Пропоную в довготривалу оренду квартиру в новобудові на вул. Липинського (Парус Лайф). Спальня + простора кухня-вітальня. Квартира з ремонтом. Індивідуальне опалення. Кондиціонер, посудомийна машина. Вартість оренди складає 550дол + КП. Квартира вільна і готова до поселення! Без тварин!

Вячеслава Липинського вул. (), 28

Простора квартира з функціональним плануванням. У квартирі є велика кухня-вітальня, окрема спальня, санвузол та просторий коридор. Виконано якісний євроремонт. Опалення здійснюється за допомогою будинкової котельні, що забезпечує стабільне тепло. У квартирі є центральний водопровід, центральна каналізація та електрика. Вивіз відходів організований. Залишаються вмонтовані кухонні меблі. Квартира повністю обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи холодильник, посудомийну машину, пральну машину, варильну панель, духовку, мікрохвильову піч. Також є телевізор, швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ. Квартира здається в оренду і готова до заселення. Сучасна новобудова з чистими під’їздами та сучасною інфраструктурою. У будинку є підземний паркінг, гостьовий паркінг, відеоспостереження та охорона території. Район відзначається зручною транспортною розвязкою. Поруч знаходяться магазини, школа, дитячий садок. У квартирі є підігрів підлоги та душова кабіна. Ідеальний варіант для однієї особи або пари.

власник
Здається простора 1-кімнатна квартира на вул. Липинського, 28

Квартира з дизайнерським ремонтом. Планування включає велику кухню-студію з виходом на лоджію та окрему простору спальню. Санвузол суміжний. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Є вивіз відходів, газ, електрика, центральна каналізація та центральний водопровід. Квартира повністю мебльована та має всю дорогу побутову техніку Bosch. У комплекті є пралка з сушкою, посудомийна машина, кондиціонер, телевізор та все необхідне. На кухні є меблі. Перша здача. Без співпраці з посередниками. Сучасний комплекс з підземним паркінгом та подвірям закритого типу. Квартира розташована в ближньому центрі. Квартира має балкон та лоджію. Є ліфт і ванна.

Новобудова ЖК Парус ВіпОренда Липинського Ближній Центер

Квартира має авторський проект з суміжним санвузлом. Ремонт виконаний якісно. У квартирі встановлено підігрів підлоги. Будинок має власну котельню. Квартира повністю мебльована. Вмонтовані кухонні меблі та вся побутова техніка, включно з посудомийною машиною, холодильником, варильною панеллю, мікрохвильовою піччю, духовою шафою та пральною машиною. Також є дві просторі шафи-купе. Квартира здається в оренду. ЖК Парус розташований у ближньому центрі міста, біля кільця Макдональдс на Чорновола. У будинку є магазини, супермаркет, салони, ліфт. Квартира знаходиться в 15 хвилинах пішки від Оперного театру. Квартира має панорамні вікна.

Ближній центр! ЖК Парус на Липинського.
Дізнавайся першим про нові квартири
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Довготривала оренда квартири в ЖК «Парус Лайф» на вул. Липинського. Загальна площа 90 м2. Поверх 5/8. Простора кухня-вітальня + 2 ізольовані кімнати. Індивідуальне опалення. Підігрів підлоги. Є усі необхідні меблі і побутова техніка. 2 кондиціонери. Посудомийна машина. Сушильна машина. Без тварин. Вартість оренди складає 950$ + КП, додатково можна орендувати паркомісце у підземному паркінгу

Вячеслава Липинського вул. (), 28

Квартира з євроремонтом має дві ізольовані спальні та кухню-студіо. Опалення забезпечується даховою котельнею. У квартирі є підігрів підлоги. Квартира здається з меблями. Квартира здається через агенцію нерухомості. Вільна. Допускаються домашні улюбленці: котик та маленький песик вагою до 10 кг. Будинок побудований у 2011 році. Є балкон. Є відео квартири.

Оренда 2 кім.квартири вул.Липинського(ЖК Парус)

Квартира з євроремонтом має ізольовану кімнату та простору кухню-студію з балконом. Квартира обладнана індивідуальним опаленням та підігрівом підлоги. Встановлено лічильники. Інтернет забезпечується оптоволоконним кабелем. У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: електроплита, холодильник, пральна машина. Торг на місці. Можливий відео-огляд. Квартира розташована в новобудові ЖК "Парус Development". Є парко-місце. Квартира знаходиться в ближньому центрі Львова, біля кільця на вул. В. Чорновола (МакДональдз). Квартира має панорамні вікна та хорошу шумоізоляцію.

Довгострокова оренда 1к Квартира Вячеслава Липинського вулиця ЖК Парус Life

Шукай квартиру по локації