Квартира має просторе планування, світла, затишна та тепла, не кутова. Ремонт виконано з використанням якісних матеріалів. У спальні є велике двоспальне ортопедичне ліжко з місткою нішею для речей, шафа-купе, комод та приліжкові тумби. У ванній кімнаті розташована тепла підлога, бойлер, пральна машина, сушка для рушників та просторий душовий модуль. Велика кухня-студія обладнана комфортним розкладним диваном, обідньою групою з натурального дерева (бук), LCD телевізором Samsung (Smart TV), мікрохвильовою піччю, праскою, сушаркою для речей та кондиціонером.
Будинок обладнаний генератором, завдяки чому під час відключень світла завжди працюють ліфт, опалення, вода та інтернет. Система опалення централізована. В квартирі встановлені лічильники на світло (день/ніч), воду та опалення, що суттєво знижує витрати на комунальні послуги.
Квартира повністю мебльована та оснащена технікою. У спальні є велике двоспальне ортопедичне ліжко з місткою нішею для речей, шафа-купе, комод та приліжкові тумби. У ванній кімнаті є бойлер, пральна машина, сушка для рушників та просторий душовий модуль. Кухня-студія має розкладний диван, обідню групу з натурального дерева (бук), LCD телевізор Samsung (Smart TV), мікрохвильову піч, праску, сушарку для речей та кондиціонер. Техніка від виробників Bosh, Franke, Samsung. Сантехніка – «Hansgrohe».
Оренда без комісії від власника. Перевагу надають одному хлопцю/дівчині або парі, парі з дітьми старшого шкільного віку та без тварин. Категорично заборонено палити в квартирі. Можливе доукомплектування квартири меблями або іншим приладдям за домовленістю.
Квартира розташована у ЖК «Галактика», будинок обладнаний відеонаглядом, у парадному завжди чергує охорона, доступ до будинку за допомогою чіпів. Є гостьовий та закритий паркінг. На території ЖК знаходяться ТЦ «Новус», «Сушія», багато студій здоров’я та краси, ресторани, кафе, барбершопи, продуктові крамниці, аптеки, кав’ярні, поштомати, тренажери, тенісний корт, футбольне та волейбольне поля, зони відпочинку.
Житловий комплекс розташований за 10 хвилин пішки від метро Лівобережна, 3 зупинки метро або 15 хвилин на авто до Хрещатика. Поруч розвинена інфраструктура: банки, пошти, крамниці, одні з найкращих ліцеїв та шкіл м. Києва, чудова набережна уздовж Дніпра з численними ресторанами та неймовірними краєвидами, музичні Русанівські фонтани, ТЦ «Комод», кінотеатр «Мультиплекс».
Квартира світла, затишна, тепла (не кутова) з чудовим видом із вікна. Ремонт виконано за допомогою якісних матеріалів. Техніка Bosh, Franke, Samsung. Сантехніка – «Hansgrohe». У ванній кімнаті – тепла підлога, бойлер, пральна машина, сушка для рушників, просторий душовий модуль. Кухня-студія має LCD телевізор Samsung (Smart TV), мікрохвильову піч, праску, сушилку для речей, кондиціонер, швидкісний інтернет Wi-Fi. Передбачено відеоспостереження, кондиціонер, консьєрж, ліфт (вантажний та пасажирський), підігрів підлоги, охорона території.