Стильна, простора квартира з дизайнерським ремонтом, виконаним з якісних матеріалів. Квартира нова, проживали власники лише кілька місяців до лютого 2022 року. Планування включає спальню, кухню-студію, гардеробну кімнату, великі ніші для зберігання речей та вмістку шафу 2,5 м у передпокої. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана підігрівом підлоги по всій площі. Є резервне живлення, ліфт працює під час блекауту.
Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою. У спальні є ліжко King Size, у кухні-студії - розкладний диван з 2-спальним місцем. У передпокої встановлена вмістка шафа 2,5 м. Кухня обладнана холодильником, варильною панеллю, духовою шафою, мікрохвильовою піччю, посудомийною машиною, пральною машиною з сушкою. Також є кондиціонер, бойлер, телевізор, відеодомофон, Wi-Fi роутер.
ЖК «Солом’янська 20А» - сучасний будинок бізнес-класу з охороною, відеоспостереженням, консьєржем, генератором, підземним паркінгом. На території є дитячий майданчик та зони відпочинку.
Поруч розташовані Солом’янський парк, ресторани, кав’ярні, супермаркети, школи, дитячі садки, клініки, барбершопи та ринок. Зручна транспортна розв’язка: зупинка громадського транспорту поруч, метро «Вокзальна» - 7 хвилин.
Квартира тепла та енергоефективна - підлога може повністю обігріти приміщення без центрального опалення. Високий рівень тиші - сусідів не чути. Панорамні вікна забезпечують відмінну шумоізоляцію. Встановлено дизайнерське освітлення та штори blackout для комфортного сну.