Avenue VIP» Пропонується в оренду простора та сучасна квартира в одному з найкращих житлових комплексів Голосіївського району — ЖК Park Avenue VIP, за адресою Голосіївський проспект, 62. Квартира повністю готова до комфортного проживання та здається 📐 Планування простора кухня-вітальня; окрема спальня; дитяча кімната або кабінет; два санвузли; засклена лоджія-тераса. Загальна площа — 107 м². 🛋 Оснащення Квартира обладнана всім необхідним для комфортного життя: сучасні меблі; місткі шафи та продумана система зберігання; вбудована кухня; побутова техніка; кондиціонери; якісна сантехніка; багато місця для зберігання речей. 🏢 Про житловий комплекс ЖК Park Avenue VIP — сучасний комплекс бізнес-класу із закритою територією та високим рівнем безпеки: закрита територія з пропускною системою; цілодобова охорона; підземний паркінг (можливість оренди паркомісця); укриття з Wi-Fi; генератори для ліфтів, опалення, гарячої води та інтернету; власний парк і зони відпочинку; спортивні та дитячі майданчики; зона BBQ. 📍 Локація Поруч: 🚇 метро Голосіївська; 🛍 супермаркети, кафе та ресторани; 💪 Sport Life; 🏫 дитячі садки та школи; 💊 аптеки, стоматології, салони краси; 🌳 Голосіївський парк; 🚗 зручна транспортна розвязка. 💰 Вартість оренди — 1 700 $ / місяць+комунальні 📞 Телефонуйте або пишіть, щоб домовитися про перегляд. Квартира готова до заселення.

генератор
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 62

Оренда 3-кімнатної квартири, 124 м², 15 поверх. Простора квартира, дві спальні кімнати, кухня-вітальня, у квартирі є все необхідне для комфортного проживання, підігрів підлоги, бойлер, пральна машина, посудомийна машина, кондиціонер, камін. Розвинена інфраструктура, кафе, ресторани, магазини, поруч метро «Голосіївська». Довгостроково, без тварин.

Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 68

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт виконано у 2021 році у стилі євроремонт. Вікна виходять у двір. Квартира обладнана повністю для затишного проживання сімї. Система опалення централізована. Є бойлер. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику та центральний водопровід. Автономність при блекауті забезпечується підключеним резервним живленням, працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання. Квартира мебльована та оснащена побутовою технікою, зокрема холодильником, плитою, пилососом та пральною машиною. Також є меблі на кухні та гардероб. Оренда квартири. Домашні улюбленці не допускаються. Можливе довгострокове проживання. Житловий комплекс The Lakes має консьєрж сервіс та цілодобову охорону території. Передбачено паркінг, зокрема гостьовий паркінг. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 року. Є вантажний ліфт. Відмінна транспортна розвязка: 2 зупинки до метро Деміївська. Поруч розташований супермаркет АТБ. Квартира оснащена кондиціонером, балконом/лоджією та ванною. Встановлено пожежну сигналізацію. Є Wi-Fi.

Оренда 1 кімнатна ЖК "The Lakes"Київ Деміївка

Однокімнатна квартира по вул. Деміївська 13 ЖК “Soho residence” Поверх 5/18 Загальна площа 54м2 В будинку є Генератор на ліфти та подачу води і тепла ! В квартирі є весь необхідний комплект меблів і техніки: холодильник, духова шафа, варочна поверхня, кондиціонер, 2 телевізора, пральна машина, бойлер. Поряд розвинена інфраструктура: супермаркети, кавʼярні, продуктові магазини. До метро Деміївська 5 хвилин пішки Ціна 25000 грн.

Деміївська вул., 13

Довгострокова оренда 1-кімнатна квартира за адресою вул. Саперно-Слобідська,10. 17 поверх 24-ти поверхового цегляного будинку. Планування: кухня, кімната, лоджия, с/вузол. Поруч метро Деміївська, зупинка маршрутки, школа, садок, д/поліклініка, магазини. Затишна квартира з сучасним ремонтом. Комунікації: електрика, інтернет. Повна комплектація всіма необхідними меблями, побутовою технікою. Готова для переглядів і заселення. Генератор! 17500 грн. перший місяць оренди + 17500 грн. заставна сума + 50% комісія ріелтор

Саперно-Слобідська вул., 10

Квартира з роздільним плануванням та авторським проектом ремонту. В квартирі є ванна кімната із суміжним санвузлом. Також є балкон та лоджія. Опалення централізоване. В будинку встановлені генератори на ліфт та опалення, що забезпечує автономність при блекауті. Також є вивід дротів під ecoFlow. В квартирі є підігрів підлоги. Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою. Є німецька посуда, постільна білизна, рушники, сейф, посудомийна машина, кавомашина, кондиціонер, плита, пилосос, пральна машина, електрочайник, холодильник, фен, варильна панель, праска, мікрохвильова піч, мультиварка, духова шафа. Також є кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi, телевізор. Оренда без комісії та ріелторів. Тільки для сімей. Домашні улюбленці не допускаються. Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. Територія охороняється цілодобово. Є консьєрж, вантажний ліфт, ліфт, пожежна сигналізація, гостьовий паркінг. В будинку є відеоспостереження. Вся інфраструктура поруч, хороша транспортна розвязка. Квартира нова, затишна, недалеко від центру. Панорамні вікна. Є господарське приміщення, комора, гардероб.

генератор
Ясиноватский 11, 59м2, НОВАЯ от СОБСТВ!!! Генераторы на лифти и тепло
123...6
1 - 24 з 139 результатів

Популярні запити

Шукай квартиру по локації