Квартира має роздільне планування. Вона щойно пройшла косметичний ремонт, що робить її затишною та готовою до проживання. Будинок підключений до централізованого опалення, центральної каналізації та центрального водопроводу. Також є підключення до електрики та газу. Квартира здається з меблями, включаючи меблі на кухні та шафи для одягу. З побутової техніки наявні холодильник, духова шафа, плита, пилосос та пральна машина. Також є телевізор та Wi-Fi. Квартира здається від власника без послуг ріелтора. Умови оренди не вказані. Будинок типу "Чешка". В будинку працює ліфт. Квартира розташована біля зупинки "Ромакс", у спокійному місці, далеко від військових обєктів. Поруч є асфальтована дорога. Квартира тепла, стіни утеплені. Є балкон та лоджія, ванна кімната. Можливе надсилання відеоогляду квартири на месенджер.

Аренда квартиры Піски

Здається двокімнатна квартира з роздільним плануванням. Стан ремонту не вказано, але квартира укомплектована меблями. В квартирі встановлено бойлер для підігріву води. Є плита. Квартира мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою: холодильник, пральна машина, бойлер, меблі. Можна військовим. Дозволено проживання з маленьким песиком (до 10 кг). Тип будинку: Чешка. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура.

2 кімнатна на Пісках,Южний

Квартира має роздільне планування. Ремонт виконано в стилі євроремонт. Кімнати просторі, кожна з балконом. Встановлено металопластикові вікна. Система опалення централізована. Є централізоване водопостачання. Встановлені лічильники на воду та світло. Є газ. Квартира укомплектована двоспальним ліжком, диваном, шафами, комодом та кухонними меблями. З побутової техніки є пральна машина-автомат, водонагрівач, холодильник, мікрохвильова піч та кондиціонер. Квартира здається на тривалий термін. Перевага надається сімям. Оплата при поселенні за два місяці (перший місяць та застава). Домашніх улюбленців не допускають. Будинок житлового фонду 1991-2000-х років. В будинку працює ліфт. Поруч розташовані супермаркети, ринок, школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту та медичний заклад. Квартира розташована в центрі Южного мікрорайону. Санвузол суміщений. Є балкон та лоджія. Встановлено кондиціонер.

власник
Своя 2 комн кв Пески 4/9 центр

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт косметичний. Опалення централізоване. Автономність при блекауті: працює водопостачання. Є асфальтована дорога. Квартира обладнана кондиціонером, пральною машиною, водонагрівачем, двоспальним ліжком та диваном. Також є холодильник. Довгострокова оренда. Дозволено тримати маленького песика (до 10 кг). Тип будинку: Чешка. Розташована біля ринку, зупинка транспорту «Пошта».

Оренда 1кімн.квартири на 2Південном,вул.В.Украінця

Шукай квартиру по локації