Стильна квартира з дорогим дизайнерським ремонтом. Зручне планування включає передпокій з вбудованою шафою для зберігання, спальню з місцями для зберігання, вітальню з великим смарт-телевізором, засклену лоджію, санвузол з ванною та додатковий санвузол, кухню з обідньою зоною.
Власна котельня. Центральна каналізація, електрика, асфальтована дорога. Підключене резервне живлення, працює ліфт, працює інтернет, працює опалення, працює водопостачання.
Квартира повністю укомплектована дорогими меблями, зробленими на замовлення. В наявності якісна техніка Bosch, Siemens, Samsung. Є холодильник, пральна машина, варильна панель, електрочайник, плита, посудомийна машина, сушильна машина, пилосос, духова шафа, мікрохвильова піч. Мультимедіа включає Wi-Fi, телевізор, кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет, супутникове ТБ.
Допускається проживання з домашніми улюбленцями: котиком, іншою тваринкою, маленьким песиком (до 10 кг).
ЖК "Гольфстрім" знаходиться в самому центрі Аркадії, до моря 10 хвилин. У будинку є ресторан, магазини, дитячий майданчик, аптеки. Встановлено генератор. Є консьєрж, охорона території, вантажний ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, паркувальне місце.
Квартира має панорамні вікна, підігрів підлоги, кондиціонер, гардероб.